90-dňová dieta II. Pokračujeme...

dannynka
5. jún 2008

tak babulky tu mozte pokracovat..... 🙂

klemberka
6. mar 2013

@zuzanat ja mám tiež radšej slané, ale toto keď som prvýkrát ochutnala, tak som sa do toho zamilovala a na druhej strane je to tak strašne sladké, že keď si ho raz dáš, tak zas veľmi dlhý čas nemáš chuť na sladké 😀 aspoň ja to tak mám 🙂

adamko05
6. mar 2013

@klemberka no, aj nemám nič také špecifické, za čo by som život položila 😀 ... čo je sladké, to je moje 😀 ... my sme celá rodina taká na sladké, koláče, buchty, sladké cestoviny, žemlovky, palacinky...
ale tak dobrá milka čokoláda, tá nie je na zahodenie a keď si už kúpim zákusok, tak ja som ako malám zbožnovala konakové špice... teraz už tak nie, bo nie su ani zdaleka také dobre ako ked som mala možno 8-10 rokov a babka mi ich nosila každý piatok v krabičke.. juuuj.... staré zlaté časy... šak aj som tak krásne kypre vyzerala 😀 😀

a keby si teraz mám niečo sladké dať?? fakt neviem... ale taká mnamky lekvárová buchta môže byť.... 😵 😵 😵 😵

adamko05
6. mar 2013

@zuzanat
@klemberka podľa mna to máte neskutočnú výhodu.... že sladné... ale tak čo už, nemôžeme byť všetci rovnakí 😉

adamko05
6. mar 2013

toto asi skusim na vitamín

Zelerovo-jablkovy salat

200 g jablka, 100 g zeleru, sol, hrubozrnna horcica (podla mna moze byt aj normalna), olivovy olej, hrst vlasskych orechov, petrzlenova vnat

Jablcka a zeler sa nakrajaju na tenke pasiky, daju do misky, osolia a premiesaju. V malej misticke sa premiesa horcica s olivovym olejom a nakoniec sa to vmiesa do salatu. Orechy sa posekaju na hrubo, chvilku opecu na teflonovej panvici bez tuku. Na hotovy salat sa nasypu orechy a posekana petrzlenova vnat.

zuzanat
6. mar 2013

@adamko05 tak spic s konakom mozem aj ja, ale nejako mi to nechyba.... aj zemlovku, parene buchty a pod. ale zvladam to aj bez toho 🙂
neviem ci by som mala odvahu na ten salat, ja som zeler asi este nikdy nejedla 😅

adamko05
6. mar 2013

@zuzanat 😀 😀
ja občas som zjedla aj pred tým, nie na kila, ako môj svokor, že každý nedelu z polievky ho doslova lovil.. ale zjedla... do zeleninovej dávam na malé kocky nakrajany... zjem.. a tie hranolky minule boli celkom OK.... no ved ked tak to vyhodím.. čo už 😅

klemberka
6. mar 2013

@adamko05 ja si strúham zeler s mrkvou a len také čisté, občas pokvapkám citrónovou šťavou, ale aj toto môže byť fajn, len ja nie som moc na orechy, tak tie by som tam asi nedala... mne orechy strašne vadia, že ich mám potom "plné zuby" a to doslova 😀 neznášam to vyberať... ale inak jediné orechy, ktoré dám do úst sú mandle a para orechy, tie mám veľmi rada 🙂

adamko05
6. mar 2013

@klemberka juuuj, ja sa s orechami zas musím krotiť 😔 😔 😔 😔 ... to by som jedla stále... a doma mám také nezdravé preažené výborné mandle... aaach... občas ťažko odolávam... ale párkrát vo vitamíny som si veru dala... šak aj tuk treba prijať 😀

adamko05
6. mar 2013

baby, už ledva vidím.... idem do postele.... to je paráda, mať v stredu piatok 😀 😀 😀 😀
zajtra sa ozvem... jako bojujem 😉

adamko05
6. mar 2013

dobru noc

klemberka
6. mar 2013

@adamko05 ja som ešte zabudla na kešu, potvory jedny, tie môžu za moje burcho vlastne 😀

klemberka
6. mar 2013

@adamko05 dobrú, aj ja už idem, ráno ma krpec zavčasu budí, tak nech som svieža 😀

zuzanat
6. mar 2013

@adamko05 ja som dnes mala ten kapustovo fazulovy salat, na prvy pohlad vyzeral velmi odpudzujuco, kedze ta cervena kapusta pustila stavu. Sestry ked to zbadali, tak sa pytali, ci je to jedle 😀
neviem si ani predstavit ako tie zelerove hranolky chutia 😔

dzantica
6. mar 2013

@zuzanat Ja som ich tiež ešte nemala..ale zajtra si idem robiť klasické zemiakové hranolky, keďže mám zajtra škroby..predvarím ich a dám potom do rúry zapiecť na troške oliv.oleja..a k nim kečup..ale niekedy by som sa možno dala nahovoriť aj na tie zelerové..znie to zaujímavo.. 🙂

dzantica
6. mar 2013

@klemberka mňaaaaaam.. To sa dá kde kúpiť ten dezert bossche bol? Vyzerá fantasticky..niekedy po diéte by som vyskúšala 😀 aj môj priateľ je strašne na sladké, tak by si riadne zamaškrtil.. 🙂

dnika2
6. mar 2013

@dzantica hej hej chutil uz som mala taky 😀

ivka2903
6. mar 2013

Čaute kočky moje spoluchudnúce 🙂
@klemberka ty provokatér 😀 tak to mi teraz zase slina tečie na ten tvoj dezert 🙂

