90-dňová dieta II. Pokračujeme...

dannynka
5. jún 2008

tak babulky tu mozte pokracovat..... 🙂

borabora666
26. máj 2011

@suezana tak neviem ci to je makom,nebo tym extremnym slozenim za cely den😀

suezana
26. máj 2011

@borabora666 inak včera som zjedla aj tú slivku umeboshi a to robí dosť 🤐 😀 😀 😀 😀

suezana
26. máj 2011

takže ak máte niekto problém, pol slivky každý večer a je to 😎 ale je slaná 😝

cessy
26. máj 2011

ahojte.....asi uz vsetky spite, ale neva, ja som hore 😀
@suezana ja som tie slivky u nas pozerala a panulka mi dala taky skleneny poharik, v nom 3-4 slivky a ze 14 eur???? 😕 😕 😕
tak som si radsej kupila nieco na cistenie organizmu, toto sa mi zdalo byt neako vela ze nieco nesympaticke v pohariku 😝 😝 😝 😀 😀 😀 😀
ty si tu davala neaky link a tam to nebolo take drahe...a dokonca tam toho bolo aj viac ako 3 slivky 😕

suezana
26. máj 2011

@cessy noooo to ja som dala asi 4 eurá za 150 gramov +- ja som žgrlavá, ja nedám veľa za nnič 😅

cessy
26. máj 2011

@suezana no ved mne sa to neako nezdalo...... ja aj dam viac...keby boli sladke, tak by som ich hned kupila, ale ako si pisala ze su slane....este aj to ma odradilo.
a to aj zuvkas tie slivky?? alebo len prehltnes 😕 😕 😕

suezana
26. máj 2011

@cessy fúúúj, len prehĺtam - to je len kúsok, to je malé....

miruska15
27. máj 2011

Dobre ranko 🙂 Tak ja dnes idem bojovat s ovocim dufam že to zvladnem 😉

dajna11
27. máj 2011

obré ránko,aj ja mám dnes ovocko a zajtra poslednú vodu a potom sa dožeriem ako prasa 😀 😀 😀 😀 😀 😀

pivka
27. máj 2011

Ahojte babulky, chcela som Vás veľmi pekne poprosiť, či by ste mi niektorá z Vás mohli poslať knižku 90 dňová diéta v el. podobe na mail anna.as@post.sk. Vopred veľmi pekne ďakujem 😅

miruska15
27. máj 2011

ranajky pol žlteho melona 🙂 Idem do Lidla na ovocie

claudica
27. máj 2011

ahojte, dnes mám v sebe hrozno, na obed ma čaká jablko, broskyňa a doma sa mi chladí melón na večeru... hádam vydržíme. Jaj, a ešte kávu som si dala. Bez tej sa nezaobídem...

cessy
27. máj 2011

ahojte ja som mala n a ranajky jahodky, mnam take boli fain, od nasich zo zahradky.....s tymi z obchodu sa to ani porovnat neda 😝

obed este neviem, zas si nieco na poslednu chvilu spravim 😵

@suezana aky kustek, štvrtka????? alebo aky kusok, lebo asi si to kupim, len musim zohnat tie lacnejsie

suezana
27. máj 2011

@cessy polka slivky, ale to je malé asi ako egreš, možno trošku väčšie, ale keďže je tam kôstka, tak ty ješ len taký kúsok. Inak krásne to vonia, ako slivka, alebo čerešňa.... len oni to nakladajú do slaného nálevu, tak preto je to slané. http://www.bio-obchod.sk/produkt-914/umeboshi-s...

suezana
27. máj 2011

inak niekde sa uvádza, že to stačí 3xtýždenne papať ... ja som občas aj zabudla. predvčerom som dojedla poslednú, a kúpim si to zas.

suezana
27. máj 2011

@miruska15 dnes nás má veľa ovocný deň 😝 😀

suezana
27. máj 2011

@pivka posielam 🙂

cessy
27. máj 2011

@suezana videla som ze to nieje velke, povedala by som ze tieto boli asi ako figy velke. skusim to 😕

suezana
27. máj 2011

@cessy skús, mne to veľmi radila kamoška, ktorá sa venuje zdravej výžive a prírodnej liečbe 😉

cessy
27. máj 2011

@suezana taketo nieco to bolo, ale tu je uplne ina cena, bud som zle pocula, alebo to boli neake ine slivky

suezana
27. máj 2011

@cessy ja som našla tieto slivky aj v cene 35 eur za pohár sklený 😕 takže môže byť...

cessy
27. máj 2011

jejda a ja som ti zabudla dat link, som ja teda.... 😀

http://www.planetafood.sk/product/sk/Umeboshi-c...

cessy
27. máj 2011

ahojte tu nikto?????
ako sietujete?????

cessy
27. máj 2011

dietujete 😀

dajna11
27. máj 2011

@cessy oddychujeme....vysávame...pijeme

miruska15
27. máj 2011

@cessy ako dietujem no ťažko som stale hladna ale už su 4 hod tak snad to vydržim.Aj ked mam nutkanie si niečo dat ☹

ludkaol
27. máj 2011

Ahojte od podelka chcem začať s dietou,,poradite mi??knihu mám
čomu sa mam vyvarovať??? dakujem vám baby

dajna11
28. máj 2011

dobré ránečko....tak ja dneska posledný vodový den a finišujem.....rychlo to ubehlo,na začiatku som hned nariekala že tri mesiace nebudem držať dietu,že skusim a uvidím.....ale ono to ide,celkom v pohode.....takže nekončím.....pokračujeme.

miruska15
28. máj 2011

Ahojte
@dajna11 a vysledok maš aky? ja mam dnes 5 den a som milo prekvapena som neverila že to takto pojde.Dnes mam masko juuj sa tešim.

dajna11
28. máj 2011

@miruska15 10kg....dolu.a snád ešte trošku dolu pojde ked budem takto papať...ako ja som to zasa nedodržiavala úplne na 100%.....sem tam som mala prehrešky...bola aj velká noc🙂)jozefovia.....takže asi tak...