90-dňová dieta II. Pokračujeme...

dannynka
5. jún 2008

tak babulky tu mozte pokracovat..... 🙂

linda.v
3. okt 2010

@zuzula25 dakujem za privitanie 🙂
Ja som uz tuto dietu raz drzala,ale bohuzial som vydrzala len tyzden 😅 Dufam ze to tentokrat bude lepsie.

@zuziq hraskova polievka nie je na skrobovy den? Ryby sa rataju tiez ako mäso?

zuziq
3. okt 2010

@linda.v jaaaj jj prepac, zabudla som 😀 ja som pomylena, lebo ja som drzala delenu stravu a tam su strukoviny neutralne 😀

linda.v
3. okt 2010

@zuziq v pohode 🙂 a co tie ryby? taky tuniakovy salat?

zuzula25
3. okt 2010

babule ktosi tu spominal falosnu tresku??ako sa to robi?

zuziq
3. okt 2010

@linda.v ano rybku mozes 😉

lubikaf
3. okt 2010

ahojte 😉

tak od zajtra sa k vam naplno pridavam aj ja. bola som tu pred letom par mesiacov, schudla som asi 4 kila, potom som prestala a tri kila som zase nabrala spat 😠 tak som zacala zase v septembri asi na dva tyzdne, potom sa nam vyskytla last minute dovolenka s all inclusive stravou, takze.....smola, nabrala som asi dalsie tri kila 😀 😀 😀
vcera sme sa vratili, ale som sa neodvazila stupit na vahu, a dnes sme u nasich, takze zacnem s dietou od zajtra.

@linda.v tak to vyzera, ze zacneme spolu, mozme sa aspon navzajom povzbudzovat 😉 ja budem potrebovat veela veela pevnej vole, lebo tu ja nemam vobec ☹

baby je vas tu strasne vela, to je dobre, cim viac dobrych vysledkov tu budem citat, tym ma to bude viac motivovat 😉

marianca
3. okt 2010

Čafte, tak ja mám dens kapustne fliačky 😉
@zuzula25 kuk http://www.mimibazar.sk/recept.php?id=25017, ale ja som tam nedala vajíčka a namiesto majonézy som dala kyslú smotanu a biely jogurt a bolo to super aj malý sa zalizoval 😉
@lubikaf nazdárek, tak aká bola dovča? 😉

lubikaf
3. okt 2010

@marianca dovca uplne vymakana, proste super, som furt zrala jak take prasiatko, som teraz total vyzrata, nepomohlo ani neustale lietanie za malym 😀 😀 aj pocko bolo suprove, sice trochu viac zamracene, ale horko otrasne 😝

monikka22
3. okt 2010

@zuzula25 ja som robila tuto
Suroviny:
1 balenie tofu biele, 1 pochuťková smotana, 2 stredne veľké zavárané uhorky, 1 stredná čerstvá mrkva, 1 väčšia červená cibuľa, 1-2 ČL horčice, vegeta.
Postup:
Vsetko/tofu,uhorky,mrkvu/ nastúrame na jemno na strúhadle, cibuľku nožom na drobné kocky, pridáme pochuťkovú smotanu, premiešame a dochutíme horčicou a vegetou.
Je dobre to nechat trosku postat do druhého dňa.

linda.v
3. okt 2010

@lubikaf ja som na tom podobne. Moje diety vydrzali maximalne tyzden a to je fakt smutne ☹ Dufam, ze teraz to bude ine 😉

duja
3. okt 2010

Ahojte Baby ja mam zajtra prvu vodu.. Dneska vitaminy..tak jem z vitaminov co mi pride pod ruky..Neviem ako zvladam zajtrajsiu vodu :( Ale kazdopadne v utorok sa vazim a potom napisem aktualne data.
Krasne chudnutie.Posielam slnecny pozdrav 🙂

monkula
3. okt 2010

Ahoj kočky, zajtra mám vitamínový deň, môžem si daj aj zeleninu ,že? Leb ozajtra mám mať na obed zázrak menom torta zo sušeného ovocia, tak to nechcem.. dnes ráno som mala mať datle namočné vo vode, no skoro som sa povracala ,keDˇsom tú vodu pila, fuj...
Kúpila som si fenykel, tak si ho cchem dať zajtra na obed, ale neviem ,čo s ním... 😝

monkula
3. okt 2010

pardon, fenikel 😅

kubkovka
3. okt 2010

@zuziq no dnes mal manzel narodeniny a upiekla som tiez tortu, takze som neodolala, ale tak co narobim, uz sa idem lepsit, som si nasla vela receptov, o ktorych som netusila, ze sa mozu, takze od zajtra uz ficim na diete......aspon teda dufam, ze sa mi to podari

kubkovka
3. okt 2010

@monkula to ako myslis, ze mas na obed tortu zo suseneho ovocia? ak to myslis tak, ze sa drzis knihy, tak to nemusis, ty mozes jest svoje vlastne recepty a vobec sa nemusis drzat knihy, to je len na inspiraciu

kubkovka
3. okt 2010

@zuziq a ked si drzala delenu stravu, to nepomohlo? ja si mam knihu aj 90 dni potom, este som ju velmi nestudovala, ale viem, ze to nie je take prisne......

