90-dňová dieta II. Pokračujeme...

dannynka
5. jún 2008

tak babulky tu mozte pokracovat..... 🙂

ejbyk
18. jan 2010

ahojte baby...Luci, klobuk dole pred chudnucimi uspechmi! naozaj vydrzat dva mesiace uz to je co povedat!!! ale aj tie vysledky, naozaj super! a kolko si zhodila kg za ten cas? Ja sa stale drzim, i ked vcera som uz bola taka hladna ze som ani zaspat nemohla. straaaasne som sa tesila na ranajky dnes 😀...ale za 5 dni mam dole 1,5 kg takze ma to motivuje.

lucijja
18. jan 2010

ejbyk, tam som to pisala ze kolko od zaciatku diety... 😉 tusim 9,2 kg... 🙂

morenka
18. jan 2010

ahojte dievcata! jeeej luci takze sa uz objavila na zaciatku ta magicka 6?🙂 super! normalne ti zavidim ale v dobrom🙂 super! gratulujem! ja dnes uhlohydraty a papam momentalne bananik.....ale hlad citim🙂ale vydrziiiim lebo ma motivujes lucijja!🙂 co planujete na obed? ja cestovninky ako vzdy a nieco k tomu vymyslim🙂

lucijja
18. jan 2010

morenka - dakujeeem, to som rada ze som aj motivaciou pre ostatne. 🙂 a áno, magická 6 je tam. momentalne vaha 68,9 😵 fuuu, ked si predstavim ze po porode som mala 88. 😕

lucijja
18. jan 2010

a kuriatko naplnené šampionikmi je už v trúbe...a dám si ho s chrenom... 😅

morenka
18. jan 2010

jeeej lucijja to je super! aj ja chcem...a este kolko planujes za ten posledny mesiac schudnut? vysnivana vaha?🙂)))
ja cajikujem a stale ma nenapada s cim si tie cestoviny dam...poradte🙂

lucijja
18. jan 2010

morenka: no chcela by som tak 60, ale to je fakt asi len sen. 😀 Ale keby dam este 4kg dole za tento treti mesiac tak som spokojna...potom by som chcela prejst na dvojku. 🙂

morenka a co mas doma? podus papriku a cibulku do makka, pridaj rajcinku, prelisovany cesnak, trosku kecupu a vsetko to prezen ponornym mixerom. mnamka... 🙂 Alebo ak mas nejaku omacku doma uz hotovu tak podus hribiky, pridaj omacku a tiez cesnacik. Ten cesnak robi divy na tych cestovinach.. 😉

morenka
18. jan 2010

lucijj drzim palce aby si dosiahla svoj ciel!!! a cesnak milujem!!! to pcham do vsetkeho a vela! dobre to znie asi spravim to co pises....nikdy ma nenapadlo to este rozmixovat....tak to fakt musim skusit🙂

dufam ze budes prispievat aj ked uz skoncis dietu🙂 ale kedze ides na tu dvojku tak super! inak som chcela ze posles mi dvojku? posielam ti adresu! dakujeeeem

lucijja
18. jan 2010

morenka - odislo to, takze mozes studovat. 😉

lenca13
18. jan 2010

Dnes som nejaka hladna 😖

inuska79
18. jan 2010

ahojte kocky!!!!!!
Lucka uprimne blahozelam!!!!!!
naozaj...k povahe,aku mas!!!!

tesim sa s Tebou ako chudnes!
ja mam dnes ako morenka UH den a tesim sa na cestoviny...rano so zjedla malu cast pomela.mnaaaam...kupim si aj dnes na zajtr.ovocny den.....
Celkovo si myslim,ze kazda z nas, kt.skor ci neskor ukoncime dietu si uvedomime, ze by sme sa mali viac vazit..myslim tym cenit si samu seba a nepchat do seba same zvasty...a takouto sebakontrolou zit dalej....{juj, ale som si zafilozofovala pred obedom} 😀 😀 😀

zuzanaca
18. jan 2010

Ahojte baby 🙂
Neviem sa odhodlať, stále si nájdem dôvod, prečo nie dnes ale zajtra...... 😅. Som nahnevaná sama na seba 😠, lebo viem, že by sa mi s mínus 10 kg "krajšie žilo"! 😀
Čo ste papali prvý deň tejto diéty? Tak od zajtra 😀 som s vami!!!

morenka
18. jan 2010

lucijja dakujem!

inuska79 krasne si to povedala a mas pravdu!

zuzanca proste postav sa na vahu a mozno to ta nastartuje a to ze je to super dieta pri ktorej sa najes je super! a ked uvidis prve vysledky tak ta to posilni ze az....prvy den som jedla orestovane kuracie prsia so salatikom!🙂 a na veceru to iste!

drzime ti palce aby si sa naozaj odhodlala!🙂 zajtra ta tu cakame ze nam povies ze si zacala🙂

zuzanaca
18. jan 2010

a kedy by som podľa vás mala obedovať, keď som v práci od 10:00 - 14:00 hod 😕?

