90-dňová dieta II. Pokračujeme...

dannynka
5. jún 2008

tak babulky tu mozte pokracovat..... 🙂

kubkovka
10. feb 2011

@ivella moj mm tiez chudne, ved dnes mal kelovy privarok, ale dojedol aj pizzu..........

suezana
10. feb 2011

Babulky, mne práve mm nechal tu penovú tortu, že toto je pre teba, nechali sme ti 😵 🙄 😀
ale už je v chladničke na zajtra. ja takú nemusím našťastie 🙂 ale osúchy tie včerajšie, keď gniavili...ej to by som si dala 😖
Aj mňa mm podporuje - stále otvára chladničku, čo by si dal 😝

suezana
10. feb 2011

@kubkovka ozaj chutilo? 😵

perla200
10. feb 2011

@kubkovka no MM tak umiestnil notebook aby som videla tú kopu žehlenia🙂 tak popri koníkovaniu aj žehlím🙂
no aj ja som bola nejaká hladná tak som si dala kúsok jablka🙂 inak som vzorová dnes🙂)))))
zajtra mi mamina slúbila pizzu tak sa tesím celkom nemusím varit takže cestoviny nebudú....

perla200
10. feb 2011

@suezana no presne ja ked ma chytajú mrákoty že som hladná večer tak on otvorí chladničku a odhrýza si z klobásky a myslí si že ho nevidím🙂 a pritom tvrdí že chudne so mnou....ale pribral za ten týžden 2kg....no lebo neje to čo ja ale pcha sa klobáskou a slaninou 😀

suezana
10. feb 2011

@perla200 počkaj ešte budeš nakoniec ty na vine, že nevaríš poriadne 😀

perla200
10. feb 2011

@suezana vsak som ho na to upozornovala že budeme len zdravo žiť a súhlasil🙂) nuž ale nejako sa mu to nepozdáva🙂 rozmaznala som si ho čo už🙂 malej stačí aj polievka taká hustá a mava aj druhý chod ale nemusí ho mat vždy napríklad ale on ked mu poviem že napr. spravím palacinky tak sa ma opýta to ako dezert? a ja že nie to ako hlavné jedlo chapes? tak ja sa budem pachtit a stat pri panvici pol dna kvôli jeho dezertu?🙂 bože tí chlapi - tí musia byt len uspokojení jedlom a ukojení sexom a vtedy sú najstastnejsie tvory na svete 🙂

kubkovka
10. feb 2011

@suezana myslis mm? no jasne, chutilo, aj dcere.....

kubkovka
10. feb 2011

@perla200 no teraz budem zla, ale palacinky ani pre mna nie su jedlo........ale dezert..........ale keby ich spravis na slano plnene sampinonmi a k tomu mu spravis zemiaky?

suezana
10. feb 2011

@perla200 presne sex a slanina 😀 a sme najlepšie manželky pod slnkom 🙄 😀
@kubkovka nemyslela som muža, ale teba, ale tak že to chutilo aj Zuzanke a mm- to je bonus 😵 😵 😵 😵 😵

kubkovka
10. feb 2011

@suezana no mne jasne, na obed najskôr taká nijaká zvláštna chuť, ale keď to trošku postálo, ty kokos, som sa musela ovládnuť, aby som nezjedla za tri taniere

suezana
10. feb 2011

@kubkovka 😀 😀 😀 😵 😵 😵 😵 😵 😵

suezana
10. feb 2011

@kubkovka a keď ťa ešte prečistí ako mňa.... 😀

suezana
10. feb 2011

@marketka1 ahoj, no ako dopadol dnešný deň? prešlo to ?

marketka1
10. feb 2011

@suezana ale, nie celý deň som mala blbý žalúdok nepomohla ani iskra, popíjala som čaje a na večeru som si dala horúci hrnček mlieka , aj ked by som nemala 😝 Ale furt mám pocit že ma páli žalúdok.

kubkovka
10. feb 2011

@marketka1 a uz si to niekedy mala? nevies, co to moze byt?

dadurka
10. feb 2011

dobry vecer... ktory den sa moze papat sojove masko??

kubkovka
10. feb 2011

@dadurka jej, ahoj moja, to je otazka, na ktoru sa tu lisia nazory.........ja som si myslela, ze skroby, ale ked som si precitala zlozenie, tak sa mi zda, ze vacsina su bielkoviny

dadurka
10. feb 2011

@kubkovka konecne som sa dostala nejak k netu uz mi to lezie na nervy ☹
mmm to si ma moc nepotesila...bielkovinovy si dam radsej ozajsne masko 😉

kubkovka
10. feb 2011

@dadurka no mne nieco hovor.........a ten net si nemozes dat? je to drahe?

dadurka
10. feb 2011

@kubkovka momentalne pre mna je drahe vsetko...

kubkovka
10. feb 2011

@dadurka no to ti verim, a kolko vlastne stoji taky najlacnejsi neobmedzeny?

dadurka
10. feb 2011

nemam tusenie.... ale oco bol v orange a tam za 19euro...inde neviem vy mate aky?

kubkovka
10. feb 2011

@dadurka ja mam obecny casovo aj datovo neobmedzeny za 10

marketka1
10. feb 2011

@kubkovka sem tam mám veľa kyseliny ale jak si dám iskru 1-2 tak to prejde a je to o.k ale dnes nepomohlo ani to ani mlieko ani čaj pritom kyselinu necítim len pálenie a jemnú bolesť.

kubkovka
10. feb 2011

@marketka1 a na to nezabera ten sirup, co je aj pre tehotne aj pre deti od narodenia? ja som to uzivala pri paleni zahy v tehotenstve, nic ine mi nezabralo

dadurka
10. feb 2011

@kubkovka ja nieco vymyslim hadam...

kubkovka
10. feb 2011

@dadurka a teraz si ako?

dadurka
10. feb 2011

@kubkovka palco doniesol notbook

kubkovka
10. feb 2011

@dadurka aha, a kde je? si ho vyhnala do kuchyne? 😀 😀 😀