90-dňová dieta II. Pokračujeme...

dannynka
5. jún 2008

tak babulky tu mozte pokracovat..... 🙂

sajmonkaf
30. máj 2012

@miskakyska tak to určite bude aj moj pripad,lebo nemožem tolko schudnut kolko by som chcela,čiže si dam pokračovaciu a potom znova tuto.Ak som dobre pochopila,po tejto nabehnem na pokračovaciu,ale bez pauzy,že?

susi21
30. máj 2012

@miskakyska a nepisu preco?

sotia
30. máj 2012

@sajmonkaf

@miskakyska no kočky, na FB som si vás popozerala....máme krásne detičky a ešte aj pekné budeme, no čo viac nám treba?

sajmonkaf
30. máj 2012

@sotia 😀 😀 😀 😀 😀 😀

susi21
30. máj 2012

hm... ja tu dvojku sice nemam ale co som tu tak citala, tak je to to iste len ovocny den je kazdy siesty den, vodny ostava a cez den sa moze dat napr. na obed bielkovinovy a na veceru uhlohydratovy..... tak mi to nejak nejde do hlavy, ze sa to neda.....

miskakyska
30. máj 2012

@sajmonkaf áno tak ako vravíš..
@susi21 že aby si telo oddychlo,zregenerovalo sa,lebo spaľovanie tukov je namahavy proces pre telo..tak nejako to tam bolo

sajmonkaf
30. máj 2012

@susi21 ja už tiež tu dvojku zhanam.

sajmonkaf
30. máj 2012

tak pre dnesok sa lucim,pa zajtra 🙂

miskakyska
30. máj 2012

@susi21 však si urob ako uznáš za vhodné,ja som to nevymyslela..strieda sa to takto bielkoviny,škroby,škroby,bielkoviny,uh,vit..a tak ako ty hovoríš,ale šak to máš ako vidím v malíčku
@sotia ja som si tam nechala len par fotiek..som to zmazala skoro všetko

susi21
30. máj 2012

@sajmonkaf pa
@miskakyska no tak ja neviem, v jednotke o tom nepisu tak to risknem 🙂 ved hadam len budem citit, keby som bola unavena.... teraz sa praveze citim omnoho lepsie, ako pred dietou,takze sa spolahnem na svoj vnutorny hlas 😀 😉

susi21
30. máj 2012

@miskakyska nemam to v malicku... ani som nevedela, ze sa to strieda takto, len som vedela, ze ovocny je kazdy 6 den.... ale co ja viem ja v tom velky rozdiel nejak fakt nevidim, ty hej?

miskakyska
30. máj 2012

@susi21 to je na jedno kopyto..ja som ju nedržala na sto percent a mam dole 10kg...išlo by aj viac,ale teraz to je origoš...niekto vraví,že až moc...aale nech sa stará každy do seba..dobre babky..odchadzam aj ja do večnych lovíšť,. dneska som ľudkovia zaspala rano do roboty

susi21
30. máj 2012

@miskakyska no tak to si krasne schudla 🙂 bru noc

sotia
30. máj 2012

@miskakyska no ja som akurát včera tiež mazala...inak z čoho ty chceš ešte chudnúť?Veď si tenučka...ale je to fakt o vnútornom pocite, ja sa teraz cítim super.... vždy som mávala okolo tých 68 kg, pribrala som, keď som sa na skúšky učievala...chodila som do roboty, doma školáčku, chodila som do školy, po nociach som sa učievala a pchala do seba jedno cez druhé...no bolo mi to treba?

miskakyska
31. máj 2012

@sotia díky za lichôtku :o)) jasnačka je to aj o vnútornom pocite...a také jarné upratanie,detox :o)) na začiatku som tu nariekala,že to nezvládnem..a zvladla som..a aj zvykla...tiež som tak jedavala celý deň nič a na noc som sa nemohla dožrať..

