90-dňová dieta II. Pokračujeme...

dannynka
5. jún 2008

tak babulky tu mozte pokracovat..... 🙂

lovacka
7. júl 2014

@lydka84 tak zase cvicim uz niekolko mesiacov nechcem aby siel so mnou uplne pomaly ale jasne ze nie ani moc rychlo

lydka84
7. júl 2014

@lovacka no len ty cvicis kardio a on bude chciet aj zelezo .... ja som vo fitku stravila asi 2,5 roka s trenerom velku cast a ten vzdy na mna tlacil a ja som vzdy isla na to s rozumom 🙂

lovacka
7. júl 2014

@lydka84 sak jasne to mi je jasne ze zelezo nie je kardio ale zase nechcem ani nejake vies uplne pre zaciatocnikov

lydka84
7. júl 2014

@lovacka to nieee to by si sa nudilaaaa

soniatko
7. júl 2014

ahojte. mozem sa k vam pridat? ja som na 90dnovej 2 tyzden, zajtra sa odvazim, kolko mam dole. kedysi som tuto dietu drzala v Anglicku a zamesiac som schudla 9 kil. ale potom som mala take brutal hnacky, ze som s tym musela seknut. teraz sa celkom drzim, aj ked s malymi prehreskami.
od zajtra by som chcela zacat cvicit podla Jilian. uvidime, ci sa k tomu dopracujem. inak moj velky problem je pitny rezim. nechuti mi pit, musim sa nutit.
s dietami mam uz bohatu skusenost. na zaciatku roka som drzala detox podla Macingovej. ale uz by som do toho znovu nesla. potom som sa chvilu stravovala tak, ze som si vazila jedlo a preratavala v tabulkach. potom mne aj sebe segra kupila Neeru, to som povedala, ze uz nikdy v zivote, ani keby mi miliony ponukali.
Dufam, ze tu najdem inspiraciu, lebo uz neviem, co varit.

lydka84
7. júl 2014

@soniatko ahoj vitaj medzi nami , jasne ze sa mozes pridat, budeme len radi, ja mam zajtra 7 den takze nie sme od seba daleko .... na inspiraciu odporucam nasu kucharku knihu kde pridavame receptiky, inspirujeme sa a robime si chute https://www.modrykonik.sk/group/5470/
a ak chces, tak si precitaj 1 prispevok odomna na strane 1750, tam najdes tabulky s mierami a vahou aby sme videli ako nam to ideeee

soniatko
7. júl 2014

@lydka84 dakujem. uz som si ten prispevok citala, v skupine som uz tiez. zajtra, ak bude cas, pridam recepty a vyplnim tabulky. a asi som to zle napisala, ja som dnes zacala 3 tyzden.

lydka84
7. júl 2014

@soniatko tak to mas uz najhorsie za sebou 😉 a na receptiky sa samozrejme tesiiime 😝 😝 😝

bubulacka
8. júl 2014

@soniatko ahoj ano vítame Ta 🙂 ja som tu v skupine tiez nová, ale som uuuuplne na začiatku - 2. Den 🙂
Bodaj by som na tom bola uz ako ty 🙂 dnes mam skrobovy den.
Silno rozmýšľam nad zemiacikmi, ktoré nám rastu v záhrade, pozerala som chutné vyzerajúce receptiky od
@lydka84 🙂 mňam mňam, tie opekane vyzerajú ultra chutne. Ale láka ma aj ryzovy nakyp 🙂 chcem sa spýtať, tie recepty (množstva surovín) sa rátajú na 1 porciu? Alebo 1,5 porcie, kedže to mam aj na večeru? Mozem dávať zo začiatku povedzme kusok väčšie, ak by mi nestačilo? A este otázka 🙂 mozem namiesto dezertu skonzumovat povedzme domácu marhulovu dreň? Je v nej minimum cukru pridaného, su to čiste rozmixovane marhulky. Dakujeeeeem baby 🙂

