90-dňová dieta II. Pokračujeme...

dannynka
5. jún 2008

tak babulky tu mozte pokracovat..... 🙂

suezana
20. jan 2011

@28jaja28 máš pravdu, to ti určite neuškodí. Podľa mňa je táto diéta super zdravá a sladké ješ len raz za 4dni. Keď si v tom neni sama, je to jednoduché (väčšinou 😉 ) A ja keď som kojila, ja som jedla 4dni v týždni len cestovinu s tvarohom. Mne len to chutilo stále 😕 😀 nič iné som nepotrebovala okrem čajov a kapučína. A to boli práve prvé dva mesiace, tri.

28jaja28
20. jan 2011

@kubkovka maš uplnu pravdu,,,
@suezana no keby ma kto so mnou chudnut že by sme si varili dve hned by bolo lepšie

cumelila
21. jan 2011

Dobre ranko....@kubkovka ...ano z Pd priamo...
@borabora666 ďakujem...ja mam rada taku zapraženu ale zvyknem si 😉 ..
No vcerajśi ovocny som celkom zvladla a dnes o dalšie kilo menej...tak teśim sa o týždeň ...Dnes rybka na masle a zeleninka od mamči 🙂

suezana
21. jan 2011

Dobré ráno 🙂 ja dnes ovocie 😒

kubkovka
21. jan 2011

@cumelila no krasne ti to ide, super.........ja som zo Sebka....

cumelila
21. jan 2011

@kubkovka ...no som zvedava ked sa to zastaví a nič nepojde dolu...a aj cvičíš???

cumelila
21. jan 2011

@suezana dobre ranko...ja mam uz za ním...jupííí...držím palceky ...mna inač dobre zasýtili vcera marhule sušene...musim ist dokupit zasoby 😉

suezana
21. jan 2011

@cumelila no, ja mám už dávnejšie kúpené sušené banány, tak asi tie namočím, ale idem dnes do mesta a mám chuť na hrozno alebo aj pomelo milujem a už som ho nemala od vianoc...tak 😉 uvidím. Ideme dnes s malou logopedičke, tak doobeda sme vonku a potom asi vypadnem svokre, aby som doma netrpela 😅

borabora666
21. jan 2011

dobreeeee rankooooo.....ja dam prckovi papat a bezim do jednoty...snad maji nejake ovoce...a neco jeste nakoupim na vikend pro deti

kubkovka
21. jan 2011

@cumelila nie, necvicim, doma nemam priestor, cas a ked vecer maly zaspia, tak pred manzelom cvicit nebudem....ja by som skor chcela niekam vypadnut cvicit

borabora666
21. jan 2011

@cumelila ja cvicim,ale mam tu vyhodu,ze mi manza odjel na montaz.....alei to ze mame velky dom...dvojgenerecni a bydlime v nem sami,tkze aj ked prijde domov,mam kde cvicit

lubikaf
21. jan 2011

ahojte, ja dnes bielkoviny, uz sa tesim 😉 uz teraz som hladna jak vlk, asi si idem dat banany na ranajky 😉 ma dnes niekto bilekoviny? co si varite? lebo ja neviem, co si urobit. mam doma maso kuracie, tak ho asi len tak opeciem a spapam so zeleninou.

cumelila
21. jan 2011

@lubikaf ...ja mam dnes rybku na masle so zeleninkou :D

cumelila
21. jan 2011

@kubkovka ..a u vas mate posilku alebo nieco kde sa cvičí???

kubkovka
21. jan 2011

@cumelila nic veru.........aspon o tom neviem, kedze nepochadzam odtialto.....a ty cvicis?

borabora666
21. jan 2011

cvici tu este nekdo ten pilates????nebo jen ja????ono je to fakt perfektni posileni tela....a moc prostoru nepotrebujes,kedze si len na podlozke na zemi

jankabambulka
21. jan 2011

@ivella suepr obr obr obr gratulka že si sa ovládla - ja by som si isto lizla 😀 😝

jankabambulka
21. jan 2011

@lubikaf ja mám bielkáče- a na obed falošnú tresku a na večeru ryby v oleji to milujem 😉 viem, že to nie je až tak ok ale je to bilekovina a hotovo 😅

oriesok
21. jan 2011

ahojte.. tak ja som na teraz bez diéty.. malá je nachcípaná.. ja tiež.. a moc sa mi nechce vyvárať na 3x.. tak nateraz som to vzdala.. keď vyzdraviem, začnem znova.. 🙄

borabora666
21. jan 2011

@oriesok to je skoda,ale zdrvie je dolezitejsie,nema zmysel to silit,ked sa na to necitis....a ledva si zacala,tak to ber ako zkusku....keby si drzala uz dva tyzdne,tak sa ta budem snazit prehovarat,nech to vydrzis....tak sa vyzdravte co najskor a cakame ta tu....

oriesok
21. jan 2011

@borabora666 dúfam, že to vyzdravenie bude čím skôr.. aby som mohla čím skôr znova začať..

borabora666
21. jan 2011

@oriesok drzim palusky

marianka0101
21. jan 2011

Ahojte, tak ja som už aj naobedovaná 🙂 normálne obedujem až po 13:00 ale dnes som sa už nevedela dočkať, tak som si dala ten grécky šalá už o 12:00 a samozrejme, nepodarilo sa mi odolať tomu krajcu chleba 😀

kubkovka
21. jan 2011

@marianka0101 ja este cakam na tie trojuholniky

ivella
21. jan 2011

ahojte,ja som dnes este nic nejedla,no a vobec nie som hladna,tak neviem ci si mam aj tak spravit nieco,aby som potom o dve hodky nechytila pahltnu--mam dnes skroby 😉

kubkovka
21. jan 2011

@ivella no to poznam, ale nieco som si spravila vzdy, aj ked menej ako zvycajne

borabora666
21. jan 2011

juuuuuj,ja som sa nazrala.....az mam vycitky svedomia.....asi vecer naozaj len kusocik zakusky,alebo len kapustu

luciaanna
21. jan 2011

Ahojte. Tak ja dnes rybka so zeleninou a práve som prišla na to, že som zabudla na krajec chleba, bodol by 😝 . Ráno som sa vážila, tak po 4 dňoch iba kylečko dole, čo ma dosť sklamalo.... ☹ No neva, ide sa ďalej....

luciaanna
21. jan 2011

@28jaja28 ahoj 🙂 .
Ja tiež ešte kojím, nebola som si istá, či môžem diétovať, či to nejako negatívne neovplyvní tvorbu mliečka, ale nakoniec som začala. Moja malá je už dosť veľká, papá už vlastne všetko, takže by jej nič nemalo chýbať, skôr som mala obavy, že mliečka sa bude tvoriť menej, ale ja už aj tak som mala v pláne pomaly ju odstavovať, lebo v máji nastupujem do práce...., tak tomu nechávam voľný priebeh. A myslím, že moje mliečko ešte niky nebolo tak bohaté na vitamíny ako teraz 🙂 .

borabora666
21. jan 2011

@luciaanna sklamalo?????mesiac ma ked to zjednodusim 28dni...ty si za 4dny dala kilecko dole,to znamena ze za tych 28dni mozes mat ked to tak pojde rovnomerne 7kil dole...a to je pekne uz nie?