90-dňová dieta II. Pokračujeme...

dannynka
5. jún 2008

tak babulky tu mozte pokracovat..... 🙂

mimika4408
8. apr 2011

baby tak uz je po vode.....uz mam take nervy na tie moje decka nevdacne , ze som napchala do seba hranolky 😠 . clovek im tu vyvara jak blby a jeden uz nevladze, druhy vobec nechce.....tak som povedala, ze kaslem na nich, nech su cez vikend aj o chlebe suchom (aj ten si musia ist kupit lebo ja chlieb nejem) ale ja ani prstom nepohnem!

suezana
8. apr 2011

@tinna88 ja som robila kelový prívarok - pre mňa aj rodinku a oni majú k tomu ešte špekačky - na obed som odolala, dúfam, že to zvládnem aj večer 😉 Ja to veľmi ľúbim a je to aj tu v diéte.

mimika4408
8. apr 2011

@suezana sikulkaaaaa 😉 aspon niekto, ja som to prave posr...a ☹ 😠

suezana
8. apr 2011

@mimika4408 dcérka nechce? Drží líniu? 😕 😅 😀

mimika4408
8. apr 2011

@petulka444 supeeer , sikulka 🙂

suezana
8. apr 2011

@mimika4408 inak ja som dnes ráno nazúrená nazrela do chlebníka a povedala som si, že ak mm nevzal ten chlieb, čo som včera kúpila do roboty, tak od dnes viac chlieb nekupujem a môže sa plaziť po robote do obchodu 😠 ale teda odkrojil z neho - má šťastie 🙄

mimika4408
8. apr 2011

@suezana polku kuracich prs opecenych smarila do kosa 😠 , maly si objednal hranolky a nakolko sme doma nemali uz mrazene tak som mu z 1zemiaku cerstveho utobila....a mraucal ze on take nelubi a to ani neochutnal 😠 , tak ma vytocili ze az....

suezana
8. apr 2011

@mimika4408 ach jo 😝 milujem to aj ja - ani neochutná a neľúbi a pritom viem, že to jedávala 🙄

adamko05
8. apr 2011

@mimika4408 to vie aj man vytočiť.. navarenych xy chodov aj pečivo doma ... a bud z vyberu že "niiič", alebo ešte niečo ine 😠 😠 ... našťastie sa to už nestava časo, ale ked maly mi chodil ako dvoj ročny k svokre, tak ta mu plnila všetko, čo chcel.. a potom to skušal aj doma... len somarinky 😠 ... tak ta plne chapem

ja som dnes baby za cely den dala do seba iba na obed tu kapustu (aj ta sa mi nevošla do bruška celá 😕 , čo som si nachystala) a potom som ju dojedla, ked sme došli od svokry okolo 17.40 a teraz jem presnidávku a okrem toho len voda a čaj... sa teším, snad dalši 100% dnik 😉

adamko05
8. apr 2011

som dala miesiť na buchty, zajtra beriem k svokrovcom... zoberiem pre istotu všetky, aby som doma nemala pokušenie 😀

suezana
8. apr 2011

@adamko05 super - sa ti pekne zmenšuje žalúdok 😕
Inak aj ja na 100% - len som nejak nafúknutá z toho kelu 😕 ...dúfam, že zajtra ma poriadne prečistí 😎 😀

adamko05
8. apr 2011

@suezana ja z tej kapusty... 😀 .. ale neva, zajtra posedím na WC a celkom rada 😀 😀 😀
ale dnes mi škvrkalo už, ale už som si nič nechcela davať zbytočne po tej 18tej, lebo aby ma večer neprepadla žravka, tak len popíjam čajík.. práve idem buchty šupnuť do rury

adamko05
8. apr 2011

jaka som ja už hladna ☹
každu chvíľku príde MM, dufam, že si dačo mnamky da "do nosa" 😠 ako zvyčajne

suezana
9. apr 2011

Dobré ráno. Tak ja včera večer neodolala a dala som si sézamovú zlepeninu tú sladkú o 22 😠 taká som nasr. 😠 aj jahody som si dala a len som chodila a ňúrala, čo by ešte tak.... 🙄 Už zas to na mňa prichádza - to nočné vymýšľanie ☹ Musím to rázne stopnúť 🤐 len ako? Navyše po troch nie veľmi vydarených dňoch, dnes ráno kilo hore 😖 asi som to dosť prehnala... dnes ovocie - zatiaľ odhodlanie, dúfam, že vydrží 😎

mimika4408
9. apr 2011

caute baby,ja dnes bielkoviny 😉 konecne nieco jedle...rano som si dala banan a asi 5cm kusok klobasy 😀 😀 , teraz peciem karfiol v rure, dam si aj ja ale bez hranoliek. na poobedie som sa dohodla s kamoskou do sauny juuuuj jak sa tesim, pred rokmi som tam chodila pravidelne 2xtyzdenne ale to bolo este za cias ex manzela a to je 7rokov dozadu 😒 . teraz som uz pochudla tak sa znova opovazujem odhalit 😀 😀 😀 . decka budu doma a ja si idem relaxovat fyzicno aj psychicno 😉 🙂 . inak kde je ta tabulka nech si do nej poznacim tych mojich 77kg

