90-dňová dieta II. Pokračujeme...

dannynka
5. jún 2008

tak babulky tu mozte pokracovat..... 🙂

sajmonkaf
2. okt 2012

@evelyin no,pekne,ak mas malo ovocia,daj si zeleninku,pripadne oriešky,ale nie pražene a solene...

santerra
2. okt 2012

@evelyin fiha pekne ides dole 🙂 ja mam zatial 3 kg dole za 2 týždne 🙂 ale som spokojná a vďačná aj za to 🙂 Inak ja som mala včera vitaminy fuuuuuuu 😀

zujka2
2. okt 2012

@evelyin aj ja dnes vitamíny 🙂 mala som fantastické mňamko. hrušky uvarené s klinčekom vtlačený banán a posypané mandľami. zajtra si dám údené mäsko.

santerra
3. okt 2012

Inak baby včera ma muž pochválil že mam menšiu riť 😀 No neviem či to bolo uprimne alebo sa len chcel zališkať po predošlej hadke 😀 Ale aj tak ma to povzbudilo 😀

evelyin
3. okt 2012

Ja sa idem tiez pochvalit, vcera som si dala na vitaminovy den malu misku zemiakoveho pyre co mala nechcela.
A dnes uz 0,3 kg hore. 😠 Aspon viem, ze porusovat by som uz nemala, lebo neschudnem ani ň. 😝
A vypila som malo vody, takze dnes sa budem riadne nalievat az do vecera.
Za to dnes mam super papanu: masovy spiz s cibulkou a zampionmi a k tomu grilovanu zeleninu. 🙂

sajmonkaf
4. okt 2012

Ahojte,má dnes niekto vodu?????Ja som dnes začala brat antibiotika,poobede prva davka,tak zvazujem,či tento den nevynecham..... ☹ ☹ ☹ Hladna zatial nie som,som naliata čajom.uvidim ako sa budem citit,na buduci týžden už končím 😝

monka1011
5. okt 2012

@sajmonkaf ahoj,koľko sa ti podarilo zhodiť kíl?

sajmonkaf
5. okt 2012

@monka1011 Ahoj,tak ja som zhodila 22kg....ty už si začala,alebo len zvažuješ sa pridať? 😉

mijadave
7. okt 2012

ahojte kocky, ako sa mi mate? co nove, nejak som Vas zanedbala ☹ novym kockam drzim pasticky, nech idu kilecka dole a tu je tabulka pre inspiraciu s nasimi uspechmi s touto dietkou a pripadne nech sa pridate... https://docs.google.com/spreadsheet/ccc?key=0Al...
ja som stale doma na PN, hoji sa to ovela lepsie ako posledne, len nejako zvazujem, ci sa este dat na dietku tohto roku, asi po novom skusim, lebo viem, ze to nema suvis, ale vzdy ked som ju drzala som sla na operaciu... nejak mam respekt, tretiu tohto roku nechcem 😀 odlozime nieco aj na buduci rok 😀 drzte sa mi, poobede Vas pridem kuknut 😉

zuzanat
8. okt 2012

ahojte, chcela by som sa opytat, ci niektora pri tejto diete aj cvicite?
uz som ju kedysi drzala (pred 5rokmi), schudla som cca 9kg, teraz potrebujem schudnut hlavne z brucha, ktore mi po porode ostalo, tak som sa dala na cvicenie, len to akosi nejde dole. tak chcem popritom skusit opat tuto dietu, len neviem ci nebudem mat maly prijem popri cviceni.
Dakujem!

santerra
8. okt 2012

@mijadave ahoj doplnila som sa do tej tabulky 🙂 pozerala som že baby tam pekne zhodili čo ma inšpiruje makať dalej...zatial 21 dní a 4,5 kg dole 🙂 (som na seba pyšná) 😀 A tebe čo bolo že ta operovali?

