90-dňová dieta II. Pokračujeme...

dannynka
5. jún 2008

tak babulky tu mozte pokracovat..... 🙂

lucky14
13. aug 2012

@zujka2 Ahojky. Uvidis ze to pojde dole. A ked budes potrebovat moralnu podporu vzdy sme tu my. V dobrom aj v zlom. 😀 😀 😀

poki10
13. aug 2012

@lucky14
@suezana dakujem vam kocky. snad sa to da do poriadku. 🙂 zajtra budem mat na obed take tekvicove kolaciky. moc uz sa na ne tesim 🙂 popravde baby, ja uz velmi hladna ani tusim nebyvam. tak som si nejako zvykla. naposledy som sa vazila v osmy den. no ale zajtra uz sa chystam, som velmi zvedava. a hlavne, ci mi pomohol ten slavny caj na chudnutie. 😉

lucky14
13. aug 2012

@poki10 O akom caji to hovoris???? Co to ma robit ten cajik? Isto napis vysledok......je to velmi povzbudzujuce ak niektora schudneme dava mi to silu ist dalej. 🙂

poki10
13. aug 2012

@lucky14 vola sa to hannasaki caj - zmes zeleneho a cerveneho caju. stal ma sice skoro 9 eur, na nete najdes lacnejsie, len si musis priratat postovne. tu na konovi je o tom caji aj tema. v baleni su 4 sacky - je to sypany caj. kupila som si ho minuly tyzden v pondelok a este stale som neminula ani vrecko tohto cajiku. je to sypany caj a to balenie vydrzi zhruba na 400 salok caju. kazda jedna davka sa zalieva dva krat. 😉 nemalo by od neho bolet brucho ani nic. precistuje organizmus. no mna na treti den chytili mierne krce, ale to bolo len raz. viac sa to nestalo, takze je mozne, ze to ani nebolo z cajiku. chutovo je celkom dobry 🙂 lepsie ako jest vselijake tabletky

poki10
13. aug 2012

@lucky14 este je jeden caj taky, je lacnejsi a vola sa lietajuca lastovicka. ale po nom su bolesti brucha a krce vraj a poriadne, este aj hnackuje clovek po nom

lucky14
13. aug 2012

@poki10 No som zvedava ako sa Ti pohla vaha aj ked to co teraz prezivas a ze nepapas urcite tiez sa podpise na strate kg. Ale som zvedava. 😉 Ja som sa uz na tolkych veciach nachytala a ...... . Dietujem stale takze nemali ucinok. 😒

lucky14
13. aug 2012

@poki10 No to veru ja nechcem. Mam baby takze si nemozem dovolit ohrozovat svoje zdravie a vymyslat. Ale dik za radu. 😉

poki10
13. aug 2012

@lucky14 nepapala som len dnes. ale uz to vyzera, ze je to okej, takze zajtra budem uz papkat. dnes som zjedla jablko, maly banan a vecer taku malu gulku zo zemiak. cesta co mala nedojedla - vsak mam skroby 😀 😀 😀 uvidime, som zvedava strasne. ja som si kupila teraz prvy krat nieco taketo 😉

lucky14
13. aug 2012

@poki10 Tak to ma tesi ze to vyzera uz byt ok. Tesim sa. Zajtra si nezabudni dat vecer nejaku dobrotku. 🙂

suezana
13. aug 2012

@lucky14 no ja som zas v p...deli 😝 😝 zas som si dala tortu 😲 😲 😲 a dojedla som po malej ryžu s mäskom 🙄 🙄

poki10
13. aug 2012

@lucky14 no veru. to bolo ze lastovicku urcite neskusaj 😀
uvidime co hannasaki. aj ked urcite nebudem vediet, ze ci to z diety alebo caju som tolko schudla, lebo snazim sa nejako extra neporusovat...dnes som zapla bluzku co som nosila kedysi a nohavice mi zacinaju byt volne 😵 😵