tibinka22
9. apr 2011

@mimika4408 gratulujem k vysledku, kukam do tabulky a ved ty mas minus 10 kg, to je perfektne... aj ja mam dnes bielkoviny 😵 takze mam mojeho oblebeneho lososa na zelenine, tento den mam najradsej, lebo ja maso mozeeem 😵 😵 😵

suezana
9. apr 2011

@mimika4408 čooo??????????, 77 😕 😕 😕 😕 😕 ty si neskutočná 😎 😎 😎 G R A T U L U J E M 😵 😵 😵 😵 😵 😵

tinna88
9. apr 2011

ahojte,tak ja dnes mam bielkoviny(ale dala som si duseny karfiol na vode - ved to je zeeleninka so salatikom) nejak mi masko nesmakuje:(
a ani prazenicku nechcem a ani nic🙂
@suezana dakujem za info, ak budu fajn, objednam si ich aj ja 🙂 ( si taky pokusny kralik 🙂)))
Ako vikendujete? my ideme k segre, tak tu nebudem, drzte sa baby🙂

mimika4408
9. apr 2011

@suezana
@tibinka22 dakujem vam divcata za gratulaciu 😉 este by som chcela 7-8kg ale to uz je tazkeeeee 😒 ide to uz neskutocne pomaly

mimika4408
9. apr 2011

inak som docitala knihu a este stale cela rodina behame v pyzame 😉 , mala by som sa ist pomaly depilovat teda ked sa mam ist odhalovat 😉

tibinka22
9. apr 2011

@mimika4408 jaj aka super rodinna idylka, to sa mi paci 😵 😵 😵

adamko05
9. apr 2011

čaute.. kde je kto 🙂 ???
ja som sa rano rozhodla pre vodu a okrem dvoch kav teda ozaj iba voda (ani čaj nie.. lebo minule razy som si aj čaj dala).. už mi tušim chce škvrkať.. ale neeeech... musím vydržať.. ešte dake 3-4 h. a pôjdem spať
držte palce

a zajtra sa teším na kuriatko na kappustičke.. ja sa hlavne na tu kapustu 😝

@mimika4408 super, pekne 😵
@suezana to nevadí, ideš dalej... kilo hore lne pre to, že si mala plnšie čreva, isto to nebude žiaden uloženy tuk, to nemôže byť za par dní... 😉

adamko05
9. apr 2011

hlaaaaaaaad 😝

adamko05
9. apr 2011

a inak, už mi nechutila uplne čista voda z vodovodu, otvorila som si minerálku... snad je to " v ramci pravidiel " , ale už aj ta mi ide tuším hore krkom
a to sa ešte idem aj kupať, no dnes vody a vody 😀 , jak na veľku noc

suezana
9. apr 2011

@adamko05 drž saaaaaaaaa 😵 😵 😵 😵 😵 😵

suezana
9. apr 2011

@mimika4408 akú knihu? 😕 ja čakám na telefonát z knižnice - prečítala som 2 diely twilight ságy - o upíroch a ďalšie sú stále požičané.....už sa neviem dočkať 😵

suezana
9. apr 2011

@tinna88 no teda 😕 ja by som zjedla hocičo len nie ovocie....už som to zas pohnojila 😝 teraz večer 🙄

adamko05
9. apr 2011

dufam, že mam pred sebou posl. pohar vody dnes 😅 .... zajtra sa už teším fakt aj len na ten "hlupy" čaj a jablko 😝
@suezana hlavne, že ti pochutilo.. 🙂
@tinna88 ja by som si urobila karfilove placky... vajčiko a v tom roztlačila karfiol a bud zapiect alebo opiecť 😀 ... alebo aj karfiol zapečeny so syrom je mnam 😉
idem ešte chvíľku k TV, ale nie dlho, aby som vydržala
dobru noc

PS: ak mi zajtra vaha ukaže hoci ake čislo menšie ako 63 (teda aj 62,9 😀 😀 😀 😀 😀 ), tak sa ozaj budem veeeeeeeľmi tešiť.... 😉

zuzana1710
9. apr 2011

ahojte...ja to flakam..dnes som uplne porusila nakomplet cely den..ze bielkoviny a ja som do toho dala uplne vsetko..z kazdeho rohu trohu..fuj..hanba mi..ale od zajtra hadam nabehnem zase na poctivu dietu skrobovu..zacala som cvicit power jogu..vyzera to velmi jednoducho,ale zistila som,ze mam stuhnute svalstvo jak svina..spotena som pri tom nenormalne a to ani neskacem a ani nic podobne..staci mi pol hodka a ja fucim..no uvidime co to urobi so mnou po mesiaci..ci aspon svalstvo sa trosku rozhybe..pri prvej diete som cvicila tae boo,ale to bol este vacsi zabijak.. 😝 😝 😝 😝 dufam,ze vam to ide dobre..necitam dozadu..nechce sa mi.. 😉