90-dňová dieta II. Pokračujeme...

dannynka
5. jún 2008

tak babulky tu mozte pokracovat..... 🙂

shakes
12. feb 2011

mňa čakajú prvé vitamíny zajtra. Radšej na to ešte ani nemyslím to ja nemusím ale čo už. Jeden deň vydržím a potom šup na mäsko.
perla200- všetko najlepšie

kubkovka
12. feb 2011

mozem si dat zemiaky s rybou? prosiiiiiim

perla200
12. feb 2011

@suezana
@kubkovka dakujem🙂 no dnes prehresok ako svina....jaj som smutná zo seba....nevadí ideme dalej dúfam teda..... ☹

kubkovka
12. feb 2011

@perla200 nieco hrozne? ja mam chut na rybu so zemiakmi, ale iba som okostovala, ked som varila.......a jem kapustu

perla200
12. feb 2011

@kubkovka no jeden chleba so syrom a sunkou a kúsok pizze zo včera.... ale to bol normalne že amok....bez rozmyslania som sa na to vrhla ale potom som sa spamätala.... jajajaj....

kubkovka
12. feb 2011

@perla200 no to casom zacnes ovladat, aj ja to mavam, vidim salamu, dam si koliecko a som zas na hodinu najedena

perla200
12. feb 2011

@kubkovka no dúfam....tak mi to dobre islo už 12 dní a teraz takýto prehresok velký.... no nič...aj ja som len človek a musím to priznat inak o čom by to bolo nie?

silvuska
12. feb 2011

Ahojte, ja dnes vitaminy ☹ straaasne som hladna, kupila som si jahody, to bola kupa, drahe jak slak, polovica chytena a ja stale hladna ☹
@perla200 všetko naj naj prajem 😉
@kubkovka daj si nikomu to nepoviem 😵 , ja som vcera zjedla celu cokoladu,namiesto jednej tablicky, aby sa nahodou nepokazila 😀 , ale nikomu to nepovedz 😵

kubkovka
12. feb 2011

@silvuska no dakujem, nedala som si, len som ochutnala........to mam preto, ze som nasim neuvarila vcera, lebo mna ani nenahana hlad ako vone.........
inak ohladom cokolady, tak ja som si specialne na tuto dietu kupila taku tu drahu horku 70% nu s malinami........kedze ja cokoladu nemusim, tak este aj po diete mi ostane 😀 😀 😀
ale tak odteraz az do zajtrajsieho obeda uz nic nejem, iba pijem........moja chyba, ked som sprosta, mala som hned iba pit a nenahanali by ma tak pazravost a nenazranost

silvuska
12. feb 2011

@kubkovka 😀 to by som chcela niekedy zazit, ze mi zostane nejaka cokolada 🙂 , sak ja som mala dobru horku ale prd platne ked padla cela 😝 , nasral ma mm, tak som po nej o 9 vecer vystartovala , no nie som krava? no som co uz
este si dam dnes grep,asi si urobim tie vase jablcka so skoricou su mnam, a potom tiez iba pijem
rodinke som robila fasirky, odolala som, aspon ze to 😵

perla200
12. feb 2011

@silvuska nie si krava.... lebo potom som aj ja krava... 😀 😀 😀 ja som dnes bola ako zmyslov zbavená bulimička a žrala dobreže nie piate cez deviate....

kubkovka
12. feb 2011

no dievcata, tak ja neviem, ale asi to budem robit ako minule vitaminy, ze nic tuhe do huby nevlozim........

silvuska
12. feb 2011

@perla200 😀 ja uz tlacim jablcka so skoricou a prave sa mi zobudil maly a kradne mi z toho 🙂 🙂

silvuska
12. feb 2011

asi fakt nic tuhe, to skor zvladnem 😉

kubkovka
12. feb 2011

@silvuska no ja som minule vitaminy v pohode, a iba som pila, 2x vlakninovy napoj a caj......a dnes? ale tak nevadi, na svete su aj dôlezitejsie veci ako dieta, fungujem dalej

silvuska
12. feb 2011

@kubkovka presne tak, svet sa nezruti, obcas treba zhresit 😵

kubkovka
12. feb 2011

@silvuska ja viem, ale ja by som uz chcela, aby sa to pohlo dole, stale sa ta vaha drzi, teda si myslim, budem sa vazit az 17.2. rano..........

silvuska
12. feb 2011

@kubkovka podla mna pojde dole, uvidis, to je len tvoj pocit, ze stoji 😵 a este menzesujes? ci to konecne skoncilo? uvidis ake bude prekvapko, ked bude par kil dole 😉

kubkovka
12. feb 2011

@silvuska no este stale..........najskor skoro dva roky pokoj a teraz to nechce skoncit........

silvuska
12. feb 2011

@kubkovka 🙂 to mas za to ze si mala dva roky pokoj hh, ale nie uz nejako dlho nie? ja som to mala tiez bujne ked som prestala kojit, mne sa zase vracal kazde dva tyzdne, tiez nic moc, a brucho furt jak balon, ale to sa upravi, mozno preto mas pocit ze vaha nejde dole, ale urcite isla 😵

kubkovka
12. feb 2011

@silvuska no ved aj ja som mala po dvoch tyzdnoch a uz to mam druhy tyzden, ale tak riadne od tohto pondelka

ingridka22
12. feb 2011

ahojte 🙂 dievčatá, dnešok nič moc... hladná som... tie vitamíny ma akosi nevedia nasýtiť 😠 ráno som nabehla do tesca, že si kúpim v lekárni ten fit drink, ale že oni ho nedržia 😠 tu v tescu máme lekáreň dr. max, ale u nich som nepochodila.. budem musieť skúsiť šťastie v inej lekárni... takže vlákninové pitíčko dnes nebude 😢 nalievam sa čajmi, džúsmi, kávou... ale žeby som bola najedená, to sa nedá povedať 😢 zajtra sa teším na obed, bude mäsko a červená kapusta, hurá 😵 aaach, už len prežiť dnešný večer 😕 baby, bojujme 😀 😀 😀

silvuska
12. feb 2011

@ingridka22 bojujem s tebou, ja tiez dnes vitaminy, dnes ma nejako klati 😀 tiez sa tesim na zajtra mam cerstve hovadzie, mnam tak sa tesim dlho som nemala
dnes pojdem asi aj skor spat 😀 nech uz je zajtra 😵

suezana
12. feb 2011

Ahojte, najprv vám sem hodím foto mojej dnešnej maškrty 😉
do mixéra (s veľkými nožmi) som hodila sušené slivky, predtým pomleté vlašské orechy na hrubo, mletý mak, med a zmixovala a toto je výsledok: veľmi chutné a super sýte 😉

suezana
12. feb 2011

ja dnes na obed kapustu z pohára a poobede toto, inak nie som vôbec hladná 🙂
a teraz idem čítať, čo ste popísali 😉

silvuska
12. feb 2011

@suezana ale to vyzera veeeeeelmi dobre 😵

suezana
12. feb 2011

@silvuska naozaj je to dobré, aj keď mm si to nemyslí 😀 ale uznajte po haluškách, guláši, syre,.... by to asi nikomu nechutilo 🤐

silvuska
12. feb 2011

@suezana jaj ja chcem byt tvoj mm 😀

kubkovka
12. feb 2011

@ingridka22 a nechces si to objednat cez net?