90-dňová dieta II. Pokračujeme...

dannynka
5. jún 2008

tak babulky tu mozte pokracovat..... 🙂

tinkaa23
19. apr 2011

@mimika4408 ano hlavne ze to ide dolu🙂no asi jej to spomeniem..tlak uz mam dobry,mala som dost vysoky

mimika4408
19. apr 2011

@tinkaa23 ked su problemy s tlakom tak zvyknu predpisovat aj lieky na odvodnenie ale myslim, ze je zbytocne organizmus liekmi zatazit ked nemas nejake viditelne prejavy (spuchnute ruky,nohy)

mimika4408
19. apr 2011

@tinkaa23 ked su problemy s tlakom tak zvyknu predpisovat aj lieky na odvodnenie ale myslim, ze je zbytocne organizmus liekmi zatazit ked nemas nejake viditelne prejavy (spuchnute ruky,nohy)

tinkaa23
19. apr 2011

@mimika4408 viem ze su tabletky,ale tosom mala aj pri tehotenstve aj po porode,,uz nechcem asi..a nohy mi sem tam opuchnu ale uz to neriesim,,,☹((a mam ist aj na preventivnu tak uvidim.-))

mimika4408
19. apr 2011

@tinkaa23 spravne,na preventivke upozorni,mozno ti urobia aj nejake ine vysetrenie 😉

mimika4408
19. apr 2011

@tinkaa23 zavodnovat ta moze aj pri zlom fungovani obliciek 😖 takze upozorni a nato je dr.nech riesi problem 😉

ivella
19. apr 2011

@tinkaa23 inak mas krasnu fotecku a hrozne chuducku 😀 a este si z uzasneho mesta a chvalim aj meno pre syna....vela mame spolocneho(okrem tej fotky 😀 ) a koncim 😉 😉

tinkaa23
19. apr 2011

@ivella ahoj,tak dakujem.to mam aby som vedela preco chudnem.-)ňtaka motivacia.-)ňsa Ti pac i Trencin? 😀no meno to dakujeme,aj my sme pysni na to,aj na synceka..a co mame este spolocne?napis ip 😀 😀

adamko05
19. apr 2011

Ahojte
ja som sa dáko s dietou rozflakala 😒 😠 😠 😠
dva dni som si teraz dala po sebe bielkoviny, bo som si nestihla na dnes do práce nachystať, ale to by tak neva, keby som okrem toho nemala napr. dnes aj Delli a kusok kolača, že???? (jedna som nepodarena, škareda, vynadajte mi, nech sa uvedomím)!!!! - a bielkoviny neboli celkom že "čiste" ale miešane, bo som mala segedín - kapusta, masko a smotana spolu... ale v tom nevidím taky problem, ako v tych inych veciach - sladkostiach 😒 😒 😒
ale zajtra škroby chcem zas pekne nakopnut a na piatok by malo padnuť ovocie, to by mi aj vyhovovalo, ked je veľky pôstny den... tak snad

tak verím, že vam sa darí lepšie....

cez víkend som zožala ale pochvalu od znamych sme sa asi rok nevideli, a že šak ty si schudla aj 10 kg 😀 😀 😀 a to som sotva 5, ani nie 😉 ... ale potešilo.. a tepláky po zime som vybrala včera a pozeram, jakesi roztahane či čo.. 😕 😕 😕 a oni mi tak "plapolali" na stehniskach 😅 😅 😅

ale ešte mi treba, treba, treba... ale hlavne, zas sa naladit a dobre sa citiť, lebo prehrešok pred tym a cítila som sa OK, teraz prehrešok a ani ten ma neteší... no to už čo je 😀 😀 😀

dobru nocku ženy

suezana
19. apr 2011

@adamko05 a kto by ti mal vynadať? 😀 ten, čo dnes nezhrešil, nech prvý hodí kameň 😅 ja to nebudem 😝 🤐

mimika4408
19. apr 2011

@adamko05 vsak ty si vzdy taka vzorova...nestresuj , ved ideme dalej akoby sa nic nestalo 😉

kika25
19. apr 2011

Ahojte dievcata,po par dnoch sa ozyvam, zajtra 20 den diety, kazdy den mam rano odhodlanie "nezhresit" ale malokedy sa to podari,ale nie je to nic strasne...pre mna je dolezite ze netrpim, nehladujem a dodnes som schudla 3,5kg...som spokojna... 🙂 🙂 🙂 este planujem zaradit nejaky pravidelny sport, len akosi mi to stale nevychadza 😅
Drzte sa 😉

suezana
20. apr 2011

Dobré ráno 🙂 tak dnes idem bez prehrešku 😵 kto sa pridáva? 😀 😀 😀 😀
dávam uht - cestovinky + cestovinky - bez sladkosti, lebo som mala včera, predvčerom aj predtým 😝 😀