ejbyk
18. jan 2010

zuzanaca...len smelo do toho...pozri kolk nas tu je a vsetky to ako tak zvladame, takze ty to zvladnes tiez. a z vlastnej skusenosti ti poviem, ze ako jedavam takto pravidelne a mam uz dopredu premyslene co si navarim a nachystane co budem jest, nie som ani nejak hladna po tom obede...takze hladovat urcite nebudes...len pomenis trocha svoj zivotny styl. no aj za to som rada, mam o dalsiu zabavku naviac vo svojom zivote, chodim sem tam kukucit tu na net, ako sa drzia baby, prinutila som sa oprasit svoj stary stacionarny bicykel...fakt parada...a ako odmena kila dole...naozaj to za to stoji. A jedla su rozmanite, takze tiez o nic neprides!

Ja som dnes mala pecene zemiaky s calamadou...juuuj lahodna to pochutka. milujem obycajne pecene zemiaky, len sa mi zdalo ze som ich mala nejak vela?! kolko ks by asi malo byt na obed a kolko na veceru?

lucijja
18. jan 2010

inuska: dakujem pekne a musim povedat ze mas pravdu. Ja to na sebe pozorujem uz teraz. Napriklad na vysmazane nemam chut vobec...skor odpor, ani by som si nedala. A to som vzdy milovala vyprazany karfiol -teraz ho asi jest nebudem a ak, tak len minimalne - raz do roka alebo tak. Alebo sladkosti - ovela radsej si dam kusok dobrej cokolady kvalitnej, alebo kolaciky z listkoveho cesta, alebo musli tycku ako pchat sa maslovymi zakuskami. Ved aj bea, co drzala tuto dietu vravela ze v podstate pokracuje dalej v stravovani. 🙂

zuzanaca: zacni az ked budes naozaj pripravena - inak to nema zmysel. 🙂 Ja som bola taka ista. Stale bol dovod preco si mozem dat toto a musim dat hento - az raz to prislo a skratka som zacala. Nie od pondelka, noveho roku alebo zaciatku noveho mesiaca - raz vo stvrtok v posteli som si povedala a dost! a od piatku to islo. 😀 a prvy den som mala to iste co morenka. 😉

a dnes som si dala kuraaatenko. Vobec som sa neprezrala ako som si myslela - ze sa dojem po vodovom. Zaludok stiahnuty a tak mi rano stacil jeden maly banan a teraz som zjedla kridelko a kus bieleho maska. A pijem kavickuuu, dnes vynimocne s mlieckom za odmenu. 😀

sloto
18. jan 2010

no baby ako to tak citam ta vsetky pekne chudnete len mne sa moc nedari. teraz som 10 den a mam dole len 0,5 kila, uz by sa tomohlo pohnut dalej ☹ vcera som si i na stepperi zacvicila.... tak a uz som aj po obede - ryza so salatikom, bola mnamky

lucijja
18. jan 2010

sloto: neboj ono sa to pohne potom naraz. Odvaz sa az po vode, fakt, vydrz to, budes milo prekvapena. 🙂 A potom sa ja pomeraj. Niekedy kila stoja ale cm idu dole a to je doleziteee...Ja som napr. minuly mesiac dala dole vyse 6kil a zo stehna mi zisli 4cm a teraz som schudla 2,9kg a zo stehna mi isli az 3cm, takze to nie je priamoumerne...neboj, pojde to... 🙂

ejbyk
18. jan 2010

chcem sa opytat...ked si v bielkovinovy den chcem urobit omeletu na obed...z kolkych moze byt vajíčok?? asi tak?!

morenka
18. jan 2010

juuj ja pijem akurat kavu ale uz hlad takze ked dopijem idem si nieco fajne uvarit🙂mnamky🙂

lucijja
18. jan 2010

ejbyk: podla mna to nejako neries. Sprav si tak, aby si sa najedla. Podla mna je fajn najest sa do syta a tak to pisu aj v knihe. Ja ked som si robila omeletu len taku s vajickami a hribikmi tak som si spravila poriadnu - zo 4och 😀 a na veceru z dvoch. A ked som si davala aj zeleninu tak mi stacila z dvoch na obed. 😉

ejbyk
18. jan 2010

lucijja...dakujem! bezne v mojom nechudnucom rezime si robievam z dvoch...ale davam tam sunku syr a pod...takze teraz nech sa teda dosyta najem dam z troch a nejaky sampionik mozno...😀

lemge
18. jan 2010

ahojte kocky.
luci,super vysledok 🙂tesim sa s tebou🙂)) ty si taky nas hnaci motor,bez teba by to tu ani nebolo ono. 😉 urcite vsetky sme dnes netrpezlivo a zvedavo cakali na tvoje vysledky,pretoze si nas VZOR,MOTIVACIA! 😉

baby uz som tu pisala:mozu sa v bielk.den acidko+rohlik+syr??? 😕 mam trochu chaos s tymi kombinaciami cez bielk.den.
ja mam dnes to nestastne ovocie ☹ uvarila som si jablkovy kompot so skoricou a hrozienkami.toto ma asi najlepsie zasyti v tento den.

