90-dňová dieta II. Pokračujeme...

dannynka
5. jún 2008

tak babulky tu mozte pokracovat..... 🙂

adamko05
10. nov 2010

@lucijja ja tiež cesnak milujem... hríby eee.. ale men stačí cestnak.. kečup a pizza uplna amerika... 😝
dnes, 99 perc., ochutnala som kusok z rolady, čo som robila... ale to neva..
zajtra neviem, asi iba praženica, lebo ine nestíham, alebo si kupim syr a opečiem... ešte uvidím, čo stihnem

claudica
11. nov 2010

Dobré ránko! Tak včera sa žiadna brokolicová kalorická bomba nekonala ☹ . Moja lenivosť bola silnejšia ako chuť do jedla 😀 , tak som si dala kapustnicu bez chleba, čo som niektorý deň chlapom varila... Bolo to super-dobré, kapusta môže byť furt.... A tá pizza je super, samozrejme u mňa aj s hríbami 😵 a veľa-veľa cesnaku... Tak to bude zajtra na UH. Dnes škroby - zemiačiky mám s cibuľkou, tak to môžem, mňamka. Pekný dník všetkým 😵

maminka25
11. nov 2010

noo o tej diete viem svoje...ja držím týždnovu a môžem povedať že už mam 2,5kg dole od piatku......prečo by som sa mala trápiť 90dní?🙂))Dietu čo držím ja má odskúšaných veľa žien....a vidím že funguje...🙂))

kubkovka
11. nov 2010

@maminka25 no to je super, a môzes poslat aj nejaky postup? ono je to aj o mysleni, mne zo zaciatku pripadalo toto delenie ako trapenie, potom som prekonala krizu a teraz si vobec nepripadam, ze by som dietovala, necitim hlad, jem na co mam chut, len si davam pozor na delenie, takze chcem vydrzat do konca a potom prejst na delenu stravu....a ta tyzdnova sa drzi iba tyzden alebo tyzden ano a potom pauza alebo ako to je?

kubkovka
11. nov 2010

@claudica dobru chut, ja tiez milujem zemiaky, ale aj tak neviem co zajtra na skroby, aky sposob pripravy si vymyslim.....

claudica
11. nov 2010

@maminka25 Neviem aká je to diéta...možno dobrá. Ale také týždňové a dvojtýždňové som skúšala nespočetne veľakrát, ozaj fungovali, ale žiaľ len na chvíľku. Ono ani nie je až tak veľký problém schudnúť, lebo si povieme, že však chvíľku vydržím nejesť alebo menej jesť....no najťažšie je si to udržať. A práve táto 90-dňovka je podľa mňa v tom lepšia, že ako píše aj @kubkovka, časom ti to nepripadne ako diéta, trápenie, obmedzovanie atď. Cítime sa super a ako písali aj ostatné baby, čo to už robili, zmeníš stravovanie aj potom, po diéte, naučíš sa správne kombinovať a ľahšie sa potom tie kilečká udržia pod kontrolou...
Ale to neznamená, že toto je to najlepšie na chudnutie, neviem, toto si nedovolím tvrdiť. Je to len môj názor...

adamko05
11. nov 2010

ahojte
práve pijem kavičku
vôbec neviem, čo dnes budem jest.. lebo do mesta nakoniec doobeda nejdem, tak syr nekupim a doma dokopy nič nemmam, iba vajíčka, na maso chut nemam.... skôr na ten syr som mala.... ale asi bude iba praženica 😒 , alebo neviem, brokolicu s tym vajičkom si možno urobím, musím pošmejdit mrazak, čo najdem 😀

ja som jednoho času držala taku tu "mliečnu dietu", to bolo asi pred 10 rokmi, a v poho, pred svadbou som schudla, ani som nepribrala potom... ale teraz, vek už tiež robí svoje a tu sa mi pačí, že sa je aj sladkeeeeeee 😝 😝 😝

odvažim sa až v pondelok, ked mi skončia "dni" 😠

kubkovka
11. nov 2010

@claudica no presne, kazdemu vyhovuje nieco ine, mne jednoducho vyhovuje delena strava, lepsie mi travi, chodim pravidelne na vecko, ale tak kazdy sme iny, keby potrebujem narazovo schudnut niekolko kilov, tak by som uvazovala nad takym kratkodobejsimi dietami, ale ja potrebujem zmenit sposob stravovania a dlhodobo a hlavne nastartovat spravne metabolizmus.....
@adamko05 no ja dnes asi pecene maso od vcera a tu super kapustu, uz sa tesim, nemusim varit........ale neviem, co zajtra, dala by som si zemiakove babky, ale ked tam ide vajce a muka....no neviem, mozno nieco vymyslim ine

