90-dňová dieta II. Pokračujeme...

dannynka
5. jún 2008

tak babulky tu mozte pokracovat..... 🙂

zuzu1104
19. jan 2013

@lucky14 Tánička nie mini, ale maxi. 3l denne, pretože keď sa pije viac, tak sa vyplavujú aj vitamíny z tela von. Na to treba pamätať, je to nesmierne dôležité

zuzx
19. jan 2013

Ahojte kocky, dnes mam skroby, moj oblubeny den 🙂 Rano som mala tri mensie pomarance, na obed zemiaky s kukuricou a na veceru rozmyslam ze si dam varene zemiaky s kecupom a k tomu zeleninu 🙂 Vlastne ta vecera uz bude za hodinku 🙂 Musim skor, lebo potom ideme k svokrovcom a chcem tam radsej prist najedena, nech ma tam nepokusa nic jest.

lucky14
19. jan 2013

@zuzu1104 to naozaj? Ved ta Macingova odporuca aj 5l vody. A aj kamoska co drzi Cambridge dietu tak ma povedane pit 5l. Tak ja neviem moja. Ale priznam sa isto pijem viac ako 3l. Ale ja som bola vzdy zvyknuta pit vela. Teraz este viac lebo ked som hladna tak pijem. 😉

jaja29
19. jan 2013

@sisab ano akoze som tych 0,3 nabrala spat ☹ nie je vobec motivujuce, ale tak pokracujem dalej, drzim sa a uz som si aj zacvicila tak dufam ze sa to pohne ale opacnym smerom 🙂

jaja29
19. jan 2013

@lucky14 dakujem za povzbudenie 🙂 makam na sebe dalej dnes som sa este nezastavila a aj som si zacvicila takze urcite sa to rozbehne verim tomu 🙂 zatial.....

zuzu1104
19. jan 2013

@lucky14 moja tak potom si knihu mačingovej asi prečítala nesprávne, lebo ona odporúča maximálne 3l a povedala mi to aj moja krstná, ktorá chodí na zdravú výživu 🙂, ale tak ja nie som vševedko, možno sa mýlim

mariana242
19. jan 2013

Ahojte ja mam dnes druhy den za sebou uspesne tak sa vytesujem 🙂 xajtra asi budu fliacky s kyslou kapustou

speddy
19. jan 2013

@mariana242 ahoj čo za dobrôtku si dnes mala, ja sa zajtra chystám robiť pizzu, ale ešte uvidím ako to dopadne.

mariana242
19. jan 2013

Vyprazanu soju so zemiakmi a ty? Viem ze vyprazane sa nema ale ta...

lucky14
19. jan 2013

@zuzu1104 ved ani ja nie moja. Ale co uz so mnou ked so mnou. Hadam mi to az tak neuskodi. 😉

lucky14
19. jan 2013

Tak chudulky dnesok som zvladla na 0% podla 90DD. Dnes som mala oslavu tak som vedela ze isto nedodrzim. Rozhodla som sa dat si UH den 😉 a zajtra skroby a potom vitaminky. Kedze som nechcela dva UH a dnes som si musela daj aj zakusky aj slane co som piekla a samozrejme nechybalo ani vinko. Ale normalne jedlo som nejedla. Akosi nebol cas. Tesim sa ze zajtra nabehnem znovu na rezim. Aj ked mm mi chce zajtra uvarit bryndzove halusky na obed ktore obaja mame radi ale zajtra mu to vysvetlim ze niekedy inokedy. Dva dni po sebe porusit nechcem. 😉 Ako sa vam dari???

lucky14
19. jan 2013

@zuzu1104 moja napisala som Ti spravu ako keby som uz mala vypite ... ha ha ha .... ale nie je to tak len mi to nejako uslo. 😉 No neviem co robit s tou vodou lebo ja naozaj pijem ked som hladna a niekedy aj 4l denne. 😒

zuzu1104
19. jan 2013

@lucky14 Tánička, netráp sa tým, veď to sa stáva a s tou vodičkou sa musíš rozhodnúť ty, ale v každom prápade nie je dobré vyplavovať vitamínky z tela, veď ich teraz veľmi potrebujeme. Skús piť tak, že nie jednorázovo vypiješ pol litra, ale napr. každú hodinu si daj dve deci a hotovka, vtedy by si nemala cítiť hlad a ani toho až tak veľa nevypiješ

