90-dňová dieta II. Pokračujeme...

dannynka
5. jún 2008

tak babulky tu mozte pokracovat..... 🙂

kubkovka
7. apr 2011

@zuzkakach krásne, ja potrebujem este 14 dole, lenze som asi zacarovana, ked som drzala prvy krat, otehotnela som po 6 tyzdnoch, druhy krat to vobec neslo a od januara krasne, a po dvoch mesiacoch som skoncila s malym v nemocnici a potom chora po troch rokoch, takze zas som skoncila........asi dam teraz este tyzden dva pauzu a pojdem znova jeden mesiac

kika25
7. apr 2011

@suezana mas pravdu, na zaciatku to ide asi rychlejsie,najma u tych ktore jedli vyrazne viac ako bolo treba... 😔
ale je to fakt uzasna motivacia 😵 😵 😵 tak sa tesim.
dnes idem vyskusat zumbu,no uvidime ci to vobec prezijem...ja s mojou kondickou... 😒

ingridka22
7. apr 2011

ahojte dievčence 😉 práve som sa vrátila z aerobiku, som dobre naladená 😵 a od pondelka sa držím takmer bez prehrešku, večerné chrúmanie kadečoho som úplne odstavila a zatiaľ to zvládam... musím zabojovať aspoň posledný mesiac, keď som to doteraz flákala 😔 @mimika4408, ako krpec u doktorky? nás tiež čaká škôlka, mám strach nielen z toho plaču (ktorý určite bude, lebo moja malá je môj "cecok") ale hlavne z tých chorôb, ktoré si tam deti navzájom odovzdávajú 😒 prajem fešákovi skoré uzdravenie 😵 😎

mimika4408
7. apr 2011

@ingridka22 ahooooj, tak krpec teplotuje cely den, sople tecu....ale hlavne je stastny ze je doma 😉 . v utorok mame ist na kontrolu

ingridka22
7. apr 2011

@mimika4408, tým detičkám tak málo stačí ku šťastiu 😉 mať svoju maminku pri sebe a sú šťastné ako blchy 😵 tak sa pekne liečte...

mimika4408
7. apr 2011

@ingridka22 veru moja, ten moj krpec ma teraz lubi najviac na svete 😉 a vraj bude dobry len nech do skolky nemusi 😒 a ja mu vysvetlujem, ze do skolky nie za trest ale za odmenu ide 😅

ingridka22
7. apr 2011

@mimika4408, ja tiež malú už dlhšie pripravujem na škôlku, aby sa nebála, že sa tam deti hrajú, spievajú, cvičia... tak niekedy zahlási, že chce ísť do škôlky, ale myslím si, že to také jednoduché nebude 😖 kúpila som jej sadu gatiek hello kitty, že to má do škôlky, tak keď jej ich chcem obliecť, povie, že to sú do škôlky, že druhé jej mám dať 😎 sama som zvedavá, ako to bude prebiehať u nás 😲

mimika4408
7. apr 2011

@ingridka22 odkedy idete? aj Tonko sa tesil ale to nevedel co to obnasa....

ingridka22
7. apr 2011

@mimika4408, oficiálne od septembra, ale riaditeľka povedala mm, že ju môžme nosiť od mája, z čoho ja začínam mať nočnú moru 😖

kubkovka
7. apr 2011

baby, kto mi zasije hubu??? hlaste sa prosim 😀 😀 😀

mimika4408
7. apr 2011

@ingridka22 tiez na cely den ako my chodime?

mimika4408
7. apr 2011

@kubkovka dnes som tu citala,ze vyrobca chladniciek na PIN 😀 😀 a k tomu Alzheimer 😀 😀 😀

tinna88
7. apr 2011

ahojte baby 🙂)))
@kubkovka perfektna otazka🙂))) mas zravu nemoc? daj si jablcko,alebo mrkvickuu 🙂
@mimika4408 ma mrzi,ze ste chorucky, taketo zaciatky v skolke mala aj svagrinka, sopliky a potom velka radost, ze je domka......🙂 ale neboj prejde ho to 🙂
Aky ste mali den? ja dnes uh a tak som aj behat bola a nie som hladnaaaaa🙂)))))
Zajtra mam ovocko,ale dam si ho ako zeleninovy dnik🙂

mimika4408
7. apr 2011

@tinna88 esteze som doma a bez roboty...inak by mali zomna velku radost v praci 😒 . ja som mala dnes vitaminy, celkom sa dalo 😉 , ale teraz mi chodia po rozume vseliake kombinacie co by som si dala na chrumkanie 🤐 ...zajtra ma caka uz 2.voda

kubkovka
7. apr 2011

@mimika4408 no super napady, len to by som nemohla ani nikam chodit, zasita huba je najlepsia........