Baby, takže ja mám dnes za sebou vitamínky 🙂 Celkom v pohodičke, zajtra si ich zopakujem, lebo voda mi vychádza na 23. marca a vtedy zrovna majú naše dvojbodky oslavu prvých narodenín, takže potrebujem dovtedy nahnať dva dni, aby mi vychádzali UH 🙂 nechcem si tú vodu posúvať o celý kolotoč, lebo mi bude celkom vyhovovať, že si ju dám na pondelok.. a okrem toho má môj malý fešák další víkend oslavu prvých narodenín, takže to už viem, že zhreším, ale myslím, že to aj vypotím, kedže na návštevu nám príde asi 20 ľudí a ja budem oslavu pripravovať už asi 3 dni dopredu, aby som to všetko postíhala 🙂

Takže už sa teším na zajtrajšie vitamínky a aspoň 3 litre zohriatej vody 🙂

Krásny večer, vlastne, už asi dobrú noc 🙂

ivka2903
6. mar 2013

@adamko05 ten šalát vyzerá super, zajtra si ho urobím na obed.Dik za tip - konečne zmena 🙂

sonia1501
7. mar 2013

nuz, ranajky mam za sebou: strapec hrozna. Hmm, som viacej hladna ako som bola :/

eriksinka
7. mar 2013

@nikolka2
@klemberka dakujem kočky 🙂 aj ja vam drzim palcevcera som to pokaslala lebo som si to zle precitala ale dnes zacinam nanovo,dufam ze budem mat pevnu volu

klemberka
7. mar 2013

@dzantica no neviem, tu ho asi nikde nezoženieš, ešte som to na svk nevidela ☹ ja to kupujem v holandsku ale inak viem, že niečo podobné majú aj v rakúsku, len tam dávajú dovnútra aj puding a navrchu nie je mliečna, ale horká čokoláda, ale to mi tak nechutilo... ale myslím, že keby hľadáš, tak tam nájdeš aj práve ten bossche bol 😉

klemberka
7. mar 2013

@ivka2903 áále kdeže ivka! ja? 😝 vyzerá super, však? a o to ešte lepšie chutí 😀 ale inak, kto robí doma domáce veterníky a vie to s tým odpalovaným cestom, tak by to isto zvládol... cesto by som aj vedela, len neviem ako vytvarovať hentakú dutú veľkú prázdnu guľu 😀 tak nie, asi to nepôjde... 😠

dzantica
7. mar 2013

@klemberka jaaaaj..tak nič potom 😀 ja som myslela, že to niekde tu kupuješ 🙂

klemberka
7. mar 2013

@dzantica ja som to predtým tu nikde nevidela, ja som to prvýkrát ochutnala až v nl a potom mi sestra doniesla aj to niečo podobné z rakúska... ak tam náhodou chodíš na nákupy, tak to určite nájdeš 🙂

dzantica
7. mar 2013

@klemberka na nákupy tam nechodím, ale chystám sa tam o nejaký mesiac - dva ísť pracovať..tak potom sa tam určite za tým poobzerám 🙂

adamko05
7. mar 2013

ahojte
vyhral špenááát 😝 .. už mi tu vonia... MM a krpatému idem ku tomu urobiť volské oko, zemiačky už majú... a sebe vyvarím cestoviny... prvýkrát som kúpila grahamové, snád budú jedlé 😀
@zuzanat ja som bola prekvpená,a le fakt boli OK tie hranolky, k masu by boli super... ja som ich mala samotné... isto si ešte niekedy urobím 😉
a to je tak, ked som doma... už som schrumla pár orieškov ... v čokoláde 😠 😠 😠

adamko05
7. mar 2013

@ivka2903 daj info, ako ti to chutilo.... ja si myslím, že to bude jedlé 😉

adamko05
7. mar 2013

@klemberka tak čo, pagáč či špenát 😉 ?

stanuska71
7. mar 2013

tak dnes aky obed..ze cestoviny s kyslou kapustou,poliate kecupom a cesnak 🙂aka mnamka a vecer huraaaaa do minoniek 🙂

nikolka2
7. mar 2013

@adamko05 Ahoj 🙂 ,inac som citala , ze sa moze pagac ,,neni pagac nahodou z kysnuteho cesta ? to sa moze ? 😀