stevka85
8. júl 2014

tak ja zajtra začínam,dúfam že to zvládnem. ale myslím,že z receptami od Vás to určite zvládnem. držte mi pršteky

misena741
8. júl 2014

vcera na 100%, ranajky 2 banyny 😀 , obed melon zase 😀 😀 , večera grep. mala som mat skroby, ale bola som mimo domu a nemala som si co kupit taks om to vyriesila takto.vaha klesa jupi 🙂 🙂 🙂 , bože kebyže už nikdy nepriberiem 🙂

soniatko
8. júl 2014

dobre ranko. takze ja som sa dnes vazila. mala som sa vcera, ale isla som rano na krv, takze som zabudla. a som totalne sklamana. oproti minulemu tyzdnu mam +400g. ☹ takze celkovy ubytok za 2 tyzdne. je 1,5 kg
no nic, zacnem s tym cvicenim. mam sice kazdy den pohyb pri malej + chodim polievat zahradu a tahat vodu, ale zrejme to nestaci.

bubulacka
8. júl 2014

@soniatko vôbec nebud sklamaná, pretože váha kolíše zo dna na den, prvy týžden-dva skoro vsetko co schudnes je len voda, telo sa odvodni, potom postupne začne zozierat tuky. Okrem toho, ženské telo zadržiava vodu napr. aj pred menstruaciou, preto je dobre vážiť sa povedzme iba raz za mesiac a brat to ako celkový úbytok, nakoľko častejšie vazenie skresluje a demotivuje. Neboj, zotrvaj, bude lepšie 🙂

matamisi
8. júl 2014

Ahojte tak dnes po 8-mich dnoch som si konecne Jill NMTZ s 2-kilovymi cinkami zacvicila 😵 dnes su tu burky tak sa trosku konecne ochladilo 😝 inac kazdy vecer stale skacem na svihadle,ale leje zo mna 😀 stravu som uz rezignovala snazim sa ju delit,ale dni nedodrziavam 🤐 v piatok by som chcela si dat melonovy den kedze je spln,ale asi ho nezvlafnem,lebo musim 1000km soferovat do nemecka 😝

lydka84
8. júl 2014

@soniatko jeej dakujeme ze receptiky vyzera to chutne opat mame nieco nove na inspiraciu 😉 ...vidim ze macingova ti v celku chutila 😀 😀

lydka84
8. júl 2014

@bubulacka ja pisem recepty na 1,5 porcie cize jeden den ( bielkoviny a skroby) a jednu porciu UH .... cize napr. ti vyjde ten ryzovy nakyp na obed aj veceru a budes z neho prejedena z tych 200 g ryze
co sa tyka jedenia ja som zasady jest tak aby si nebola hladna a casom uvidis ze budes papat menej a menej, takze daj si kolko chces, mne sa bezne stavalo ze vecera bola tak isto velka ako obed a aj napriek tomu som dala dole 13 kil za 90 dni 🙂
a na UH veceru mozes kludne domacu dren 😉

lydka84
8. júl 2014

@stevka85 vitaj medzi nami , spolu to zvladneme neboj 😉

lydka84
8. júl 2014

@misena741 sak ty budes vitamínoterian o chvilu 😀 😀 😀 😀

lydka84
8. júl 2014

@soniatko suhlasim s @bubulacka vazit sa treba minimalne a neprikladat tomu dolezitost, zbytocne to demotivuje, radsej sa meraj ked si uz taka zvedava 😉
uplne staci ze si das mrkvu a mas pol kila viac nakolko je to potravina co zadrzuje vodu, alebo po takom melonovom dni mozes byt naliata ako vodovy balon-melon ..... takze dolezite su ubytky po vodovom dni a nie take vazenie kedy-vtedy ....
na vahu vplyva mesiac, hormony, strava , pitny rezim a kadeco ine takze hlavu hore a neries to 🙂
ja paradoxne po UH dni mam stale najmenej a po vitaminovom mi stale kilo vyskoci hore ....

