90-dňová dieta II. Pokračujeme...

dannynka
5. jún 2008

tak babulky tu mozte pokracovat..... 🙂

mimika4408
18. apr 2011

@suezana ja nemozem take pozerat ☹ , inak vcera v ba nasli zase v hniezde mimi

suezana
18. apr 2011

@mimika4408 radšej ako v smetiaku 😉 na toto už čakajú milujúci rodičia 😵

mimika4408
18. apr 2011

@suezana veru a taka malinka bola 2,80 😉

ingridka22
18. apr 2011

ahojte fešandy 🙂 dlho som tu nebola, mala som perný týždeň a žravý víkend, bola oslava, synátor mal 19...čiže váhovo som stále na tom istom 😖 ale nevadí, hlavne, že sme zdraví 😉 90 dňovku raz držím, potom zasa nie, cez týždeň sa to ešte dá, ale víkendy vôbec nezvládam 😔 @perla200, zistila som, že si sa opäť pridala a začínaš nanovo 😉 my by sme mali teraz pomaly končiť, nie? ja tiež asi končiť nebudem, skôr budem pokračovať, možno aj celý rok, kým sa aký-taký výsledok dostaví... zatiaľ je to o ničom 😕 🙄 ale ani sa nečudujem, nejak extra sa nesnažím 😔 @kubkovka, ako dopadol dnešok, vydržala si? @mimika4408, škôlkarik sa ešte lieči? ja som si bola po rozhodnutie o prijatí, september to istí, ale teraz nás nemôže riaditeľka vziať, lebo sa jej naplnili triedy deťmi, ktoré začali chodiť až na jar, ale oficiálne boli prijaté už od minulého septembra.. takže malá bude zatiaľ so mnou a s babkou... @suezana, ako vidím, ty si tiež neskončila... 😉 dievčatá, poraďte, ako sa zaťať a nejesť???

mimika4408
18. apr 2011

@ingridka22 jeeej aj teba pocut 😉 , veru este stale sme doma....a veru uz aj lutujem, ze som ho tam dala uz teraz....

tinkaa23
18. apr 2011

ahojte dievcata 😀 nestiham nic...este aj stale hresim s jedlom 😢 po prvom vodnom len styri kila dole 😢 ale priznam sa nie som stopercentna,ale aj tak je to celkom pekne..chodime po obchodoch,zhaname novy nabytok ufff...ale sa tesim bude zmena..komplet nova obyvacka 😀 😀 😀 maly do toho soplila aporiadne,nakoniec ma zapalene nosne dutiny chuda moje male,mame antibiotika....dnes bielkoviny,som sa drzala a vecer chipsy ja kravusa 🙄 🙄 nevadi zajtra zvladnem den a ajpozajtra...neda sa to nejako,kazdy vikend nieco sa dejea teraz tie sviatky,,,,och jooj co vy co mate nove,ako sa drzite,,babuke kde je tabulka,chcem zapisat kilecka cmuk

ingridka22
18. apr 2011

@mimika4408, ja tajne dúfam, že do jesene jej ešte zosilnie imunita, hoci viem, že v kolektíve si detičky tie bacily navzájom odovzdávajú 😖 mám z toho strach, ale tiež viem, že tým musíme prejsť... ach jaj

suezana
18. apr 2011

@ingridka22 nie, ani ja... snažím sa ďalej, ale už idem aj podľa pokračovania...obed napr. bielkoviny a večera iné...ale tie prehrešky.... 😔 no, čo ti poradiť? ale ak na to prídem, tak to sem vyvesím 😉 😀 😀 😀 a budeme štíhle 😵 😵 😵

mimika4408
18. apr 2011

@ingridka22 keby aj ucitelky dodrzovali pravidla a brali len zdrave decka tak by sa nemali od koho nakazit....

