90-dňová dieta II. Pokračujeme...

dannynka
5. jún 2008

tak babulky tu mozte pokracovat..... 🙂

sloto
8. mar 2013

@zuzanat ja som 6 mesiacov po porode a ja si osobne myslim, ze 90 dnovka, pokial sa je vo vacsich mnozstvach tie jedla ani nie je dieta, ved sa tam je vsetko, vsetko je zastupene 🙂 inak ja mam mlieka tolko ze okrem mojich dvojiciek by som nakojila dalsie 2 deti :D

adamko05
8. mar 2013

tak, práve som sa "napchala" posledným jedlom... 😝 .. robila som poobede, ako krpec spal, smotanovú tortu a tak som si odložila troška udusených jablka.... a veru, pochutili mi teraz, posypala som to kokosom a bolo mnam....

idem roztiahnuť sedačku a zalahneme s krpatými k Tv, urobíme si voľný večer, šak je piatok 😵
@lucky14 snažím sa tak 15 min., niekedy dlhšie... ale dnes som skrátila, bola som niečo cez 15 na stepery, 10 na rotane... šak Jilli mi dala zabrať... 😀

zajtra to mám s varením jednoduche... kanvica a voda a je to 😀 😀 😀
ak sa mi v nedeľu ukáže čokolvek, začínajúce 61,..... kg ... hádam aj z kože vyskočím od radosti 😀

adamko05
8. mar 2013

@sloto ak máš pocit, že z diety nie si unavená, nervozna... a si ozaj najedená (lebo ja hladná nie som, ale niekedy "mám nervy".. ako pred asi pol hodkou - šak nie doslova - ale slina tiekla, ked som chlapcom nakladala francuzske zemiaky 😝 😀 )... tak ja by som skôr z toho pohodového psychického hľadiska o tom moc neuvažovala... ale ty si rozumieš.... to len rada, postreh, názor 🙂

adamko05
8. mar 2013

@klemberka prosím ta, ty si tu taký odborník cez potraviny - zloženie, čo kam, kedy 😉 .. tie ryžové chlebíky?? škroby?? či čo? 😀

sloto
8. mar 2013

ja už túto diétu držím tretí krát. a teraz proste som si povedala, že keď budem hladná a nebudem sa cítiť fit, tak si proste niečo dám...

sisab
8. mar 2013

dievcata, prosim radu, pohanka je UH, vsak? na chudnime.kiga.sk, kde su recepty je pohanka zaradena medzi skroby, tak ma to matie 🙂 dakujem 😉
a dneska som zase porusila jednym stlpcekom horkej studentskej pecate, zrazu som ju zhltla 😀 tak ale od zajtra zase na 200ˇpercent 😝

sisab
8. mar 2013

@lucky14 nie je to tak davno, ked si mi radila, ze to musi prist samo, tak aj u teba to urcite pride 😉

lucky14
8. mar 2013

@sisab ved bola horka a mala si len jeden pasik nie celu tablicku. To sa nepocita!!! Telo si pytalo!!! 😀 Dufam ze ta chut do cvicenia pride coskoro 😉

sisab
8. mar 2013

@lucky14 ja si len musim dat pozor, lebo doteraz som moc neporusovala, nech si to nepokaslem, lebo ja som padavka a bojim sa, ze by som to vzdala, keby som sa v tom zacala motat.... 😖

bubinkaz
8. mar 2013

baby mam len maly prispevok k tejto diete. Drzala som ju asi tri roky dozadu, vydrzala som celych 90 dni plus dalsich 90 dni a aj som pekne schudla. Avsak zanedlho sa zacali objavovat rozne problemy s travenim, bolieval ma zaludok. Skoncila som na vsetkych moznych vysetreniach u gastroenterologa a nich mi nezistili. Po roku tie bolesti presli, ale na tuto dietu by som sa uz viac nedala. Je to zrejme pre ludi s dostatocne odolnou traviacou sustavou.

