90-dňová dieta II. Pokračujeme...

dannynka
5. jún 2008

tak babulky tu mozte pokracovat..... 🙂

jania023
9. okt 2011

@kika25 tak ako sa drzis?ja som pribrala s5 tie 3 kyla co som schudla lebo nejak som polavila od diety 😠

nienna
10. okt 2011

ahojte ja dnes držím druhý deň, len jedna vec mi nieje jasná, v dňoch keď je odstup medzi jedlami 3 hodiny, napr. raňajky mám o 9tej, obed potom o dvanástej a večeru mám mať o tretej??? to akože už po tretej hodine poobede nebudem nič jesť???? ako to riešite???

fnukkacikk
10. okt 2011

ahojte,tak ja mam dnes prvy den...🙂)))

lucijja
14. okt 2011

nienna: tiez som drzala 90dnovku, ten odstup je minimalne tri hodiny...🙂

lucijja
14. okt 2011

a len tak pre inspiraciu schudla som z 89 na 68, presla som na racionalne stravovanie, tak sa stravujem dodnes a dnes - po dvoch rokoch mam 63kg...Nie je to stale ideal, ale jem 5-6x denne takze to ide pomaly ale isto. A ked mam niekedy obdobie ze jem vselico aj tyzden alebo dva (tiez som len clovek) tak vaha mi vyskoci max. o pol kila a stoji... 🙂

maricenka1
14. okt 2011

Ahojte 22.10 mi konci 90 - dnovka,chcela by som prejst na druhu cast citala som aj knizku len som z toho popletena 😲 😲 viete mi to vysvetlit v skratke?

maricenka1
14. okt 2011

@lucijja si dobra ze sa takto drzis aj po 2 rokoch.Delis si tu stravu ? Skus napisat co jest cez den.

lucijja
15. okt 2011

@maricenka1 nedelim nic...zo dva mesiace som si vazila vsetko co zjem a preratavala to na kJ, a skladbu bielkovin, sacharidov a tukov podla mojho bmi, ktore mi vypocitala kolko mam toho prijat aby som chudla. No a teraz uz idem odhadom. Ale v podstate jem - na ranajky celozrnny rozok so sunkou a syrom a zeleninou, na desiatu biely jogurt s ovocim a nejakymi vlockami(sojovymi, alebo ovsenymi), obed- klasika 100g maska, ryby alebo nieco take dobre stravitelne a priloha k tomu a zelenina, olovrant - nejake tri knakebroty so sunkou a syrom, alebo pomazankou, alebo rybacou natierkou, alebo cottage syrom a vecera tiez to co na obed ale iba so zelninou bez prilohy, alebo cottage, tuniak, alebo zeleninovo sunkovo syrovy tanier...na co mam chut...🙂 Je toho vela, a mala som problem zjest taketo mnozstvo jedla na zaciatku, lebo som vzdy jedla malo aby som chudla ale ono to ozaj funguje. Tie porcie nie su velke, su skor castejsie a ide to. Tym ze mam spravne zlozenu stravu nemam hlavne chut na sladkosti a kravinky. takze super, som spokojna. No a pitny rezim dodrziavam a uz rok cvicim aktivne zumbu. 🙂

lucijja
15. okt 2011

@maricenka1 a kolko si dala dole, ked uz budes koncit? Inak tej dvojke som nepochopila ani ja... 😀

maricenka1
15. okt 2011

@lucijja mam dole 18 kg. Ale posledne 2 tyzdne som trochu polavila zacinala sa mi tocit hlava . Tychto veciach som zaciatocnik do tejto diety som si nekontrolovala co zjem a kedy a kolko.Ako zistim svoje bmi?

lucijja
15. okt 2011

@maricenka1
chod na stranku www.chudnutie-ako.sk a tam si najdi zalozku bmi, vloz tam svoje udaje a povie to...

