90-dňová dieta II. Pokračujeme...

dannynka
5. jún 2008

tak babulky tu mozte pokracovat..... 🙂

adamko05
8. mar 2013

@zuzanat hod link na to cvičko, čo ťa bavilo... je tých cvičení veľa, neviem si vybrať 😀
a my sme začali o 8mej, ako Adam šiel do školy... a trom nám to ide od ruky... šak iba bežné upratovanie 😉 ... ale manžela sa potom spýtam, ked doupratujeme, či teda ešte nechce isť aj niekam inam 😀 😀
a musím čosi vymyslieť s tým plávaním.... 😠 😠 😠

dzantica
8. mar 2013

Ahojte 🙂
Ja mám dnes UH - konečne bude večera sladkááá 😀 Na obed si spravím cestoviny (kolienka) s čerstvou rajčinou, paprikou a s olivami a na večeru si pôjdem do cukrárne kúpiť nejaké dva zákusky, keďže sa mi dnes nechce a ani nemám čas doma vypekať..Maľujeme, tak je teraz roboty až až.. 🙂
Inak pekný sviatok nám prajem ženušky 🙂

@klemberka Ahoj..Tú Jillian som si aj ja stiahla do PC..už len sa do toho pustiť 😀 Včera som doma len brušáky robila, že aspoň niečo nech zacvičím..Ale tiež som rozmýšľala, že začnem s Jillian..

zuzanat
8. mar 2013

@klemberka to cvicenie je veru super, len ja uz teraz ked chodim do roboty, sa vecer pri detoch nedonutim cvicit, nemam sa kde zavret, preto je pre mna fitko dobre, tam ma to tiez velmi bavi. dobre ti to ide dolu, ja mam 161cm, takze tiez nic moc, po svadbe som sa akosi dopracovala k vahe 62kg a veru citila som sa mizerne, teraz mam cca tych 56kg, ale stale to nie je ono...hlavne to brucho po 2porodoch je otrasne, da sa to sice zakryt oblecenim, ale co z toho, ked mi to vadi 😔

zuzanat
8. mar 2013

@adamko05 toto je ono

https://www.youtube.com/watch?v=kDwdturFDJs

@dzantica ja to mam tiez vsetko postahovane,len fkat z coho, ked vecer nemam kde cvicit, v jednej izbe muz, v druhej deti 😖

kym som bola doma, tak som cvicila cez obed, kedy maly spal...

ivka2903
8. mar 2013

@klemberka no ja si to musím stiahnuť.. ešte to nemám v pc, takže dnes zadám bojovú úlohu mužovi.. odkedy začneme? Inak, mám tiež podobné pocity.. tie cvičenia predtým som ani nedocvičila do konca a už som ledva chodila 🙂takže som zvedavá, čo bude z tohto 🙂 ale sa zase nasmejeme 🙂 haha

adamko05
8. mar 2013

@zuzanat to cvičenie vyzerá fajn, aj dosť náročné 😀 ... možno večer skúsim... počítam, že po 10 min. odpadnem z dychom...

mi tu vonajú francuzke zemiaky, vajíčková polievka.... a jááájj.. ešte som mužovi robila chleby do práce... no jaká skúška pevnej vôle 😠 😀

ešte detsku zmyjem a hotovo... ak by krpec dnes zalomil, ako včera, nenahnevala by som sa 😀

kacenka1983007
8. mar 2013

Ahojte chudulky,chcem sa opítať kde patris kukuričné lupienky,ovsené vločky a ryžové chlebíčky??, dakujem pekne,mám z toho dilemu.
dnes mám škroby a 60 deň 🙂 držím s vami kočky moje,žial nemám kedy tu prispievať ale sem tam si vás prečítam,držte sa babenky 🙂 😉 😵

zuzanat
8. mar 2013

@adamko05 je to veru riadna fuska, ja sa pritom velmi spotim 😝
joj, mna tak vcera segra skusala, robila sosovicou polievku a tiez francuzaky a ja dnes synom na obed nutelove gulicky, strasne cosi 😀

ja veru este nemam ani povysavane, to az ked sa syn zobudi, ale tak v pohode, do pobedia stiham 🙂

