90-dňová dieta II. Pokračujeme...

dannynka
5. jún 2008

tak babulky tu mozte pokracovat..... 🙂

ikatarina
18. feb 2009

Aniel - neboj sa, ty to dokážeš. Veď pri Sofii máš pohybu dosť. Ja to mám horšie, akosi som spohodlnela.

ikatarina
18. feb 2009

POvedzte mi ako je to s tou brokolicou, už som hladná 😢

aniel
18. feb 2009

ja neviem ako 😉

jesika26
18. feb 2009

ikatarina - však aj brokolica je zelenina a počas ovocného dna sa može aj zelenina.Ked ti ide dole váha pojde aj z centimetrov, neboj

ikatarina
18. feb 2009

Dík, a dúfam že máš pravdu. Dokonca som sa dnes prinútila aj prvý krát cvičiť 😀 . Ale asi to bude aj vekom, už mám spomalený metabolizmus.

zuza80
18. feb 2009

ikatarina-brokolicu určite možeš v ovocný den, vtedy sa može aj zelenina.a teraz trošku mimo témy,odkial si presne?ja som z ilavy,ale žijem v čechách.si ma potešila, ked som zbadala, že si z okresu ilava 🙂

aniel
18. feb 2009

ikatarina-to budeme rovnako staré 🙂

baby,tak ja som to vyrešila nakoniec tak,že som si prehodila dni a tú tortičku som si dala dnes zajtra dám zemiačky,dnes bola pizza 😉

gucz
18. feb 2009

čauko babule, tak ja som mala dnes doobeda trochu ananásu z konzervy, potom sme boli po vybavovačkách v meste, tak sme tam šli aj na pizzu. Mala som dnes uh. No tá pizza bola s ananásom aj šunkou a syrom (hawai), ale inak bola výborná. K večeri som si dala tri kúsky bábovky a megahrnček čaju a samozrejme tú čokoládu. Tak ja dnes asi tak. Desím sa zajtrajšku, mám ovocie a to ja nejak extra nemusím, a ešte aj mám doma len banány a zavareniny..... tak dúfam že to v zdraví prežijem. tinaa okrem tej dnešnej pizze ktorá nebola podľa pravidiel dietky som ešte nezhrešila. Ale zatiaľ nešlo dolu nič, aspoň myslím, odvážim sa zajtra ráno.

jaja0110
18. feb 2009

No dneska asi nieco lieta vo vzduchu, ja mam dnes skroby ale dostala som hroznu chut na sladke tak som si dala tablicku horkej cokolady 😝

zuzka- tak take malicke zavahanie urcite nevadi 😉

marika009
18. feb 2009

no ja som mala dnes skroby tak som si dala mexicku ryzu ,a celkom som si pochutila a som teraz este dost plna.
ale aj tek kazdy vecer rozmyslam co si este dam ale nejako to zvladnem a rano som velmi stastna ze som si to nepokazila.aj ja mam uz nejake prehresky co ma aj trapi ale uvidime.tak vam moc drzim zatial palce a uvidime ke budeme vo finale .zajtra mam UH tak sa tesim na pizzu.dobru nocku prajem vsetkym bojovnickam za chudnutie.papa 🙂 🙂 🙂

marika009
18. feb 2009

a este vidim ze sme sa tu dost rozrastli ,tak vitam vsetky nove kocky a tesim sa ze nas tu je viac co chceme dobojovat tuto dietu do uspesneho konca. tak zatial caute bambulky papa

rejocka
18. feb 2009

🙂 Ahojte ja som dnes mala ovocný,celkom sa dalo,na obed som si pokrájala,banán a jablká a poliala pomarančovou š%tavou a trošku podusila,bolo to celkom chutné aj ovocie pustilo svoju šťavu-dosť ma to zasýtilo 😝 ,potom som už len pila a na večeru pomaranč 😉 ,ale chystala som si masko na zajtra a táááááák to rozvoniava,rýchlo si dám čajík,nech zaženiem hlad.Zajtra idem doobeda k maličkému krsniatku-mesačnému-tak sa už veľmi teším 🙂 a tam sa aj naobedujem,radšej si beriem svoj obed-lebo,keď si predstavím tie lákadlá 😅 No držte mi palce dievčatá-všetkým pokojnú nocku 😉

