90-dňová dieta II. Pokračujeme...

dannynka
5. jún 2008

tak babulky tu mozte pokracovat..... 🙂

lucky14
11. aug 2012

@domyyy Moja to by si musela byt superzena keby si chcela pokracovat v striktnej diete na dovolenke....len si nic nevycitaj...cas sa neda vratit spat alebo buducnos mozeme ovplyvnit takze od zajtra sme v tom spolu znovu!!! A ja byt Tebou nad vodou ani nerozmyslam. To by bol pre Tvoje telo riadny sok ....ale ved Ty sa poznas. 😉

suezana
11. aug 2012

@lucky14 ďakujem moja, ale never každej fotke 😅 😅 Dnes som bola výnimočne fotogenická 😀 😀 ale ráno zas 2 kg hore ☹ ☹ ☹ ako som sem prišla, išli dve dole a postupne sú naspäť 😲 😲 😲 ale tak ja viem prečo 🤐 🤐 🤐

lucky14
11. aug 2012

@suezana No ved aj u mna to je tak v piatok mam vzdy aspon o 1,5kila menej ako v pondelok. Pre mna su najhorsie vikendy - rodinne stretnutia - oslavy - navstevy....takze kazdy tyzden nejaka nastraha. U mna to je stale ze tri kroky vpred a dva nazad. ....Ale ozaj na fotkach vyzeras skvelo myslim ze si na seba asi prilis kriticka...... 😒

domyyy
11. aug 2012

@lucky14 dakujem za povzbudivé slová 😵 chcem zajtra vodu, ale neviem ako to zvládnem keďže som teraz jedla všetko 😝 uvidím ako sa zobudím 😅 alebo si dám možno ovocie a zeleninu, ešte neviem 🙂

lucky14
11. aug 2012

@domyyy Podla mna je ta varianta s ovocim a zeleninou rozumnejsia.....ale presne uvidis ako sa zobudis zajtra. Mozno budes mat v sebe neuveritelne odhodlanie a silu vydrzat na vode celucky den. Daj vediet ak osi sa rozhodla. 🙂

domyyy
11. aug 2012

@lucky14 určite dám vedieť, konečne som zas medzi vami, teším sa 😵

lucky14
11. aug 2012

@domyyy Aj my sa tesime!!! 🙂 Ty si zvladla prve 4 tyzdne uplne super takze si nasa motivacia moja. 😀

domyyy
11. aug 2012

@lucky14 kiežby to teraz išlo zas tak rýchlo 😀 😀 no neviem či nechcem veľa od seba 😅 😀

kattulienka
11. aug 2012

@domyyy tesim sa to uz budeme tri.super dufam,ze sa nam bude dobre darit.teraz mam akurat za sebou hodinku na steperi 😝

domyyy
11. aug 2012

@kattulienka kto začína ešte s nami? 😵 ty si šikulka aj by som sa nedonútila cvičiť 😅

lucky14
11. aug 2012

@domyyy Uvidis isto to znovu pojde fajne. Ty mas disciplinu ked chces a Ty to vies!!!! A my sme tu tiez ked budeme potrebovat podporu popiseme a je to!!! 😀 😀 😀

kattulienka
11. aug 2012

@domyyy zacina aj @tunzal takze nas bude viac.ani ja sa niekedy nedonutim,hlavne ked som unavena s roboty a boli ma hlava.ale snazim sa.Ked sa uz dokopem ktomu tak tu hodinku vydrzim,len sa k tomu dotlacit je najdolezitejsie 🙂 ale mala som aj tyzdne ze som cvicila kazdy den 😉 tak pondelok si piseme 🙂

suezana
11. aug 2012

@lucky14 ja som bola celé detstvo tučko - hlavne v puberte 😔 😔 Potom som stretla mm - a behom roka som neuveriteľne schudla 14 kíl - bez diéty, bez akéhokoľvek snaženia - ani som to nezbadala. Potom som si dlhé roky držala 60tku, dokonca aj po pôrode som 16kíl dala dole do dvoch mesiacov. Až keď mala malá dva roky, začalo to ísť hore a to bude už asi celý život boj - ak chcem byť spokojná, musím tvrdo makať. Lebo ja ľúbim papať - hlavne sladkosti 🤐 🤐 🤐