@kacenka1983007 ja veru neviem poradit, nejem take, ale isto baby poradia 🙂 ake mas vysledky po 60dnoch?

kacenka1983007
8. mar 2013

@zuzanat sa ti nemám s čím chváliť :( ja som tuto dietku držala pred rokom,vtedy som mala uspech 🙂 schudla som na 58 ale boli problémi a stres ☹ tak som začala žrať a nedávala som pozor tak som znova pribrala v zime na 68 a teraz nič,váha mi šla na 64 a nič ☹ 😠 a nepohne sa chcela by som na tych 58 ale keby sa mi to podarilo na 55 by som bola najšťastnejšia. centimetre mi idu moc ale kila nič nechápem teraz necvičím ako minuli rok možno to je aj tym 😒 ale ja aj ked nebudem dietkovať zostávam pri tej oddelenej našej lebo mi to tak vyhovuje 🙂 a nemám problémi so žaludkom

adamko05
8. mar 2013

@zuzanat ozaj, segry už nedržia...?
ja som odolala zatiaľ, zjedla som červenú kapustu na obed... na večeru dojem zeleninovú polievku... dnes ma ani moc nič neláka... včera som síce neporušila nič, ale tiež som si dala na večeru viac, ako by bolo "vhodné" 😀
a návštevy som presunula na nedeľu... 😀 .. nebudem predsa zajtra chystať koláček, chlebíčky a iba sa pozerať.... a piť vodu... 😀

adamko05
8. mar 2013

@zuzanat a s upratovaním šak máš čas... ale tak, ked ja som mala pomoc, ktorá mi zdrhá do práce, no nevyuži to 😀

zuzanat
8. mar 2013

@kacenka1983007 ale je lepsie ked ti idu cm ako vaha, nie? aj ked sa viac zameriavame na vahu, to chapem. Mne to tiez ide velmi pomaly (takmer vobec co sa cm tyka) a to chodim 2-3x do tyzdna aj cvicit, ale musime verit, ze sa to pohne 😉

zuzanat
8. mar 2013

@adamko05 segry este dietuju 🙂 ja mam tiez na veceru zeleninovu polievku, teraz som dojedla ovocny salat s par orieskami, celkom dobre mi to ide. ale idem nachystat tie nutelove gulky, tak neviem ako to bude pokracovat 😀

no cas mam, ale tak chcem ist pobede von s chalanmi na chvilu a vecer aj cvicit, tak idem zvysit rychlost 😀 a vecer by som mala aj zehlit, mam riadnu kopu, neznasam zehlenie

sloto
8. mar 2013

ahojte baby...
som 4ty den - ovocie 🙂 dietu drzim uz 3ti krat, vzdy som schudla tak teraz dufam ze tiez kila pojdu dole, len...este kojim jednu z dvojiciek. tak neviem, neviem... len neviem co s cvicenim, akosik pri dvojkach a tretej dcerke nemam kedy :(((

adamko05
8. mar 2013

@zuzanat ja som požehlila včera, tú kopu, čo som tu spomínala tuším ešte cez víkend (hanba mi)... a ešte k nej pribudlo, tak už som musela... 😝
tu sa otrasne zamračilo, ale hádam tiež vybehneme von....
a tak super, že aj segry stále, viacerým to ide lepšie..... zacvič si dnes aj za mňa.... 😉
@sloto zatiaľ by som necvičila a po pravde, ani nedietovala, ked by som kojila 😉
@kacenka1983007 nad ryžovými chlebíkmi som už aj ja uvažovala... logicky by tom mal byť škrob, ale čo je logické, nie je vždy aj pravdivé 😀 ... no a lupienky asi nikdy 😀 a vločky na UH 😉

