90-dňová dieta II. Pokračujeme...

dannynka
5. jún 2008

tak babulky tu mozte pokracovat..... 🙂

dajna11
30. apr 2011

tak moj mm robí vonku ktolíkový guláš...a že ho vie urobiť božský!!!!!tak ja ani von radšej nepojdem ☹ ☹ ☹

dajna11
30. apr 2011

teda guláš je kotlíkový 😉

st2
30. apr 2011

tak ja dnes prvy den ovocny, doobeda to este slo a teraz mi stale len sladke po rozume chodi 😀 😀 😀 😀 ale ja to vydrziiiiiiiiim

st2
30. apr 2011

@cessy pozeram ze sme tusim narovnako zacali teda ja o den neskor, tak nech nam to rychlo a lahko aj ide dole
uz si sa aj vazila, a co aky bol vysledok 😕

tutifruti
30. apr 2011

Tak ja som mala dnes bielkovinový den a mala som strašnú chuť na vajíčka.... tak som si urobila praženicu.... baby mne je tak tažko od žalúdka...., že ani nevečeriam.... fuuuuj.... ☹

dajna11
30. apr 2011

@tutifruti mne tak minule bolo ked som si urobila praženicu....na celý den som mala dosť. Inak ten kotlíkový som si dala,priznávam zlyhala som....ale ked taaaaaaaaaak voňal......od zajtra sa držím......mám UHT. dám si čínske rezance,možem nie?

cessy
30. apr 2011

@st2 ano ja som o den popredu, mala som bielkovinovy.
este som sa nevazila, chcela som dnes rano ale zabudla som a aj sa bojim lebo drzim len 5 den, a myslim ze este nic neslo dole....a keby to vidim aj na vahe tak ma to demotivuje 😢 😢 😢 odvazim sa az v utorok, to budem drzat uz tyzden
@tutifruti dnes bol asi neaky divny den, lebo aj mne bolo veelmi tazko po obede, veceru som si radsej ani nedala

cessy
30. apr 2011

dievcata a to si fakt mozem dat zmrzlinu????? alebo zakusok????s takymto niecim som sa v inej diete este nestretla

suezana
30. apr 2011

@cessy daj si tortu 😀 jasné, že sa môže, lebo toto nem diéta - toto je zmena životného stýlu, a tam občas aj patrí sladkosť - nemôžeš celkom vylúčiť 😉

suezana
30. apr 2011

inak ahojte 😉

suezana
30. apr 2011

@dajna11 aj ja som dnes neplánovane neodolala svokrinmu gulášu 😲

cessy
30. apr 2011

@suezana lebo celkovo sa mi tato dieta zacina pacit, lebo sa mi zda byt taka vyvazena

suezana
30. apr 2011

@cessy to je super - ja si to tiež myslím - tiež mi vyhovuje 😉 aj v čase - lebo ja neznášam, keď je niekto "múdry", že po 17.hodine nejedz a nebudeš tučná 🙄 a keď ja poviem, že ja jem do 20 😀 😝 a chudnem 😉 ale aj vo všetkom inom, že môžem jesť podľa chuti a tak

tutifruti
30. apr 2011

@cessy ja som dokonca po "tortovom" dni mala -0,5kg....
No a ja mám zajtra sacharidy, tak si robím falošný guláš.... mnam, mnam už sa teším.... Praženicu si už rozhodne robiť nebudem 😝

suezana
30. apr 2011

@tutifruti ja som bola za prvý mesiac diéty na dvoch veľkých oslavách a jedla som tam torty - dokonca som vynechala ovocný deň a mala som 2 bielkovinové za sebou - s tou tortou (dokonca 2 rôzne 😕 ) a napriek tomu tie kilá išli dole - 6 😵

suezana
30. apr 2011

telo nesmie zbadať, že diétuješ, lebo sa "zatne" a bude ukladať na horšie časy - to znamená zastavenie chudnutia, alebo aj priberanie 🤐

tutifruti
30. apr 2011

@suezana no my máme teraz v máji oslavu narodiek Dorotky... a zhodou okolností mi vychádza UH den.... tak si určite doprajem.... 😅

cessy
30. apr 2011

@suezana vyhovuje mi lebo je tam vela zeleniny, ranajky ovocie...a ked mozem obcas aj tu zmrzlinu....cokoladu, zakusok....tak myslim ze potom nebudem mat taku velku chut na sladke, ked si ju obcas doprajem

cessy
30. apr 2011

@tutifruti to vazne, normalne neverim ze ti isla vaha este aj dole, ved uvidim ked vyskusam

cessy
30. apr 2011

@suezana za prvy mesiac 6 kg??? pekne...som zvedava kolko pojdem ja s vahou dole

cessy
30. apr 2011

@tutifruti ako robis falosny gulas????? 😕 😕 😕 😨 😨 😨

tutifruti
30. apr 2011

@cessy no tak ako normálny... na oleji cibulku, lečo, zemiaky... ochutím.... zahustím potretím zemiakom, aby som nedávala múku.... proste tam nedáš mäso.... Je super a je rýchlo... 🙂

suezana
30. apr 2011

@cessy áno, ale ja som išla z váhy 74 a pozerám, že ty máš 60 😕 takže dúfam, že ty pôjdeš pomalšie 😀 😀 😀

cessy
30. apr 2011

@tutifruti dakujem vyskusam

@suezana ano samozrejme ze pomalsie, ale motivuje ma to ked to citam 😵 😵 😵

suezana
30. apr 2011

ja som za prvé dva týždne dala dole 4 kg, ale neskôr sa to zastavilo, dokonca v druhý mesiac som pribrala 2kg 😝 samé prehrešky 🤐

suezana
30. apr 2011

@cessy aj mne by sa zišla motivácia.... nejde mi to už tak 😔 a chcela by som ísť ešte dole s váhou.... takto mi to vyskočí 🤐 ale práve mm hovorí, že má na zajtra chuť na ryžu - super - to by som mohla zvládnuť na 100% nejakú ryžovú očistu 😉

tutifruti
30. apr 2011

@suezana a prvý mesiac si držala ukážkovo?

tutifruti
30. apr 2011

@suezana mojou motiváciou sú pekné fotky z dovolenky /ideme v júli/.... Už nechcem polovicu povyhadzovať len preto, že mi všade niečo pretŕča..... 😠

cessy
30. apr 2011

@suezana ty mas zajtra skrobovy????lebo ja prave pozeram ze co si zajtra spravim a nasla som neaky recept na placky??a celkom sa mi pozdava

tutifruti
30. apr 2011

@cessy ja mám zajtra skrobový.... a 14den...