strasne pomaly sa mi otvaraju stranky tu na koniku,zasa tu maju nejaky problem 🙄

lucijja
18. jan 2010

lemge: dakujem pekne. 😵 Ale moc si ma za vzor neberte pri tych prehreskoch. 😀 Aj mne ide konik pomaly. A podla mna sa acidko a syr moze - obe su to mliecne vyrobky. Ved bielkoviny sa delia na maso, mliecne vyrobky a vajcia. Ale mozno sa mylim...

lante
18. jan 2010

Ahojte babulky. Od dnes držím aj ja. Teda tentoraz som nato nahovorila aj manžela, tak som zvedavá ako nám to pôjde. Myslím, že dvom zo spoločnej domácnosti to ide ľahšie ako jednému.
Túto dietu som držala v lete 2008 a je pravda, že na váhe som zo nie vždy videla nejakú výraznú zmenu, ale na oblečení to bolo poznať. Nakoniec som schudla 11kg ale viac ma tešilo, že mi splasklo brucho (čo je u mňa najväčší problém) a hlavne na objeme som stratila, takže som konečne mohla nosiť veci, čo som už dlho neobliekla a nevyzerala som v nich ako špekáčik 😝 No z tohto úspechu som sa nevytešovala dlho. Dva mesiace po skončení som zistila, že som zase tehotná.......tak som si pomyslela do kelu, k čomu to bolo dobré?? Ale minimálne k tomu, že som si na sebe otestovala, že to funguje. Chce to len pevnú vôľu.....a ak by som k tomu tentoraz mohla pridať aj nejaké cvičenie....tak to by bolo skvelé.
A popravde som sa vtedy nemerala, ale tentoraz to asi skúsim aj merať. Takže snáď to tých ešte 89 dní vydržíme.
Onak najväčší problém pre mňa predstavovali ovocné dní....znášala som ich horšie než vodný 😝

emimka
18. jan 2010

no to naozaj lucija, ty si tu hlavna postavička, lebo si tu najčastejšie. 😵
a zdravím tých ktorí začínajú, inač ak nebudete chcieť nemusite tu dietu držať presne 90 dní, ja som tiež začala s tým že ju nedodržím celu ale aspoň skúsim, no zatiaľ ma to baví, lebo sa cítim dobre, ale uvidím možno vidržím len 2 mesiace. 😠

morenka
18. jan 2010

lante 11kg!! to je super a bolo to dobre lebo keby si ich neschudla a potom pribrala v tehotenstve tak to by bolo len dva krat tolko!!! takze malo to vyznam-🙂
a meraj sa! ja som sa tiez zacala merat a po osmych dnoch -2,5kg a -3cm v pase a bokoch!!! takze dobre🙂
ja som poobede pijem vodicku a je mi dobre...rozmyslam co na veceru dam mozno znova krupicku🙂
ja by som chcela vydrzat celych 90dni takze som zvedava...citim sa vyborne aj ked niekedy prehresom ale minimalne...ved sme len ludia🙂 a uz som aj zvedava ci nieco slo dole lebo po ovoci sa idem vazit..juuuj dufam ze ma to bude motivovat🙂

lante
18. jan 2010

Morenka, o prehreškoch viem svoje 😀. Vtedy som na 8-mi deň diety mala druhý raz ovocie ale boli sme na jednej akcií na Červenom kameni.....no a všetci jedli cigánsku....no nedaj si.... 😀

lucijja
18. jan 2010

jaaaj baby, o prehreskoch by sa dala napisat kniha, ze? Najhorsie je to ked krmim malu. Vzdy som bola zvyknuta obliznut lyzicku, alebo hodit si aj ja keksik do ust ci kusok chlebika co nezje. Aj teraz mam take tiky ale to robim uplne tak zo zvyku, ze si to ani neuvedomim... 🤐

rinuska
18. jan 2010

ahoj ,
len si tu nezačnime nahovárať , že prehrešky sú v poriadku , lebo nie sú... 😠 chce to disciplínu a zase disciplínu , tu keksík, tu venček , tu alkohol a je po diete , hlavne si uvedomme , že každý prehrešok spomalí , ak nie na pár dní úplne zastaví chudnutie , môžeme schudnúť viac, ak tam prehrešky nebudú
takže karhám Vás 😀 aj seba , lebo som poobede jedla kukuričné chrumky , aj ked som mala škroby , nemám z tých chrumiek dobrý pocit ☹
len sa tui nezačnime podporovať v prehreškoch , lebo na mna to pôsobí dosť negatívne
dúfam , že som vám tu nepokazila vzduch 😀 , lebo to ja zvyknem
😀 😀