@zuzanat čo to, aké nutelove gulky?? daj recept

sloto
8. mar 2013

@adamko05 tak ja som si povedala ze musim proste trochu to jedlo obmedzit, priznam sa ze dietujem tak viac menej, jem vacsie porcie ako pred tym, takze si myslim, ze to ani tak na mlieko nemoze mat vplyv a paradoxne mam mlieka zatial viac ako pred tym

sisab
8. mar 2013

@lucky14 vitaj naspat 🙂
ja som tento tyzden porusila, ani cvicit som tento tyzden nestihla. napr vcera vitaminy, ale ja som zjedla maso, no ale musela som na pracovnom obede, nemala som na vyber. ale napr som vynechala ranajky a klasicke 2hod intervaly orieskov a ovocia tiez. Dnes pokracujem dalej, akoby nic a napriek tomu vsetkemu, po vcerajsom akoze ovocnom dni -0,5kg,nastastie to neslo hore. buduci utorok mam druhu vodu, uz sa tesim 😀
aa, este som vam chcela pisat cez tyzden, len som nestihla, odmerala som si par veci a napr saty, co som mala na sebe cez vianoce a bola som v nich napchata, na mne visia tak, ze ich zrejme ani uz nebudem moct nosit a do kozenej bundy by sa ku mne zmestil jeden stihly clovek 😀 novyyyy satniiiik, uz len najst sponzora 😨

zuzanat
8. mar 2013

@adamko05 ved u mna je to s tym prado podobne, kedze minuly vikend som ozehlila len to najnutnejsie 😅 tie gulky to je polotovar, zemiakove cesto, plnene nutelou, F uz zjedol 5ks 🙂 ja som samozrejme jednu tiez musela ochutnat, ved si nechcem deti otravit 😀
Prave som si zaliala kavu, ked sa synator zobudi povysavam, a je hotovo 😝
@sloto 3mes po porode by som ani ja nedrzala dietu, skor zmenila stravovanie, aj ked lahko sa mi hovori 😔

@sisab super k veciam 😉 sponzora by som aj ja brala a to teda veci su mi v pohode, ale sak chcelo by to trochu obmenit satnik 😀

klemberka
8. mar 2013

@dzantica tak tebe sa Jillian bude ľahko začínať, keď ty už máš niečo odcvičené 😉
@ivka2903 jasné, že sa zase nasmejeme, hlavne, keď to bude bolieť, ako sviňa 😀 no ťažko povedať, kedy začať... od zajtra? alebo odkedy? ja tu potom budem mať MM a pred ním sa hanbím cvičiť, ale šak nejak ho vyženiem von s malým alebo sa zatvorím do spálne, tam aj tak nikto nechodí počas dňa 😀
@zuzanat ja by som zas brala fitko, ale sama sa aj tak nejak hanbím, tu u nás je to plné nabúchaných mladých nagélovaných dementov, s ktorými sa síce poznám, ale nemám si s nimi moc čo povedať 😀 a to by až taký problém nebol ako to, že nemám vôbec kde dať malého 😒 jedine, že by išiel so mnou 😀 takže jedine to domáce cvičenie 😠 ale šak som si povedala, že načo sa budem trepať teraz silou mocou do fitka, vyhadzovať za to peniaze, nepotrebujem na to stroje, aby som si zlepšila kondičku a váhu, stačí mi tá moja vlastná, s ktorou keď sa naučím pracovať, tak už to pôjde jedna radosť 😉 a Jillien je na toto ideálna 🙂

... rečí, ako koza bobkov, už sa len zaťať a ísť do toho! 😀

adamko05
8. mar 2013

@sisab včera som si skusila jedny šaty, čo som mala naposledy pred Vianocami... a su nenositeľné ☹ ... štve ma to, lebo som si ich kupila iba teraz v lete... oni mi neboli uplne na telo ani pred tým, ale teraz to už nezachráni ani opasok - vyzrám v nich ako vo vreci.... to preto, že to je taký pevný matroš, nie sú vôbec strečové... tak rada som ich nosila... keby mali menšie, hned si kupim 😀 , ale nemajú... a ešte dvoje gate som dala uplne bokom, lebo aj s opaskom to vyzeralo dosť zle... ostatné veci OK, lebo všetko elastické...
ale fakt som včera bola z tých šiat smutná, lebo som ako fakt nečakala, že až tak zle to bude vyzeať ☹