@mimika4408 inak odvážiť som sa neodvážila ani včera ani dnes 🤐 hlavne, že silné reči.... 😲 😲 😲
@kika25 najdôležitejšia v chudnutí je práve tá spokojnosť 😉 a potom to ide 😎 držíme palce...

dajna11
20. apr 2011

@suezana no ja mám dnes ovocie,tak rada by som vydržala....ale idem k našim tak neviem 😉 😉 ...

vanesaeva
20. apr 2011

žienky koľko ste schudli cca za mesiac...ja len tak na porovnanie či idem správne 😒

perla200
20. apr 2011

čaute baby.....vidím že ste mimoriadne snaživé🙂 ja akože len prechádzam okolo.....lebo to moje žranie sa diétou nedá nazvat 😠 😠 akože cez den v pohode a v noci okolo polnoci vyjedam horalky....ja krava....musím sa polepsiť

mimika4408
20. apr 2011

@dajna11 cauko , aj ja ovocie a iba 1banan zatial 😉

mimika4408
20. apr 2011

inak vsetkym pekny slnecny den 🙂 , ja dnes len periem a zase s handrou beham ☹ , maly dostal vcera antibiotika a co tabletka to hned vracanie....volala som dr. nech nam napise sirup a vraj nemoze lebo poistovna jej to nepreplati 😲 , poculi ste 😲 uz taku blbost???? vraj nech teda nedavam a zajtra mam prist na popocuvanie 😠
tak od rana len periem vsetko co ovracal, aj postelne a tym padom nemam ca s😠 na jedlo mysliet 😉

mimika4408
20. apr 2011

@suezana postavis sa na vahu a o chvilu sem taku cifru hodis, ze my zbledneme zavistou 😉 😉

adamko05
20. apr 2011

ahojte
@mimika4408 nestresujeeem.. len sa stažujem 😀
práve papam zemiaky.. mnááám.. po dlhej dobe pečene s cesnakom 😝 😝 😝 😝
a dnes som odhodlana nič nepokaziť, no uvidíme večer

mimika4408
20. apr 2011

@adamko05 to je dobra mnamka 😒 , ja som mala vcera langose s cesnakom a rano v ustach ako nasr..e 😉 a este aj zlcnik pobolieval

adamko05
20. apr 2011

@mimika4408 a jaka mnamka, ked som bola už hladna ako vlk 😀
ešte si pochlípem vyvar a pôjdem pozmyvať zem

mimika4408
20. apr 2011

@adamko05 ja som tiez v prac.nasadeni 😉

suezana
20. apr 2011

@vanesaeva tu je tabuľka, tak pozri - každá chudneme inak - to je ťažko podľa toho povedať, či ideš dobre 😉 ja som prvý mesiac veľa schudla, druhý som pribrala a tretí trošku dole....

suezana
20. apr 2011

@mimika4408 po tých čokoládach, čo vyžieram nonstop? 😅 určite nie...budem rada, ak som nepribrala 🤐 tak zatiaľ len rezance a idem pre deti do škôlky a ostaneme vonku až do večera...uvidím, čo to so mnou urobí večer 😅 navyše čakám krámy...tak tak 😉

suezana
20. apr 2011

@mimika4408 ja práve sedím prvý krát dnes...tiež som dnes celý deň s handrami behala 😖

dajna11
20. apr 2011

@mimika4408 ja už aj niečo iné...neva...do večera držím🙂

mimika4408
20. apr 2011

@suezana s handrami??? co si zase satnik menila?? 😀 😀 😀

mimika4408
20. apr 2011

@dajna11 ja sa dnes drzim...najlepsia rada na dietu je prazdna chladnicka 😀 😀 😀

suezana
20. apr 2011

@mimika4408 jasné, veď je po výplate 😎 to ja každý mesiac...staré za nové 😀 😀 😀 😀

aj ja držím 😵 😵 😵 😵 obed rezance, večera zemiaky pečené s kapustou, ale len trochu 😵 😵 😵 😵 dnes už len slivku pred spaním 😉
...inak dnes som mala desnú chuť na kofolu ☹ a nemal mi kto kúpiť 😀