llumka
15. okt 2011

babenky obdivujem vas co ste drzali aj druhy krat.
ja chcem drzat druhy krat ale vobec mi to nejde,vzdy som po par dnoch vzdala 😠 😠 😠

suezana
16. okt 2011

@llumka ja takisto 😲 😲 😲 tak by som sa potrebovala naštartovať a nič... nejde toooo

nienna
16. okt 2011

baby tak ja mám prvý týždeň za sebou a dolu mám 2,5 kila 😀 ale je z čoho zhadzovať veru, tak paráda, len sa fakt bojím že to naberem všetko po skončení diéty, nechcem sa do konca života takto stravovať, no nevravím ani že sa budem prejedať, tiež som si prečítala tú druhú časť knihy, dalších 90 dní a tiež som to veľmi nepochopila 😅

mimi1111
18. okt 2011

ahojte kocky tak aj ja som sa rozhodla s tou dietou dnes mam este len prvy den dufam ze to nejako zvladnem no taka som hladnaaa 😀 😀 😀

lucanka49
18. okt 2011

kto sa ku mne pridá nech som neni v tom sama,od zajtra🙂

tibinka22
18. okt 2011

@lucanka49 bože, ja teda, xixixxi už po neviem koľký krát, ale musím to vydržať.... takže zajtra začíname??? 😀
Ale musím, keď si predstavím, že budem mať možno aj o 20 kg menej, tešííím sa..... 😵 😵 😵

lucanka49
18. okt 2011

@tibinka22 jej som rada že som neni sama nato,ja bych potrebovala aj tych 20 dole..už sa citim hrozne,nemaš nejake recepty??neviem čo variť,diky 🙂

lucanka49
18. okt 2011

@nienna a aku knihu maš??poslala by si mi nejaky receptin,ďakujem.Nika

lucanka49
18. okt 2011

žienky dajte mi nejake rady na receptiky ďakujem vopred 🙂

tibinka22
18. okt 2011

@lucanka49 vieš ja to nejako nepreháňam.... čo príde a je to v ten deň tak to zjem.... čiže ak neplánujem extra variť, kľudne si dám praženicu na obed 😅 (teda v bielkovinovom dni) no a keď sú škroby, tak si väčšinou robivam zemiakovú placku- len 2 zemiaky nastrúham ochutím a opražím na troške oleja ako klasické placky...
No a keď mám ovocie, ja ho absolútne nijako nepripravujem- čiže nezapekám, či podobne ako to tam je v knihe, len normálne jem... 😉

santerra
19. okt 2011

Ahojte, tak o dnes začínam 🙂 V tehu som pribrala 30 kg 😖 14kg je už dole ale aj tak mám čo robiť, aby som sa dostala na svoju váhu 🙂 Snáď to neovplyvní dojčenie, máte stým skúsenosti?

lucanka49
19. okt 2011

@santerra ahoj ja tiež začinam od dneska,sice už nekojim neviem ti poradit v tomto..ale som rada že nas je viac budeme sa motivovať🙂

borabora666
19. okt 2011

babulky ja zacinam asi po 180te....vzdy nekdo prijede a ja musim varit i jine a pokazim to...no ted snad uz ne.....mam nejak dneska moooc energie...tesim sa z toho ze je nas tu zasa viacej...sama to drzat tiez neviem

lucanka49
19. okt 2011

@borabora666 tešim sa tiež,daj nejaky receptik na zajtra🙂 som si objednala tu knihu s receptami ale dokedy dojde neviem čo variť,ďakujem vopred .)

borabora666
19. okt 2011

@lucanka49 ahoj ja sa zajtra chystam na paprikovew brambory......znas???? na cibulce na parice uvarene bramburky???? a k tomu cviklu alebo calamadu..mnam

nienna
19. okt 2011

@lucanka49 ahoj 🙂 tak super že si začala, ja som teraz 11.deň, a je to v pohode, jedine sladkosti mi chýbajú 🙂 a super recepty sú na stránke chudnime.kiga.sk 🙂 tam sa len zaregistruješ a môžeš sa inšpirovať

lucanka49
19. okt 2011

@nienna
@borabora666
diky baby🙂

borabora666
20. okt 2011

tak co babulky,ako sa drzkate????

lucanka49
20. okt 2011

@borabora666 ahojky ujde to,ale som sa chcela opytat,mysliš že je zle že ked mam fakt už velky hlad že si dam nejake ovocie,,?? NEVIEM čITALA SOM U JEDNEJ PANI žE ONA JEDLA OVOCIE KED MALA hlad,a že dieta jej išla super,tak mysliš že je to v pohode,ja nemam tu knihu tak neviem čo presne možem a čo nie:.. 🙂 a čo dneska variš?? jaj tie paprikove brambory🙂 ja som robila zeleninove rizoto,neviem či to sice možem alebo nie,ale ved je tam len ryža,kukurica a hrašok,a koreniny.tak hadam..a čo budeš zajtra daj prosim nejaky typ,ďakujem a pekny deň 🙂