90-dňová dieta II. Pokračujeme...

dannynka
5. jún 2008

tak babulky tu mozte pokracovat..... 🙂

sotia
25. júl 2012

baby, melón je asi ovocie však?Mne by však pasoval ako zelenina, veď je to tekvica nie?

domyyy
25. júl 2012

@lucky14 jeeej ty už v pondelok začínaš? 😅 to je super 😉 teším sa, že sa rozrastieme 🙂 a veru skúšaj, nech si potom pripravená 🙂

domyyy
25. júl 2012

@sotia myslím, že ovocie 🙂

lucky14
25. júl 2012

@domyyy Ved to. Musim byt nastartovna. Teraz to uz musim zvladnut. 😀

lucky14
25. júl 2012

@sotia Ale je sladky moja. Tak asi preto je ovocie. 😒

ketrinn
25. júl 2012

@lucky14 hm ja tiez myslim ze ovocie aj ked .....mrkva je sladka a patri pod zeleninu xiixii,ale urcite ovocie treba sa spytat neakeho skolkara kde zaraduju melonik či k ovoci alebo zelenine xiixi

lucky14
25. júl 2012

@ketrinn Hmmm. Veru mrkvicka je skvela. Aj sladucka a je zeleninka. Mnam. Ale melon je isto ovocie. 😀

lucky14
25. júl 2012

@ketrinn Ako sa Ti dnes dari? Mas ovocie, ci? 😉

ketrinn
25. júl 2012

@lucky14 no nejdem klamat porusila som dnes na plnej ciare ,bola som prizerat deti svagine a jedla som vsetko co som videla palacinky,pomarance slivky ,plnenu papriku joj dnes som porusila na plnej ciare 😝 dnes mi pride muzicek a su od zajtra sviatky tak mozno nazriem ale ked aj nie ozvem sa utorok ked odide do prace a bude klud cakam hosti atd treba mi vyvarat a piect vobec sa netesim mame odpustove slavnosti 🙂

andrejjka
25. júl 2012

No dnes katastrofa. Skrobovy den. Rano hladna utekat v dazdi na Kramare s deckom a potom rychlo pripravit starsej a muzovi obed. No a popri tom som do seba napchala slaninu, Brumika, ... . Najtazsie je pre mna vydrzat bez poriadnych ranajok

lucky14
25. júl 2012

@ketrinn No moja ved to sa stava. Chudnutie nie je sprint ale beh cez prekazky na dlhu trat. A Ty si uz odbehla krasny kus trate. 😀 Teraz by som sa tym uz ani netrapila caka Ta super vikend tak si ho uzi a pokracuj buduci tyzden. Od pondelku uz budem v tom s vami kocenami. Aj sa tesim aj sa obavam aby som vydrzala. 😒

michell
25. júl 2012

ahojte mozem sa k vam pridat?ja chcem zacat od pondelka,mohla by ste mi niektora skusena poradit ako zacat?Dakujem za kazdu odpoved a este sa chcem opytat najdem tu aj nejake recepty?

domyyy
25. júl 2012

baby ja sa asi odstrelím 🙄 🙄 mám chuť skončiť s dietou po tom čo som dnes pojedla zas ☹ ☹ neviem ako sa dať dokopy a normálne dodržiavať ☹

lucky14
25. júl 2012

@domyyy Skus dodrziavat aspon ovocie do 12 a od pondelku budeme v tom spolu. Na 100%!!! Budeme sa povzbudzovat. Zaciname viacere tak to bude super. Len sa na to uplne nevykasli lebo kila si Ta najdu. Poznam to. 😠

lucky14
25. júl 2012

@michell Ahoj. V pondelok zaciname viacere!!! Vitaj!!! Mozem Ti poslat knihu v pdf formate cez mail a mozes si to nastudovat. Mne to tiez velmi pomohlo ze som si to nemusela kupovat. Mne pomohla v tomto sajmonkaf a som jej velmi vdacna. 🙂

miskakyska
25. júl 2012

...no ja si nemôžem pomôcť..
@andrejjka akoby Ivete Malachovskej z oka vypadla..zdravím staré aj nové kamky papaa

michell
25. júl 2012

@lucky14 dakujem si zlata moj mail je miska@takeda.sk

sajmonkaf
25. júl 2012

Ahojte,tak pozeram že sa porušujuje jedna radost,ani ja to nemam lahke s odolavanim,ved uz tak dlho som na diete...ale dnes som vydržala,teraz sme prisli z ihriska,tak som sa rýchlo naliala vodou,a pojdem asi skorej spat.no a zajtra mam UH,tak snad to neprezeniem,mm zase nakupil kopec sladkosti,tak musim poskryvat mimo dosah,nech to aspon nemam na očiach...

sajmonkaf
25. júl 2012

No už asi toho vela do svadby nezhodim,tak si uz pomaly pojdem pozerat tie saty,ale nemam ani sajnu,čo sa teraz nosi,či dlhe,či kratke,ved ja som nemala na sebe šaty či suknu hadam aj 10 rokov!A idem si dat aj melír,som sa rozhodla....

sajmonkaf
25. júl 2012

@domyyy kasli na to,od rana pokracujes a basta
😉

andrejjka
25. júl 2012

@lucky14 A mohla by si ju poslat aj mne, prosim? andy.saguaro@gmail.com Dakujem!!!!

mijadave
25. júl 2012

ahojte kocky, no mam krizu... dnes som na vode a prave si robim obed na zajtra a je to hrozne tazke, ked to tu tak rozvoniava 😒 dufam, ze vydrzim, je to uz len par hodin 😉
@sotia, @domyyy, @ketrinn dievcata, melon je uzasne chutna a sladka ZELENINA 😉 clovek by nepovedal, ale je to tak... ale som mudra, co? 😀 som googlila 😀

lucky14
25. júl 2012

@mijadave .....fiiiiiha. No kto by to do toho melonu povedal. Hra sa na ovocie a je to zelenina. ha ha ha

mijadave
25. júl 2012

@lucky14 hejze, tiez som bola prekvapena 😉 no co uz 😉

lucky14
25. júl 2012

@michell a @andrejjka Uz som vam to poslala tak dufam ze prislo. Prajem vela pevnej vole. 😀

lucky14
25. júl 2012

@mijadave Ty si teda odvazna varit si ked mas dnes vodu. No ja neviem ci by som to vydrzala. 😉

mijadave
25. júl 2012

@lucky14 moja, musim si navarit dnes, zajtra idem do prace a nebude kedy varit... joj, ale vonia cely byt ☹ a som sama, tak mi nema kto navarit... 😒

lucky14
25. júl 2012

@sajmonkaf Aky mas typ postavy? Hrusticka, jablcko alebo presypacie hodiny? Inak som citala ze ak nie je kocena super stihla nemala by nosit dlhe sukne vraj rozsiruju. No neviem. Ja najradsej nosim pod kolena v tvare A. Zuzia v pase a zakryju zadok a sirsie stehna a to som vzdy potrebovala. Pozriem Ti nieco na nete a poslem links. 😀 A ten melir si daj urobit ak Ti mozem odporucit vo viacerych tonoch vyzera to prirodzenejsie. 😉

lucky14
25. júl 2012

@mijadave Hmmm. Ved to ano. Ale musis mat ozaj pevnu volu moja. 😀

michell
25. júl 2012

@lucky14 dajujem idem pozriet