90-dňová dieta II. Pokračujeme...

dannynka
5. jún 2008

tak babulky tu mozte pokracovat..... 🙂

borabora666
17. jan 2011

pomoooooooooooc co varit v UH den ked neni na nic chut...... ☹ ☹ ☹

abcivana
17. jan 2011

Ahoj, som tu nová a tiež chcem schudnúť. Kde nájdem tú 9 dňovú diétu ??

borabora666
17. jan 2011

kubiiiiii,posles ju???????prosiiiiim 😅 😅 😅
@abcivana ahojky.....vitaj.....poprosila som kubkovku nech ti ju posle...ja ju mam na druhom pc.....ale musis dat email......

cumelila
17. jan 2011

@borabora666 ..dakujem 🙂
@kubkovka ..no tarhoňu by som si dala len ked ja ked ju urobím tak sa jest neda 😅 ...

borabora666
17. jan 2011

@cumelila ako ju robis?ja ju robim ako ryzu...ze na troske oleja ju oprazim a ked uz niektore zacnu chytat zlatu farbu,tak podlijem vodou dam sol a vegetu a dusim,kym sa voda nevydusi.....asi na davku tarhone,davku aj pol vody....

suezana
17. jan 2011

Babenky a mne pošlite na mail všetko cvičenie, čo nájdete - zumba, pilates, všetko, lebo ja to neviem stiahnuť. My sa večer s malou vyjašíme 😉 ona je taká divočina 😝

Vítam nové tváre 🙂
Tak ja mám dnes druhý ovocný deň a pristupujem k nemu úplne inak ako k tomu prvému - vtedy som sa bála, že budem hladná, tak som si kúpila džús ananásový a plno ovocia, sušené... a teraz? Som v pohode, vychutnávam si, že nemusím rozmýšľať, čo variť 😅 kúpila som si slivky a na večeru si uvarím vo vode karfiol - lebo minule som sa išla zblázniť za niečím slaným 😠 😀 no a dnes som si kúpila tepláky 🙂 Pred vianocami som mesiac behala a nekúpila som nič. Viete prečo? Lebo mohli byť akékoľvek, vo všetkých som vyzerala 😝 😝 😝 😝 ale dnes sa podarilo, juchúúú lebo to už tak neprevísa 🤐 😀

borabora666
17. jan 2011

@suezana tesim sa s tebou.....a hrozne mooooc.....ked naozaj citam len pozitivne pristupy pripada mi ta dieta ovela lahsia nez na zaciatku.....no rada by som poslala,len su to velke subory a to poslat asi nejde.....neviem ako ti pomoct len skor tak,ze ti to vypalim a das mi adresu a ja ti to poslem v obalke....ako doporuceny list....co ty na to????a akoze nevies stiahnut????ked ti poradim,nepojde to????

cumelila
17. jan 2011

@borabora666 ..prvy krat som ju uvarila ako cestovinu lebo tak bolo pisane na sačku a druhy krat tak ako ty len mi zas prihorela...som sa bala doliat vodu aby nebola rozvarena a šup bola prihorena 🙂 no skusim ako si napisala s tou davkou a pol vody...ja som dala len tak 1cm nad ňu...
@suezana ...ja si idem stiahnut zumbu s netu ....a sušene ovocie mam aj ja rada..hlavne vecer ked musím nieco chrumkat tak aspon takto...
Baby aj mate vyskusane nejake cajiky redukcne???

kubkovka
17. jan 2011

@abcivana poslem, daj mi tvoj email 😉

kubkovka
17. jan 2011

@cumelila no s cajmi ti velmi neporadim, pretoze kojim, tak velmi taketo caje nepijem.......

borabora666
17. jan 2011

baby,poradte...viem zamrazit kapustu???spravila som tie kapustove fliacky,ale volako vela.....viem si to namrazit?????skor ci sa to da jest,ked sa to rozmrazi

borabora666
17. jan 2011

@cumelila ja pijem, akekolvek cajiky...ale redukcne nie.....teraz najnovsi som si kupila matovy.....ja cez zimu len na vode nevydrzim,lebo je zima,radsej nesladene caje,tak si vzdy uvarim velku krhlu a to pijem...lebo ja sa snazim pit tri litry tekutin denne

suezana
17. jan 2011

@borabora666 zlatá si 😵 vyskúšame, ale teraz idem pre krpca do škôlky a potom mám návštevu, tak sa ozvem 😵

K čajom, tie redukčné mi hrozne smrdia, nemôžem si pomôcť, ani rooibos mi nechutí, ja mám rada z DMka ich zelený s citrónom a zázvorom a mätový je tiež dobrý na chudnutie, lebo neutralizuje kyslosť (dúfam, že som to dobre napísala)
mne kamarátka odporučila slivky umeboshi - že sú vynikajúce pri chudnutí - je sa len polka denne a má to tiež taký účinok proti prekysleniu organizmu, a detoxikačné sú. Ešte som nekúpila, neviem, kde to u nás majú, iba na internete som pozerala....