lucky14
8. mar 2013

@sisab presne tym som si ja prechadzala vo februari. Ale uz som si znovu upratala v hlave a citim sa super. Hlavne je nevycitat si a pokracovat dalej. Ved to vies sama. 😀 Kolko si uz dala dolu? 😉

klemberka
8. mar 2013

@adamko05 ryžové chlebíčky majú väčšinou najväčší obsah tzv. pufovanej ryže + ešte niečo iné, no stále tam prevyšuje percento škrobov, takže deň druhý 🙂
@sisab zrejme tam tá pohánka bola zaradená preto, lebo "vzhľadom" a chuťou je podobná ryži, teda ju môžeme nahradiť pri varení napr. "rizota", ale v skutočnosti sa spracováva na krúpy a takú bledohnedú múku... čiže deň tretí - uhľohydráty, pre niekoho sacharidy 😉 😀 preto ju niekedy využívam v tieto dni, rovnako ako aj všeliaké iné druhy krúpov napr. na to "rizoto", keď naň dostanem chuť v UH 🙂

klemberka
8. mar 2013

@bubinkaz ahoj, no zvláštne, akurát dnes riešim strašné kŕče v bruchu, myslela som, že to je z mojich prichádzajúcich dní, ale určite nie, mám veľké bolesti v žalúdku a čokoľvek ďalšie do seba dám, tak mi krúti črevá... aj som myslela, že ma snáď len nejak preženie alebo čo 😀 ale vôbec... len mám tie kŕče... a je to dosť nepríjemné... no doteraz som s tým problém nemala, vlastne občas ma to takto zabolí posledné 2 týždne... zrejme je to tou výraznou zmenou stravovania.. uvidíme...

sloto
9. mar 2013

ahojte...tak ja dnes bielkoviny - zeleninovy saltik s mozarelou a bielym jogurtom - milujem to 🙂)

klemberka
9. mar 2013

Ahojte kočky, takže dnes bielkoviny... Som hore od pol 6, manžel ma ráno prekvapil a prišiel o deň skôr, tak je doma veselo 🙂 Teda teraz mám aspoň chvíľku kľud, lebo spí s malým 😀 Na obed som robila ten segedín, je vynikajúci, dala som si ho len taký samotný, no potom som dojedla takú mini porciu, asi 5 malých lyžičiek, čo malý nechal, ale aj s knedľou 😅 Šak čo, dnes môžem 😀 Bola som si toho vedomá, že keď príde drahý, tak poruším, ale nevadí, šak to bola len polovica knedle 😉
Krásnu sobotu všetkým a držte sa! 😎

miskakyska
9. mar 2013

čaute 90dňovky 😉 včera na to poondiaté emdéžet som si riadne dopriala.......idem sa k Vám vyspovedať 🤐 padlo celé toffife,celá schogetenka(kocečková čokoláda),4 maxi muffiny,pol vianočky 😲 😲 som neníí normálna,že??.....dneska som sa s takym hnusnym pocitom zobudila,že až 😠 😠 krava nenažranáá 🙄 ........dneska som mala v pláne vodu..MALA 😅 😅 oooch...teraz mám v rúre osie hniezda,už to vidím,ako odolám............pomooooooooooooooooooooooooc...obdivujem ľudí s pevnou vôľou 😉 ja som taký sraľľľľľľo...........tak sa majte.......uuuuuf sa mi uľavilo 😀

adamko05
9. mar 2013

ahojte
tak, pomaly sa voda končí... huráááá 😀
a dnes som to ponala uplne že "voda až pod podlahy" 😀 ... ráno sme sa rozhodli, že sa ideme kúpať.. tak som mala nie len v sebe, ale aj okolo 😀 ... ale aspon den ubehol...
v podstate bez prehrešku... akurát som si v reštike teda nepýtala "točkovu"... ale som si dala "luxus" ochutený gaštanový RAjec.... 😀 .... takže tak..
stihla som aj čosi odcvičiť.. to 6 week.. ale niektoré cviky som po pravde neodcvičila celé... ja mám veľmi slabé ruky a po pravde ich veľmi neposilnujem, ale asi troška začnem...
chvíľku aj rotanu aj steper... ale všetko bolo dnes len cca 10 min... a teraz idem pekne piecť oškvarkové pagáče... si skúšam pevnú volu 😀 😀 ... už su vykysnuté aj 3krát pregulane, tak idem na to... odložím si na UH ale 4 zajtra... snád im odolám 😝
zajtra vam napíšem... veľkú slávu nečakám, ale hádam čosi ... prázdnejšie čreva 😉
peknu večer

adamko05
9. mar 2013

@miskakyska občas každý uletí 😉 ... zajtra dáš bez prehrešku 😵

adamko05
9. mar 2013

jáj, a čo som si nemyslela ani že vydržím, dnes ozaj len voda a dve kávy (čierne, nič... ani cukor, ani mliečko)... a bez čaju... toto asi môj prvý den čo pamatám v živote, bez čaju... bo ja studený čaj pijem aj v lete 🙂

