90-dňová dieta II. Pokračujeme...

dannynka
5. jún 2008

tak babulky tu mozte pokracovat..... 🙂

melj
9. feb 2013

@zuzu1104 krásny dník ti prajem a v prvom rade ďakujem za odpoveď 🙂 fiha,že 31...mne stačí 10 ,takže tá jedna dávka bude akurát 😉 ..už sa na zajtrajšok tešííííím

adamko05
9. feb 2013

@zuzanat no, vidíš... ale ja ešte nie som na konci 😒 ... ale nevadí, šak ešte mám dva mesiace.... tak hádam ešte dáke 4 kg (min.) niekde strasiem 😀

a ozaj, čo tá práca?

zuzanat
9. feb 2013

@adamko05 no ale po 28 dnoch je to super vysledok!

praca nic, klasika, nepostupila som do druheho kola.tento tyzden som poslala 12 ziadosti, na rozne urady+nieco z profesie, tak som zvedava ci sa niekto ozve. Uz som z toho dost znechutena ☹

zuzu1104
9. feb 2013

@melj aj Tebe krásny deň🙂 len si pochutnaj🙂 ja mám dnes UH a robím si špagety s brokolicou

lucky14
9. feb 2013

@adamko05 skvely vysledok. Uzasne!!! Je fajn ze uz potrebujes dat dolu len 4kila. To sa Ti urcite podari skor ako za 2 mesiace. 😀

lucky14
9. feb 2013

@klemberka vsetko najlepsie prajem. Nech sa Ti splni vsetko po com tuzis a chudnutie ide jedna radost. 😀

zuzanat
9. feb 2013

len dufam, ze "ak"schudneme, v co teda verim, ze sa nam podari aj vahu udrzat! Vcera som sa bavila s jednou babou, ktora schudla touto dietou 14kg a ma ich vsetky naspat 🤐 co je strasneee

lucky14
9. feb 2013

Ahojte. Tak ja mam dnes vitaminky. Na ranajky som mala banan a na obed oriesky. Akasi som dnes hladna. 😒 Ale vydrziiiiiiiiiiiiim!!! 😀 Krasny vikend vsetkym. 😀

lucky14
9. feb 2013

@zuzanat ahoj. Verim ze si to vsetky udrzime. Je to o tom ako sa podla mna clovek nastavi. Ked toto berie len ako docasnu dietu a potom zacne jest nezdravo a vela tak sa isto kila vratia. Ale ja mam v plane sa kontrolovat a samozrejme si strazit vahu priebezne. Ak sa pohne hore znovu nasadim na mesiac dietku a bude to v pohode. Myslim ze boj s kilami je na cely zivot. Ak to nemame dane od Pana Boha. Poznam vela kociek co mozu jest kolko chcu a na co maju chut a su stihle aj po porodoch. Zial to nie som ja. Ale verim ze udrzat vahu si dokazeme!!! 😀 😀 😀

lucky14
9. feb 2013

@zuzu1104 ahojky. Prajme dobru chut k tomu Tvojmu obediku. Musim aj ja skusit brokolicu. Aj ked zatial som s nou nemala najlepsie skusenosti. 😒 Asi je to o tom ako si ju ochutim. 😀

lucky14
9. feb 2013

@zujka2 no ved hovorim ze Ty si kapacita!!!! 😀 Len pod medzi nas aj ked len na par kil. Si nasa kniha inspiracii a mudrosti!!! 😀 😀 😀

adamko05
9. feb 2013

@zuzanat ale ved ty si ju už držala a nenabrala... a ja som tiež až tehotná nabrala....
a mala som to 32 dní ja 😀 , som vodu po zabíjačke posunula o 4 dni... ale to len tak 😉
a ty ideš aj s ovele menšej váhy, tak ak by to šlo pomalšie, je to v norme, si myslím..
@lucky14 presne, aj ja poznám... a možu zjest aj klince a nič 😒

marianna168
9. feb 2013

@zujka2 jéééj...klobúk dole, ja som len 6 deń na diéte a kilo dole ☹, neviem ako dlho vydržím, nemám pevnú voĺu ale musím a cvičenie aké? podľa čoho koho ste cvičila a recepty? Máte neaké?... 😉

adamko05
9. feb 2013

@zuzanat a škoda, s tou prácou... už som sa tešila, že ti budem z okna mávat 😀

a ja mám že jakú motiváciu, som manželovi povedala, že k 10 vyročiu svadby "mu darujem" svojich 10 kg 😀 😀 ... takže mám vybavený "darček".. ak sa mi to podarí (síce, on s tým problem nemal, že ich mám, ale ja hej 😀 ... teda občas hej a občas som to dlabala 😝 )

zuzu1104
9. feb 2013

@lucky14 ahoj moja, ďakujem, už som sa aj najedla, bola som dosť hladnaaa, ale až taká nadšená ako minule som z toho nebola, nevydarilo sa mi to. Keď nemáš rada brokolicu, tak sa do nej nenúť, papaj to, čo máš rada, ale zas na druhej strane vie brokolica riadne zasýtiť.

zuzanat
9. feb 2013

@lucky14 ja si myslim, ze ta baba sa vratila k starym zlym zlozvykom, tak preto nabrala...

