90-dňová dieta II. Pokračujeme...

dannynka
5. jún 2008

tak babulky tu mozte pokracovat..... 🙂

kubkovka
10. apr 2011

@mimika4408 no dik za ponuku, len aby si to neolutovala 😀 😀 😀

kubkovka
10. apr 2011

A dobru noc dievcata

adamko05
10. apr 2011

@jajka82 tiež mam pekarničku.. je to ine pokušenie.. buchty, zaviny, chlebík... ale robím tak,a by sa aj mne ušlo... na dany den bud si pečiem, alebo šup buchta do mrazaka a na UHL večera 😉

ja som si teraz pri Tv dala dve kocky z Milka čokoldy.... dako sa mi žiadalo... ale inak 100% dnes... na obed som ani len nedojedla cele jedny kuracie prsia 😕 ... tak som dojedla večer...a le to preto,ž e som sa "narvala" tou kapustou... a jak som potom behala na WC, iny telocvik

dnes po asi 4 dnoch zasa bicykel... musím zas oprašiť každy večer....

tie dve kila ešte budu riadna makačka... ale skusim zabojovať 😉

dobru noc, zajtra ma čaka práca.. vidím to na doobedie na čajík, vodu a kavu, doma na obed dam ryžu asi... 😉

suezana
10. apr 2011

@mimika4408 to fakt? vaneska mala tentoraz len kašeľ - asi 5x za deň zakašľala, ale dosť hnusný - tak som bola, nech ju popočúva pre istou - inak nič, ani teplota, ani sople - a dostala ATB na 10dní (2BALENIA) aj s kontrolou a aj tak dala až od pondelka do škôlky, hoci v stredu to bolo v pohode.Ale tak ja som doma, neni problém....ale keby chodím do roboty, tak neviem... to by sa takto nedalo... 😒 logiku však chápem.

suezana
10. apr 2011

@adamko05 ty si môj vzor 😵 😵 😵 len píš, lebo so mnou to ide dole vodou a mám motiváciu, keď píšeš, že ti to ide...

mimika4408
11. apr 2011

@suezana dobre ranko 🙂 , no nasa dr.nerada predpisuje antibiotika, radsej ta za 3dni objedna na kontrolu a ked treba da potom.... my sme mali teploty a zacinajuce sople....teraz mame uz len sople ale take ozaj "dobre" a zacina pokasliavat ako mu to steka do hrdla. no ja to ani po dnesnom rane nevidim na zajtrajsiu skolku 😒 a to moj teda ozaj nebyval chory, max 2-3x rocne nejaky soplik bez horucky ale toto.....dufam, ze sa to takto tahat nebude az do konca sk.roka lebo ma z toho drb.e....ved to bolo lepsie bez tej poondenej skolky , aspon sme doma na riti nemuseli sediet ako teraz 😖 . na novom bicykli sme sa az raz odviezli.....

suezana
11. apr 2011

Dobré ráno...
@mimika4408 neboj, možno to bude fajn, že tvoj malý začal so škôlkou na jar, ako na jeseň....teraz aj počasie bolo pobláznené 😒 ...viac detí chorých, už to bude dobre, len mysli pozitívne 😉 aj ja dúfam, že toto bola naša posledná choroba 😝 .....zažila som si uplakané, uvýčitkované ráno, srdcervúce lúčenie 😢 😢 😢 😢 maminka, ja ťa milujéééém 😅 a už bude len dobre až do júna 😎 😎 😎 😎
....a k tým ATB 😕 ja tomu nerozumiem, keď jej takmer nič neni, vtedy jej dá....a keď si myslím, že aká je chorá, má vysokú horúčku a ledva dýcha, prehĺta...vtedy jej nedá, lebo to je len vírus 🙄 vždy presne naopak...ale tak viem, hovoria, že na chrípku ATB nezaberajú...a ju práve tá chrípka, či vírus tak potrápi 😔

suezana
11. apr 2011

Čo dnes papáme?.... ja by som mala mať škroby, asi urobím pečené zemiačikky len pre seba 😵 😵 😵 😵

mimika4408
11. apr 2011

@suezana nech je tych chorob uz co najmenej....a to my este kolko casu travime pri mori 😒 inak neviem akoby to vyzeralo....prave pozeram letenky na maj, ze by som s malym skocila na 10dni babku pozriet po tej operacii....na velku noc pride teda tatino lebo letenky su velmi drahe pre 3 ale v maji by som skocila, 2.idem na UP a potom niekedy

kubkovka
11. apr 2011

@suezana ja ani neviem, co budem jest........ale teraz rano si asi dam jogurt, nemam chut, ale mam strasne zlu stolicu....

dajna11
11. apr 2011

@suezana krásny slenčný den. ja mám UHT tak cestovinky....a dnes poslušne...nie ako cez víkend..:(((

ingridka22
11. apr 2011

ahojte hviezdy 😵 ozývam sa po pažravom víkende, fuj 😔 celý týždeň som sa krásne držala a cez víkend všetko pos... 😠 dnes mám vitamíny, budem len na kyslej kapuste, nech ma poriadne prečistí a vyprázdni mi všetko z čriev, čo mi tam po víkende zostalo uskladnené 😎 @adamko05, ty si to krásne vysvetlila suezane, že to kilo hore je len obsah čriev a nie uložený tuk, tak som kľudnejšia a dúfam, že po kapustovej kúre bude všetko ok 😉 🙂 a blahoželám k úbytku po tvojej vode, super 😵 😵 😵 @mimika4408, ja sa tiež bojím tých chorôb, ktoré v škôlke sú a budú 😢 😒 len nech to zvládame v pohode 😎 a tých -10 kg je fantastických 😵 ja idem dnes na 4 hodky do robotky, tam vydržím len o čaji, a doma už len kapusta alebo karfiol 😎 dnešok nesmiem porušiť 🙄 večer idem cvičiť, vytrasiem tú slaninu 😝 😵 tak nech sa vám všetkým darí, majte pekný deň 🙂

