90-dňová dieta II. Pokračujeme...

dannynka
5. jún 2008

tak babulky tu mozte pokracovat..... 🙂

eyya
22. sep 2010

no ako citam mozem sa hanbit moja posledna 90dnovka skoncila po 2tyzdnoch 😅 chybala mi podpora ...ked tak citam vas asi to skusim znova 😅 od ktoreho pondelka teraz ? a preco nie zajtra 😉 lebo ja som to odkladala odkladala a vzdy si vravim zajtra a dnes sa este poriadne najem ved od zajtra 😅 hanbim sa ... 😕

juli71
22. sep 2010

@eyya mozte mi dat recept

eyya
22. sep 2010

@juli71 na co? na 90 dnovku?

juli71
22. sep 2010

@eyya ano

eyya
22. sep 2010

@eyya napr aj tu je http://www.mimibazar.sk/recept.php?id=1011

ja mam doma knihu ale receptov som sa nedrzala robila som si to co mi chuti z toho co v dany den mozem 😉

juli71
22. sep 2010

@eyya vdaka

miki060707
22. sep 2010

@magimary aj jaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa

nadka001
22. sep 2010

@magimary ja som uz zacala 🙂.. tak dufam, ze mi to vydrzi.. vcera som mala masovy den a dnes som si robila ryzu s dusenou zeleninou..moze byt 🙂

magimary
22. sep 2010

@yanni,
@bea44 (možno 1/-)
@magimary
@mexx
@lulupopo
@sisa2
@majca424
@marianca
@agika1982
@miki060707

už je nás pekná "kôpka"...
"desať statočných"... 😅 😀
to uvidíme na konci 😝 😀

clostilka
22. sep 2010

ahojte baby na riť padám koľko sa nás tu nazbieralo to bude "tona" o koľko bude zem ľahšia 😀 😀 😀 😀 😀
ja som 24 deň a -4kg a v pondelok keď vy budete mať masko ja budem mať prvú vodu a potom budem od vás odkukávať recepty sa mi s vami pôjde lepšie 😉 😀

ingridka22
22. sep 2010

@magimary, aj ja chcem byť v zozname ☹ . dopíšeš ma tam? ja síce dnes akože ovocníčkujem - ale naozaj len "akože" - a od zajtra ma čaká ešte jedno "štvordnie" a v pondelok som už s vami 🙂 🙂 🙂 u mňa sa týchto 8 dní teraz ráta ako u športovca rozcvička pred štartom 😀 . dobré, nie?
už čakám len na úder gongu v pondelok ráno 😀

juli71
22. sep 2010

@clostilka kde citis ubyytok najviac

lulupopo
22. sep 2010

baby, veru ja som v tomto debilna a nemam cas hladat velmi ake rozne kombinacie jedal sa daju, tak prosim nejaku zienku, kt. uz velmi dobre pozna tuto dietu, nech tu hodi, rozpis papanicka aspon na dva dni od toho pondelka 27.aby som si vedela, nakupit suroviny a vopred uvarit...lebo velmi nestiham pri mojom dietati.Vopred vdaka...koxo aj za 5 kg dole by som bola vdacna....to mne je jasne, ze nedam dole 25, ale fakt, ze ked vytrvam naozaj tych 90 dni, musel by v tom byt iny nenazrany tuk, aby sa so mna nieco nestratilo...a uz sa tesim, ze nas zacne viac, aspon sa budeme tahat a povzbudzovat... inak ja osobne nemam problem, ani so zeleninou, ani s ovocim, ani s bielkovinami, ja lubim zrat vsetko

juli71
22. sep 2010

@lulupopo na www.mimibazar .sk je 90 dnova v ponuke dieta prave som si to tie vytlacila

lulupopo
22. sep 2010

kuknem to dikes

lulupopo
22. sep 2010

nenasla som to

zuzkaaaa
22. sep 2010

Ahojte žienky.... môžem sa pridať? @lulupopo spomínala že začínate v pondelok môžem s vami? ja som to už párkrát skúšala ale nejak som to nevydržala....

lulupopo
22. sep 2010

uz mamm 😉

lulupopo
22. sep 2010

@zuzkaaaa no pod pod k nam len pekne pod, som zvedava, co nam na to povie jaberka

zuzkaaaa
22. sep 2010

@lulupopo 😀 tak to aj ja poslala som ti na facebook link na tú dietu

eyya
22. sep 2010

@zuzkaaaa ok tak aj ja sa pripajam od pondelka ale zainam predpripravu od zajtra lebo ja to odkladat nenozem lebo nezacnem nikdy 😅 takze ak mozem budeme chudnut spolu 😉

st2
22. sep 2010

@eyya ak mozem tak aj ja sa k vam pridam, od pondelka teda 🙂

st2
22. sep 2010

@lulupopo no ak budem vediet tak poradim co a ako, ja som ju uz raz drzala to bolo ale pred dvoma rokmi a podarilo sa mi vtedy dat dole 12 kil, ale nevdyrzala som tych 90 dni, tusim len 2 mesiace, a mam doma aj knizku tak mozem potom pisat co a ako

lulupopo
22. sep 2010

st2 super, dost mi pomozes, aby som robila pestre recepty a tak vydrzala tych 90dni...
ja som 5 timi rokmi tiez nieco podobne drzala,nebola to presne tato dieta, ale tiez som zhodila vtedy 7kg...ale to bolo fakt davno...

lulupopo
22. sep 2010

@zuzkaaaa dikiiiii

st2
22. sep 2010

@lulupopo tak tesi ma ze nas bude viac, budeme sa aspon podporovat poriadne 😝

lulupopo
22. sep 2010

presne...heh a kolko sexic bude behat po uliciach🙂))))))))))

st2
22. sep 2010

@lulupopo veru veru

st2
22. sep 2010

@lulupopo chcela si rozpis papanicka na dva dni dopredu, tak opisujem z knizky teda
1.den bielkovinovy - kuracie prsia a zeleninovy salat - na obed aj vyvar vypit a krajec chleba, na veceru to iste bez chleba a bez vyvaru a polovicna porcia
2.den škroby - segedinska polievka - na obed s chlebom, na veceru polovicna porcia bez chleba