90-dňová dieta II. Pokračujeme...

dannynka
5. jún 2008

tak babulky tu mozte pokracovat..... 🙂

suezana
31. máj 2011

@ludkaol nevadí, aj ja som dnes dodrbkala 😝 😝 😝 zajtra bude dobre 😉

suezana
31. máj 2011

@perla200 krása, 😵 😵 😵 😵 verím, že si nadšená 🙂

cessy
31. máj 2011

@ludkaol 😔 😔 😔 😔 😔 😔 😢 😢 😢 😢 😢 😢

dajna11
1. jún 2011

ahojte.....dnes nemáme slniečko.....ja som včera na ranajky mala výživu a na obed ryžu....nič iné celý den....a to som ešte šla večer cvičiť...juj mám ja ale malý žalúdok.....ale nechutilo mi....

cessy
1. jún 2011

@dajna11 ahoj, pekne sa drzis....len tak dalej 😵

my veru slniecko mame ale neako pofukuje vetrik, aspom mi rychlo saty na snurach uschnu 😀

dajna11
1. jún 2011

@cessy no &ale dusno je riadne,som bola teraz vonku a tieklo zo mna ako v saune.....dnes máme sviatok🙂)

cessy
1. jún 2011

@dajna11 ano je horuco..... a detickam prajem vela hraciek a sladkosti 😵

dajna11
1. jún 2011

@cessy no malý nech má len plné brucho...to mu stačí.....a sofke sme objednali novú veveričku.....ale až o mesiac bude,to bude aj za vysvedčenie....

dajna11
1. jún 2011

@cessy čo na obed??ja si robim ovocné gulky...

cessy
1. jún 2011

@dajna11 ja som mala na obed broskynu a hrozno, broskyna kysla jak uhorky a hrozienko mnaaaam sladucke

cessy
1. jún 2011

@dajna11 ja som dnes malemu kupila nove knizky sice uz ich mame straaasne vela nova kniha nieje nikdy na zahodenie a moj maly knizky miluje, maly traktorcek a sladkosti.....

dajna11
1. jún 2011

@cessy máš ovocko? no ja som nič nekupila drobcovi...teda ako hračky....ani nemám kde tu ísť,s kočíkom sa nikam nedostanem iba do potravín...a teraz potrebujem helmu,sedačku na bike.....kamoška mi nevrátila že ju nemože nájsť....takže bud milá a požičaj...potom si zhánaj sama ked budeš potrebovať🙂

tutifruti
1. jún 2011

Caute zienky, tak ja tiež dnes ovocko.... Ináč akosi stojím s váhou, dole mi nejde nič, ale hlavne, že hore nejde 😖

dajna11
1. jún 2011

@tutifruti aj mne to šlo dolu pomaly...ale keby to bolo že radšej menej a na stále tak som happy.

dajna11
1. jún 2011

vrátila som sa z vonku v živote mi nechutilo tak pol litra čistej vody ako teraz....mnamky.

perla200
1. jún 2011

@suezana som nadsená....ale ved to poznas to len tak pár dní ide rýchlo dole potom to stojí🙂ale držím sa.... a ty si ako na tom? kolko si už zhodila? určite vela

suezana
1. jún 2011

@perla200 10 dole a 2 hore 😢 ani za svet zvládnuť ani jediný deň poriadne ☹ ale mám novú fotku na fb (aj tu v albume) a riadne som vychválená 😅

suezana
1. jún 2011

@dajna11
@cessy poraadili by ste mojej kamoške ohľadom marcipánovej torty??? prosím

cessy
1. jún 2011

@suezana napis co kamoska potrebuje, poradim ak budem vediet 😵 😵 😵 , aj tento tyzden robim 3 😕 😅

suezana
1. jún 2011

@cessy ďakujem, napíše ti do ip 😉

cessy
1. jún 2011

@suezana ok, ale az zajtra ti odpisem, idem spinkat, som veeeelmi unavena a hladnaaaaaaaaaaaa ☹ 😅 😕 😔 😔 😔 😔 😔

Dobru noc vsetkym..... 😔

dajna11
2. jún 2011

@suezana ja som neskúsená,len sa učím..... 😀 😀

suezana
2. jún 2011

ďakujem vám kočky 😉 už som jej dala inštrukcie, napíše do IP 😉

dajna11
2. jún 2011

že dnes ovocko a doma tolko koláčikov napečených......ako tomu odolať??hm??

pivka
2. jún 2011

čaute kočky, takže ja som práve na diétke 3 deň a priznám sa, že som veľmi prekvapená, že vôbec nie som hladná... dokonca ten vývar som úplne vypustila, lebo by som to už nezvládla zjesť... 🙂 dúfam, že to takto pôjde ďalej a vydržím až do konca.

bebebrumik
2. jún 2011

Dievčata, ja dietujem necele dva týždne a už mi dochádzaju napady čo jest - dajte tip - napr.na škrobový den...dakujem

kubkovka
2. jún 2011

@bebebrumik a co teke si zvycajne robievas?

bebebrumik
2. jún 2011

ryby-pangasa,kuracie maso, zeleninove šalaty, gril.cuketa,zelen.rizoto...

kubkovka
2. jún 2011

@bebebrumik skroby-ja som si urobila zemiakove placky bez muky a vajca, zemiaky pecene s cesnakom a rascou, a aj hurka z ryze je vraj super

cessy
2. jún 2011

ahojte, ja zas tortujem, tak som od rana ani nenakukla, nebolo kedy.... 😠

ja mam dnes bielkoviny, na obed prazenicka, mnam, tak som sa na nu tesila 😵 .....

@bebebrumik http://chudnime.kiga.sk/viewforum.php?f=32&sid=...