90-dňová dieta II. Pokračujeme...

dannynka
5. jún 2008

tak babulky tu mozte pokracovat..... 🙂

suezana
2. aug 2012

@poki10 NIE!!! nevymýšľaj s vodovým ešte 😉 😉 😉 😀 😀 😀

suezana
2. aug 2012

@poki10 ak dodržiavaš diétku dobre, môžeš mať úbytok už aj po dvoch dňoch - ako ja 😅 😅 😅 ale niekomu nejdú dlho dole a potom naraz skočia 😉 😉 😉 ale čo mám skúsenosti, tak väčšina hovorí, že rýchlo idú dole a to je najlepšia motivácia na pokračovanie 🙂 🙂 🙂

suezana
2. aug 2012

baby, nie ste hladnéééééé??????? 😕 😕 😕 😝 😝

poki10
2. aug 2012

@suezana ja som teraz treti den a stale rovnako ☹ a dodrziavam tak, ako treba.
hladna som vobec neni, iba co citim, ze ta kopa ovocia a zeleniny ma precistila. zacat cvicit treba. len musim nasetrit 50 eur aspon na steper a uz to pojde 😵

miskakyska
2. aug 2012

@poki10 vodu si môžeš dať kedy koľvek po ovocnom dni,keď sa na to cítiš..nič tym nepokazíš...

suezana
2. aug 2012

@poki10 a držala si doteraz veľa diét? lebo to aj môže mať súvis - telo sa naplašilo - vieš nahodilo šetriaci režim 😒 😒

neviem, či poznáte tú reláciu Jste to, co jíte - tam napr. hovoria stále, že NESMIEŠ hladovať - jedna riadne silná mamička dvoch detí tam držala - a oni jej vypracovali taký jedálniček, že stále jedla - ona bola z toho hotová a tak krásne chudla 😕 😕 😕 no úžasnéééé

ja by som neodporúčala dávať si vodu, skôr trpezlivosť 😉 😉 skrátka nedávaj sa na hladovku 😝 😝 ja si vodu nebudem dávať vôbec, nemám s tým dobrú skúsenosť - za prvý mesiac som pred rokom dala dole 6 kíl 😵 😵 😵

suezana
2. aug 2012

zároveň oznamujem : zvládla som prípravu večere pre mm a malú bez obliznutia 😎 😎 😎 😎 😎 ale voňalo to nenormálne ☹ ☹ ☹ ☹ 😝 😝 😖 😖 😀 😀 😀 😀 😀 teraz dávam kávičku a potom ideme von 😎 😎 😎

poki10
2. aug 2012

@suezana praveze som nedrzala nejake diety. lenze u mna to je tak, ze budem doslova zerem alebo nejem vobec nic, lebo akosi mi nechuti ☹ ako citim sa ovela ovela lepsie ako som sa citila pred zacatim diety. tak asi je to dobre znamenie, skusim este vydrzat,uvidime. v minulosti som drzala diety tym stylom, ze som nejedavala vecer, jedla som vela ovocia a zeleniny a k mäsu ziadne prilohy. popripade ked som mala mäsa dost, tak som si dala ciste zemiaky. a hlavne, vela som cvicila.takto som si pravidelne drzala vahu. teraz som si dlhsie nedala pozor a toto sa mi stalo. ☹
idem objednat ten steper, lebo ma porazi ☹

suezana
2. aug 2012

@poki10 ty máš zajtra ovocie? zajtra je spln - ideálny čas na očistu - tak daj melón a máš dve kilá dole 😵 😵 😵 😵

inak ja ti poviem tak - mala som doma bike, orbitrek, stroj na brušáky - dva druhy, trampolínu - ani jedna vec ma nemotivovala natoľko, aby som pravidelne cvičila 😲 😲 😲 😲 držím palce na ten steper - ten som nemala, lebo ja mám najväčší problém s bruchom - tam streper nepomôže 😒 😒

suezana
2. aug 2012

steper nie streper 😀 😀 😀 😀

poki10
2. aug 2012

@suezana ano zajtra mam ovocie. dnes si asi tu tortu na veceru odpustim a dam si zas len nejaku zeleninu.
ja som bola zvyknuta pravidelna bicyklovat a kym bola malá taká, ze som ju narvala do kocika, tak som chodila kade-tade, ani dieta ani cvicenie nebolo potrebne. teraz len sedim doma, popripade behame pred barakom, takze uz toho moc nepochodim a toto je asi nasledok. a co ma najviac stve, ze doteraz som nikdy nikdy nemala celulitidu a teraz pozorujem prve naznaky - to je cas s tym nieco zacat robit. aj ked tuk sa mi uklada hlavne na bokoch, tak snad mi nejaky ten pohyb urobi dobre, ved potit sa budem cela 😀
idem si urobit nejakú tú "káku" akoby povedala moja malá 😀 😀 😀

poki10
2. aug 2012

@suezana mam jest cisto iba melon?

