90-dňová dieta II. Pokračujeme...

dannynka
5. jún 2008

tak babulky tu mozte pokracovat..... 🙂

cessy
25. máj 2011

@dajna11 ja som mojho dala az o jednej ale uz ho pocujem, asi tiez za chvilku stane.....

kolko ti spava drobcek cez obed?,,

dajna11
25. máj 2011

@cessy ja som ho dala o pol jednej...tak hodinku a pol si pospí......a ja si za vtedy vychutnám kávu a obed,no dnes mi to nevyšlo 😢

cessy
25. máj 2011

@dajna11 potom spinka uz az vecer??? neako si to uz napamatam ako moj spaval v takom veku 😅

aj ja som si teraz spravila kavu, ale akosi mi nešmakuje......asi ju ani nedopijem 😝

dajna11
25. máj 2011

@cessy spáva do obeda raz a potom okolo jednej znovu...ak spinká krátko tak ešte večer okolo piatej schrupne...ale snažím sa skor ho držať hore potom v noci lepšie spí....ale tak ked to inak nejde.....tak si pospí...teraz je teplo,to ho unavuje.

cessy
25. máj 2011

@dajna11 no to teplo......vcera sme isli s malym von az okolo piatej aj tak bolo horuco, ale dnes sa mi zda ze je chladnejsie, teda aspom u nas 😀

dajna11
25. máj 2011

@cessy no včera prišla moja teta a zobral a maleho von že aby som sa učila matiku s malou,boli dve hodiny,ja s ním nechodím v takom teple von....prišli ako omáčky,malý je blondák,modré oči,svetla pokožka,hned je červený ako rak.......chuda moje.

cessy
25. máj 2011

@dajna11 jeejda chudatko, sa pekne musel uparit.....my sme isli neskor, maleho nakremovala....a aj tak bol tiez cerveny..velmi sa to chyta na tu ich jemnucku pokozku. 😎

dajna11
25. máj 2011

@cessy no panenská kožička.....aj my sme potom šli večer von na zmrzlinu.....ked sa mala doučila...

smoulinka22
25. máj 2011

ahojte, niekedy dávno pred 4 rokmi som mala dosť problém s váhou.. mám 169cm a mala som 70 kíl, hanbila som sa pred priateľom a mala som strašné depresie kvôli tomu, potom mi začali kamoši aj priatelˇ naznačovať resp. aj priamo hovoriť aby som namiesto ľutovania sa a závidenia iným začala na sebe makať. Spočiatku som skúšala tukožrútsku diétu - to bolo fakt hnusné, keď máte jesť 4-5 deň to isté tak je vám na grc. Milovala som sladké a nemala som problém jesť o 2 ráno pizzu alebo hocičo iné. Sladila som si kávu 2-3 lyžicami cukru. Dám vám radu, nikdy si nedávajte drastickú zmenu, lebo ja som na to strašne veľakrát doplatila a budete zúfalé. Ja som pred 4 rokmi prestala jesť úplne cukor, pijem kávu bez cukru a mlieka ( to neškodí), odhodlala som sa aj na to, že nebudem piť sladké vody ani celkovo nič sladké.. začala som občas chodiť plávať, sem tam squash a behanie. Po niejakom čase som si na to, že nejem sladké úplne zvykla a teraz milujem šport a všetko s tým spojené. Keď uvidíte prvé výsledky na svojej zúfalej postave tak príde nadšenie pokračovať len to musíte vydržať 🙂 mam teraz 55 kil takže je to dosť zmena.. a keďže športujem tak nemám žiadne problémy s jojo efektom ani ničím podobným. Takže podľa mňa sa vykašlite úplne na diéty.. Obmedzte prejedanie ( u mňa to bol fakt problém), a nejedzte sladké a máte vyhraté 🙂 a okrem toho keď vynecháte sladkosti prestanú vás trápiť problémy typu: kvasinky, výtoky..... zaručene! 🙂

cessy
25. máj 2011

@dajna11 kolkatkou mazes maleho???

dajna11
25. máj 2011

@cessy 30.....myslím že to tu stačí. mám aj 50 ale ten sa blbo rozotiera.

cessy
25. máj 2011

@dajna11 no podobne mame aj my 😕 a ta 50 je jak sadra, ze 😀

@dajna11 kedy koncis s dietkou???

