90-dňová dieta II. Pokračujeme...

dannynka
5. jún 2008

tak babulky tu mozte pokracovat..... 🙂

kubkovka
31. jan 2011

@marianka0101 no aj ja som si triedila veci a tie letne su super, uz sa tesim, ked ich obleciem

marianka0101
31. jan 2011

@suezana áno ja som začala už v nedeľu 9.1., mala som tých 90,9 ☹((( od vtedy som sa nevážila, tak ale dúfam, že do leta by som mohla mať tých 65kg, povedala som si, že preto urobím aj nemožné 🙂 Ale cítim sa už tak, že som určite dosť schudla, no uvidíme v pondelok 🙂))

kubkovka
31. jan 2011

@marianka0101 no ja sa zas citim, ze som neschudla nic.......mam uz druhykrat menzes za dva tyzdne......a to prvy raz od otehotnenia, tak som ako balon a este dnes vodovy den........budem ako vodna postel 😀

suezana
31. jan 2011

Viete, že ja som moc tomu neverila, že vydržím do tej vody diétovať? 😅 neuveriteľné 😵

kubkovka
31. jan 2011

@suezana no zato ja som ti verila a verim ti na 100%

suezana
31. jan 2011

@kubkovka 😀 😀 😀 😀 😀 aspoň deti budú mať radosť 😎 a od muža vyber vstupné 😀

suezana
31. jan 2011

@kubkovka a čím som si to zaslúžila? 😕

kubkovka
31. jan 2011

@suezana neviem, jednoducho sa mi nezdalo, zeby si to vzdala

borabora666
31. jan 2011

pomooooooooc kriiiiiiiiiiiiza☹

silvuska
31. jan 2011

@borabora666 ☹ posielam vela sily nech ide kriza rychlo prec 😵

kubkovka
31. jan 2011

@borabora666 drz sa moja, to odide

borabora666
31. jan 2011

@kubkovka a jooooooooo,mas pravdu,odislo.....

kubkovka
31. jan 2011

@borabora666 super, ja ani nie som hladna, len stale tu nieco vonia, niekto hlce, tak stale mam chute, ale hlad nie

borabora666
31. jan 2011

@kubkovka me nastastie nic nevonia,mala este nieje doma,tak som sama s malym....

kubkovka
31. jan 2011

@borabora666 no ja musim ist do obchodu, aspon sa vyvetram

borabora666
31. jan 2011

@kubkovka ty jo,ale stejne to dobre zvladame,jen dneska jdu do postele brzo,bo vecer vyzeru chladnicku

llumka
31. jan 2011

babenky vydrzte, ved je to iba par hodin a uz pojdeme spinkat, ani nemam hlad, len casto chodim do kuchyne pokukat co mame
prave som vratila z lidlu kupila som aj balkansky syr, nikdy som nemala, zajtra urobim plnenu cuketu so syrom, dufam ze bude dobraa

kubkovka
31. jan 2011

@borabora666 no napodobne

ingridka22
31. jan 2011

pozdravujem dnešné vodníčky a prajem úspešné zvládnutie vodového dňa 😉 a keď vidím, aké ste silné a statočné, nepochybujem o tom, že dnešok zvládnete s prehľadom a "ľavou zadnou" 🙂 🙂 🙂 a navyše obdivujem aj to, že vy ste naozaj len o vode, ani teplučký čajík ste si nedali, to ja by som asi nezvládla 😔 ste fakt bojovníčky 😉 🙂 zajtra sa medzi vás votriem a konečne začnem aj ja so sebou niečo robiť, lebo jar sa blíži a nechcem sa maskovať kabátom celý rok 😀 dievčatá, vydržte 😵 😵 😵 a ráno hoďte čísla 😀 na inšpiráciu a motiváciu 😉

kubkovka
31. jan 2011

@ingridka22 no dakujeme pekne za povzbudive slova, veru ten caj alebo kavu by som si dala, kavu som mala rano, lebo inak by som neexistovala........takze zajtra to u mna nebude velka slava, ale tak lepsie ako nic a hlavne, ze sa dobre citim........takze sa tesime na teba

ingridka22
31. jan 2011

@kubkovka, teším sa na chudnutie s vami, snáď mi to pôjde lepšie ako na jeseň, vtedy to bolo u mňa o ničom 😝 a potrebujem sa zbaviť svojej slaniny a pneumatík, ktoré ma tak neskutočne rozčuľujú 😠 😠 a neboj, zajtra ťa číselko na váhe určite poteší 😉 veď ideš bez prehreškov 😉

suezana
31. jan 2011

Takže dnes večer tu nikto nebude ???? 😕 ☹
Ste super, ja vám rozumiem...kto bude bojovať so mnou v pondelok? 😕 ja som práve zbodla 2 hrušky a na dnes končím, myslím 😒 večeru som si zjedla na obed a práve som s veľkým sebazaprením vyhodila rohlík, čo malá nedojedla 😵 😵 😵 ach aká som rada, že som aj ten nezjedla 😝

kubkovka
31. jan 2011

@suezana krasne, si silna, to je fajn, no ja dufam, ze budem moct ist spat

luciaanna
31. jan 2011

Baby super ! Už iba zopár hodín 😉 a máte to za sebou....Ste skvelé 🙂 🙂 ....

kubkovka
31. jan 2011

@luciaanna vdaka, snad to uz nepokazim 😉

vydrzim
31. jan 2011

Ahojte,

mozte ma motivovat a napisat mi ci ste pochudli za kolko dni ci tyzdnov? ci pri tom cvicite? dakujem za odpovede

borabora666
31. jan 2011

tady je to volake mrtve.....baby............kde ste????????????????????

kubkovka
31. jan 2011

@vydrzim zajtra sa vazim po vode, ale urcite som za ten mesiac schudla, ale kolko neviem, podstatne je, ze sa citim omnoho omnoho lepsie a necitim to ako nejake obmedzovanie

suezana
31. jan 2011

@vydrzim ahoj, jasné motivuj sa 😉 hneď v prvý týždeň išli dole 2kg, ďalší tuším ďalšie 2, potom nič a potom sa to prelomilo a ďalšie je dolu - čiže 5kg a dnes mám 22.dní a už to drží tá váha týždeň, tak som zvedavá, kedy bude dolu ďalšie 😵 ešte mi treba 9 😒 ja som doma na rodičovskej, takže pohybu moc nemám, tak občas stacionárny bicykel, občas brušáky a čo ma napadne, ale nie moc, 3x som bola plávať po hodine,...snažím sa, už som jeden krát aj vynechala ovocný deň a dala som si bielkoviny, lebo sme boli na oslave, a váha drží 😎

vydrzim
31. jan 2011

Dakujem kocky.
Neviem kolko vazite ja mam 175 a ked som zacala mala som 86 kg 😖 po 10 dnoch mam 2 kg dole, neviem ci je to okay. zatial som necvicila, musela som si zvyknut na tento system,bola som oslabena. Posledne 2 dni sa uz citim fajn s touto stravou. V piatok idem na zumbu, snad to zvladnem. Chcem chodit na squash. Uz asi nikdy 65 kg mat nebudem ☹ ale aspon takych 73 kg by ma potesilo. Ked uz ja priatel si vsimol ze som sa poriadne zaokruhlila... je mi na nic! caka ma dlha cesta neviem ako to zvladnem! ☹ ☹ ☹