90-dňová dieta II. Pokračujeme...

dannynka
5. jún 2008

tak babulky tu mozte pokracovat..... 🙂

borabora666
23. máj 2011

ja chcem natvrdo zacat buduci tyzden,ale ked chces,mozme aj dneska uz zacat..ja len mam problemy s antikoncepci co beriem,zadrzujem vodu as neviem schudnut...ale manzel nedelu odchadza do anglicka na 6 tyzdnov,tak ju vysadim a pojde to ako v januari....pak nasadim inu,ale ako chces...mozme od dneska,ja som okrem kavy este nic do pusy nedala....vlastne troska melounu...tot vsjo😀

claudica
23. máj 2011

@borabora666 no ja som už dnes mixovala, takže zajtra by to šlo.

borabora666
23. máj 2011

ok...zajtra zaciname teda

cessy
23. máj 2011

ahojte......
@dajna11 dnes pocitam dni a ja mam zajtra prvy vodovy.....ako to vydrzim, ked dnes len ovocko...a zajtra nic????, 😖

claudica
23. máj 2011

@borabora666 dohodnuté 😉

dajna11
23. máj 2011

@cessy no ja ti nev iem ako to zvládneš....lebo ja som to nezvládla 😀 😀 😀 😀 ...takže asi tak....rady ti dať neviem....ja viem že je to nad moje sily iba vodu... 😒 😒 nuž držím palce moja

suezana
23. máj 2011

@cessy neboj zvládneš 😉 len sa sleduj a neboj a keby bolo zle, vždy si môžeš niečo dať 😎

cessy
23. máj 2011

@dajna11
@suezana
no dakujem vam...uz dnes mi to ovocie nestaci 😕 , ale samozrejme budem sa snazit, no a stredu sa budem vazit, ale poviem vam, nemam dobry pocit zo seba 😖

cessy
23. máj 2011

@dajna11 ty mas dnes tiez ovocko, ci si si davala?????

@suezana ty mas aky den???

suezana
23. máj 2011

@cessy ja som si dala ovocko, lebo včera večer a v noci som totál pokazila bielkoviny ☹

suezana
23. máj 2011

@cessy inak aj ja som mala taký pocit pri vodovom dni...ale zajtra budeš mať stiahnutý žalúdok, nie je to ťažké....sama uvidíš, že je to v hlave, ale ak mám byť teda úprimná, ja som zvládla dva vodové dni a potom som si povedala, že to viac nebudem robiť - nevyhovuje mi to, že po nich som sa nevedela dojesť - čiže celá tá snaha stratila zmysel 😉

cessy
23. máj 2011

@suezana no ja som vcera tiez dost pokazila...... 😒 , ale co uz.....dufam ze mi pojde aspom 4 kg dole.....ved za mesiac by mohlo aj 6 ale......u mna asi nie

dajna11
23. máj 2011

@cessy no ja som si dala jeden banán a nektarinku ráno,na obed grep a jeden nanuk 😀 😀 😀 ,....čo narobím???a tak ja si z toho velkú hlavu nerobím....treba mysleiť pozitívne a nie sa tým stresovať....si myslím ja 😀 😀 ...takže neboj,odváž sa určite bude dosť toho dolu.....u mna boli asi 4kg,ale u teba isto viacej.verím ti. a čo si dnes mala ty na ovocko?

hrinkaj
23. máj 2011

@dajna11 Nedala som si...

hrinkaj
23. máj 2011

Ahoj ja mam zatiaľ šiesty deň a dole 2,6kg tak to zacina fungovat...

cessy
23. máj 2011

@hrinkaj gratulujem

@dajna11 nanuk??? mnaaaaam len provokuj 😕 😀 😀 😀 😀 😀

cessy
23. máj 2011

@dajna11 dnes mame aj "ano sefe"....to uz nemozem ani pozerat, lebo slintam jak bernardin.........

dajna11
23. máj 2011

@cessy no taký maličký.....a ked som bola poobede na zmrzku s dcerkou tak ja som si nedala.... 😀 😀

cessy
23. máj 2011

@dajna11 zmrzlinu to nemusim, toho sa bojim, ale nanuk by som si dala aj teraz ☹

dajna11
23. máj 2011

@cessy to bola strojová,to maju málokde....je skvela.

cessy
23. máj 2011

@dajna11 poznam to...... aj tu maju take 😅

deti ti uz spia??

dajna11
23. máj 2011

@cessy už konečne ano...dcera nevedela matiku,horor.

miruska15
23. máj 2011

@claudica
@borabora666 baby idem s vami ja potrebujem aby ma niekto tahal sama sa na to nedam ešte som žiadnu dietu nedržala ale rokmi pribudaju deti 😀 a s detmi aj kila 😀 nemam ich vela ne sebe ale vadi mi to.tak rano si dam ovko a na obed mi poradite?rano kuknem či ste tu zatial papa idem si ju naštudovat 😒

claudica
24. máj 2011

@miruska15 No super, teším sa... Takže dnes 1. deň - bielkoviny. Na raňajky si dám jablko, na obed som si do roboty pripravila prsíčko podusené a k tomu uhorkový šalát. Dnes bez polievky, to som akosi zanedbala... A poobede keď prídem z práce, niečo vymyslím.

dajna11
24. máj 2011

dobré ránko.....dnes ako????teplo..dáme len vodu?🙂

borabora666
24. máj 2011

@miruska15 vitaj......
@claudica tak babule...ja dnes na ranajky:jablko ,banan,jablcny ocot a obed sopsky salat s balkanskym syrom a k tomu kusok mozzarely na veceru uz len salat.....

kubkovka
24. máj 2011

@borabora666 tak ja som mala na ranajky kavu.........a idem dat nejake ovocko

borabora666
24. máj 2011

@kubkovka ja jsem snedla ovocko po ceste z obchodu,jsem dnesxka doplnila zasoby,ale za chvilu ceresne na strome,to budou ovocne dni

kubkovka
24. máj 2011

@borabora666 no ja som zjedla banan, lebo uz ho nemal kto a bolo teda treba a pijem cistu vodu.........

borabora666
24. máj 2011

ja tiez vodu a kavu....tu som este nestihla dopit a maly ma nervaci...idem mu dat caj nech zaspi...ked teda zaspi...dneska ani nevarim...muzovi som kupila domacu udenu sunku.....tak mu to upeciem s volskyma okama a bude mu třo po chuti istotne viac ako privarok,ktory som na dneska planovala