suezana
18. apr 2011

@ingridka22 veru bacile 🙄 a darmo im povieš, nebozkávajte sa...keď potom mi malá zahlási, že spolužiačka všetkým poponúkala cukríky a potom balzam na pery 🤐 a všetci si ústa natreli, tak aj ona musela 😅

suezana
18. apr 2011

@mimika4408 presne 😔

suezana
18. apr 2011

presne 😠

suezana
18. apr 2011

@tinkaa23 ahoj 🙂 aj ja chcem novú obývačku 😵 😵 😵 😵

ingridka22
18. apr 2011

@suezana, no vidíš, ja asi rovno prejdem na to pokračovanie... lebo tie dni ma už nebavia, ja som proste nemožná 😔 a takto mi to možno lepšie pôjde, keď budem môcť zjesť aj to, aj to... hoci schudnúť asi neschudnem... do kelu, čo už so mnou 😖 😠

mimika4408
18. apr 2011

@suezana ale vies. je pohodlnejsie dat decka nakazit a hned mat z 20 decak polovicu, nie?

mimika4408
18. apr 2011

@ingridka22 ingridkaaaaa neboooj ked uz nebudeme najtensie tak sme tu boli urcite najstarsie 😀 😀 😀 a teda v niecom sme boli naj 😉

tinkaa23
18. apr 2011

😀 @suezana no 😀 ved konecnemstena poodierana od maleho haha,,ale nebude tu toho vela,,,mame maly priestor-sedacka,stol stena obyvkova.koberec telka a dost 😀 co moja,ako sa dari?

ingridka22
18. apr 2011

@mimika4408, súhlasím s tebou.. keby brali len zdravé detičky, bolo by to fajn... hoci neviem, či sú na vine učiteľky alebo maminy tých sopľavých detí 😖 ťažko povedať 😲

mimika4408
18. apr 2011

@tinkaa23 ved aj 4dole su lepsie ako 4hore, nie??? 😀 😀 gratulujem

mimika4408
18. apr 2011

@ingridka22 jasne ze maminy, ale ked to ucitelka nezatrhne tak kazda to bude len vyuzivat...vsak len pokasliava, vsak len soplik ma.... 😠 😠 😠 lebo oni pracujuce maminky a ja mozem do dochodku na riti doma sediet a decko vzdy kurirovat 😒

suezana
18. apr 2011

@tinkaa23 väčšinou sa darí a večer to pokazím 😝 😖 😲 stále mám dole 10, 9, 10, 9, 10, 9.....kíl 😀 😀 😀 😀

suezana
18. apr 2011

teda toto tam malo byť 😢 😢 😢 😢 😢 😢 😢

tinkaa23
18. apr 2011

@mimika4408 dakujem🙂ňved jasne,keby mi to ide hore asi sa obesiim🙂ale potesila som sa kupou tricka.-)

ingridka22
18. apr 2011

@mimika4408, no, to moje vekové prvenstvo ma síce moc neteší, ale aspoň niečo 😀 lenže týmto tempom-netempom sa k tej 70 nedopracujem 😕 teda k výročiu možno, ak ma dovtedy netrafí šľak z môjho syna, ale k váhe asi ťažko 😀

tinkaa23
18. apr 2011

@suezana aale,to mas krasne ze len kilo ti vyskoci ked zhresis.-)))ved aj tak si kraasne schudla...-)ja asi aj malo pijem vody .-(((a kolko ti ostava dni do konca diety?

ingridka22
18. apr 2011

suezana, aj u mňa sú krízy večer... tým, že chodím neskoro spať, vždy niečo zožeriem 😠 aj dnes, celý deň som sa super držala, večer som bolaešte aj cvičiť a potom - po cvičení - som si dala žemľu so syrom 😠 ja koza 😠 😠 😠

suezana
18. apr 2011

@tinkaa23 ja už som po ... asi necelé dva týždne, alebo viac 😕 😅 ....neviem presne, pokračujem 😉

mimika4408
18. apr 2011

@ingridka22 preto musis vecer na MKchodit, aspon nemyslis na jedlo 😉

mimika4408
18. apr 2011

@tinkaa23 vidis 😉 tricko potesi, obyvacka tiez 😉 ....