90-dňová dieta II. Pokračujeme...

dannynka
5. jún 2008

tak babulky tu mozte pokracovat..... 🙂

mimika4408
4. mar 2011

@kubkovka my sme mamke na 60-tku minuly rok kupili kuchynsky robot...predtym sa stazovala , ze jej uz vyprdne jej stara eta a novy este ani nevyskusala 😒

suezana
4. mar 2011

@mimika4408 len aby tak nebolo, že svokruša ešte aj nás predbehne 😅 😀 a chudiatko kubi 🤐 ☹ 😀 😀 😀 😀

suezana
4. mar 2011

nechcete sa niekto zbaviť starého vysávača???funkčného 😉 😀 😀 😀 😀

mimika4408
4. mar 2011

@suezana ved ona bude vo vyhode ta svokrusa lebo nemusi aj dvom deckam vyvarat...

mimika4408
4. mar 2011

@suezana ja som vysavac menila minuly rok, na jeziska som si poziadala 😉

suezana
4. mar 2011

@mimika4408 no veď ja starý potrebujem, aby mi niekto daroval 😉

kubkovka
4. mar 2011

@mimika4408 no bola u nejakej lekarky alebo koho, ze by mala 40 kilov schudnut, co jasne, ze sa nestane.........

kubkovka
4. mar 2011

@mimika4408 akoze nie? ved ma dve dcery.....a vari ona 😀 😀 😀

suezana
4. mar 2011

@kubkovka čooo???? 😕 to ona je taká silná? veď ty si potom herečka pri nej 😉 koľko má rokov?

kubkovka
4. mar 2011

@suezana naco? ja asi nemam..........mam sa popytat?

mimika4408
4. mar 2011

@kubkovka este ma 2decka doma???? ved urcite to nie su babatka

kubkovka
4. mar 2011

@suezana no ona ma asi 63 a je silna........a najlepsie je, ze mi stokilova zena ponuka veci, ze jej su uzke, ale jej dcere velke, pritom moja svagrina je minimalne ako ja, len ma mensie prsia 😀 😀 😀

kubkovka
4. mar 2011

@mimika4408 no babatka nie su, ale vari svokra.....

mimika4408
4. mar 2011

@kubkovka chcem vidiet ako bude tvoja svekra dietu drzat...a ze 40kg 😉

mimika4408
4. mar 2011

@kubkovka tak hold dievcata sa aspon naucia samostatnosti 😉 , to su stare dievky???

kubkovka
4. mar 2011

@mimika4408 jasne, ze nebude..........ved to je velmi narocne takto delit a hlavne, ked svokor hocico do ust neda a ona nebude vyvarat na niekolko krat, ale tak jej to vytlacim, nech studuje

suezana
4. mar 2011

@kubkovka inak, ja pozerám tvoje fotky, veď ty hrozne preháňaš! Vôbec nie si hrozne tučná, dokonca nie si ani tučná. Prsia máš veľké a k tomu máš telo akurát. Nohy a ruky máš chudé podľa mňa - čo máš s tým stehnom stále? 😕

kubkovka
4. mar 2011

@suezana ze chude........ja mam ruky a nohy fuj tucne, ja mam aj v lete problem dat si tricko s kratkym rukavom......inak aj na ostatnych zenach mi vadia tucne ruky, asi som sibnuta, ale dufam, ze len tak spravne 😀 😀

kubkovka
4. mar 2011

@suezana a inak vdaka za kompliment 😉 😉

suezana
4. mar 2011

Vysávač potrebujem ocinovi na dom - on nemá peniaze a keď tam idem, platím benzín, jedlo, stále mu čosi kupujem, peniaze mi dá občas 🤐 nemá ☹ a súrne by potreboval vysávač...

kubkovka
4. mar 2011

@suezana skusim sa spytat toho mojho stryca vedla, ten mava hocico doma...... 😉

mimika4408
4. mar 2011

@suezana skoda ze sme sa skor nepoznali...ja som ten svoj ku kontajneru polozila 😒 este fungoval len ten spongiovy filter sa uz trhal

suezana
4. mar 2011

@mimika4408 😢 😢 😢 😀

suezana
4. mar 2011

@kubkovka dik 😉

kubkovka
4. mar 2011

@suezana nie je zaco, popytam sa

mimika4408
4. mar 2011

baby ja zajtra vitaminy 😒 fuj tie neznaaaasam ☹

suezana
4. mar 2011

@mimika4408 mňa preháňa 🙄

kubkovka
4. mar 2011

@mimika4408 aj ja 😝 😝 😝

ivella
4. mar 2011

@kubkovka prosim ta a nevies u akeho dr. bola ked jej kazali schudnut?diabetolog??
lebo toto by mi veeelmi pomohlo,keby mi to dal niekto rozkazom 😉 😉 cakala som ked obvodnej diktujem vahu ze ta mi nieco povie a ona niiiiiiic 😠

ingridka22
4. mar 2011

ahojte babenky, sorry, že vás zanedbávam 😔 ale aj keď nepíšem, myslím na vás 😉 mala som nejaké fofry, nemala som čas a hlavne kľud sadnúť si k pc 🙄 ako tak čítam, riešite tu kadečo 😨 @kubkovka, @mimika4408, pridávam sa k vám do klubu, aj mňa štvú moje stehná (nenavlečiem gate v obchode), aj lýtka (nezapnem vysoké čižmy), aj horný obvod (nezapnem košele, bundy, kabáty) a keď si idem niečo na seba kúpiť, zvyčajne prídem domov s prázdnou taškou a depkou, že aká som nemožná ☹ ale nekazme si večer 😉 zajtra vitamíny, najradšej by som nejedla nič, dnes som zožrala 3 zákusky 😝 v nedeľu ideme k svokre na oslavu, ešteže máme bielkoviny, snáď to zvládnem, hoci aj koláče budú, aj kadejaké dobrotky 🤐 ale nesmiem 🤐 len mäso 😀