dajna11
25. máj 2011

@cessy no ved to,blbo sa roztiera,na tvaári je bledá...dcera ked sme prišli od mora bola biela ako krieda...ja som sa s nou nemazala. 29.by som mala mať posledný vodový a konniec.

cessy
25. máj 2011

@dajna11 no mi sme tak minuly rok tiez dosli od mora 😎 😎 😎 .....ale myslim ze lepsie ako keby sa maly spalit 😎 😎 😎 a ja zas tiez musim mat vyssi faktor, lebo inak za hodinku mam taku alergiu, ze potom len z izby mozem pozerat 😠 😠 😠

cessy
25. máj 2011

@dajna11 29??? bude aj slavnostna grilovacka???????? 😀

dajna11
25. máj 2011

@cessy no ved ano....ja nemám problém,som tmava a slnko mi tak nevadí.....len deti,to je iné,maju citlivú pokožku...a malemu nejaké okuliare by som mala kupiť....su pre teké malé detičky???ja sa nevyznám v tom...

dajna11
25. máj 2011

@cessy no neviem.....grilovať??možno cez víkend....ja by som si dla zemiačiky a zeleninku grilovanú....mäsko moc nemusím...

cessy
25. máj 2011

@dajna11 ja som malemu kupovala okuliarky, ale co je znacka NEXT, je tam neaky UV filter ale viac ti o tom veru neviem povedat, tiez sa v tom moc nevyznam. ale pre take malicke, veru neviem. tieto ma maly asi od 1,5r.

cessy
25. máj 2011

@dajna11 ja som myslela ze neake slavnostne zakoncenie 😕 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

dajna11
25. máj 2011

@cessy no ved to že taký malý asi si ich aj tak bude dávať dolu....mám také maličké po dcere,kupované v optike,takže su kvalitné,ale viem že bývaju také s gumičkou okolo aby si to dieťa nedávalo dolu. ja nebudem nič zakončovať,ubehlo mi to rýchlo,nejako som to ani nesledovala,nerátala,že kolký den to je.....nedávno som si pozrela do kalendára že kedy to vlastne končím....

cessy
25. máj 2011

@dajna11 inak aj mne ten mesiac neako rychlo ubehol...len tam ma napadlo ze pozriem kedy mam vodovy a dobre ze som pozrela, lebo za 3 dni som ho mala mat 😵

dajna11
25. máj 2011

@cessy ja som sa tak minule tešila na bielkoviny a baby tu niečo rozoberali,tak som si to vyrátala kedy voda a v ten den to bolo....ako som si ja chutila na mesko....

cessy
25. máj 2011

@dajna11 ja si zajtra budem robit hraskovu kasu, uz dnes sa tesim 😵 😵 😵

cessy
25. máj 2011

@dajna11 ty co zajtra????

dajna11
25. máj 2011

@cessy uf no mám UHT,takže cestoviny....mužovi budem robiť čínu,tak sebe vyvarím asi cestovinky so struhankoou.

cessy
25. máj 2011

@dajna11 plavky uz na tvoje super nove telo mas???? ja som prave teraz pozerala ze ake farby idu, lebo nemam vobec prehlad

dajna11
25. máj 2011

@cessy no teda super telo nemám...zistila som že je nejaké ochabnuté....chcelo by to viacej cvičiť ale nemám chuti v takom teple.plavky mám skoro nové,kupovala som si ked som otehotnela takže som rada že teraz celkom ujdú....aj ked prsia trošku do nich musím natlačiť.

cessy
25. máj 2011

@dajna11 preco tak pesymisticky 🙄 🙄 🙄 🙄
ja mam tiez z minuleho roka ale ked schdnem tak si kupim nove, co si nezasluzim?????? 😕 😕 😕

cessy
25. máj 2011

@dajna11 este kojis????

dajna11
25. máj 2011

@cessy ale nie pesimisticky.....len som minule mrkla do zrkalda a bola som zhrozená...ako mužík ma každý den chváli ako som pochudla,ale tak vidno že trošku pevnejšie by to mohlo byť....teraz som nebola dva týždne cvičiť lebo som nemala kde nechať drobca ale snád zajtra už pojdem....