@tinna88 no veru, ale uz by sa mi nic nezmestilo, tolko som sa dozrala, az sa hanbim............

nakopnite ma niekto prosim k znovu sebadiscipline

ingridka22
7. apr 2011

@mimika4408, to práve neviem 😖 pošlem tam mm, nech sa na to spýta, aby som sa na to mohla psychicky pripraviť 😅
@kubkovka, nejakú ihlu aj nitku nájdem, mám prísť? chystáme sa do Bojníc na strašidlá, zbalím si "šitíčko" ? 😀 😀 😀

kubkovka
7. apr 2011

@ingridka22 zbal pre istotu veru........... ☹ ☹ ☹ som zo seba smutna

mimika4408
7. apr 2011

@ingridka22 u vas na zle spravy mm??? 😉 to ti teda zavidim ☹ ja som univerzalna 😉

mimika4408
7. apr 2011

@kubkovka netrap sa! ved sa nakopnes, o chvilu bude zeleninka taka nasa vonavucka 😉 a to pojde samo 😵

tinna88
7. apr 2011

@kubkovka ak ti mozem poradit, ja preto beham ( tazko som sa k tomu dokopala),ale potom som neni vobec hladna a rychlejsie mi travi ( manzel hodku malu postrazi...) a fakt po behu nie je k jedlu chut a mojou slabostou su slane veci..chipsy a takeeee..cize ja sa musim strasne kontrolovat(mame toho plny bar, ak by dosla navsteva :( )
@mimika4408 ale neboj, aj ked si najdes pracu prepustit ta nemozu a ten prvy rocik je taky, poznam deticky co si vymyslaju bolest hlavy aby nemuseli do skolky...ono je ten zaciatok tazkyyy
dnes vitaminy? a jedla si len ovocko,alebo aj zeleninku?

ingridka22
7. apr 2011

@mimika4408, mm tam bol odniesť prihlášku a jemu to o tom máji povedala riaditeľka, tak nech to ide vybaviť, nie? a ráno ju tam asi bude vodiť on, chodí na 8.30 do práce, tak stíha, možno pri ňom sa bude malá správať inak 😕 nebudem ja za tú zlú 😉 a @kubkovka, vezmem celú pixlu s niťami a aj nejaký vzor vyšijeme 😉 😀 ja som sa na seba strašne nasrala v pondelok a odvtedy mi to celkom ide... ale aspoň mesiac musím byť vzorová, nech to má nejaký efekt 😎 a mimiku musím dobehnúť, no nie? 😎 😀

mimika4408
7. apr 2011

@tinna88 ja ovocko, R-banan a kava, O-hrozno neskor kava, V-pomarancovy dzus rozmixovany s bananom...a veru aj mne by bodli chipsiky a tiez ich mam po ruke 😕

tinna88
7. apr 2011

@mimika4408 fiha to ako dietne znie🙂 a malinke porcie ti stacia? mna z ovocka boli pankreas, preto dam zeleninku, rano mrkvicka 🙂 na obedik rajconkovy salatik a vecera mrkvickaaa( ja som asi zajac) 🙂)))
a tie chipsy....fuuuuu ani nevrav🙂 ale teraz nemam chut,rano to bude horsie🙂

mimika4408
7. apr 2011

@ingridka22 jasnacka dobiehaj moja 😉 nech ukazeme tym mladucham, ze aj my sme este konkurencia 😉 😀 😀 😀 😀

mimika4408
7. apr 2011

@tinna88 ale veeeeela vody k tomu 😉 , ja mam tiez rada salatiky ale potom mam hroznyyyy hlad

ingridka22
7. apr 2011

@mimika4408, no to budem mať čo robiť, aby som sa k tebe aspoň priblížila 🙂 tebe to krásne ide, aj ja sa musím konečne naštartovať 😎 jáj, mladá to som, ale len v hlave, inak som už stará korytnačka a dnes som bola prvý krát na mamografii... to ty si ešte počkáš 😀 teraz máš dole 10-11 kíl???

mimika4408
7. apr 2011

@ingridka22 no mala som 10,5kg vcera rano ale dnes zase len 10 😒 .....ten mamograf uz aj mna caka bud.rok 😅 takze v tesnom zavese ta nasledujem 😉

kubkovka
7. apr 2011

no baby, veru sa chystam aj ja nakopnut nejako, rada by som chodila cvicit, ale nemam financie.........tu v dedine sa necvici a niekam dochadzat to by vela vyslo........a behavat? kde? po dedine? ani nahodou........

kubkovka
7. apr 2011

@ingridka22 kolko mas dole?

suezana
7. apr 2011

Ahojte 🙂
Tak my odber krvi katastrofálny 🙄 Inak celou cestou tam (asi 25 km) len to ju trápilo, či pôjde potom do škôlky a bude tam spať 😅 takže v aute ešte ok, prišli sme do čakárni a hneď vybehla sestra 😕 no, rev taký, že tri sme mali zaľahnuté v ušiach - ona v kŕči - krv ani za svet sa pustiť 🙄 rýpala jej tam tou ihlou, ona JAČALAaaaa až som potom sestričke povedala, nech to už vytiahne pre pána 😕 ☹ a potom do druhej jej skúšali, našťastie tam potom šla 😔 hrôza... vonku ľudia nám vyjadrovali "sústrasť" že čo tam sňou robili 😕 že to bolo neskutočne počuť 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀
@mimika4408 inak Vaneska odkedy spáva v škôlke (asi mesiac) tak ona ráno sa ma pýta, či nemá horúčku, že ona by radšej chorá bola doma 😠 Ale je mi to ľúto s malinkým - chudiatka, ešte aj nočné mory budú mať zo škôlky 😔 a nakoniec pochopia, ako je tam super, len keby mama mohla byť pri tom 😉