suezana
2. aug 2012

@poki10 to mi akurát švagriná spomínala, že si dala takú očistu melónovú - že to čítala a že to bolo super 😉

suezana
2. aug 2012

@poki10 a teraz kamoška na fb pozýva na zajtra na očistu - počkaj skopírujem ti, čo ona robí 😉

suezana
2. aug 2012

Recept? na pol litra vody 2 poliev. lyžice javorového sirupu, jeden citrón a štipka kajenského korenia. Urob si dva litre a vypi to za deň a k tomu veľa vody.

suezana
2. aug 2012

@poki10 ja som taká "múdra" že stále čítam nejaké diéty - a zo všetkého si vyberiem, čo mi vyhovuje 😉 😉 a mám knihu Chudnutie v spánku - tam je písané, že telo si nevie vyrobiť ani uskladniť bielkoviny a tie sú práve dôležité na chudnutie - tak ti odporučím - daj si na večeru niečo zdravé bielkovinové namiesto zákusku 😉 (tofu, jogurt,..) zeleninu nechaj na zajtra 😉 😉

poki10
2. aug 2012

@suezana skusim niekde pozhanat javorovy sirup a to korenie a vyskusam ak sa podari 🙂 ak nie, tak budem len na citronovej vode a melone 😀 dakujem za rady 🙂

kacena24
2. aug 2012

ufff hladná som, ovocný deň hrúuuuza 😀 a to idem piecť mužíkovi pizzu,no neporazí ma? 😠 😀

ketrinn
2. aug 2012

ja dnes nestiham 😀 😀 robim z drevom ,muzicek mi napilil a ja pracem takze dnes zvladnuty den super neporusila som ,ale najradsej by som stym hodila ,nebavi ma to ked mi stale vaha stoji ,nemam ziadnu motivaciu 😒

miskakyska
2. aug 2012

@ketrinn no ale ja aj tak nechápem načo sa teraz trápiš s diétou,keď sa "pripravuješ priberať" :o))

ketrinn
2. aug 2012

@miskakyska ved prave chcem dole aspon este 5kg aby som potom mohla nabrat 5-10 xixiix ako pri kazdom 🙂 a nechcem tu vahu 86 bola som nemotorna 😒

miskakyska
2. aug 2012

@ketrinn prd budeš nemotorná,ty taký akčný človek....štítka už poslúcha?..zvýšil sa Ti apetít na hm,hm,.však vieš? :o)

ketrinn
2. aug 2012

@miskakyska ok vyzera to dobre ,zvysil ale co uz ved vies po stitke som bola na kyrete a teraz konecne menzes po 3 mesiacoch tak som si toho este neuzila 😀 😀 😀 ,

miskakyska
2. aug 2012

@ketrinn nebojkaj..už bude len a len dobre! ..mudr. si dúfam vymenila?

miskakyska
2. aug 2012

@sotia Evkaaa ahoj..riadne sa to tu pohlo,že?..ja sa mám zatiaľ fajn..a ty?..dobre vyzeraš!

tina1711
2. aug 2012

@kacena24 Nechapem preco som sa to opytala ked som sa ta pytala aku sladkost si mala ach to bol asi na vine ten hlad zo vcera mi to nepalilo

kacena24
2. aug 2012

@tina1711 ja zase teraz neviem, o čom píšeš,bo som taká hladná,že sa mi až ťažko rozmýšľa 😀

tina1711
2. aug 2012

@kacena24 hehe sme dobre inak ja som vobec neni hladna co sa dost cudujem

ketrinn
2. aug 2012

@miskakyska nie nevymenila🙂 ono nebola chyba ze to nevydela ale to ze keby to aj vydela tak by to muselo ist von nie kvoli narkoze a operacii ale kvoli liekom ktore som brala vkuse 5 rokova boli nebezpecne preto 😨

miskakyska
2. aug 2012

@ketrinn ty ma neser!..sa jej nezastávaj..