ikatarina
18. feb 2009

zuza80 - ja som z Novej Dubnice

petka015
18. feb 2009

ahojte

mozem vas poprosit poslat instrukcie ako sa gta dieta drzi dakujem /danielpetra@azet.sk/ 🙂

tinaa
18. feb 2009

petka015 poslala som ti to 😉

miresta
19. feb 2009

dobré ránko kočky,

ešte tu nik nie je?

zuza80 - no mňa začalo lákať všetko až po 60 dňoch, a riešila som to tak, že som buď šla von a nemyslela na jedlo, lebo vtedy bolo leto ( to som bola každý druhý deň na kupku) alebo ak som mala strašný hlad a chuť, tak som si z toho trošku zobla. Ale ja mám ten systém, že nič čo by ma lákalo nemám doma. Takže žiadne sladkosti, slané, jogurty, syry.....prosto len zelenina a ovocie. Dokonca aj chlieb kupujem každý deň, a len toľko čo dám manželovi do práce a malej na raňajky.

aniel - tak vidíš aj tak sa dá. Aj ja som si už prehodila dni, pre sestru, ale dúfam, že nebudem musieť pre niečo iné. Ja som mala včera var. zemiačky s kyslou kapustou , no mala som samé prehánky z nej, ale aspoň ma fajn prečistilo. 😀

No idem si dať hrušku na raňajky. A čajík. Zatiaľ pa, budem tu asi až večer, takže príjemné chudnutie.

ikatarina
19. feb 2009

Miresta, to máš super. Lenže ja musím mať plnú chladničku + sladkosti - a potom nehreš...

tinaa
19. feb 2009

caute kocky, dnes mam ovocie, asi ma porazi.

Baby ako to riesite, ked je vam zle od hladu? Neviem, ci pokracovat v diete, je mi strasne nevolno, ked som hladna, a to si cely den davam teply caj, na oklamanie zaludka. Vcera som zehlila od 23:00 a uz som omdlievala od hladu, musela som chrumat mandle a pit teply caj, ale vôbec mi to nepomohlo.

Teraz idem s malou do detskeho centra, aby som nemyslela na hlad, beriem si banan a jablko.

pekny den

aniel
19. feb 2009

marika-to je čo tá mexická ryža?

tinaa-daj si lyžicu medu a že vraj med a škorica sú dobré aj na dietku.Pošlem ti jeden e-mail ,kde sa o tom píše.

ikatarina
19. feb 2009

Chcem sa Vás opýtať - ja chcem schudnúť už len 2, max.3kg. Viac nie - a čo mám potom robiť? Mám ju držať ďalej?

aniel
19. feb 2009

Hubnutí:
Každý den ráno,1/2 hodiny před snídaní na lačný žaludek a večer před spaním vypijte šálek medu se skořicí.Pravidelné užívaní sníží váhu i u mimořádně obézních osob.Pravidelné užívaní zabraňuje usazování tuku i při požívání mimořádně tučných jídel.

Posílení imunitního systému:
Každodenní užívání medu a skořice posiluje imunitní systém a chrání tělo před viry a bakteriemi a brání útokům virových infekcí.Vědci zjistili,že med obsahuje obrovské množství železa a vitaminů.Pravidelné užívání medu posiluje bílé krvinky v jejich boji s viry a bakteriemi.

Těžký žaludek:
1 lžička skořice a 2 lžíce medu před jídlem zabraňuje zvýšení kyselosti žaludku i u nejtěžších jídel.