lydka84
8. júl 2014

@matamisi ty si ma normalne v 90 DD opustila??? to fakt ??? a to sa smie ???? 😲 😲 😲 😲

soniatko
8. júl 2014

@lydka84 ano, niektore jedla ma Macingova naozaj chutne. a napr. ten zdravy gulas velmi chuti aj muzovi, aj malej. ale ked si spomeniem na mrkvovy perkelt. bleee.
a doteraz som neznasala zeler, teraz zboznujem zelerove hranolky a surovy zeler si davam aj do freshu.
inak ja si kazde rano robim fresh. kazdy den iny a len co vytiahnem odstavovac, uz mala stepuje vedla mna a krici šťavuuuuu 😀

lydka84
8. júl 2014

@soniatko ano urcite jedla su fakt velmi chutne a ten gulas urcite vyskusam aj ja 😉 ... zelerove hranolky milujem 😝

soniatko
8. júl 2014

@lydka84 neviem ako ty, ale ja ich nevysmazam. peciem v rure na papieri a pokvapkam olejom.

lydka84
8. júl 2014

@soniatko ja ich vysmazam v rure som este neskusala 🙂

misena741
8. júl 2014

@lydka84 nejako som dostala chut na melony, ale aspon že vaha ide dolu. konecne mi ukazuje 57kg. na zajtra kupeny melon 😀 😀 😀 ,dnes na obed 4 fornety pizzove, na vecer halusky .

lydka84
8. júl 2014

@misena741 no melony mam doma aj ja 🙂 len stale z nich beham na zachod 😕 😕 😕

bubulacka
9. júl 2014

@misena741 takú váhu som mala naposledy asi na základnej 😀 😝 co by som za to dala 😀
Ja mam tiez rada zelerove, ale vysmazala som ich a zdali sa mi strašne mastné, v rúre ich určite vyskúšam. 😎
Ja budem mat na obed asi celozrnne špagety pomodoro, samozrejme bez syra, ale doplním asi čerstvý spenatik zo záhrady 🙂

misena741
9. júl 2014

@bubulacka ja som zacinala na vahe 102kg , možno aj viac.Tiež som na tuto vahu cakal, dnes rano 57,1 , zda sa mi to neskutocne, ked si predstavim 45 kg dolu, akoby som zjedla 2 predskolakov ☹ ☹

lovacka
9. júl 2014

@misena741 misena krasny ubytok na Vahe.....
ja som vcera bola v posilke a teda som si zamakala poriadne...ja som nikdy nebola taka spotena ako vcera...naozaj nikdy...zo mna tieklo zo vsadial a jedine suche miesto na teplakoch bolo len tam kde som mala snurku od tangacov 😀 😀 😀 😀 to bolo biele inac vsetko mokre 😀 😀 😀
podpiru som mala ako keby som sa v nej kupala nasiaknutu komplet potom 😝 dievcata ale dnes nic mierne citim stehna a zadok ale pohodicka nic brutalne po Jill to bolo ovela horsie.
zajtra idem znova budeme cvicit nieco ine ako vcera tak som zvedava ale musim povedat ze sa mi posilka celkom paci 🙂 dala som 35 minut na orbitreku, potom hodka posilka a znova 10 minut orbitrek 🙂
dnes mam na obed celozrne cestoviny s paradajkovou omackou a cesnakom a tekvicou ani ich nevladzem dojest. a vcera taka plna energie som ani nevecerala tak len dufam ze budu aj vysledky viditelne 😀

bubulacka
9. júl 2014

@lovacka ja som mala skoro to iste.
@misena741 waaaaaw tak to klobúk dolu, super si to zvládla... Milujem tie motivačne albumy tu na MK, ked sa tým dievčatám naozaj darí a plnia sa im sny... Bohužiaľ, ja som dost nedisciplinovana, a nanešťastie výborne varím aj pećiem, vrátila som sa ku kuchyni mojej starej mamy. A potom - domáce pirohy, oškvarkové pagače, štrudle, posúchy, parené a pečené buchty... A už to ide dolu vodou 😅