90-dňová dieta II. Pokračujeme...

dannynka
5. jún 2008

tak babulky tu mozte pokracovat..... 🙂

mimika4408
11. mar 2011

@ozujskova ja som mala dusenu kuraciu pecienku este z obeda...ani salat som si k tomu neurobila lebo som nemala nejak hlad ale musela som ich dojest lebo decka to nelubia tak nech sa nevyhodi 😉

mimika4408
11. mar 2011

@ozujskova ved aj pri bielkovinach je ovocie rano 😉 , takze urcite by sa to v zaludku nepobilo 😀 😀 😀

ozujskova
11. mar 2011

@mimika4408 jaj ani nehovor...ja som taka hladna,ze mi o pecienkach nerozpravaj 😀 ja som mala detsku vyzivu-domaca vyroba 😝 a paradajkovu stavu... 😅

ozujskova
11. mar 2011

@mimika4408 no to mas pravdu tak si kazde rano dame za pol litra vinka a bude nam veselo aj schudneme 😀

mimika4408
11. mar 2011

@ozujskova 😉 to verim, aj ja som vzdy na vitaminy hladna jek spisovatel 😎 , najradsej mam bielkoviny 😉

mimika4408
11. mar 2011

@ozujskova veru zacinat rano vinkom 🙂 to by sa dietovalo, prespala by som cely den 😀 😀 😀 a ani hlad necitila 😵

ozujskova
11. mar 2011

mne vyhovuju uhl...milujem cestoviny.. 😀 az sabojim toho vodneho dna...umrem 😀

ozujskova
11. mar 2011

@mimika4408 no drichmali by sme jak medvede 😀 no aale pre stihlost cokolvek...ty ved aj hruskovica je z ovocia... 😎

mimika4408
11. mar 2011

@ozujskova neumreees, ved nejde o nic...nebudes vladat tak das caj....mensie zlo ako chleba s maslom 😉

mimika4408
11. mar 2011

@ozujskova veruuu aj marhulovica, slivka,ceresna 😀 😀 😀 😀 😀 😀

ozujskova
11. mar 2011

urobime si koktail... 😀 a ani sa z toho nepo***m ako z toho fit drinku co odstavujem rano...no asi budem o tom rozmyslat 😀 😀 😀

mimika4408
11. mar 2011

@ozujskova mne fit drink nic nerobi...ale vcera ta ocistna kura to bolo ine caffe 😀 😀 😀 😀

ozujskova
11. mar 2011

s tym ricinovym olejom a vodkou?...no vyskusam to asi aj ja...pijes to denne?...ako to chuti? 😝

ozujskova
11. mar 2011

@mimika4408 😀

mimika4408
11. mar 2011

@ozujskova ja pozeram teraz varenie 😉 mnami, mnami

ozujskova
11. mar 2011

@mimika4408 jaa krmim maleho pribinacikom....mnaaaam 😀

mimika4408
11. mar 2011

@ozujskova aj moj maly ma rad pribinacika ale iba kakaoveho,a ten velky 🙂 . ja pojdem po vareni maleho okupat, dnes mu umyjem aj vlasy uz ich ma take zapotene 😒 to bude revuuuuuu 😖

mimika4408
11. mar 2011

@ozujskova ten ocistny napoj nemozes vychutnavat, to treba zadrzat dych a vypit naraz...ono to nie je take zle ale ten olej je taky husty a to je ten hnus ked to treba hltat

perla200
11. mar 2011

@mimika4408 ako ty si číslo🙂 fuj ja by som ten ricínový olej nevypila za nič na svete🙂 ale rozmyslam že si kúpim tú neeru a budem to kombinovat že ovocný den a potom este dva dni sa to pije tak si to dám ako očistu a potom budem pokračovať dalej.... no uvidíme.... no ja dnes rizoto ale neslo mi dole krkom neviem čo to ma byt...a inak horalka - to je jasné 🙂 a zajtra cestoviny celkom sa tesím uvidíme ako to bude

mory
11. mar 2011

ahoj kocky, drzala som tuto dietu pred 3 rokmi a pekne som schudla 16 kil, pekne som si udrziavala vahu az tuto zimu som zacala rychlo priberat a tak som sa dala na dietu znova a uz drzim 3 tyzdne a pribrala som kilo ☹ . ma niektora z vas skusenost s tym ze aj po tak dlhom case nic neschudla?