zuziq
3. okt 2010

@kubkovka jj pomohlo... je to asi to iste ako 90dnovka... akurat ze niekomu pomaha ked ma presne stanovene pravidla ako pri 90dnovke. A v podstate aj ta je zalozena na delenej strave, akurat ze kazdy 4.den ovocny pomoze asi viac schudnut, ked je delena strava, clovek sa moze najest viac asi si myslim, ale pri 90dnovke je to tak urobene aby ten prijem trosku kolisal a tym sa zabezpeci aj to chudnutie 😉

zuziq
3. okt 2010

a my sme dnes mali polievocku s tekvice hokaido a grilovane masko, ja som si dala iba grilovanu zeleninu. Nebyt tej torty, tak by som aj dodrzala bielkovinovy den 😀

kubkovka
3. okt 2010

no takze to vyzera nadejne, ze ak schudnem, staci drzat delenu stravu a bude....v tej druhej knihe 90 dni potom to vyzera byt take volnejsie, takze si zvyknem lepsie.....mne vadia len tie vitaminove dni, to ma bolieva hlava, ale tak zvyknem si

ingridka22
3. okt 2010

Ahojte žienky 😀 , musím sa priznať - u mňa bol víkend s prehreškami 😢 . v sobotu burčiak (to je akože hrozno, nie 😀 ?), dnes s návštevou frankovka (zase hrozno 😀 😀 ). zajtra ráno by som sa mala po týždni odvážiť, ale normálne mám strach 😔
@zuziq, robila som tú tarhoňu, bola super, chutila celej mojej family 😀 . ale okrem nej som mala kadečo 😝
a zajtra vitamíny... vôbec neviem, čo budem jesť... dajte tip, please 😉
@eyya, teba som tu dlho "nečítala" 🙂 . kde si??? a čo naša tabuľka? stále poloprázdna??? musím mrknúť k tebe na FB 😉

kubkovka
3. okt 2010

@ingridka22 ahoj, aj ja som dnes porusila, manzelik ma dnes narodeniny, tak som neodolala.....a ako dlho uz drzis? kolko si schudla?

ingridka22
3. okt 2010

@kubkovka, ja držím len od pondelka, čiže dnes len siedmy deň 😖 . ráno by som sa mala odvážiť, ako to so mnou vyzerá po týždni, normálne mám strach 😢 výsledok zreferujem zajtra a ak sa neozvem, bude to znamenať, že je zle 😀
a ty ako?

kubkovka
4. okt 2010

no ja drzim uz 14 dni, vazit sa budem v stredu rano po vitaminovom dni.....pred rokom som dietu tiez drzala a vazila sa kazde dva tyzdne, celkom mi to slo, teraz je to horsie so mnou, ale uz sa polepsim.....

kubkovka
4. okt 2010

baby, dnes mam UH a urobim si spagety, co je u mna neobvykle, lebo cestoviny velmi nemusim.....tak som zvedava, co vykuzlim na ne

eyya
4. okt 2010

takze ahojte dievcata, mam take blbe dni ze sa mi sem ani neda moc ist , ale myslim na vas hlavne vcera ked som dodrzala len ranajky, hroza boli sme u nasich do kelu cele som to pokaslala a vecer mi bolo zle a strasne, no a to sa cudujem som ani vela nezjedla len to bola riadna zakazana kombi 😠 , ale no nic tvarim sa ze sa nic nestalo fungujem dalej 😅 pripiste mi vase uspechy 😉 (okopirujte zoznam a dohodte tam svoje ciselko 🙂 ) ja to ked to bude ako tak komplet hodim do tabulky 😉

agika1982......
bea44.............
eyya ................-2
ingritka22......
janka5861....
lulupopo.........
magimary........
majca424.......
marianca.......
mexx...............
mia85............
monkula........
miki060707...
ninka123.......
predsaja........
sisa2.............
st2..................
yanni.............
zibi.................
zuzula25.......

st2
4. okt 2010

@eyya ja -2,3

eyya
4. okt 2010

agika1982......
bea44.............
eyya ................-2
ingritka22......
janka5861....
lulupopo.........
magimary........
majca424.......
marianca.......
mexx...............
mia85............
monkula........
miki060707...
ninka123.......
predsaja........
sisa2.............
st2..................-2,3
yanni.............
zibi.................
zuzula25.......

sisa2
4. okt 2010

@eyya
agika1982......
bea44.............
eyya ................-2
ingritka22......
janka5861....
lulupopo.........
magimary........
majca424.......
marianca.......
mexx...............
mia85............
monkula........
miki060707...
ninka123.......
predsaja........
sisa2............. -2
st2..................-2,3
yanni.............
zibi.................
zuzula25.......

eyya
4. okt 2010

vidim ze ubytok zatial podobny 😀 len tak dalej

idris
4. okt 2010

ahojte kocky 😉 ja dnes papam rybu juuuuu ale nevie ako vydrzim do obeda ked do mna ovocie nejde normalne sa mi prieci v krku. A znova nechcem hladovat do 13tej 😠 😠 😠 tak dnes som si ovocicko pomixovala a pijem ho 😀 😀 😀 😀 ... Ozaj ked jem ovocie o 8 potom mozem aj o 10 tej ze ??? a potom obed