mexx
11. nov 2010

No, zienky, u mna to uz par dni stagnuje tak skaredo, ze nebyt odhodlania, tak to asi zabalim. 😅 Od tej prvej vody mi to beha stale kilecko hore dole, vobec nie tak pekne, ako v tom prvom rozbehu, co siel tak hladko. A to by som chcela do konca este aspon nejakych 11 kil dat dole, co pri takomto tempe asi tazko. Ale budem optimista a verim, ze to nejak pojde.
Vcera vitaminy v pohode, dnes rozmyslam, co s tymi bielkovinami...este uvidim. Zajtra to vyzera na rizoto, sak ryzu som tusim od zaciatku diety nejedla. 😀 A potom UHD asi zas pizza, sak co ine by som ja jedla. A pak zas vitaminy...sakra, nejak casto su tie vitaminy. 😀

mexx
11. nov 2010

Inac mi tak este napadlo, ked tu riesite ten metabolizmus a ine veci... V zivote som nemala problem s chodenim na wecko, takze sa nemozem stazovat, teraz je to malinko ine, ale tiez nie zle, v podstate len niekedy sa mi to trochu pomeni. 😅 Ale co som si vsimla a ocenujem velmi, prestala ma palit zaha. 😎 A to som teda strasne rada, lebo predtym to bolo castokrat neznesitelne, najhorsie, ked som sa v noci na to budila... 🙄 Naposledy mi dal doktor aj tabletky uz, ze nech sa mi to upravi, lebo ja vo svojej naivite som chcela, nech mi povie, co si mam na to najst v lekarni, nejaku taku lentilku, co si supnem, ked ma zacne palit, a o par minut bude pokoj. 😅 Tak mi vysvetlil, ze to tak vobec nefunguje, ze to treba dlhodobo uzivat tabletky, a potom sa to popravi po par tyzdnoch. 😅 Tak mi nieco predpisal, ale nakoniec som to ani nezacala brat, lebo som mala aktualne par dni pokoj, nic ma nepalilo, a do toho som zacala drzat dietu, a odvtedy som s tym nemala problem ani raz. Len dufam, ze mi to vydrzi...

adamko05
11. nov 2010

@kubkovka neuveriš, ale ten obed ti strááááášne zavidím.... ja kapustu aj s kuratom... upečiem kura na kyselej kapuste... juuuj, to je papina... dnes v Tescu kupim kura a viem, čo bude na obed v nedelu.. lebo na nedelu padnu vitamíny a to nieee..t o by som nezvladla, dam si bielkoviny asi..

ozaj, ked jedte pizzu, koľko si jej date?? lebo ja aj 3/4 zjem, a raz som už aj celu, malu sice, ale celu, nie že trojuholník jeden, ako sa piše... tak to by som umrela hladom 😒

claudica
11. nov 2010

@adamko05 no na začiatku - priznám sa, som zjedla celú takú menšiu, no teraz už nevládzem. Ale takú dobrú polku zjem... 😝 Ostatné buď dojedá syn alebo si ju zmrazím....
No záleží aj od trojuholníka 😀 Lebo keď je tupouhlý tuším... tak je väčší, ak ostrouhlý, menší 😀 😀

kubkovka
11. nov 2010

@adamko05 kde sa pise, ze trojuholnik? ja som si to v knihe nevsimla

kubkovka
11. nov 2010

@mexx no to sa rozbehne, aj ja som mala presne v tvojom obdobi krizu, uz som sa chcela na to vykaslat, ale som si povedala, ze este raz do toho a nejako zazracne to ide.....znova som po tyzdni zrania zacala 4.11., vcera som sa vazila a 2 kila dole....chce to len sa znova nabudit, ja som si povedala, ze do vianoc budem mat minimalne 80 kg, zacinala som na 91,6 kg, schudla na 87 a pokaslala to......teraz za dva dni 2 kila dole a hlavne, ze to vobec neberiem ako obmedzovanie alebo dietu, nemam chut na nic zakazane, poviem si, vsak si to mozem dat za dva dni........a este jedna rada, co som zacala teraz praktizovat....vzdy rano si naplnim dve 1,5 litrove flase od mineraliek vodou, dam si ich pri seba a do vecera ich musim vypit.....a kila idu dole jedna radost

kubkovka
11. nov 2010

@adamko05 a gratulujem k vcerajsim krasnym percentam vo vitaminovy den, si super.......