perla200
11. mar 2011

@mory to netusím....takže jojo efekt nastúpil čo?:(

kubkovka
11. mar 2011

@ingridka22 dakujem pekne, bude veru vsetkeho treba........tento tyzden je cely nanic, ale od pondelka idem znova na to.......

perla200
11. mar 2011

@kubkovka ale zase si prežívala neskutočné stresy určite ja teda ked som bola s malou v nemocnii som za 5 dní schudla 5kg.....ale potom isli hore samozrejme....hlavne sa dajte dokopy to je dôležité

kubkovka
11. mar 2011

@perla200 no hlavne stale mam prehanky, ale tak snad sa to uz upravi

perla200
11. mar 2011

@kubkovka jasné to sú aj nervy trosku....takže tak

adamko05
11. mar 2011

pekny večer, žienky 😵 😵
troška som stihla počítať teraz...ide Vám to tu krásne... ma motivuju vaše uspechy... super, len tak dalej...
ja som včera kupila nove rifle aj suknu, uplne že take nabombovane na sebe to mam... tak mam dalšiu motiváciu, nech v tom nie som ako jaternica....

a dnes som mala vitamíny, teda na to, že sme boli celý den na navšteve.. tak som to asi zmakla tak na 99%, rano banan, cestou tam par arašidov (solene boli, ale nemala som veľa) u tety (mi tak ulahodila, robila masko, kapustu, knedľu), tak som dala kapustu červenu.. kapustu ja milujem... tak som si naložila riadne 😝 😝 a poobede už len kavička a dva pohare takej origoš jablkovej štavy domacej....
tak sa vytešujme celkom

zajtra na bielkoviny bude file... ja len tak na masle, rodinka normálka, oni k tomu šalat, ja k tom NIC 😀 , za tym vyvar... teším, na file mam už dlho chuť 😉

práve popíjam čajík.... lebo dnešny veľky hriech je to, že so malo pila, uplne že malo, pohar vody a čaju rano a potom cestou nič, tam tej štavy trocha, potom sme chodili po obchodoch a potom kecali veľa a jaksi som zabudla 😒 a teraz skušam dobehnut

suezana
12. mar 2011

Ahojte dievčence 🙂
Krásny deň sa nám ukazuje, ako stvorený na diétu 😀 😀 😀 😀
No, pomaly, ale isto mi začína šibať 😀
Včera som to tak celé pohnojila 🤐 ale neskutočne 😒 , že som sa rozhodla, že jednoducho nič neriešim - užila som si jedlo doslova a do písmena - jedla, som všetko normálne a veľa 🤐 a dnes som rozhodnutá, že idem na 100% - a je mi celkom fajn... mám nejakú lepšiu náladu 🙂 Dúfam, že mi vydrží 🙂

suezana
12. mar 2011

@mory ahoj. Neviem, či som tvoju otázku pochopila správne, ale boli tu nejaké žienky, ktoré začali držali diétu a kilo dve išli hore - len neviem, či to potom aj nevzdali.... stáva sa to. Neprišli sme na príčinu....

ozujskova
12. mar 2011

@suezana no tak si sa vyzila v jedle a startuj 😀 ja mam dnes masooooo....po vcerajsich vitaminovych bombach sa tesiiiim 😀

perla200
12. mar 2011

ahojte....víkendujete? no ja som bola dnes na nakupoch a normalne ked som sa obzerala v tých výkladoch tak som aj ccelkom k svetu vyzerala.... 🙂)) takže motivácia - cestovinky s rajčinovou omáčkou a fajnové boli s olivami som si to dala.... mnam.....