90-dňová dieta II. Pokračujeme...

dannynka
5. jún 2008

tak babulky tu mozte pokracovat..... 🙂

mimika4408
21. mar 2011

@tinkaa23 my mame detsky park tiez tak v centre ale tiez tam este nikoho nebolo, to je tak na chladku ,na leto super 😉 no a tu za domom mame len taky travnaty vybeh ale plny hov..n , takze radsej nic 😖

mimika4408
21. mar 2011

@olianko ja komarno

tinkaa23
21. mar 2011

@mimika4408 hej s tymi ho....i poznam.-)ja mam taku chut na nieco sladkee achh musim vydrzat☹(ja mam take nervy,to brucho moje nie a nie dole asi budem musiet robit brusaky,pekne mi to vadi..drahy chce kupi bycikel ale ja myslim ze to bude vesiak na veci.-))

mimika4408
21. mar 2011

@tinkaa23 ja mam taky pas z lidlu a podla mna to pomaha, zapnem si ho kedy chcem a trasie 😀 😀

adamko05
21. mar 2011

ahojte
ja až teraz večeriam - zemiaky v pare a kysl. kapustička k tomu
boli sme vonku do pol šiestej a mali sme navštevu, skôr nebol čas, ale stíham to do 20tej 😀

perla200
21. mar 2011

ahojte dievčatá....moc moc na vás myslím, dnes sa mi este nedalo pripojit sa kvam v práci ale zajtra to hadam bude lepsie....moc sa mi nedarí držať ale váha stojí takže nepriberam čo je aj dobre.....cmuk idem do postele...

tinkaa23
21. mar 2011

@mimika4408 hi no vidis ale to tam asi uz nemaju.-(

suezana
21. mar 2011

@tinkaa23 u nás ho ešte v piatok mali - kukala som naň ☹ ale tá cena 😝 tento mesiac som si kúpila zajka, klietku a výbavu....takže ☹ 😝

suezana
21. mar 2011

@mimi1111 pravdaže môžeš perlivú vodu - veď nemá kalórie 😕 no a tatarskú - jedine na bielkovinové dni a aj to podľa toho, koľko ideš chudnúť, alebo akým tempom si to predstavuješ 😉 držím palce.

suezana
21. mar 2011

@olianko aj ja beriem hrach, kukuricu a tak za zeleninu, aj olivy... zas tak často ho nejem, takže 😎

suezana
21. mar 2011

@kubkovka kde sííííííííííííííí? 😕 chýbaš nám tu 😔 dúfajme, že neskončili v nemocke.....alebo majú pokazený počítač... 😕

suezana
21. mar 2011

No a ja dnes vcelku fajn: R-grep O- hrianky s cesnakom a syrom, vývar V- jogurt, banán posypaný grankom ( 😅 noooo 🤐 mohla som? 😝 😀 ) a trochu mi to pokazil mm, lebo pred 20.hod. nechal 3 vypražené šampiňóny, že on ich už nechce ani za svet a ja som ich zjedla 😵 😵 😵 boli fantastickééééééé 😵 😝 😀 Spokojná som. Aj horšie bolo 😉 Dobrú noc.

mimika4408
22. mar 2011

dievcataaa ja neviem spat 😢 😢 , nejaky je mesiac moc jasny, je spln??? 😕 . maly si v klude odfukuje a roztahuje sa cez celu postel 😉 , ja som bola na wc-ku, napit sa a tak som si to tu zapla...a pisem si sama so sebou ☹ . rano budem ako otapena a nervozna ked maly zacne okolo 6.30kikirikat...to bude zase ovocny den 😒

mimika4408
22. mar 2011

@suezana sampinony su zelenina 😉 , ved hadam ich nevyhodis, nie??? 😀

mimika4408
22. mar 2011

dievcataaaaa vstaaavajte, uz je den! 😉 😀 , ja si uz vychutnavam rannu kavicku a tesiiiiim saaaa, rano som sa postavila na vahu a konecneeeeeeeeeeeeee79!!!!!! 😅 😅 😉

mimika4408
22. mar 2011

dôkaz 😉 🙂

mimi1111
22. mar 2011

@suezana dakujem dnes sa zasa trapim trosku co na skrobovy den najhorsie je ze neviem co mozem varit trochu to potrva kym sa do toho dostanem 🙂

mimika4408
22. mar 2011

@perla200 ahoj moja, dufam ze sa dalo vydrzat v praci a ze ti to rychlo ubieha 😉 tak sa drz!!!!!