poki10
13. aug 2012

@suezana mnaaaaam 🙂

lucky14
13. aug 2012

@suezana No moja ....zajtra ides nanovo teda. Kym je dom plny dobrot tak je to tazke. Aj u mna je to tak. Ale dnes som zatial vydrzala tak dufam ze uz neporusim. 😉

suezana
13. aug 2012

@poki10 zajtra ju hneď ráno zanesiem švagrinej 😠 😠 😠 mala som tak už dnes urobiť 😒 😒 inak na množstvo som toho dnes veľa nezjedla..... hádam to ešte neni stratené, aj keď teda deň som nedodržala žiadny 😝 😝

lucky14
13. aug 2012

@poki10 No myslim ze ak to bude viac ako 3kila tak kombinacia oboch. Este som nepocula ze by niekto schudol viac ako 3kila za tyzden na tejto dietke. Takze zahada bude odhalena. 🙂

suezana
13. aug 2012

@lucky14 veru, ja to nevzdávam - ono možno u mňa má zmysel aj to, že aspoň nejem od rána 😀 😀 😀 aspoň do tej štvrtej, piatej som dobrá, až potom to pokazím 😀 😀 😀

suezana
13. aug 2012

@lucky14
@poki10 čo mi ušlo? pijete ten čaj z lastovičky?

poki10
13. aug 2012

@suezana vecer najlepsie chuti veru. tortu nenes nikde, sup do mrazaku a budes mat na UH den 😉

@lucky14 to nieee, tri kila to asi nebudu. ale dve by mohli, co? 😵

tina1711
13. aug 2012

@poki10 lebo posledne dni to nejak flakam s tym jedenim a celkom si doprajem

poki10
13. aug 2012

@suezana nie, lebo z neho strasne boli brucho. pijem hannasaki. zajtra dam vediet, ci zabera. lastovicku si nekupuj ak nechces lietat ako lastovicka na zachod 😀 😀

lucky14
13. aug 2012

@suezana No ja nepijem nic moja okrem vody a kavy a sem tam colu light takze nie caj na chudnutie. Aspon zatial nie....ale isto by som nepila nic z lastovicky ani zo ziadneho zvierata. 😀 A veru mas pravdu ak porusis trosicku iba na vecer tak to je isto lepsie ako zacat papat co vladzes uz od rana...a ako citam len si mala trosicku takze aj to je uspech. 😀

lucky14
13. aug 2012

@poki10 O akej dobe tu hovorime? Tyzden? Takze isto to budu minimalne 2kg. 😀

suezana
13. aug 2012

@poki10 nie, nechcem kupovať 😉 😉 mne čaje momentálne vôbec nechutia 😝 😀 a do mrazáku sa mi nezmestí už nič, inak by tam už dávno bola 😅 😅

suezana
13. aug 2012

@lucky14 no tak až taký kúsok toho nebol......taký riadny kusisko 🤐 🤐

lucky14
13. aug 2012

@suezana No neva hlavne ze si nemala tortu na ranajky obed a veceru. 😀

poki10
13. aug 2012

@tina1711 sak ked mi tu zacnete vsetky jest, tak zacnem aj ja ☹

lucky14
13. aug 2012

@poki10 Nieeeee!!!! Ja som dnes vydrzala. 😀 Vitaminky a aj zajtra. Lebo som mala papacsky vikend. 😒

poki10
13. aug 2012

@lucky14 veru tyzden. naposledy som sa vazila na osmy den 😒 hadam budem milo prekvapena

tina1711
13. aug 2012

@poki10 no ja som vcera na veceru mala prosciutto cherry pradajky olivky nachystal priatel tak a odmietni musela som proste dnes lososovu bagetku no hruuuza

lucky14
13. aug 2012

@poki10 Urcite ano. Uvidis. Ja som ako sprosta na vahu skacem kazducky den. Aj ked viem ze ukaze viac aj ked dufam ze menej stale. Moja ranna rutina. 🙂