90-dňová dieta II. Pokračujeme...

dannynka
5. jún 2008

tak babulky tu mozte pokracovat..... 🙂

zebatox
9. jún 2014

Ahojte po tazsom vike de opat s vami ;) dnes bud ovocie alebo cestoviny vikend cele zle

lovacka
9. jún 2014

@lydka84 ved uz som 😀 😀 😀 uz som na druhej 😀 😀 😀 zachvilku 4 ta voda 😀 😀 😀

lovacka
9. jún 2014

@zebatox aspon nie som sama tiez som sa fajne najedla vsetkeho co netrebalo

lydka84
9. jún 2014

@lovacka jak to letiiii 🙂

lydka84
9. jún 2014

ja dnes rano jablcko+skorica, teraz som si urobila lososa na masle + zelerove hranolky ...zatial bez sladkeho zazrak po 2 tyzdnoch u mna 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

zebatox
9. jún 2014

@lovacka v sobotu sme grilovali a az do 9tej so nejedla nic a potom som dala vino a pred polnocou zucansku jak mne rano bolo zle kazdu minutu som na w sedela tak som bola aj potrestana za to 😀

lovacka
10. jún 2014

ahojte,
som stastna prestastna dnes rano vaha ukazala 71,4 kg 😵 😵 😵konecne som prelomila tu 72 ku 🙂

zebatox
10. jún 2014

@lovacka no vidis a to si plakala ze podvadzas ;)

lovacka
10. jún 2014

@zebatox hej za odmenu som zozrala keksiky 😝 som ja nenapravitelna 🙄

zebatox
10. jún 2014

@lovacka ako ja mam kramy a vaha hroza 😒 na nervy som z toho uz sa mi blizi aj tretia voda ...

lydka84
10. jún 2014

@lovacka super blahozelaaaaaaaaaam 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂

lovacka
10. jún 2014

50 minut orbitrek za mnou...som spokojna tolko som este nikdy nedala 😝

lydka84
10. jún 2014

@lovacka sikovnica, kde ty beries energiu ????

lovacka
10. jún 2014

@lydka84 moja necvicila som tyzden co sme chodili domov neskoro a nestihala som a ja rano neviem vstat o 5 tej aby som cvicila.dnes som dala veru 50 minut cely den som sa drzala a poobede som zozrala aj sladke aj slane 🙄 nasrata som na seba.
zajtra mam spenat so sosovicou a ryzu k tomu 🙂 uz sa tesim

lovacka
10. jún 2014

cvicite dievcata?nejako je tu pusto 😕

slavka86
11. jún 2014

Caute baby, po dlhsej dobe sa hlasim. Po dovolenke opat nabieham od dnes na dietu. Jedla som a porusovala, ale podarilo sa mi neprejedat a chodila som po pamiatkach kazdy den od rana do vecera az sa mi nohy triasli. Nieco som asi nabrala aj pred mrchou mam, tak uvidime co za cisli sa zjavi na vahe 🙂 vam to ako ide?

jeinabe
11. jún 2014

Ahojte baby....tak ja som robila na Uh tie šišky v rúre, boli supeeeer, dám aj recept, ln si musím nájsť viac času....dnes som mala lososa na obed, ale normalne je mi z neho zle....už ho asi nikdy nedám do úst...jedla som ho druhýkrát za život, ale už nebudem... 😉 ...neviem čo si mám navariť na zajtra(škroby)... momentálne pri pomyslení na jedlo je mi zle....ináč všetky kraťasy sa mi momentálne zužujú, lebo vo všetkom sa topím.... 😀 😝 .........ale konečne sa cítim trošku lepšie...strašne som zvedavá na týždeň na váhu, dúfam, že to bude aspoň pod 70kg, ale veľmi neverím...... 😕

lovacka
11. jún 2014

ahojte dievcata
tak jeden prispevok uz som napisala a neodoslalo mi to 🙄
@jeinabe aky super pocit ak je nieco velke a nie male ze? 😉 ja som mala dnes sosovicu so spenatom a ryzou...na veceru len sosovicu so spenatom bez ryze.
zajtra klasika celozrnna cestovina so zeleninou v paradajkovej omacke 😝 😀
ja som tiez zvedava kolko budem mat po 4 mesiacoch ide to uz 😀 pomaly dome skor vobec.
ale tak som aj porusovala tak to mam za to.
dnes som znova dala 50 minut na orbitreku 🙂tak sa vytesujem
dievcata co sa deje ze tu tak malo chodite? 😕je tu mlkvo

lydka84
12. jún 2014

dobré ranko 😀 😀 😀

matamisi
12. jún 2014

Ahojte .. a coze tu je ake ticho? vsetci sa opalujete? Ja si dnes davam melonovy den,kedze zajtra je spln a nebudem doma,lebo ideme na predlzeny vikend do V.Mederu a vcera so bola cely den len na jahodach tak dufam,ze mi brucho splaskne 😝 prave som odcvicila kickbox 😵

lovacka
12. jún 2014

@matamisi no veru pytam sa aj ja kde su dievcata 😀
pocuj ked si posielala na tu rpemenu fotky prisiel ti aj nejaky spatny email? Vcera som posielala ale mne nic neprislo.
tak od dnes 50 dni tvrdej driny ale hadam to dam....zachvilu ma aj voda caka musim kuknut na ktory den to vychadza...
inac ja mam kazdy den melon na ranajky fajne to zasyti a aj precisti mocovy mechur 😀 😀

matamisi
12. jún 2014

@lovacka ano ona hned odpisala,ale prave vcera pisala na fb,ze jej spravy nechodia ,lebo jej vela ludi pise..aj dnes tam pisala a dala este jeden mail kde sa da poslat fotka,alebo rovno na fb do ip 🙂 skus jej tam poslat🙂

lovacka
12. jún 2014

@matamisi oki skusim poslat teda dnes

lovacka
12. jún 2014

dievcata nehnevajte ma kde ste?

zebatox
12. jún 2014

@lovacka tuuu ;)

matamisi
12. jún 2014

ja som tiez tu
balim kufor 😀

lovacka
12. jún 2014

@matamisi pocuj a to teraz 50 dni mame cvicit a az o 50 dni posleme znova fotky?aky ma nick na fb ta baba?
@zebatox uz som sa zlakla ze si sa na nas vykaslala 😀

lovacka
12. jún 2014

ja som dala aj dnes 50 minut na orbitreku....lialo sa zo mna ako keby som vane vysla 😅

matamisi
12. jún 2014

@lovacka ano teraz budeme 50dni makat a potom sa odfotime a posleme jej to.... dnes dala aj svihadlovu vyzvu tu budem od pondelka robit plus jill .... Moje telo (chci se citit a byt fit) .....

lydka84
13. jún 2014

dobre rano babenky 🙂