mimi1111
22. mar 2011

no dnes si uvarim ryzu s hraskom 😒 ine ma nenapada teraz juj to ovocie rano mi vobec nechuti 😝

mimika4408
22. mar 2011

kde ste vsetky??????? ☹ ☹ ☹ ☹

mimi1111
22. mar 2011

baby chcem vas poprosit neviete nahodou kde by som zohnala prve vydanie knihy 90 dnovej diety??co pozeram tak je druhe tretie a stvrte vydanie a to si myslim ze je to pokracovanie dakujem vam 😉

mimika4408
22. mar 2011

@mimi1111 ja mam tiez druhe vydanie a je to tam vsetko od zakladov...myslim ze to bola druha dotlac

adamko05
22. mar 2011

ahojte
ja som dofrčala z práce a si dusim kapustu, budem mat kapustne fliačky, nemal mi kto udusiť, som rada, že MM včera kupil a doniesol 😉 .. ale som už riadne hladna, lebo dnes len presnidávka a veeeľa čaju.... stále cikam 😅
@mimika4408 super, super... ja sa už nevažím, lebo dnes vaha ukazala o dačo viac, ako pred tym, ale to preto,ž e sa važim často.. už len vždy v pondelok sa musim, lebo potom som sklamana.. ale na oblečku čo to citim už
@mimi1111 ja ti môžem poslať mailom knihu, jednotku, ak chceš....
a na škroby - hm... zamiaky s cesnakom, hraškova polievka, šošovicova polievka (bez zapražky), zeleninove rizoto, alebo len ryža so šťavou ... alebo zemiakove placky... 😉 , je toho dost, naučiš, sa, neboj 😉

shakes
22. mar 2011

ahojte kočky ja dnes vitamíny a už mi to poriadne lezie na nervy. mimika ked som si dobre všimla aj ty si schudla od vody len kilo? Lebo ja áno nejako mi to nejde do kelu ale čo už musím byť trpezlivá. Dnes som bola s malým vonku a tak hrozne padol celé ústa rozbité a napuchnuté pery no hrôza reval ako tur môj chudáčik malinký.

suezana
22. mar 2011

Ahojtéééééééééé 🙂
@mimika4408 super super super super super - 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 ty si úžasná, neskutočná a vidíš bála si sa 😀 😀 😀 😀 😀 😎 G R A T U L U J E M 😵 😵 😵 😵 😵

@mimi1111 ešte môžeš okrem toho, čo písala adamko: kelový prívarok - moje obľúbené jedlo, pečené zemiaky, vlastne tie na všetky spôsoby - paprikáš napr., ryža so šampiňónmi a zeleninou, fazuľu - napr. uvaríš so zemiakmi a popučíš - jedlo môjho detstva - mňam a osoliť - starká tam dávala trochu masla 😵 no 🤐 😉 alebo kočky skúšajú všelijaké placky - zo šošovice... alebo skladané zemiaky s kyslou kapustou... a tak. Ja mám ryžu s kukuricou a zelerom nastrúhaným a vývar - práve som dojedla 😉

suezana
22. mar 2011

@shakes och, chudáčik 😔 Inak ja som medzi prvou a druhou vodou pribrala 😝 ale už sú dole tie dve hnusné kilá 😀 tak sa tešte, že to ide dole a nie hore, predsa len rýchlo chudneme a to sa nemá 😒

suezana
22. mar 2011

a kúpila som si dnes rifle 🙂 a ako? len som tak vbehla do sekáča - mali 50% zľavu a kukám, že celkom dobré - skoro nenosené, dole úzke,...mohla by som ich zapnúť - denim - a sadli mi presne dokonale - to sa mi ešte nikdy nestalo 😕 😕 😕 😕 a za 2,50 😎 ale doteraz som z toho mimo, že vezmem rifle a sadli mi 😅 😅 😅

mimika4408
22. mar 2011

@suezana dakujeeeem , no konecne nejaka pochvala 😉 krutim chvostikom 😀 😀 😀 😀

mimika4408
22. mar 2011

@shakes veru moja,od vody len 1kg dole a topreslo 12dni!!!! chudatko malyyyy 😢 ma bo bo

mimika4408
22. mar 2011

@suezana sikulka tak ty uz satnik obnovujes 😉 , ja este cakam....v mojej skrini sa veru najdu vsetky cisla oblecenia od 38 az po 48 😀 😀 😀 😀