90-dňová dieta II. Pokračujeme...

dannynka
5. jún 2008

tak babulky tu mozte pokracovat..... 🙂

nicky182
13. jún 2011

Ahojte kocky, aky bol vikend ? U mna bol velmi naarocny 😝 😝 pekne som sa drzala a v sobotu to prislo - grilovackaaa 😠 😠 mala som sice bielkoviny, ale take masko , take masko ...snazila som sa aspon bez chleba ...
Za minuly tyzden som zhodila 1,5 kg - cize spolu za dva tyzden 3,5 kg.... som spokojna, namotivovana dalej neporusovat pravidla ...som zvedava kolko pojde dole tento tyzden 😀 😀 😀

cessy
13. jún 2011

ahojte, ja aspom takto neskoro... 🙂

ja sa celkom drzim, nevazim sa.....lebo myslim ze vahovo stojim 😒 ale ako pise
@nicky182 grilovacky....uuuuuuf, kuracie grilovane som si samozrejme dala a veru aj syrcek grilovany...no a co 😝 ale samozrejme bez chlebika 😵

sarah00
13. jún 2011

ahojte, aj ja by som sa chcela k Vám pridať. je niekto na začiatku diety? už som raz túto dietu držala a schudla som 13 kíl, bohužiaľ, nabrala som za dva roky raz toľko naspäť ☹ ☹ ☹ ☹
moja váha teraz je 90 kg, chcela by som dať dole aspoň tých 20 (by bolo dobré) ale budem realista - 10 😕 😕 😕
všetkým vám držím palce 🙂 🙂 🙂

suezana
14. jún 2011

@sedmolinka veľká gratulácia, super.... takže jedla si všetko a nepribrala si? znamená to, že sa ti krásne naštartoval diétou metabolizmus. wau

suezana
14. jún 2011

@sarah00 ahoj, no neviem, či niekto začína, isté je, že ja začínam každý deň 😝 😀 len som zvedavá, kedy sa mi to podarí naozaj 🤐 držím palce 😉

suezana
14. jún 2011

v teleráne je žena, ktorá schudla 65 kíl 😕

borabora666
14. jún 2011

@sarah00 ahojky som na tom podobne....v januari som mala 97kil....po prvni vode 88,5kg a nejak som prestala....zacala som jest novu antikoncepciu a darmo som zacinala znova a znova,vaha nesla dole skor naspat hore....znova som potom zacala 24.5.ale manzel odisiel az na zaciatku juna na montaz a vysadila som lieky...od te doby sa vaha hybe smerom nadol...mam teraz 86,5kil a tiez mierim na 70tku....tak pod do toho..sice mna uz ceka o tyzden voda prva,ale kludne zacni....budeme sa hlidat😀

tutifruti
14. jún 2011

Ahoj dievčatá.... tak ja mám dnes druhú vodu 😝 Hladná som jak pes.... ale teším sa na zajtra ráno, ked vám zreferujem, koľko som schudla 😉 Baby chcem sa opýtať na takú vec, v sobotu máme stretko z júloviek a samozrejme bude guláš a grilovačka... a je mi jasné, že poruším, lebo mám ovocný den ☹ Takze sa budem snaziť papat zdravo 😀 , ale ako mám pokračovať.... dať si potom v nedelu ovocko, alebo bielkovinový den, ako mi vychádza.... poradte....
A ešte niečo.... ochádzame 7.7. na dovolenku a mne bude chýbať do konca diety 11 dní ☹ Nechcem tam moc vyjedat, ale určite to nevydržím tak ako doteraz /bez prehrešku, čo sa týka jedla 😀/ Určite si tam aj pivko dám... tak som zvedavá.... kolko priberiem 😠

tutifruti
14. jún 2011

Jaj a este nieco
@suezana prosím ta kde sa dozviem viac o tom, ako pokračovať? Je nejaká kniha?

borabora666
14. jún 2011

@tutifruti tuti ja bych normalka pokracovala,nemenila by som poradie.....ked si das bielkoviny namiesto ovocka,daj si zasa potom bielkoviny ako mas,ved ked mas delenu stravu tiez mozes mat bielkoviny dvakrat za sebou.....ale urcite by som nemenila poradie,ze po bielkovinach ovocko...tolko moj nazor

tutifruti
14. jún 2011

@borabora666 dik, ved som aj sa tesím, že dva bielkovinové 😀

sedmolinka
14. jún 2011

@suezana no za tých 6 týždňov som pojedla kade čo a nepribrala som vôbec 🙂 mali sme aj dosť osláv, tak aj sladké som si dala, aj zmrzlinu som jedla...ale chcem dať dolu ešte aspoň 5 kíl a budem veľmi spokojná 😉 ...tak pokračujem znova...dnes mám škroby...kapustová polievka so zemiakmi...tá zasýti určite 🙂

borabora666
14. jún 2011

@sedmolinka ja mam tiez skroby....ostala mi kapia trikolora,tak som ju podusila a do toho hodila troska kari ryze a velmi dobrucke to bolo...len sa neviem pohnut a to som zjedla len maly dezertny tanier toho a viac kapie ako ryze....ufffffffffffffffffffffff,idem nieco robit,nech to spalim😀

