90-dňová dieta II. Pokračujeme...

dannynka
5. jún 2008

tak babulky tu mozte pokracovat..... 🙂

lucijja
28. jan 2010

ejbyk: ako to ides robit? hod recepis... 😉

lemge
28. jan 2010

ahojte.dnes skroby.rizoto so sojovym masom-uz je v bruchu. 😉 teraz chvilu klud,mala spi-asi sa pojdem aj ja vykotit-ako hovori moja mama -zaviazat sadlo 😀

no a vecer zumbbbbaa 🙂 hura.dufam ze dojdem autom,rano som isla ako na krave s tym autom,tolko snehu napadalo.
vsetkym prajem dobru chut 🙂

peterb
28. jan 2010

Ahojte,
vcera som tym bielkovinam vela nedal a dnes som si dovolil - na obed hranolky (!) a zeleninovy salat, ale hranolky boli na malej lyzici oleja, takze nemam vycitky 🙂

dnes ma po dennej prestavke zasa caka bike a mal by som sa prehupnut cez 200km vzdialenost, tak aspon nieco. Este 68 dni 🙂 a presne o tyzden prva voda, uvidim, ako po nej, po 16 dnoch som mal dole 5,2 kg, teraz sa nevazim, ale ak by bolo za prvy mesiac 6 dole, tak som spokojny, druhy mesiac tiez 6 a nemusim dalej ani dietovat 😀

sloto
28. jan 2010

ahojte tak som si dala za misku salatiku na obed - paradajka, cinska kapusta, uhorka a por a tak dobre mi padol. fuj lebo ked len to ovocko jest,tak to mam pocit ze i uz rastie v ustach potom. peterb toje krasny vysledok...

ninimimi
28. jan 2010

Ahojte! Tak ja som na rozhodla pre Atkinsona už ju držím 4 den a ide to celkom dobre 😀 teda z mojho pohladu.držím vám palce a občas vás prídem kuk a ked sa mi táto diéta nebude páčit zavítam sen 😀 ako stále 🙂)) Lucijja: gratulujem ti ku krásnemu chudnutiu videla som fotku a vyzeráš ako keby si schudla už dobrých 15 kg. takže gratulujem 😀

lucijja
28. jan 2010

ninimimi - dakujem. Nech sa aj tebe dari... 😉

zuzanaca
28. jan 2010

Ahojte,
Dnes škroby a zjedla som zemiakovú polievku 🙂
Ja sa nevzdávam - ja som chvalabohu ten šťastlivec, čo od prvého dňa vidím na váhe a aj na oblečení, že to stojí za to!!!! 😀 😵 😉 A pritom nechudnem z veľkej váhy: 170 cm, 69 kg - dnes 10.deň a 66,2 kg! 😉

Držím Vám palce - musí sa Vám váha pohnúť, len vydržte!

PAPA
🙂

lucijja
28. jan 2010

zuzanaca: super - to uz sa blizis k idealnej vahe...Ja som krpec - 163cm ale keby mam 65kg tak som stastnaaaaa 😵

chaarliizee
28. jan 2010

po synčekovi mi zostala nadváha +20 kg...takže chudnem z 78 kg....a ešte ani kilo nezišlo ☹ ☹ ☹ ☹ ☹

lucijja
28. jan 2010

tak to si presne ako ja. Ale neboj. Citala som inu diskusiu ohladom 90dnovky a niektore zeny tam pisali ze dva tri tyzdne nic a potom sa zrazu zobudili a zistili ze z nich spadlo 5kg!!! Uplne narazovo. 😨 Tak mozno to bude aj tvoj pripad. 😉 Len do toho!

ejbyk
28. jan 2010

...tie šampioniky asi tak že. Nakúpila som take veľkohlavičkove sampinony🙂 Vydlabem hlavičku, túto vydlabanú zmes udusím na troche masielka a cesnaku, ja pridavam aj brokolicu na malilinke ružičky(brokolicu by som dávala všade, lebo milujem brokolicu), brokolicu teda tiez udusim s tou zmesou sanpinonov. prislolim prikorenim pripaprikujem podla chuti. necham vychladnut. vyhcladnutu zmes zmiešam s bryndzou a plním hlavičky. hlavičky ešte pred plnenim potriem troska po vrchu olivovým olejom. naplnené hlavičky ešte prekryjem plátkom syra. poukladam na plech, na papier na pečenie najlepsie 😀 Dufam ze môte byt takato mnamka v bielkovinovy den?! ak sa vam ta zmes ktorou sa maju plnit sampinony zdá moc tuha k bryndzi primiesajte este kusok syra v crievku...Ved syr ako syr. No a k tomu nejaky ladovy šalátik

renca6
28. jan 2010

tento recept urcite vyskusam,ja zboznujem bryndzove hlusky 😀 ,tak aspon tu bryndzu tam budem mat 😀

zuzanaca
28. jan 2010

ejbyk - vynikajúci receptík! Musím ukuchtiť manželovi, ja moc na huby nie som 😉

ejbyk
28. jan 2010

..a zabula som, že pečieme tak zhruba na 200 stupňov 15 minúúút...dobrú chuť 😉

chaarliizee
28. jan 2010

no lucijja dúfam že to tak bude, lebo nemienim to vzdávať 😖 😖 😖 😖 😖

emimka
28. jan 2010

tak vidím že zase sa debata rozprúdila, tušim aj tie staré sa pridali, beu som nepoznala lebo si zmenila foto.Ja mam zachvyľu mesiac za sebou zajtra ovocie a sobota voda. ☹ Ovocie zvládnem, ale vodu neviem či si nedam aj nejaký džus s vodou samozrejme 😀 Kto ma v sobotu vodu a ako sa darí chudnúť? 😎 potom pište vysledky. 😵

zuzanaca
28. jan 2010

ideálna váha - možno, len to brucho stále trčí ☹ Môj cieľ je tak 58 kg. To aby som sa mohla rovnať s mojimi štíhlimi bezdetnými kamoškami 😉 - to som celá ja, stále chcem byť najlepšia! 😀