cumelila
17. jan 2011

@borabora666 ...no matovy mam aj ja rada ale niečo tak na prečistenie...ja mam kupene tabletky s jablcneho octu a velmi mi pomahaju no stale sa to neda tak skusim nejaky cajik...a kolko sa Ti už podarilo dat dolu?a s tým mrazením ..ja som sice neskusala ale tak ked sa to da do dozy tak by to malo byt ok..ved aj v obchode som videla mrazene kapustove fliacky...vyskusaj trosku a daj vediet 😉

borabora666
17. jan 2011

@cumelila OK,TAK JA VYZKUSAM...PRINAJHOROSOM TO VYHODIM...no ja sa budem vazit az stredu....po ovocnom dni som mala 5,5kg dole,ale potom som zas kilo pribrala cez bielkovinny den,tak uz to teraz neriesim A odvazim sa az stredu,ale tak kolem 5kil ratam...a dneska je to presne dva tyzdne od zaciatku

suezana
17. jan 2011

@cumelila a ako ti tie tabletky pomáhajú? Lebo ja by som potrebovala niečo na zrýchlenie trávenia 😝 chápete 🙄

luciaanna
17. jan 2011

Ahojte. 🙂
Tak ja som dnes začala, ale hneď ráno som už aj porušila ☹ . Baby, ako dokážete piť kávu bez mlieka a cukru?
Pre mňa je pitie rannej kávy rituál, keď ešte je kľud a ticho v byte, ale dnes som tu kávu do seba iba rýchlo vyliala, hrozná chuť....
Tak som si tam naliala aspoň trošičku mlieka, ale zvládla som ju bez cukru...
A momentálne mám pocit, že som v hypoglikémii 😀 .

kubkovka
17. jan 2011

@luciaanna tak to ja porusujem kazdy den, pijem kavu s troskou mlieka, inak by den nebol pre mna dnom.....to neries..., ked ti tak chuti, tak si tak davaj, aj tak budes chudnut..... 😉

borabora666
17. jan 2011

@luciaanna baby tiez piju s cukrom a mliekom...no ja som robila ostupne,mleko som vynechala a pila len s cukrom...potom so zoparktrat skusila aj bez cukru a teraz to zvladam aj tak a prisla som jej na chut...

kubkovka
17. jan 2011

ako si mam urobit salat z cinskej kapusty? POMOOOOOOOOOOOOOC

luciaanna
17. jan 2011

Baby, čo je to čubrica ? Alebo saturejka ? 😕 Hm, a keď mám jesť pizzu, aká má byť veľká? (teda ak si ju kupujem a nepečiem)
A ešte sa chcem opýtať na šaláty....Aké si zvyknete robievať? A koľko toho šalátu sa môže zjesť? (koľko sa do nás zmestí??)
Asi smiešne otázky, ale na začiatok pomôžu.... 😅 Ďakujem.

luciaanna
17. jan 2011

A ešte...prečo sa mi táto téma nezobrazuje vo fóre? Je to súkromná téma? 😝 😅

borabora666
17. jan 2011

@luciaanna ano salatu hocikolko,ved je to zelenina...nie to nieje sukroma tema
@kubkovka aj ja privitam recept...ja bysom spravila kapustu,mrku a sladkokyslu zalievku

kubkovka
17. jan 2011

@borabora666 no ja som si nakoniec dala kapustu, trosku kukurice z konzervy, slakokyslu zalievku a asi lyzicu kecupu, lebo som to prehnala s octom... 😀 ale zas ocot spaluje tuky, xi

kubkovka
17. jan 2011

@luciaanna no to ani ja neviem, co su to za nazvy, ale uz som ich pocula.........a salatu zjem vela vela, ale iba na zaciatku, teraz jem stale menej a menej

borabora666
17. jan 2011

juj,ani mne se to tema neukazuje v oblubenych...co sa dejej???

kubkovka
17. jan 2011

@borabora666 asi zas konik blbne.......

suezana
17. jan 2011

@luciaanna v tej diéte máš napísané množstvo - na obed za hlboký tanier, na večeru polovica. Pizzu neviem, ale tiež sa mi zdá, že je tam napísané....skús prečítať recepty. Lebo tam máš aj také, že napr. orechov 6 kúskov(myslím) , šálku drobného ovocia na raňajky a tak. A za tú kávu sa netráp, ja robím ako kedy, napr. dnes bez mlieka a trocha cukru, ale napr. poobede vždy len bez mlieka, ale ráno zvyknem s mliekom.

kubkovka
17. jan 2011

@suezana na pizzu tam nie je mnozstvo, som si prestudovala celu knihu kvoli tomu uz niekolko raz a nic som nenasla....je tam recept na cesto, tak asi myslia celu........ja jem kym vladzem..........ale celu som naraz teda nikdy nezjedla 😀 😀 😀

suezana
17. jan 2011

Tak ma teraz napadlo, je to podľa inej diéty, ale zíde sa: Tam sa radí, že musíš počúvať ten signál, že ti žalúdok povie dosť (určite viete, o čom hovorím 😉 ) a vtedy prestať a nie, že však mám už len 3 lyžice., lebo že práve tým sa naťahuje žalúdok 😝 pre mňa je to ťažké, ale možno niekomu to pomôže 😉