90-dňová dieta II. Pokračujeme...

dannynka
5. jún 2008

tak babulky tu mozte pokracovat..... 🙂

lydka84
27. apr 2014

@dohna ako ti to vychadza ?? ktory den mas aky a kedy opekate - grilujete M????

dohna
27. apr 2014

@lydka84 práveže na sobotu a mám mať vitamínový a grilujeme ryby, tak by som si vitaminový prehodila s bielkovinovým

catherrine
27. apr 2014

Ahojte tak co ako sa mate? Dnes som odcvicila posledny den shred level 2 a zajtra idem na level 3 viete mi niektora povedat ci je lahsi ako 2 ci ako sa cvicil vam?dakujem 🙂 🙂 🙂

lydka84
27. apr 2014

@dohna ja by som nedavala vitaminy po bielkovinach radsej si daj na obed rybu a vecer si das zeleninovy salat ....a v nedelu si daj normalne bielkoviny a ides dalej....

lydka84
27. apr 2014

@catherrine mne sa pacila najviac 3-ka je zaberak ale uz sa tam tak neskace a cvicilo sa mi to najlepsie a nechcela som s tym skoncit , takze sa mas na co tesit ....najmenej oblubeny je level 2 vseobecne pri shrede 🙂 🙂 🙂

catherrine
27. apr 2014

@lydka84 Tak to si ma potesila lebo to skakanie je des xixi tak uz sa zajtra nanho tesim a fakt ta 2 no nic moc nebavilo ma to tak ako 1 no nejako som to dala xixiixix

lydka84
27. apr 2014

@catherrine mne sa jednotka pacila nadchla ma, 2 vobec edva som docvicla a 3 bola super 😉 😉

catherrine
27. apr 2014

@lydka84 No u mna zatial rovnako ako pises ty xi tak uvidim aka bude ta trojka xi

sofinka25
28. apr 2014

tak a zacinam aj ja,drzte palce 🙂

jeinabe
28. apr 2014

@matamisi knihkupectvo abc ma do stredy zadarmo postovne

jeinabe
28. apr 2014

Čaute dievčatá, dnes som mala zapekané zemiaky v rúre so zeleninou....na zajtra som si uvarila cestoviny s kalerábom, vraj je to výborné....dala som aj recept...ale určite poniektorým je tento recept už známy.....a na večeru bude ovocná torta tešííím sa..... 😉

matamisi
28. apr 2014

@jeinabe skoda,uz som vcera z martinusu objednala 😝

matamisi
28. apr 2014

@jeinabe cestoviny s kalerabom su vyyyyyborne 😵 😉 pochutis si zajtra 😉

jeinabe
28. apr 2014

@matamisi teším sa na ne.....už sa asi zase prestanem vážiť, lebo akosi som zastala na váhe.....ale už mám aj dostať, tak asi preto sa aj tak cítim ..... 😒

matamisi
28. apr 2014

@jeinabe nevaz sa! kila su neni dolezite to len demotivuje...dolezite su cm...a tie ti urcite budu ubudat ak budes dni dodrziavat a nic nemiesat 😉

zebatox
28. apr 2014

@jeinabe no s kalerabom su super cestoviny ja som si dnes robila s kapustou po roku 🙂 a som happy levo som vytiahla na srba nohavice co som po kolena nevytiahla 🙂

zebatox
28. apr 2014

@sofinka25 drzime len vydrzat 🙂

zebatox
28. apr 2014

@slavka86 super víkend🙂 ja som sa s detmi doma zlostila ale aspon v nedelu sme vonku boli 🙂 a dietka v pohode asi sa uz prestanem vazit lebo kg stoja :/

jeinabe
28. apr 2014

@matamisi prvy mesiac som sa nevazila a potom som bola milo prekvapena, takze zase sa odvazim az po vode, lebo inac som fakt znechutena...zatial som nezhresila,ale na Uh si sladke doprajem 😉
@zebatox s kapustou su super, no tak to je krasne a motivujuce,ze si si dala na seba tie nohavice...mne letia vsetky rifle,esteze mam jedny take elastickejsie 😀

zebatox
29. apr 2014

@jeinabe ta sak aj ja sa chystam na nové rifke ale este pockam 🙂

dohna
29. apr 2014

@zebatox @jeinabe baby aj ja sa teším až sa nasúkam do menších riflí 🙂 ešte zo 3kg dolu a namiesto 42 velkost 40, jupí 🙂

zebatox
29. apr 2014

@dohna super 🙂 ja zatial bez vacsich prehreskov drzim aj tak vaha stoji ale dufam ze sa to pohne dole

dohna
29. apr 2014

@zebatox aj ja všetkým nástrahám odolávam, cez víkend sme mali návštevu a oslavu, síce som varila a piekla, ale syn musel koštovať, či je všetko tak ako má byť 🙂 a tak som si nechala z oslavy na včera 2 zákusočky, mňam, som sa na ne tešila celý deň, xixi ja zatial od velkej noci - 3,5kg dolu. Ale aj za to som rada, keď dám každý deň len 0,3-0,5kg dolu tak super 🙂 našťastie sa mi už asi stiahol žalúdok, lebo som skoro vôbec neni hlaná, čo je len a len dobre 🙂

zebatox
29. apr 2014

Ahojte ku veceru som uz bola hotova od hladu (vitaminy ) tak som si robila karfiol dam recept ;) a je mnam

dohna
29. apr 2014

@zebatox aj ja som mala dnes vitamíny, som myslela že skolabujem, teším sa na receptík 🙂

zebatox
29. apr 2014

@dohna no neviem ale dnes mam najhorsi den nejak som vkuse hladna aj vela vody pijem aj asi 4jablka som zjedla 3banany a stvrt karfiolu ale hladna som :/

lydka84
29. apr 2014

@catherrine urcite z nej budes nadsenaaaaa 😉 😉 😉

lydka84
29. apr 2014

@sofinka25 drziiiime 😉

lydka84
29. apr 2014

@jeinabe no ako chutili cestoviny s kalerabom ????? 😝 😝 😝

lydka84
29. apr 2014

@dohna supeeeeeeeeeeeeeeeer este trosku a budes 38