suezana
14. jún 2011

@tutifruti pošli do IP mailovú adresu a ja ti pošlem pokračovanie

dajna11
15. jún 2011

ahojte kočky......dalšie kilečko dolu🙂).....a inak včera som sa dozvedela,že kamoška,koli ktorej som s týmto začala lebo krásne schdula...to má za 3mes.všetko nazad:(

borabora666
15. jún 2011

@dajna11 dajni to asi zalezi od toho aky ma metabolismus a i od toho ako potom zacne jest,ked nekontrolovane,tak sa necudujem...ja asi ked to skoncim a budem jest normalne a zjistim,ze priberam,tak zariadim do jedalnicku zasa prvky 90dnovky....nebudem pozerat ako nazad priberam.....ale uz tiez nezmenim,ze na ranajky ovocie...mne to len vyhovuje a na kopu zeleniny a salatov som si zvykla a to tiez chcem dodrzat.....

dajna11
15. jún 2011

@borabora666 ved jasne že asi jedla už normálne a takto to dopadne,len ma to zarazilo...tak super vyzerala....no škoda to......ja nadalej jem ako počas dietky....ale to ovocie ráno mi už občas lezie na nervy......teraz dám jogurt🙂

nicky182
15. jún 2011

@dajna11 ahoj, v poslednej dobe o tom aj vela citam, ze ked prestanes s touto dietou vrati sa ti to naspat, ak to nebudes nadalej dodrzovat 😢 myslim, ze je to individualne, ale nieco na tom bude, hmmm ...ovocie na ranajky mi tiez lezie na nervy obcas,ale uz som si zvykla ...jaaj, taky chlebik s masielkom a suncickou 😀 😀

borabora666
15. jún 2011

@nicky182
@dajna11 baby nestraste ma,ja take ani radsi nechcem citat.....

@nicky182 a nerob chuuuuutky...sliny mam maz na klavesnicu😀

nicky182
15. jún 2011

@borabora666 haaa, mi hovor 😀 😀 😀 mam pocit, ze teraz na mna ide kriza -uz asi dosli zasoby ulozene v mojom tele, hihi ....to trvalo ...

dajna11
16. jún 2011

@nicky182 ale tak to je u každej diety,že ked začneš inak jesť a hlavne sa nekontrolovať,pojde to nazad.preto by toto malo byť o zmene život.štýlu,a stravovania......nuž neviem či to vydržím...tie ranajky mi už síce nechutia,lae zasa som si zvykla že vela nezjem,telo nepýta....ráno...aspon 😀 😀

borabora666
16. jún 2011

@dajna11 aj ked je zaujimave,ze vsade do nas vstepuju ze ranajky su najdulezitejsie a treba sa poriadne najest a tu u teto diety je to naopak

dajna11
16. jún 2011

@borabora666 no presne. manžel tiež že raňajky su doležité,kamoška čo študuje výživu,tiež že ráno sa treba napratať...ale zasa ked som počula dietologov,tak tí tvrdili že je dobré ráno si dať jednoduché cukry..ako ovocie...že to telo super spracuje.tak si teraz vyber.

suezana
16. jún 2011

ahojte, ja som nedávno počula o výskume, ktorý porovnával presne túto vec, že ako ovplyvnia raňajky tvoje ďalšie jedenie počas dňa. Vyšlo im, že skupina ľudí, ktorý mali kráľovské raňajky vôbec nebola na obed menej hladná, ako skupina, ktorá mala striedme a ľahké raňajky - dokonca tí čo jedli ráno veľa, potrebovali aj väčší obed a vraj aj večeru - mne to vychádza takto: roztiahni žalúdok ráno a bude pýtať celý deň 😝 😉

suezana
16. jún 2011

@dajna11
@nicky182 a ostatné - ja vám hovorím, že áno priberiete - keď sa vrhnete na jedlo bez rozmýšľania....ja po 90dňovke veľmi bojujem, aby som zvládala dni dodržať, večer si doprajem - samozrejme je to to najhoršie čo robím 😒 a viete ako to začalo? nakúpila som si nové veci, rifle, ... a spokojnosť a myslím si, že už môžem jesť piate cez deviate 😲 ale 🤐 🤐 🤐

nicky182
16. jún 2011

@dajna11 ano to ti mozem potvrdit, ze rano uz menej zjem, co sa cudujem, lebo ja som mavala take bohae ranajky...dnes som uz zjedla len 1 kiwi, druhu uz nechcem ... 🙂

nicky182
16. jún 2011

@suezana to je jasne, mas pravdu ...preto si aj myslim, ze tato dieta je tak dlho, kvoli navykom ....no nebolo by super keby bol ubytok vahy trvaly ??? 😎 😎

dajna11
16. jún 2011

@suezana ved hej,to je jasné.....aj ked ja som nikdy nebola na sladké nejako,nikdy som nekontrolovatelne nejedla...a i tak som bola ako balon 😀 😀 😀 😀 😀 ale včera som si kupila krásne prádelko,juj ako sa teším.... 😀

borabora666
16. jún 2011

@dajna11 ja tiez cakam ked schudnem tak si kupim vysnivany korzet a podvazkovy pas😀

dajna11
16. jún 2011

@borabora666 noooo aj po tom som poškulovala...ale tak ja som skor za praktické veci....a mojmu sa aj tak nezavdačím nijakým prádlom🙂))lebo že najkrajšie prádlo je to,na zemi🙂