miskakyska
9. mar 2013

@adamko05 si dobrááááááá 😲

lucky14
9. mar 2013

@adamko05 supeeeeeeeeeeeeeer!!!! Klobuk dolu a este si sa rozhodla vypekat. 🙂 Davas svojej pevnej voli ozaj zabrat!!! 😀

lucky14
9. mar 2013

@miskakyska ahooooj!!! Moja ja som to cely februar skoro kazdy vecer potentovala. Ale znovu sa snazim. Ja asi budem chudnut riadne dlho. Pevnu volu nemam ako kedysi 😒 . Dnes ides na 100%? 🙂

miskakyska
9. mar 2013

@lucky14 pravdu?? dlabem na to 😅 😅 jaaaaaaaaj

dzantica
9. mar 2013

Baby, viete čo? Práve som s priateľom a partiou v jednej našej obľúbenej reštaurácii, kde najsamsuper varia, lebo kamoška bola strašne hladná, tak sa chcela ísť niekam najesť..všetci tu okolo mňa jedia tie dobroty, len ja tu sedím pri jemne perlivej minerálke..a zomieram od hladu, keďže mám dnes ovocný deň :( toto nie je fér..ja už chcem mať po dieeeeete..ale zatiaľ sa držím statočne a ODOLÁVAM..ale teda musím povedať, že dnes je to pre mňa mimoriadne ťažké..ale to dám..v lete chcem ísť do plaviek :D

lucky14
9. mar 2013

@dzantica zasnem. Ja by som si isto nieco dala. Mas moj obdiv! 🙂

dnika2
9. mar 2013

@dzantica vau super ja by som asi neodolala aspon ovocie nejake by som si musela dat 😅 ja som dnes mala volny den pojedla som kadeco zajtra nabieham dalej 😀

dzantica
9. mar 2013

@lucky14 prichádza moje vykúpenie..odchádzame odtiaľto 😀 ideme už niekam kde nevaria.. zvlááááádla som to pri minerálke 🙂

mariuskaa
10. mar 2013

@zuzx ahoj zuzx. Chceme sa spýtať. Založila som sem novú tému zuzka Light / Bodyrock.
Pridaj sa. Ta súkromná facebookova stránka je pre medzinárodných z celého sveta alebo len Česky a Slovenky??? Aj ja chcem sa dostať please tam. Alebo si myslela facebookovu stránku Zuzku Light? Kde stačí " liknut" ???
Daj mi vedieť prosím.

adamko05
10. mar 2013

ahojte... tak sa hlásim
váha prekvapila...61,1 kg 😵 😵 ... som spokojná... viem, že sú baby, ktorým to ide aj rýchlejšie... ale ešte mesiac mám pred sebou...
tak suma sumárum - začínala som na váhe 68,3 kg (ale nevažila som sa hned, až po 3 dnoch, tak to bolo isto troška viac)... po prvej vode 63,5 kg a teraz 61,1 kg.. viem, to kilo je tam veľmi relatívne - pohyblivé... ale navadí.. takúto váhu som mala naposledy pred otehotnením s druhým synom... takže celkovo je mínus cez 7 kg...

a tak dnes som si na ráno dopriala 3 udusené jablčka (neboli veľké 😉 ) s kokosom... mnam

a na obed bude plnený kelový list.. ja si to naplním iba maskom, šunkou... k tomu už mam nachystaný zeler, urobím si tie hranolky.... a rodinke list naplním aj syrom... ja sa "obídem"...

poobede máme návštevu, no snád odolám.... smotanová torta, pagáče.... chlebíčky... ale už som nie raz vydržala... tak by som mohla aj dnes 😀

tak chudnutiu zdar... idem sa vrátiť k vareniu

zajtra sa už teším do posilky.... 😵

jáááj, a včera som cvičila dobre 😀 .. dnes cítim troška svalovicu aj na stehnách, aj na lytkach 😉

dzantica
10. mar 2013

@adamko05 gratulujem k výsledkom!!! 🙂 super..každé jedno stratené kilo poteší 🙂 aký je tvoj konečný cieľ? Včera si tú vodu zvládla super..mňa to čaká vo štvrtok ☹ už sa "teším"..tiež si musím pripraviť na štvrtok nejaký program, aby mi rýchlejšie ubehol deň.. 🙂