90-dňová dieta II. Pokračujeme...

dannynka
5. jún 2008

tak babulky tu mozte pokracovat..... 🙂

lucky14
30. júl 2012

@lilian365 Aj koreniny vsetky aj si mozes usmazit na troske oleja cibulku ta doda chut vsetkemu. Ja si chcem v stredu robit tarhonu a urobim si ju na cibulke. 😉

lilian365
30. júl 2012

@lucky14 stredu mam uz naplanovane spagety s paradajkovou omackou 🙂 minule som ich skusala prvykrat a chutili aj muzovi ,tak aspon nebudem musiet varit na 2krat 🙂

matchgame
30. júl 2012

@lucky14 no dúfam že to dodržím aspoň na 50 % 😀 desím sa len ovocia - to je pre mňa sodoma-gomora ☹

lucky14
30. júl 2012

@matchgame To isto vydrzis. Ved teraz je sezona ovocia a aj pocasie nam praje takze to isto zvladnes. V knihe je pisane ze zo zaciatku je to tazsie vydrzat ovocne dni a aj porcie budu asi vacsie ale vraj si na to clovek zvykne a potom je to pohoda. Pre mna su nocna mora bielkovinove dni a trosku sa bojim vodoveho dna. Ale ten je este daleko. 🙂

miskakyska
30. júl 2012

@lucky14 ahoj mojka..počúvaj ma sem :o) soja=škroby! tofu=bielkoviny! Overené,nemaj ty boja...pekne si to takto zapíš do notesa :o) s tym tofu som mala aj ja dilemu..
@sotia Evka veď v pokračovacej diéte práveže nesľubuju nejaký úbytok na váhe...ale keď to nejake kilečko,dve ešte ubudne,znamená to tu zmenu metabolizmu..

lucky14
30. júl 2012

@miskakyska Dakujem. Som trosku sklamana ze som to hned prvy den neodhadla ale co uz. Uz viem. Takze u mna to budu len mliecne vyrobky nic ine nelubim. Mozem si napr dat dva jogurty a vyvar a na veceru jeden jogurt v bielkovinove dni? 😒

miskakyska
30. júl 2012

@lucky14 tééda,jaká si ty fajnová...na bielkoviny môžeš vajcia,rybky,syry,mäso ani ja nemusím,ešte tak kuracie...nemáš nič z toho v láske?

lucky14
30. júl 2012

@miskakyska No veru uz 15 rokov nejem maso ryby a vajcia len ked su do niecoho pridane a mozno tak prazenica raz za rok ale musi byt s chlebom. Ja viem ja som fajnova velka rit co pribrala z toho ze jedavala len prilohy a to velke porcie a ovocie a zeleninu a syr sem tam. 😉

suezana
30. júl 2012

@lucky14 radšej si daj tofu - je najdiétnejšie a najzdravšie (myslím 😉 )

môžem sa k vám pridať?

kacena24
30. júl 2012

ja sa zajtra teším na ráno 🙂 budem mat žltú dyňu 😉

kacena24
30. júl 2012

ja sa zajtra teším na ráno 🙂 budem mať žltú dyňu 😉

miskakyska
30. júl 2012

@lucky14 sorry..som to tak nemyslela...tak papaj jogurty keď Ti chutia..ale ten vývar po jogurte.. neviem,neviem čo to spraví :o)

lucky14
30. júl 2012

@suezana Ahoj. Samozrejme sa mozes pridat. Vitaj v klube! 😀 No ja tofu tiez nemam rada, mne chuti ako guma na gumovanie. 😒 Som straaaasne prieberciva. Clovek by si myslel ze som chuda ale nie je to zial tak. Ja viac potravin co existuju nelubim ako lubim ked sa mam priznat. 😀

lucky14
30. júl 2012

@miskakyska Ha ha ha . Ved sa nic nestalo. Ja priznavam ze som fajnova rit. Ha ha ha. A uvidim co to spravi ze vyvar po jogurte. Nieco musim vymysliet. 😉

suezana
30. júl 2012

@lucky14 ďakujem 😉

tak to si ma "šokla" 😅 😅 ani tofu? no škoda 😒 ja ľúbim - ale teda ja ľúbim všetko 😝 😝