santerra
8. okt 2012

@zuzanat ahoj ja cvičim ale nie každý deň a energie mam habadej 🙂 Avšak nič extra len brušaky, par cvikov na zadok a spevnenie chrbta 🙂

zuzanat
8. okt 2012

@santera ja som cvicila 30days shred s Jillian Michaels, teraz idem cvicit cviky na brucho, tiez od nej...gratulujem k ubytku, pekne ti to ide dole. dufam, ze aj mne to pojde 😔

stanka9111
8. okt 2012

ahojte kocky, chcela by som sa pripojit, poslete mi niektora recept, co ta dieta obsahuje, pozerala som tabulku a pekne vyysledky su tam a ja by som velmi chcela schudnut

estachova
8. okt 2012

ahojte ja som dnes 22 deň a len 2,5kg dole 😠

mijadave
8. okt 2012

@santerra super, pekne ides dole 😉 ja som mala zlatu zilu operovanu v marci - na konci prvej dietky a teraz v septembri znova pri druhej ☹ tak drzim pasticky v chudnuti, nech kilecka padaju 😉

santerra
8. okt 2012

@mijadave dakujem pekne tak skore zotavenie prajem 🙂

santerra
8. okt 2012

@estachova pekne ale ved uspech vaha ide dole a nie hore....kazde kilečko dole je chválihodné 🙂

estachova
8. okt 2012

@santerra veď hej, ale keď som pozerala tabulku, tak baby tam išli dole rýchlejšie, uvidíme po 1 vode

santerra
8. okt 2012

@zuzanat diki určite pojde len treba vydržať...vela sil a vytrvalosti prajem 🙂

santerra
8. okt 2012

@estachova no aj mne sa zdalo že mam malo ked som videla že babizne tam 9 kg dole no fuha 😀 a ty aj cvičiš či len strava?

estachova
8. okt 2012

zatiaľ len strava, a doma občas pilates, ale som lenivá

santerra
8. okt 2012

@stanka9111 http://www.ulozto.cz/xqMEjBy/90-dnova-rozlisova...
ahoj a vitaj 🙂 skus odtial stiahnut

stanka9111
8. okt 2012

@santerra dakujem mam, uz len zacat 😉

zujka2
9. okt 2012

ahojte dievčatá, ako pokračujete. mňa za týždeň čaká druhý vodný deň. uff, dúfam, že aspoň tri kilká dole. lebo druhá fáza je akási pomalšia 🙂

zujka2
9. okt 2012

@zuzanat ahoj, pošleš mi link na tie cviky na brucho? lebo aj mňa trápi ovisnuté svalstvo na brucho, aj keď nie pôrode 😒

petta87
9. okt 2012

ahojte baby ako sa dopisem do tabulky? Ja ma dnes 1. vodovy den 😒 a mam len 4kg dole ale tak zas lepsie jak nič ☹ drzim vam palce baby dufam ze to dnes zvladnem 😖

mijadave
9. okt 2012

@petta87 do tabulky sa normalne dopis, je verejna, vytvorila som ju ta, aby ste si tam mohli sami dopisovat udaje... takze si ju otvor a dopis, len pozor, da sa to cez pc, mne to na mobile napriklad nedovoli robit upravy 😉 len cez aplikacu google drive 😉 4kg su pekne, lepsie je pomaly chudnut, prudke chudnutie nie je dobre pre organizmus... drzim pasticky, nech Ti idu kilecka pekne dole 😉

petta87
9. okt 2012

@mijadave ale tak mozno mne to ide tažšie lebo ja chudnem zo 60kg mozno aj preto neviem ☹
dobre tak sa napisem do tabulky a uvidime

Baby a ked mate ten vodovy den to fakt len vodu pijete? MNe uz hrozne spievaju v bruchu, nemôzem si dat aspon vyvar? 😝 či fakt nič? 😀

mijadave
9. okt 2012

@petta87 ano, je pravda, ze ked ides s nizsou vahou, tak to ide pomalsie 😉 ja som cez vodovy den pila nesladeny caj, tym, ze bol teply, som trosku prekabatila zaludok... nie je to ideal, spravne by si mala len cistu vodu, pripadne vodu s citronom 😉 drzim paste 😉