90-dňová dieta II. Pokračujeme...

dannynka
5. jún 2008

tak babulky tu mozte pokracovat..... 🙂

lucxy
31. jan 2009

dobre ranko,,,,tak ako ste to vcera zvladli?
ja si dneska asi spravim zapekane zemiaciky so zeleninou 🙂

zuza80
31. jan 2009

ahojte,
bystričanka všetko o.k.nemáš žaby v brušku? 🙂
morenka tak ty dnes,držím palce.
miresta ty dnes čo robíš na obedík?
na mna leze nejaká choroba, dúfam, že to nebude chrípka. 😢 mne sa dnes v noci malý tiež často budil a od piatej do pol siedmej sme sa hrali,potom sme ešte zabrali.on ako keby vedel, že mi je zle,tak mi schválne nedal vyspat.

marika009
31. jan 2009

ahojte babenky ja dnes bielkoviny tak si dam asi vajicka .vajicka sa mozu v bielkovinovy den no nie?vsetkym ktore maju dne vodovy den drzim velmi palce ja budem mat vodu v stredu uz sa tesim.

morenka dik za podporu

bystricanka -ty mas dnes vodu?

zuza80-chripky je velmi vela tak ti prajem aby ta obisla ,chripka pri malom dietati je drina .drzim palce

zuza80
31. jan 2009

díky marika.vajíčka možeš dnes. ja mám vodu v utorok,to zvládneme.

marika009
31. jan 2009

zuza80-ja sa tej vody trocha boji lebo to je po ovocnom dni ,bude to dost tazke bude nam zle od hladu. ☹ som rada uz som davno nemala vajicka mnam mnam 🙂

m.a.r.t.i.n.a
31. jan 2009

Ahojte kočky.

Ano, chcela by som začať, po porode mi zostalo cca 9kg hore a potrebujem to dať do mája preč, pretože si pripadám ako medveď a hlavne v skrini mám plno pekného oblečenia, do ktorého by som sa ešte niekedy rada navliekla 🙂 🙂
Ak máte nejaké "pokyny" k tej diete, budem rada ak mi to niektorá pošlete /bora05@seznam.cz/ a od bud. týždňa by som začala....
Ako to riešite na dovolenkách a tak? My jazdíme často teraz v zime na hory, aj za 2týždne ideme na lyžovačku na týždeň a tam teda neviem ako sa budem stravovať 😖

lucxy
31. jan 2009

haloo, kde ste? uz mi rozvoniavaju zemiaciky v kuchyni aj s kyslou kap. a dala som tam este mrkvu,,,,tak akurat skym sa to dorobi si zacvicim dokial mala spi 🙂 a doobeda som mala zeleninu

morenka
31. jan 2009

ahojte chudulky!!!!!

tak vcerajsia krííza prehrmela ale nazaobislo sa to bez prehresku takeho maleho...dala som si piskotky len tak zo 5...vycitky som mala hrozne tak som si dala potom liter caju a priatel priniesol vínko tak som si dala.....

dnes voda kocky!!! fuuuha...od rana este nic v ustach ale v poho zatial lebo som pratala a potom som bola v kauflande...tak som na to nemyslela ale teraz ked mam pokoj tak to uz asi na mna pride....

pekny dnik prajem🙂

gucz
31. jan 2009

no čaute tak dnes mäsový konečne bez prehrešku, k obedu som si dala dve vajíčka, teraz si už nestíham uvariť, tak si idem dať jabĺčko 🙂

claudinka
31. jan 2009

jeeej aj takato temicka je tu? to som netusila.. ku mne sa dostala tato dieta tusim vcera a chcela som sa opytat, ci ste ju striktne dodrziavali a ci ste ju niektora drzali pocas kojenia..

takyna
31. jan 2009

Ahojte , prosím vás môže niektorá napísať presný postup pri začatí tejto diéty?