lucky14
30. júl 2012

@suezana No veru tak je to so mnou. 😒

lucky14
30. júl 2012

@miskakyska Moja myslis ze mozem ochutene jogury a tvarohy alebo nie??? 🙂

lucky14
30. júl 2012

@kacena24 No ja mam v chladnicke z ovocia len 2 banany na ktore vobec nemam chut. Takze asi moja prva cesta bude smerovat do obchodu. Mam hroznu chut na cerveny melon .....aj ked je to zelenina. 😉

suezana
30. júl 2012

@lucky14 určite môžeš jogurty a tvarohy - ja som túto diétu držala pred rokom - keď mi neostalo mäso na večeru, dala som si jogurt 😉

lucky14
30. júl 2012

@suezana Super. A podarilo sa Ti vydrzat celych 90 dni a kolko si schudla? 😉

miskakyska
30. júl 2012

@lucky14 no ja som zas jogurty moc nejedávala,ale čo tu baby spomínali,tak ochutené jogurty si dávali tretí deň miesto maškrty

kacena24
30. júl 2012

@lucky14 tak potom asi aj žltý je zelenina 🙂 nevadíííííííííí 😉 ani ja moc banány nemusím

lucky14
30. júl 2012

@miskakyska Dakujem. Tak to som asi v bielkovinove dni na zeleninke a nejaky syr si pridam. 😉

mijadave
30. júl 2012

ahojte kocky, ale ste toho popisali, zajtra vecer budem sama, tak Vas docitam... cez vikend som vydrzala, dokonca som zvladla aj oslavy a neporusila som 😉 ale inak nic nove, dnes som na bielkoviny porusila, mala som take nervy na mm, ze som od nerovov zozula keksik... mm totiz dohodol, ze na chatu na dovolenku pojde s nami aj jeho mama 😠 ani sa ma neopytal... a my sa so svokrou faaaaakt nemusime... tak som mala nerv, ze som proste musela nieco zjest... ale som potom sla na 2,5 hodky na korcule a spravila som asi 25km... vyzalovala som sa kamoske a citim sa o 20kg lahsia 😉 tak pa, docitam Vas zajtra, dnes som KO 😉

suezana
30. júl 2012

podarilo - zvládla som aj oslavy rodinné,aj všetko - išla som dole zo 74 na 64 - a mohlo byť aj viac, ale druhý mesiac som trochu flákala a pribrala som, ale nakoniec som to dotiahla - posledný vodový deň som si nedávala - lebo po ňom som sa nevedela "dožrať" a bolo mi zle.
A kilá dole som si doteraz celkom hravo strážila - ale tieto posledné týždne sa nejak neviem držať na uzde - dnes 68 ☹ strašne ma to hnevá 😒 😒 ale ja fakt dosť zjem - u nás sú stále oslavy - torty, zákusky, opekačky....plus moje večerné vyžieranie pri telke 😖

moja švagriná teraz schudla s touto diétou vyše 20 kíl - zajtra ideme nakupovať nové veci 😵 😵 škoda, že nie aj pre mňa 😝 😝

miskakyska
30. júl 2012

@lucky14 svet sa hádam nezruti,keď si dáš sem tam jogurt...a biely jogurt? Tie určite neľúbiš..ani ja :o)

suezana
30. júl 2012

@lucky14 teraz ma napadlo - ja som si občas na bielkoviny urobila hrianku s cesnakom a syrom - strašne mi išiel na chuť cesnak v čase diéty

lucky14
30. júl 2012

Takze koceny ked tak dobre pocitam dnes sme zacali v krasnom pocte stastnej 7 takze verim ze nam to prinesie stastie v dietovani a zvladneme to. Mame za sebou prvy den!!!
@kacena24
@suezana
@matchgame
@lilian365
@momoyka
@mpartlova

lucky14
30. júl 2012

@suezana Nooo... super napad....ale potom musim aj muzickovi ukuchtit nieco s cesnakom nech som v tom neni sama. ha ha ha

suezana
30. júl 2012

@lucky14 och tak zajtra aj ja žiadna výhovorka 😅 😅 a aký deň máte zajtra? má niekto bielkoviny?