Chřipka:
Vědci ve Španělsku zjistili,že med obsahuje přírodní látky,které zabíjejí kmeny chřipky a chrání před ní pacienty.

aniel
19. feb 2009

tinaa-napísala som to sem

ikatarinka-môžeš sa riadiť podľa 2 knihy 90dňovky

zuza80
19. feb 2009

ahojte-tak včera som dorazila celú čokoládu na varenie.dnes je ovocie, zatial žiadne chute, dúfam, že to vydrží. chcela by som si dnes dat len vodu. váha mi zatial stojí,ale po včerajšku som ani nečakala zázraky. začala som cvičit, už mám doma ten stroj.

jesika26
19. feb 2009

ikatarina - ja by som ju už nedržala, len by som sa snažila udržat si hmotnost,ale to je moj názor
zuza80 - ńevadí, pokračuj dalej, alebo si daj vodu, trošku sa ti stiahne žalúdok,ja som to tak robila 😀

ikatarina
19. feb 2009

Veď aj tak ju stale porušujem, to sa nedá, keď rozvoniava jedlo pre decká. Ale rozčulujú ma tie obvody - nie ísť dolu. Včera som aj začala cvičiť, dnes mám poriadnu svalovicu.

miresta
19. feb 2009

tinaa - no ja keď mám veľmi veľký hlad, dám si banán, ten vie dobre zasýtiť,aj keď ja to nerobím skoro vôbec, a večer keď som hrozne hladná, tak si očistím mrkvu a potom ju chrumkám, po prvé mi dá ocit že jem a po druhé aj zasýti. No a čím viac čaju budeš piť, tým budeš viac hladná, lebo čaj napomáha spaľovaniu potravy a tvorí aj kyselinu žaludočnú, takže to by som neodporúčala.

aniel - s tým medom a škoricou, to je super, ja mám zo žalúdkom problémy a hlavne tu žaludočnú šťavu, takže to vyskúšam.

zuza80 - nič si z toho nerob, ja som ti hneď na začiatku vravela, že to pojde prv veľmi rýchlo a potom uplne pomaličky, alebo bude útlm, že budeš stáť na váhe. Teraz si len dávať pozor na prehrešky, ale ak ťa veľmi láka, tak si kľudne niečo daj, aby telo netrpelo a nerobilo si práveže potom keď niečo zješ zásoby. Pri tejto dietke, by sme nemali byť hladné, takže jesť tak aby bolo dobré.

ja som po včerajšej kyslej kapuste a prehánkach, ktoré mám ešte aj dnes poriadne hladná, robím si obed vždy na jednu, no určite to bude dnes o dvanástej. 😀

aniel
19. feb 2009

miresta -aj ja som už hladná ako vlk.Teraz som docvičila a pôjdem sa spršiť a potom variť a na prechádzku s malou,keď je tak pekne 😉

zuzka-no už som si myslela,že si dokonalá,ale telo to potrebovalo,tak si to aj vypýtalo,ale ty sa vieš ovládať,tak u teba to problém nebude,ty sa vieš krotiť.Nie ako ja ,že som si musela vymeniť dni.Ale dnes som to pritvrdila a začala som cvičiť,aby to už malo aj nejaký výsledok ,keď kilá nejdu dolu.Možno sa to rozbehne,aj som sazmerala.

tinaa-ja mám miery:

pás:83
boky:102
oh:103
stehno:57 tu som riadne nabrala až 4cm 😠
váha:70-71kg ako- kedy

gucz
19. feb 2009

juj babulky, dnes mám to ovocko 😝 , mám za sebou jeden banán, malinkú misku vlašských orechov a dve kávy (aj s mliekom inak mi nechutí) a velikáááánsky čaj. Už nech je večer a ja idem spať, ja tento deň fakt nemusím... 🙄

miresta
19. feb 2009

gucz - no to je zle že ti vadí, ja ovocný deň milujem , ale aj Uh, ako dnes . Akurát si idem robiť cestovinky, lebo som docvičila. A malinká ešte spinká, tak nech stihnem, aj sprchu aj uvariť, lebo potom už pojdeme von.
Ale ja si cez ovocko, dám stále aj niejakéú zeleninku, buď na obed, alebo večeru. Tak skús tak.

aniel - tak nie je to zlé s tou tvojou váhou, ty máš okolo 165 cm?

aniel
19. feb 2009

áno,ale rozmery hrôza 😉