miskakyska
31. máj 2012

Veeečerááá :o)

miskakyska
31. máj 2012

Kremeš sa mi zas kdesi stratil po ceste,och..som sa chcela pochváliť

miskakyska
31. máj 2012

Téééééda,vy ste sa dneska všetky dohodli a či čo?? :o)) halóóóó

sotia
31. máj 2012

@miskakyska no ja neviem, asi len my dve nemáme čo robiť.....

miskakyska
31. máj 2012

@sotia no veď to! :o) ja písavam z mobilu a potom to tak vyzera,že tu aj spávam...no ale kukni na ne,ani jedna nevyleze!!

sajmonkaf
31. máj 2012

@miskakyska no ja som akurat vyliezla,ale asi už tu asi nikto nebude,či?Som taká spokojná,miska zmrzliny spravila svoje 🙂

sotia
31. máj 2012

@miskakyska
@sajmonkaf a ja mam celý deň zapnutý počítač, tak tiež tu posnorím hocikedy

lovacka
31. máj 2012

ahojte
@sajmonkaf dakujem uz to prislo
tak ja mam uspesne za sebou prvy ovocny den a dufam ze uz ked som v tomto stadiu ze uz to pojde v pohodicke. zhanam este niekoho na cvicenie ale neviem ci niekoho najdem aby spolutrpel so mnou 😀

sotia
31. máj 2012

@lovacka jaj, keď ja by som tiež mala aj cvičiť, ale nechce sa mi....

1lubika
1. jún 2012

dobré ránko dievčatká. 😵 😵 Po dlhšom čase som sem mrkla, ako sa máte a ako vám to ide. Aáááá pozerám, je to perfektné. Každá máte čo to už z diety za sebou a hlavné je, že sú stratené prebytočné kilá. Sem-tam sa tu pozriem, čo nové, ako pokračujete a či sa niekto pridávava nový. Ide leto, tak každá chceme vyzerať lepšie ako cez zimu. 😵 😵 Ja mám 2 mesiace po diete a jem skoro všetko a kilá mám tie, ako som skončila. 🙂 🙂 Každý ma strašil a aj straší, že ved priberieš naspäť, po diete je to tak a bla, blá, blá. Ešte si dám nejakú pauzu a skočím tu ku vám odznovu. Mne sa podarilo dať dole len 7 kg 😢 😢 a ešte nejakých 7 by som chcela. Ale jem takmer všetko, len už sa žalúdok naučil na menšie porcie a samozrejme sa neprejedám a akosi mi ani veľmi na chuť nejdú hocijakú hlúposti ako predtým - oriešky, čipsy ...atd. Ráno si dodržiavam ovocko - aj teraz - pomaranč. A obed bud normálny, alebo hocičo podľa uváženia - no nedodržiavam striedanie dní. A snažím sa, že čo na obed, to na večeru. Tak držím palce a prajem veľa radosti a trpezlivosti z chudnutia. 😅 😅

alka221
1. jún 2012

@lovacka a co ides cvicit? ja tiez musim co to zhodit..rada sa pridam.

miskakyska
1. jún 2012

@1lubika v poslednej dobe sú tu riadne ukecané..však vidíš sama :o) sa tu nič teraz nedozvieš ..noo,ja osobne o.k. v stredu mam tretiu vodu..ubehlo to fakt veľmi rychlo!!..som spokojná,menej unavená,je mi faaajn :o)

sotia
1. jún 2012

@miskakyska nooo, tak ja napíšem, štve ma, že tieto dva týždne, po vodovom dni dole iba kilo....prečo??????

susi21
1. jún 2012

Ahojte, už tu asi nikto nebude, ja som u našich tak nejak ani nestíham sem kuknúť 😀 . @sajmonkaf, našla som tu link na tu dvojku. Akurát to sťahujem,tak dúfam, že sa mi to podarí. ttp://ulozto.cz/xDro6Ry/dalsich-90-dni-setton-rar emoticon

susi21
1. jún 2012