krpec zaspal, ja som skoro zdriemla tiež, vyhnalo ma cikanie... kedže pijem ako duha 😀

sisab
8. mar 2013

@adamko05 no tiez mi to bolo luto, lebo tie saty som mala na sebe 2krat a ta kozena bunda bola dost draha. S tymi satami sa nic robit neda 😨 ale vlastne musim byt stastna, ved to som chcela. Takze satnik zacnem obmienat postupne. 🙂

stanuska71
8. mar 2013

ja nemam asi pevnu volu...tak strasnme chcem schudnut no ked som dnes urobila kolozvarsku neodolala som...4dni zamnou 100% a teraz bum ☹ ☹

klemberka
8. mar 2013

@stanuska71 ale čoby si nemala, na dnešok kašli, akoby sa nestalo a zajtra pekne pokračuj ďalej 🙂 držím palce 😉

lucky14
8. mar 2013

@cutty ahojky. Presne tak. Kym nebudeme stihle nepovolime. Aj ked isto na ceste budu aj preslapy s tymi pocitam hlavne je nestratit smer!!! 😀

lucky14
8. mar 2013

@stanuska71 ale coby si nemala pevnu volu. Len si mala slabsiu chvilku a to sa stava kazdej z nas. Hlavne je nic si nevycitat a pokracovat. 😀 Sme v tom vsetky spolu! 😀

lucky14
8. mar 2013

@sisab dakujem. Zatial idem na 100% tak sa vytesujem!!! Nabrala som akysi druhy dych. 😀 Este zacat cvicit ale nechcem sa do toho nutit. Viem ze to pride samo jedneho dna budem mat naladu a uz budem ficat na Jillian ako predtym. 😀

lucky14
8. mar 2013

Inak kocky v tomto mam ja asi trosicku vyhodu lebo v mojom satniku su veci od velkosti 38 po velkost 46 takze si podla vahy vyberam! 😀 😀 😀 Ale tesim sa na nieco nove krasne ked budem na svojej vysnivanej vahe. 😀 😀 😀 Dnes mam bielkoviny. Ranajky banan, obed cerealna zemla s Lucinou rajcinky redkovky a salka vyvaru. Na veceru bude zeleninka dusena s postruhanym udenym syrom a malicky jogurt ako dezert. 😉

adamko05
8. mar 2013

fuuu.. Jillian som odcvičila, odfučala... ešte som skusila aj tu 6 minutovku, čo som našla na you tube... keby nesekal net, bolo by to ešte lepšie.... možno budem s Jillian aj kamoška 😀
idem ešte na chvíľku na svoju klasiku -steper a rotanu a potom dám večeru, už sa teším na polievočku... bo sa mi nejak konečne aj v črievkach uvolnilo 😀 😀 😀
@lucky14 pochvala veľká a motivácia aj pre mna.... šlapeš teraz super
@stanuska71 nerieš jeden den... šak ja som počas diety aj zabíjačku absolvovala.. jeducho som jeden den bola uplne mimo a potom som šla dalej... 😉

adamko05
8. mar 2013

aj toto som si dnes pozrela.. celkom sa mi to páči tiež

https://www.youtube.com/watch?v=ZJ8Zdj0OPMI


u mna stále nebol čas si to aspon pozrieť, že o čom to je....

lucky14
8. mar 2013

@adamko05 juj aby nam to krasne vydrzalo!!! Inak na tej rotane ako dlho cvicis? Ja som ju od nasich dovliekla tak mozno po veceroch pri TV zacnem sa vrtiet. 😉 Je v tom nejaky trik? Ako spravne na tom cvicit? 🙂 Super ze si dala aj Jillian. Ja sa chcem do toho znovu pustit ale asi zacnem 6W6P co si sem dala link lebo 30DS ma uz trosku omrzel. Uz som to dlho cvicila ON and OFF asi potrebujem nieco nove!