suezana
11. apr 2011

babuľky, len tu pekne spomínajte zdravé veci - čajíky... už aj si idem urobiť, dnes som pila len kávu - super čo 😠 a potom, že chudni 😝 ja už som po obede - urobila som tie pečené zemiaky a veľa som zjedla - dúfam, že aspoň do 16.hod. vydržím 😒 bujón nemám, tak idem ten čaj uvariť....
@dajna11 aj tebe krásny deň 🙂 ja dám UHT zajtra a behnem kúpiť moje rezance do pandy 😵 😵 😵 😵 už som si myslela, že stačilo, ale zas mám chuť 😅 s tou surovou kapustou 😵
@kubkovka aj ja som asi 5 minút kukala na 4 lyžičky jogurtu fantázia, či dať alebo zahodiť 😕 😕 😕 😕 😕 dorazím to moje dieťa....nezje to a nezje, vždy nechá niečo v kelínku 😝 zjedla som 🙄
No a mám pred sebou tie slivky umeboši - dnes prišli od kamošky... počkajte odfotím 😕 🤐

suezana
11. apr 2011

vyzerá to, akoby tam bola nejaká pásomnica 😕 🤐

tinkaa23
11. apr 2011

@suezana ajoj .-)aj ja mam dnes skroby,pecene zemiaciky a olivy,vikend som zas zhresila,boli sme na oslave ale uz sa tym az tak nestresujem,tento tyzden bude zasa vzorovy.-)ňako sa mas?

mimika4408
11. apr 2011

@ingridka22 vsak ti napisem kolko toho nachodime do konca sk.roka 😉 a kolkokrat budeme doma....urobim si statistiku 😀 a mozno presiahneme chorobnost za tieto 3mesiace ako vsetko dokopy za 3 roky 😒

mimika4408
11. apr 2011

@suezana a ako to cudo chuti moja???? 😕 😕 😕

suezana
11. apr 2011

@mimika4408 pozitívne myslenie dievča 😎 a nie negatívne 😝

suezana
11. apr 2011

@tinkaa23 ďakujem dobre 🙂 zachvíľu idem pre malú, dúfam, že nerevčala celý deň 😅 ale diétka nič moc ani u mňa 😔 ale dnes to dokážem 😎 keď už som odolala toľkým veciam dnes a to som sama doma 😀 😀 😀 😀

suezana
11. apr 2011

@mimika4408 malo by to byť slané, ale ešte som to neotvorila, čakám, čo mi kamoška napíše.... lebo neni tam nič napísané, ako to papať 😉 na nete som našla, že štvrť denne, ale aj to, že len 2xdo týždňa, tak uvidím. Inak našla som super stránku o tom. Od dnes pijem umeocot - je slaný - tak som zvedavá 😉 http://www.dia-potraviny.cz/ume.html
podľa tejto stránky je to geniálny liek 😎

mimika4408
11. apr 2011

@suezana tak prijemne zdrave papanie 😉

mimika4408
11. apr 2011

@suezana pocuvaj,to su slivky z japonska???? noooo to bude ozaj zdrave 😉 😀

kubkovka
11. apr 2011

ahojte babenky, tak ja na obed roztek so salamou, teraz kusok torty.......a idem si urobit kavu...........

veronika2108
11. apr 2011

ahojte, chcem sa len poradit, ci sa moze v tejto diete jest muesli? a ak ano tak, do ktoreho dna ho zaradujete? vopred dakujem. prajem pekny den 😉

ingridka22
11. apr 2011

čauko 😉 zatiaľ vitamíny zvládam, mám v sebe len kúsok uvareného karfiolu s brokolicou... veľmi by som chcela dnešok vydržať a nezhrešiť 🤐 @suezana, ochutnávka už bola??? ako dopadla??? 😀 sú tie slivky jedlé? 😉

adamko05
11. apr 2011

prechválili ste ma... 😠 ☹ ☹
dala som si 4 kocky ladovej čoklady ☹ ... som bez večere (asi 😀 )

inak ahojte

a teraz idem na domace práce, umyť okno, kuchynsku linku... uchodena som z mesta, kuaaa... auto človek kupi na počkanie a klučku na vchodvé dvere aby som si dala objednať a nabehla milion kilometrov, kym najdem taku, čo sa mi aspon ako tak pači 😠 😀

adamko05
11. apr 2011

@suezana nie som dobry vzor, ako vidíš 😒 ... ale musím sa zaťať, lebo tie dve kg isto bude trvať aj dalších 6 tyždnov, kym sa ich zbavím 😖 😖
nechapem to, niekto dva dni neje a ma z vahy dole 3 kg, z pasa 3 cm a ja .... 😒 😒 ?

kubkovka
11. apr 2011

@veronika2108 musli by som jedla na UH

suezana
11. apr 2011

@kubkovka tu 14.17 je link na tú slivku, mrkni 😉 je to tam super opísané....ak je to pravda.
@veronika2108 áno, na uht - k tomuto dňu sa zaraďujú obilniny, zrná,... 😉

suezana
11. apr 2011

Slivku som ešte nekoštovala, teraz som prišla z vonku, ideme chodiť behávať 😅 idem mrk, či mi kamoška odpísala čo s ňou 😕 😔