Ja mám vodu o 19 dní 😝

lucijja
28. jan 2010

emimka: svagrina ma v nedelu prvu vodu... 🙂

ejbyk: mnam - idem do toho... 😝

morenka
28. jan 2010

tak ja dneska pangasius s uhorkou salatovou a troskou chlebika...nasytilo ma to a aj velmi chutilo! som spokojna...uz som si dala aj kavicku za tym 5dcl vody a teraz oddychujem ...pojdem si dat asi este cajik...a hotovo...🙂 dnes som sa vazila a vaha sa nepohla ale neberiem si to...po vode sa odvazim....🙂

ejbyk
28. jan 2010

...zuzanaca..170 cm a 58 kg...to budes uz ina kosť 😀 , držím palech nech dáš dole tie zbytočné kg.

...keby mne sa chcelo cvičit, tak aj z toho zadku mojho čo to zhodim, aj z bokov...ale ten moj stacionárny bicyklik zíva večer čo večer prázdnotou 😀. a to sme jedno obdobie boli taký kamoši...aj som si pekne postavičku vyformovala aj udrziavala popri nom!

zuzanaca
28. jan 2010

ejbyk 😀 😀 😀
A ty akú motiváciu potrebuješ aby si na neho vysadla? Skúsim ťa navnadiť - chceš zhodiť ten tuk zo svojho zadku???? Chceš mať štíhle boky???? Tak vysadni na bike a makaj! 😀 😀 😀 😀 😀

zuzanaca
28. jan 2010

No mne sa zdá, že som najviac schudla práve zo stehien a zadku, no ja chcem z brucha!!!!!!! 😝

Ja začínam cvičiť od pondelka! 😵

zuzanaca
28. jan 2010

renca6 - už štvrtý raz ju držíš? 😕 A to akože do konca? 😕 Či stále začínaš a začínaš? 😀

zuzanaca
28. jan 2010

baby, kde ste? Papáte večeru??? 😵 😵 😵

lubikaf
28. jan 2010

inuska tak klobuk dolu k stvorhodinovej prechadzke, ale asi sa mas kadial prechadzat, lebo tu v Banovciach nie je nic, jedine ze by som spravila aspon tristo kolecok okolo namestia...

lucijja, prosim ta kolko asi tak kuskov fornetti si davas? ja ich tiez strasne lubim, ale netusim, kolko by som asi tak mohla.

ja som dnes na 6 dni a schudla som zatial 700g, tak dufam, ze sa to rozbehne trosku viac 🙂

domyyy
28. jan 2010

jáj čítkam Vás a teším sa, že krásne chudnete 😵 ja sa chcem v nedelu odvážiť ale neviem či je to dobrý nápad keďže budem mať "svoje dni" tak možno sa odvážim až potom keď mi skončia, aby to neskreslovalo 🙂 v nedeľu to budú tri týždne 🙂

lenca13
28. jan 2010

Tak na veceru som si spravila pecene zemiaky a dala som si k nim kecup 😉 tak som sa trochu najedla
Lucija tiez mam problem skor s tym skrobovym dnom ako s ovocnym,ale teraz mam tiez svoje dni tak mozno je to aj tym 😕

lucijja
28. jan 2010

zuzanaca: aj mne zliezol zadok a potrebujem brucho... 😠

lubikaf: zjem tak 5-6 kuskov. 😉

sonya16
28. jan 2010

aké mu máte krásne miery a váhy 🙂 Ja mám pred sebou dlhú cestu, ale dúfam a verím, že ako tvrdí lucijja, že sa to fakt rozbehne a aj plus keď odídu moje dni, tak padnú aj dve-tri kilá (keby že viac, sa nepohnevám 😀 ). Ale na oblečku trošku cítim. A ja mám tiež skôr ten problém, že ide dole zadok a zo stehien, ale bruško nie veľmi a k prsiam si budem musieť pomôcť operatívne 😉

inuska79
28. jan 2010

Caute...tak bielkovinovy za sebou...celkom fajn, veceru som si dala poslabsiu, lebo
to uvarene salko do šuhajd..to som varila ako plnku prvy krat, tak tomu som nevedela
odolat a dala som si asi 3kavove lyzice...mnam.Zhnedlo to akoby na karamel...lahodka, ale
je mi slaaaddkooo..az az.....suhajdam som uz odolala.
Mala som aj vycitky...ale teraz v dalsie dni uberiem z kalorii na inom mieste.
Ja mam vodovy v pondelok..ako morenka myslim...
ufff