ďakujem 🙂

marika009
31. jan 2009

ahojte babenky takdnes som mala vajicka konecne uz davno som nemala clkom som si pochutila a este aj s cibukou bolo to super.a zajtra mam skroby tak zemiacky z cibulkou oprazenou uz sa tesim . zatial ziaden prehresok tak dufam ze to zvladnem do konca. 🙂 papap a prijemnu nedelu zelam vsetkym 😵

ja5ka
31. jan 2009

m.a.r.t.i.n.a. poslala som Ti ju ..tak študuj 🙂
takyna daj mail a pošlem Ti

gucz
1. feb 2009

dobré ránko 🙂
baby nemusíte si variť presne podľa tých receptov, hlavné je dodržiavať tie zásady. Ja som dnes 6ty deň a mám kilo dolu a to prvé 4 dne boli aj s prehreškami a včera som sostala mrchu, takže som naliata vodou.

zuza80
1. feb 2009

ahojte
tak nám to všetkým krásne ide, sme spokojené, len tak dalej.ja vobec neviem, čo budem dnes obedovat,mám uh.
claudinka-ja kojím a mliečka stále dost.nevarím podla receptov a zjem tolko,aby som bola najedená. zatial je to v pohode,v utorok bude voda, tak uvidím.
morenka ako si to zvládla?
guzc-už nás neopúštaj a vydrž
marika-nestresuj sa tak tou vodou, ja som sa tiež zo začiatku,ale teraz si vravím, že si dám kludne aj ovocie ked už bude najhoršie a mám v pláne aj čajík pit.

gucz
1. feb 2009

neopustím, teda neplánujem 🙂 . Akurát si pečiem zemiaky s kyslou kapustičkou k obedu, mňam

zuza80
1. feb 2009

tak dobrú chut 😉

ja5ka
1. feb 2009

ahojte tak ja mam cestoviny s takou smotanovou omackou co maju ostatni k masu 🙂, neviem ci sa to moze ale sa mi nechce nic vymyslat

ikatarina
1. feb 2009

Ahojte kočky. Začala som držař 90 dnovú diétu, ale musela som vrátit knižku. Nemůžete mi ju poslat? Moja adresa: katka.katka9@gmail.com

lucxy
1. feb 2009

ahojte...akurat papam spagety,,,,mnam mnam 😝

morenka
1. feb 2009

ahojte kocky...tak ja mam za sebou vodny den a dnes rano ukazovala vaha o 6,5kg menej...som taka stastna...

ako vam to ide...? ja akurat pojdem konecne papat mesko, konecne nieco normalne....

drzim palceky vsetkym ....🙂

ikatarina
1. feb 2009

A ja mam tiež cestoviny s takou pikantnou omačkou, ale manžel ju urobil moooc pikantnu

lucxy
1. feb 2009

morenka tak sa napapaj a gratulujem k zhodenym kilammm 😵 😅
ikatarina kolko chces schudnut?inak vitaj,,,,

ikatarina
1. feb 2009

Ďakujem, mne by stačilo tak 5-6 kg, ale neviem či budem mař pevnu volu, v robote je to OK, ale doma... vždy nejako zhreším

lucxy
1. feb 2009

hej a mas deti? 🙂

ikatarina
1. feb 2009

Ano, 2 chalanov, ale to sú už skůr puboši - 17 a 16

lucxy
1. feb 2009

no tak to su riadny pubosiii 🙂

claudinka
1. feb 2009

ahojte babulky, nedali by sa tie receptiky poslat aj mne na mailik? napiste mi ip a ja ho vam s radostou poslem..

zuza80 a drzis ju ako dlho? lebo ja zatial neprikrmujem, iba cisto kojim.. cize ten pitny den sa chystam vynechat..

morenka
1. feb 2009

lucxy - dakujem velmi pekne!!!!! uz som napapkana a som taka spokojna ako nikdy.....🙂

ja5ka
1. feb 2009

morenka si kralovna ! 🙂
ikatarina posielam 🙂