@adamko05 tazko povedat, ci som si to udrzala, lebo som potom ostala tehotna 🙂

zoginka
9. feb 2013

Ahojte chudulky , tak dnes mam sacahridy, urobila som si skvely obedik, Cestoviny so susenymi paradajkami ... zatial to ide vsetko bez problemov , drzte sa pekny vikendik. PS: Pre inspiraciu zasielam foto ...

stanuska71
9. feb 2013

@marianna168 nic si z toho nerob ja dnes tiez 6den a kilo a pol dole 🙂 hlavne ze ide dolu vaha 🙂

stanuska71
9. feb 2013

baby kolko ste schudli za prve 2tyzdne?som zvedava 🙂

zoginka
9. feb 2013

@stanuska71 ja zatial za tyzden 3 kg 🙂

stanuska71
9. feb 2013

@zoginka super..mne sa podarilo zatial len 1a pol kila a to mam dnes 6den 😒 zeby som vela jedla?

tun1ska
9. feb 2013

@zujka2 och, wow, suoer, bomba 🙂 to je úžasné číslo 😲 ja mám zatiaľ za sebou 1 mesiac, -5kg...ešte by som potrebovala aspoň 8...musím vydržať tých 90dní..musím, nech som do leta fit 😉

zoginka
9. feb 2013

@stanuska71 no neviem podla toho co papas, mne sa nejak stiahol zaludok a napr> ked mam bielkoviny maso uz nemozem ani citit, minule som zjedla jeden maly kusok maska a na veceru 2 vajicka...Napr> cez sacharidy , nepapam vecer coko,ale dam si sojovu tycinku...nie som moc na sladke a je pravda,ze dost malo papam a pijem vela mineralok s citronovou stavou a nesladenu kavu,ale mlieko si neodoporiem niekedy ku kave, mne proste taka kava nechuti....zalezi od ludi, mozno nejdem celkom podla pravidiel,ale citim sa lepsie a takto mi to vyhovuje a je pravda,ze 2x do tyzdna chodievam do sauny a plavat...a co ty aky mas system ?

sisab
9. feb 2013

@klemberka vsetko najlepsie ja som mala narodky cez tyzden a zvladla.som ich no den na to som ochutnala pecivo;0)dne mam uh na obed som mala cestoviny so sampinonmi a rajcinovou omackou fajnove boli;0))na veceru budwm mat moju narodeninovu tortu.v pondelok ma caka voda tak dufam ze sa v utorok rano milo prekvapim ked sa odvazim;0))

stanuska71
9. feb 2013

@zoginka no ja cez bielkoviny ked si dam masko tak len kusok a kopa zeleniny,alebo vcera som mala za cely den 2vajicka s kopou zeleniny vecer mi uz vobec nechutilo jest bola som prejedena nejaka 😀 ..no ja si doprajem keksicek ku kavicke a aj nejaky kolacik . 🙂alebo 2sisky na ten den sa najviac tesim a to ja sladke milujem zas 🙂 kavu pijem ciernu ale dam si aj s mliekom ebo ciernu moc nemusim musi byt chut na nu..ja roky davam umele sladidlo 🙂 ja necvicim ani nic neni kedy ale chcela by som vecer hadam ked uz vsetci pospia to je o 23h..tak uvidim mozno aj to ma nastartuje aby som chudla 🙂

amikka
9. feb 2013

Ahojte, tiež sa hlásim, tak po 3 týždňoch -3,5kg, teraz stojí váha, lebo prídu moje dni.... 😒 Ale na to , že ju nedržím prvý krát, tak dobre, nie? Prvý krát mi zišlo za tých 29 dní -6kg. Tak sa držkajte, dnes mám UH, tak koumám, aký koláčik upečiem, aby bolo na večeru. 😉

stanuska71
9. feb 2013

@amikka to ja by som nemohla upiect,lebo by som ho asi cely zožrala 😀 😀

stanuska71
9. feb 2013

pijete kavu s mliekom?alebo radsej nie? 🙂

sisab
9. feb 2013

@stanuska71 ja nesku s mlieko a bez cukru 2denne, vypijem aj bez ale neodopriem si 🙂

zoginka
9. feb 2013

@stanuska71 ten keksik a kolaciky si davas kazdy den ?