4ocka
11. aug 2012

Ahojte baby,chcem to skusit,len neviem.ci to.dokazem. Da sa to zvladnut popri vareni pre rodinu???

suezana
11. aug 2012

@4ocka teoreticky áno, prakticky uvidíš 😀 😀 😀 ja sa pokúšam už niekoľko mesiacov a nie a nie 😝 😝 😝

lenka1804
11. aug 2012

Ahojte baby,ja som tuto dietu uz raz drzala a za mesiac som schudla osem kil,potom prisla velka noc a povedala som si ze sa cez tieto svatky si dam s dietou pauzu a potom budem pokracovat,do dnesneho dna vsak bezuspesne.Pocula som ze ked ju uz niekto raz drtal tak na druhy pokus nema take ucinky.mate niektora skusenosti? Ako vam isli kila dolu pri opakovanych pokusoch?

suezana
12. aug 2012

@lenka1804 no tie opakované pokusy - u mňa kilá idú hneď dole, len dodržiavanie mi nejde tak ako prvýkrát 😒 😒

Dnes ryžový deň - 100% 😎 😎

tina1711
12. aug 2012

@poki10 cav najblizsii ovocny den ta cakam dobre?budem mat 2 ovocne dni

kattulienka
12. aug 2012

Ahojte baby,chcem sa spytat ci kuskus si mam radit do skroboveho alebo UH dna?alebo ci sa vobec moze jest.dakujem

kattulienka
12. aug 2012

@domyyy @tunzal tak baby ja uz ma na zajtra navarene kuracie prsicka na zeleninke.uz sa tesim nato, dufam ze ma to bude drzat aj po tyzdni.vy co dobre idete varit?nech mam nejaku inspiraciu na dalsi krat 🙂

tunzal
12. aug 2012

@kattulienka to je fajn, ja ešte navarené nemám na zajtra ale keď chceš tak ti pošlem na celých 90 dni recepty, mám ich od kamošky a sú celkom fajn

karap
12. aug 2012

@4ocka da sa.Ja varim pre rodinu to co mozem jest aj ja.Napr. v skrobovy den spenat zo zemiakmi,alebo zeleninove rizoto.....Ked mam bielkoviny,navarim kompletny obed [napr. pecene kurca z ryzou],no ja jem len to kura.Teraz je sezona tekvice,tak ju k pecenemu masu pridavam nakrajanu na stvrtky a to mam ako prilohu.
A ked su uhlohydraty,peciem pizzu.Rodine so sunkou syrom a sampinonami a ja si na moju cast dam len pretlak sampinony kukuricu 😉 .....da sa improvizovat.

kattulienka
12. aug 2012

@tunzal no ja mam obidve knizky ale moc ma tie jedla nelakaju ale ak mas nejake fajne tak mozes.budem rada

tunzal
12. aug 2012

@kattulienka pošli mi do IP email adresu, lebo ked to tu vrazím tak ma odtialto asi vyrazia, je to písane vo Word ( 41 strán)

kattulienka
12. aug 2012

@tunzal uz som poslala

tunzal
12. aug 2012

@kattulienka poslala som ti ich na mail, dúfam že sa v tom vyznáš, ako som ich čítala sú v tom drobné chybičky ale mne sa ich opravovať nechcelo 😀

kattulienka
12. aug 2012

@tunzal dakujem prislo mi to.nieco popozeram a zajtra zaciname tak drzim palce 🙂

tunzal
12. aug 2012

@kattulienka Ďakujem, aj ja ti držím palce 😉

zibi
12. aug 2012

no baby vazila som sa a po prvom tyzdni asi 2kg dole mozno aj viac len mrcha dojde tak to stale kg naberiem 🙂 nech len to pekne ide dole sa tesim...a toto je asi fakt jedina dieta ktora zabera

miskakyska
12. aug 2012

...no babyyyy..vy sa nezdáte!..ale Vám to ide dobre dole!