90-dňová dieta II. Pokračujeme...

dannynka
5. jún 2008

tak babulky tu mozte pokracovat..... 🙂

timimisi
16. júl 2008

ahojky som nova možem sa pridat 🙂

twins
16. júl 2008

klidne sa k nam pridaj je to taka dietka ze ked ju porusis nic sa nedeje pokracujes dalej striedaju sa tam 4 dni skratka to funguje ako oddelena strava

twins
16. júl 2008

jeden den je bielkovinovy potom skrobovy ,uhlohydratova a ovocny a to sa strieda babi ti urcite poslu celu knihu len daj emailovu adresu

twins
16. júl 2008

v UH DNI MOZES NA VECERU AJ SLEDKE TO JE NAS ASI NAJOBLUBENEJSI DEN miresta alebo aniel alebo gucz ti to urcite poslu ja to nemam stiahnute ja sa zivim tym co je zrovinka v chladnicke a uz asi viem co kedy mozem

twins
16. júl 2008

timimisi skus sa pozriet do ip ci ti to prislo ja mam len toto co som ti poslala dufam ze to otvoris

aniel
16. júl 2008

twins ja som tú sviečkovú iba ochutnala ,keď som kŕmila Sofinku 😝
timimisi-pošli e-mailovu adresu ja ti to pošlem 🙂

aniel
16. júl 2008

dnes som si dala k večeri varenú kukuricu,tak to neviem či som mohla,ale ako zelenina sa to ráta

aniel
16. júl 2008

baby,tak kde ste všetky ? 😒

miresta
16. júl 2008

Ja som tu ale musím prv prečítať že čo ste popísali.

miresta
16. júl 2008

No tak až tak veľa toho nebolo, tu sviečkovú by som si dala aj ja. Jóóój a 😲 tak naozaj aj z knedľou, ale na to si ešte počkáme - možno niekedy. Ja som dnes nezjedla skoro nič, 😝 ráno som mala jedno jablko a potom len kávu a šla som s malou na poradňu, potom do mesta a vrátila som sa až o pol siedmej, a teraz som vypila pol litra vody a je mi dobre, ale asi nevydržím, tak si dám ešte aj keď je už po osmej, asi paradajku. 😀

Moja malinká Eťuška má 8,2 kg, je už riadne veľká 🙂 ale pochválili nás, že sme pribrali keďže sme s tým mali od narodenia problém. Zaočkovali ju a je niejaká nespokojná, teplota sa jej zatiaľ nezvýšila, tak uvidíme, už šla spinkať, dúfam, že sa mi v noci nezobudí.

Zajtra napíšem niejaké receptíky na škrobové dni. Dúfam, že mi do toho nič nevojde. 😉

miresta
16. júl 2008

aniel - si ešte na príjme? Čo stojí u vás jedna kukurica?

miresta
16. júl 2008

Tak asi tu nie ste žiadna, pozriem neskôr. 🙂

lucxy
16. júl 2008

ahoj miresta, muz kupil kukuricu v lidli bola strasne dobra dva kusy za 25 korun 🙂 idem spat lebo som daka vycerpana 😔

alka875
16. júl 2008

ahoj
twins ten reduktil je dostať kúpiť v lekárni? koľko asi stojí?

aniel
16. júl 2008

alka-reduktil dostať v lekárni ,na 1 mesiac stojí okolo1600 korún.Ja som ho tiež brala,ale musela som prestať lebo ja mám problémy s tlakom a navyše som asi hypochonder,lebo ,keď som si prečítala nežiaduce príznaky ,tak všetky mám 😒

miresta- ja kukuricu nekupujem ,lebo deti odbehnú niekam na rolu,kde je nasadená a a3-4 klásky prinesú,aj keď som im to zakázala.Ale minulý rok sme mali posadenú v záhrade 😅

gucz
16. júl 2008

miresta malá Eťuška je riadny macko, moja má rok a má asi 8,8 kg, možno 9 🙂 . Už sa na tie tvoje receptíky teším. Ja som už po tom kebabe nejedla nič, ten som zjedla o tretej, akurát o siedmej som vypila deci džúsu s deci vody zarobený. Ale hladná som neni.
alka875 prečo chceš tabletky? Ja som ešte ako mladá žaba skúšala také s vlákninou, i tie nápoje diet, síce schudneš,m ale potom 2x naberieš späť. Aspoň ja mám takú skúsenosť. A tabletky sú dosť zaťažujúce na srdce a pečeň 😒

gucz
16. júl 2008

babulky dobrú nocku, čím to je, že tu často nikoho nezastihnem??? 😢 😢 😢

aniel
16. júl 2008

babenky aj dobrú nocku,lebo som malú uspávala a zaspala som aj ja. 😔

timimisi
16. júl 2008

Dobry vecer uz tu asi nikto neni ☹ tak pošlem aspon moju adresu aby si mi mohla poslat tu 90dnovu dietu,dakujem pekne 😀 Takže-petra.valentova@centrum.sk Ešte raz dakujem za ochotu 🙂

tinaa
16. júl 2008

ahojte kocky moje, viem, dlho som tu nebola, nejako nestiham, kazdy den na vas myslim.
U nasich bolo super, od pondelka opät dodrziavam dietku a cvicim.
No ale musim vam povedat, ze som za ten tyzden jedla normalne, co mamka alebo svokra navarili, a bolo mi velmi tazko, neprejedala som sa, ale metabolizmus je uz natolko upraveny, ze mi taketo stravovanie nevyhovuje. Ked som si dala mäso a zemiaky, tak to bol zabijak.
Dôlezita informacia, ze som vôbec nepribrala.

tinaa
16. júl 2008

timimisi vitaj medzi nami. Pokusala som sa ti poslat dietku mailom, ale nejako nam blbne net a nejde mi cely den poslat maily. Ale snaha bola, zajtra ti ju niektora z dievcat urcite posle.
Zlatunke babo mas na fotke. Chlapcek, dievcatko? Kolko ma?

tinaa
16. júl 2008

aniel, gucz, dodatocne prajem vasich krasnym dcerkam vsetko naj naj k 1. narodeninkam.
aniel, torticku ste mali krasnu, no vidis 🙂

tinaa
16. júl 2008

zajtra si vas precitam, nestihla som vsetko, idem spinkat. dobru nocku

erikas
17. júl 2008

dobré ránko 😉 včera som zavárala,dnes snáď budem mať väčšiu pohodu ,mám UH vôbec neviem čo si pripravím,počas dňa sa uvidí

lucxy
17. júl 2008

dobre ranko chudulky 😀

gucz
17. júl 2008

dobré ránko 🙂
ahoky tinaa, konečne medzi nami 🙂

gucz
17. júl 2008

timimisi máš to poslané

aniel
17. júl 2008

babenky zasa ste ma predbehli ,dobré ránko 🙂

aniel
17. júl 2008

ja som ti to tiež poslala timimisi,tak hádam aspoň od jednej to dostaneš ,keby sa do počka vkradol škriatok 😀

aniel
17. júl 2008

ja si dám dnes asi rybku ulovenú v mrazáku 😀