90-dňová dieta II. Pokračujeme...

dannynka
5. jún 2008

tak babulky tu mozte pokracovat..... 🙂

llumka
30. jan 2011

@marketka1 vitajte medzi nas

dnes som mala vitaminy
ranajky- jablko so skoricou na panvici
desiata- polovica kompotu ananas
obed- dusena kysla kapusta
olovrant - pomaranc
vecera- dusena kysla kapusta

zajtra mame 1x voduuu

dadurka
30. jan 2011

@suezana moja mamina to ma na chodidle takze sa k tomu ani nedostane a strasne ju to boli... ☹

suezana
30. jan 2011

@llumka klobúk dolu 🙂 a držím palce zajtra

suezana
30. jan 2011

@dadurka aj moja mamka to mala na chodidle, na tom "vankúšiku" pod prstami.

suezana
30. jan 2011

@dadurka písala som kamarátke, zatiaľ mi povedala, že ľalia namočená v liehu pomáha, ale to teraz nezoženieš, tak že pozrie do kníh a napíše mi.

dadurka
30. jan 2011

@suezana neuveris ale presne laliu v liehu mam ... a to nato ? viem ze to pomaha na rany ale na kurie oko to som nevedela a to normalne ten listok ci lupienok tam cely dat? a na ako dlho? dakujem za ochotu inak...

suezana
30. jan 2011

@dadurka počkaj, tak sa jej opýtam, ak je ešte na fb? Ty to máš? 😕 wau

dadurka
30. jan 2011

@suezana ano mam aj gastan v alpe... to mam este po babke ...domaca liecba...to je to najlepsie si myslim.. len som envedela ze to je na toto prave... rana sa tym krasne zahoji to mam vyskusane ale toto hm.... zaujimave...dakujem

suezana
30. jan 2011

takže dať na ranu, aj keď je ružové mäso,ale nie keď je krv. minimálne na 3 noci... lieči to aj bradavice

suezana
30. jan 2011

@dadurka a daj vedieť, či pomohlo, držím palce

dadurka
30. jan 2011

@suezana no okey tak hned dnes nasadim liecbu...dakujem pekne... jasne dam vediet... :-*

suezana
30. jan 2011

@dadurka 🙂 len nech pomôže

dadurka
30. jan 2011

@suezana no dufam ze ano, chudiatko maminka ... ☹ ... ale hadam uz to dostane z tej nozinky.... 😕 idem spinkat tak dobru noc a dakujeeeeeeeeeeem ... pa zas zajtra 😉

kubkovka
31. jan 2011

@dadurka krásne, gratulujem a tlieskam

kubkovka
31. jan 2011

Takže dobré ráno dievčatá a veľa síl dnešným mojím spolubojovníčkam - vodárkam...........

borabora666
31. jan 2011

dobre rano.....ideme do toho kubi....🙂

kubkovka
31. jan 2011

@borabora666 a ako sa citis?

borabora666
31. jan 2011

kubiiii,citila som sa doteraz dobre,ale dala som si teplu vodu s jablckovym octom a kedze nemozme nic len vodu,nedala som tam med a ted je mi z toho zle,ale to hadam prejde....

kubkovka
31. jan 2011

@borabora666 no to by som si ja nedala, fuj......no snad ti to prejde, ja som mala kavu a uz mam nachystane flase s vodou

borabora666
31. jan 2011

@kubkovka uz to preslo,idem ja dat doporiadku deticky a pak si dam kavicku.....😀

kubkovka
31. jan 2011

@borabora666 no to ja uz som ich nakrmila aj kavu vypila......
ako to robite, ked chcete upratat? ja tu mam strasny neporiadok, ale jednoducho neviem, ako to upratat, lebo potrebujem veci upratovat hore do skrin a keby ich necham samych, tak zacne maly vrestat a mala ide za mnou......mam z toho nervy, a to som uz dala prat a zas na susiaku pradlo a stale dookola, a nemam na to klud, lebo zas ked zaspia, tak nemozem do skrin ☹

suezana
31. jan 2011

Zdravím vodníčky 😎 dúfam, že sa neutopíte vo vlastnom tele 😝 😀
joj mne je zle, v noci ma prehnalo zo tri rázy 😖 asi som včera prehnala so slivkami, hruškami, grepovým džúsom a jogurtom - som nedomyslela tie kombinácie 🤐 😀 a teraz som si dala kávu a 🤐 neviem, neviem, čo bude 😝

kubkovka
31. jan 2011

@suezana no suzi, ty robis riadne kombinacie, ti poviem 😀 😀

suezana
31. jan 2011

@kubkovka a keď si predstavím, že sme včera večer boli plávať a chytilo by ma to tam ☹ 🤐 🤐 🤐 🤐

kubkovka
31. jan 2011

@suezana no to som sa teraz pobavila, by si asi prekonala rekord v rychlostnom plavani 😀 😀 😀

borabora666
31. jan 2011

@kubkovka kubi,ja taha deti hore dole zo sebou a medzi uklidom si hrajem s malym...preto dom upratujem aj tri dni...nikdy nieje tak,ze len upratujem.....
@suezana 😲 😲 😲 😲 ty si blazon v dobrom slova zmysle,alebo tehotna....tie tvoje kombinacie by polozili aj kona 😀 😀 😀 😀

kubkovka
31. jan 2011

@borabora666 no ked manzel chodil aj v noci strazit, tak tu bol poriadok, ale takto to nestiham, neviem, pripadam si neschopna, lebo ked upratujem, tak maly vresti, to zacnem mat nervy, tak idem za nim, nic nedokoncene a takto cely den, podstatne je navarit pre mm a decka a neviem, asi to budem musiet vyriesit tak, ze ked pride, dam mu na starost deti

borabora666
31. jan 2011

@kubkovka nie si neschopna,s detmi to naozaj ide horsie....ja mam stastie,ze tento moj prdola sa vyhra aj sam.....lilith taka nebola,ale to sme byvali u svokry a boli tam aj dvaja svagrovia,stary mladenci,tak stale mal s nou kdo byt.....ale aj tak hovorim,ze upratujem tri dni...

kubkovka
31. jan 2011

@borabora666 no maly sa zahra tiez sam, ale pride za nim zuzka a uz je rev......a zas stale ju strazit.......to znie, ze sa vyhovaram, ale ja som taka povaha, ze ma chyti upratovacia mania a to rano zacnem a skoncim poobede, ale takto zacnem, musim prestat a zas zacat......nic pre mna

suezana
31. jan 2011

@kubkovka kubi, to je taký vek - ty máš veľmi malinké deti a za sebou - nie že si neschopná, ale práveže úžasná. Vieš koľko žien obdivuje mať dve detičky za sebou s takým malým rozdielom? Kašli na uratovanie, o 2-3 roky budeš upratovať 😎 ja mám jedno, aj to je v škôlke a nie som schopná urdžať poriadok 😝 ja mám buď výbuch alebo upratané - nič medzitým a ozaj by som mohla 😝
a...máte tie svietiace hviezdy, mesiac a to, čo sa dáva na strop, alebo skrine? potrebujem sa zbaviť 🤐 😀