dasa0402
20. jan 2013

ahojte dievcata tak ako vam to ide ja mam dnes UH A ANI NETUSIM CO BUDEM DNES JEST najde mi nejaky napad 🙂

tun1ska
20. jan 2013

Dobré ránko..ja dnes škroby, dám si americké zemiačiky s kyslou kapustou 😉
12.deň a -3,2kg 🙂

zuzu1104
20. jan 2013

ahojte kočky, ja mám dnes vitamíny, celkom sa teším, lebo potrebujem trošku prečistiť organizmus

zuzka3
20. jan 2013

aj ja dnes vitaminy, bude nedelny obed ako sa patri 😀 😀 😀

speddy
20. jan 2013

@mariana242 ja som si včera robila hrachovú polievočku s opekanými chlebíkom

speddy
20. jan 2013

@dasa0402 ja mám tiež UH a asi bude pizza, mám kúpenú celozrnnú múku tak idem skúšať, neviem si však predstaviť ako bude také cesto chutiť, no uvidíme, možno ju robím prvý aj posledný raz.

lucky14
20. jan 2013

Ahojte. Takze dnes mam skroby a na obedik pecene zemiaky s rascou a rajcinova omacka. Tesim sa. 😀

sisab
20. jan 2013

ahojte, ja skroby vcera, zemiakove plackypecene v rure, moooc dobre. dneska spagety s rajcinovou omackou a kopou zeleniny. asi si budem musiet kupit novu kuchynsku vahu, isla som podla receptu 120g a bolo to kopcom hlboky tanier, tak som to vsetko ani nezvladla. a vecer budu palacinky 😀

zuzx
20. jan 2013

Ahojte, ja som vcerajsok totalne dovrzala vecer u svokrovcov, ale dobre mi tak, zas mi bolo poriadne zle v noci. Uz sa musim v tomto kontrolovat.
No nevadi, dnes pokracujem, rano pomarance, na obed som mala cestoviny s lekvarom, aj ked s blbymi komentarmi pri stole, ale nevadi...

jaja29
20. jan 2013

Caute baby ja dnes skroby na ranajky pomarancovu stavu a na obed ryzu s hraskom a kopec zeleniny. Dnes uz aj odcvicene litre vody vypite, takze zatial sa dari 😀
Lucky14 tak vidim, ze nam to teraz vychadza narovnako 😀

dari226
20. jan 2013

Tak moja dieta zacina dnes. 🙂
pred takmer 5 rokmi som ju drzala prvy x ,potom predtym ako som bola 2x tehotna,ale potom som ot nechala asi v polke lebo sa nam hned podarilo otehotniet no a teraz mam pocit ze jem vsetko co mi pride pod ruku a sladkosti a malo pijem,takto mam nejaky plan a dufam,ze budem uspesna.najhorsie boli tie vodne dni a oslavi so zakuskami 😠

speddy
20. jan 2013

@dari226 ahoj ja som začala pred 3 dňami tiež po cca 5 ročnej pauze a medzi tým tehotenstvo takže viem o čom hovoríš, aj ja som mala pocit, že zjem všetko čo odo mňa neutečie, dlho trvala kým som sa odhodlala, ale som rada, že začiatok mám za sebou a teraz už len vydržať

speddy
20. jan 2013

inač tak ako som písala robila som si na obed pizzu z celozrnnej múky no nejako mi nechutí, myslela som, že si z nej dám aj na večeru ale to nehrozí v žiadnom prípade. Máte nejaký nápad čím to nahradiť? Koláč som dnes nepiekla, tortičku nemám tak fakt neviem.

zuzka3
20. jan 2013

@speddy cestoviny si uvar s niecim a keksik 😉

zuzu1104
20. jan 2013

@speddy ja si robím puding, keď nemám koláč alebo zjem nejaký keksík.

speddy
20. jan 2013

@zuzu1104 puding tak to sa mi páči, to ma nenapadlo super, nevadí, že tam ide mlieko?

zuzu1104
20. jan 2013

@speddy ja toto vôbec neriešim, ja to beriem tak, že na večeru UH si môžem dať hocičo, veď aj do koláčov ide mlieko