mexx
11. nov 2010

Kubkovka, no sak toto, keby som ja vedela tak pit, tak mi este tolke kila zlezu... 😅 Ale neviem, ci mne ta voda nechyba alebo co, neviem sa tak nalievat. Pritom viem, ze to pomoze v chudnuti aj na plet aj celkove... No, treba mi s tym daco robit. 😎

ivana82
11. nov 2010

Babky, az Vam zavidim ako sa tu dokazete podporovat, velmi to pomaha, co??? Tak Vam prajem vela sil a trpezlivosti v boji s nasimi kileckami 😉 snad vyhrajeme 😀 😅

kubkovka
11. nov 2010

@mexx no zo zaciatku ani mne nechutilo, ale teraz si to uz telo same pyta, vyskusaj, za to nic nedas

kubkovka
11. nov 2010

@ivana82 no mne to velmi pomaha, znova ma to nastartovalo, tieto dievcata su super

maminka25
11. nov 2010

noooo moja dieta spočíva skôr v delenej strave a vyhovuje mi to...je tam vela zeleniny....čo je dobreeeee🙂)))) 😀

kubkovka
11. nov 2010

@maminka25 no to mame aj my a aky je v tom rozdiel?

ssonusa
11. nov 2010

ahojte, ak mozem vpadnem sem na chvilocku znova...
@maminka25 - citam, ze mas delenu stravu, ja som ju mala tiez - pred svadbou cca polroka, islo to zo mna dost tazko (asi kvoli veku 😀 ) ale po svadbe sme boli na svad.ceste a tam sa nedalo nejest 😅 a skoro vsetko som takmer za 2 mesiace mala naspat... ake mas s tymto skusenosti? nevratia sa ti tie kila spat ked s tym prestanes? lebo co som pocula kocky s 90 dnovou, tak sa tie kila tak rychlo nezvyknu vratit ako po delenej... 😠

@kubkovka - napr. je rozdiel v tom, ze vy papate k masku na obed chlebik - to sa v delenej nesmie... 😕

claudica
11. nov 2010

No pri delenej nemôžeš k mäsu a bielkovinám chlieb napríklad,.... nemusíš striktne mať doobeda ovocie a zeleninu... Keď máš bielkoviny, môžeš jesť mäso, syry, vajcia, mlieko a mliečne výrobky, ale ovocie nie. Keď máš škroby a UH, nemôžeš mäso, ale môžeš aj zeleninu, ovocie... sú tam odlišnosti, čo sa týka tejto 90-dňovky...ale malé.

claudica
11. nov 2010

a už sme aj odpovedali aj naraz obe... 😀

kaktusiik
11. nov 2010

Aj ja xcem 90 dnovu dietu, ako to je?

adamko05
11. nov 2010

ja som delenu stravu nikdy nepochopila, čo sa s čim môže... tu je to jasne dane a to je pre nas blocky ideálne 😀 😀 😀

práve papam.. nakoniec brokolicu zapečenu so syrom... mnááám
ale poobede idem na kafčo do mesta, dufam, že ma baby nezlakaju na "zle" jedlo... lebo iba tak syr.. hm, neviem.. alebo brokolicu v reštike by mat mohli... no uvidíme

kubkovka
11. nov 2010

@adamko05 no aj ja som sa najedla, tiez idem poobede von s kamoskou, ale tak maso mozem so zeleninou....
@claudica no aj ja mam ten problem, co som si nieco precitala o delenej strave, ze co sa moze s cim a co nie a tu to je presne dane, co mne velmi vyhovuje.....a je vlastne aj kniha 90 dni potom, tam uz to nie je az tak prisne, co som si precitala par receptov, ale tiez v tom mam trosku chaos
@kaktusiik no to je vlastne dieta na principe delenia stravy, velmi jednoduche, ide vlastne o zmenu metabolizmu, ak chces, poslem ti to na mail

ericku
11. nov 2010

dnes som mala pizzu s cibulou,paradajkami a kukuricou a na vrch len malicko syra.zjedla som polku a bola som plna.vecer sa tesim na zakusok este zo vcera 🙂 a zajtra viaminy 🙂

claudica
11. nov 2010

... ale aj delená strava je nadlho, aby to malo nejaký účinok, určite to nie je o jednom týždni, tiež sa ten metabolizmus má trošku "spamätať" a to potrebuje čas. Mne toto vyhovuje viac... 🙂 Uvidíme efekt po...
No mne je za brokolicou ľúto, že som si predsalen nedala včera so syrom... ale zajtra si dám asi s cestovinami miesto pizze, zas mám chute... 😀

kubkovka
11. nov 2010

dievčata, rozmyslam, ze by som zajtra vyskusala toto: nastruham si zemiaky na hrubsie, nie uplne najemno, pridam nastruhanu cibulu, cesnak, majoranku, sol, vlastne ako babky, len bez vajca, mozno by som pridala trosku zemiakoveho skrobu a skusim upiect placky.....myslite, ze by to slo? a na vrch by som dala poprazenu cibulku a k tomu nejaku calamadu alebo baranie rohy......myslite, ze to mam vyskusat?