90-dňová dieta II. Pokračujeme...

dannynka
5. jún 2008

tak babulky tu mozte pokracovat..... 🙂

lydka84
7. aug 2014

@monique02 vlastne dva dni zacala som v sobotu - dnes mam 6 den - skroby , takze ty si musela zacat v pondelok 🙂

lovacka
7. aug 2014

@monique02 vitaj....no neviem ci ja som ta spravna na radenie ohladne cvicenia.....ja som cvicila zo zaciatku kardio.....to je tak najskôr pri chudnuti, co ti pomoze spalit tuky.....cinky som zacala brat do ruk uz len na formovanie a ked som mala uz nejake to kilo dole....aj teraz ked ale cvicim v posilke zacinam stale 30 minutami na orbitreku kardio....cize to kardio je tak ci tak potrebne....skus behat...alebo bicyklovat...skakat na svihadle....ja robim roma este vela brusakov k tomu 🙂

lovacka
7. aug 2014

tak dievcata doplnene tabulky 😝

monique02
8. aug 2014

dobre ranko,

@lydka84 @lovacka dakujem za odpovede 😉 ja som to myslela tak ze budem bicyklovat, len tym padom zatazujem hlavne spodnu cast tela a potrebovala by som nejako ruky a asi aj brucho, tak preto ma napadlo ci tie cinky by neboli dobre a vidis aj tie brusaky by som mohla zaradit

vcera ovocny den celkom v pohode, mala som vela prace, tak nejako to rychlo prebehlo, normalne sa citim chudsia od pondelka 😀

pekny den kocky

lydka84
8. aug 2014

@monique02 no ja mam taky isty pocit ze som chudsia od soboty 😉
a cvicenie na brucho od Boba si neskusala ?? tych 10 minut ???

lovacka
8. aug 2014

@lydka84 to cvicenie od neho je dobre to som aj ja cvicievala 😀

lydka84
8. aug 2014

@lovacka ja som to necvicila ale pozerala som na to jak cvici on 😀 😀 😀 😀 😀

bbarboraa
8. aug 2014

och staronovo sa pridavam... od dnes na 90 dnoveh ... sme sa stahovali a ked som vybalova tych xy veci co teraz neobleciem som di povedala DOST´... problem je ze nemam komplet kuchynu a nemozem variiit... zajtra este zvladam s ryzovimi cestovinami och ale co nedela? :D

lydka84
8. aug 2014

@bbarboraa vitaj 😉 nedelu nieco das sak je to Uh den tam je to jednoduchsie 😉

lovacka
8. aug 2014

@lydka84 😀 😀 😀 si ma teraz pobavila 😀 😀

lydka84
8. aug 2014

@lovacka to bol ucel 😉

lovacka
8. aug 2014

@lydka84 😀 moja zlata
ja zajtra idem do prace mame tu nestastnu inventuru ...takze si beriem ranajky,desiatu,obed,olovrant a este aj veceru 😀 😅 som si robila na veceru chili tofu a si beriem zeleninku k tomu....proste pojdem zajtra nabalena jak na tyzden 😕
dievcata idem si lahnut rano skoro vstavam ale nakuknem zajtra

lydka84
8. aug 2014

@lovacka drz sa dievca 😉

lovacka
9. aug 2014

@lydka84 tak ja som od pol 6 v praci 😅 oci mam jak angorak 😝

lydka84
9. aug 2014

dobre rano banenky tak 7 den dietky za mnou, po vcerajsom UH dni mam dole -2,8kg 😵 😵 😵 😵 😵 😵

monique02
9. aug 2014

dobre ranko,

@lovacka nech ti to v praci rychlo utecie 😉

@lydka84 parada 😉 ja mam dolu take kilo (vcera som aj porusila 😝 ), tak ale u mna to pojde pomalsie ale tiez sa tesim, hlavne ze to ide dolu

ja uz mam aj navarene, mrkvickova polievka a hlivove rizoto a bezime s deckami peso do mesta

lydka84
9. aug 2014

@monique02 no u mna ma z coho ist preto to ide po viac ale tesi ma to ze to ideeeeeeee 😝 😝 😝 😝 😝 😝
ja mam dved vitaminy tak uvidim co budem obedovat 😒

lovacka
9. aug 2014

@lydka84 ja som si robila karfiolovu polievku, tekvicu,polievku z tekvice ja som mala rada vitaminove dni 😀
@monique02 dakujem hadam to aj zbehne 😝
ja mam ranajky za sebou..vlocky s bananom a jogurtom na obed mam tekvicu ryzu a grilovane masko a na veceru mam chilli tofu 😀

lydka84
9. aug 2014

@lovacka ja som si urobila zeeninu polievku a idem ju zbastit a ide sa makat na zahradu 😀 😀 😀 😀

lovacka
9. aug 2014

@lydka84 ja uz mam obed tiez v sebe 😀 😀 😀 a ide sa makat ale na pc 😀 😀

blue99
9. aug 2014
Používateľ blue99 je nedôveryhodný
Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o profil alebo viacej profilov vytvorených za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od blue99.
tinta986
9. aug 2014

Ahojte baby. Moj manzel by chcel schudnut, odporucila som mu 90 DD. Ale problem je v tom , ze pracuje na 3 smeny. Ked by mal nocnu, urcite by bez jedla nevydrzal. Vedel by mi niekto poradit ako na to???

lydka84
9. aug 2014

@tinta986 ahoj, @misena741 robi na smeny, urcite poradi ako to riesila ona 😉 😉

lovacka
9. aug 2014

dievcata idem domooooooooooooooov koniec na dnes a zajtra rano teda dnes rano zase 😀

lovacka
10. aug 2014

divcata ja uz zase makam. .. 😝 😀

lydka84
10. aug 2014

@lovacka prijemnu pracu 😀 😀

lovacka
10. aug 2014

@lydka84 😕 😀 😀 dikes

lovacka
10. aug 2014

halo halo...kde ste dievcata 😕

lieenka13
10. aug 2014

Ahojte dievcata, dlhsie som tu nebola. Ale dietkujem dalej, aj ked minuly tyzden sme boli u svokrovcov, takze to bolo trosku tazsie a navyse ma strasne bolela hlava, tak som urobila aj trosku prehreskov, aby ma tam niekde nevystrelo. Ale odvtedy idem zase celkom pekne "podla pravidiel" 😀 Chudnutie sa uz trosku spomalilo, ale zatial to nevzdavam, asi by som si mala trosku zmensit porcie. Zatial za nieco vyse 5 tyzdnov mam dole asi 8,5 kg 🙂 Este by som chcela aspon tolko a bola by som spokojna. A s cvicenim je to stale bieda, snad aj na to dojde 😖

lieenka13
10. aug 2014

Ozaj teraz dost pocas ovocneho dna ficim na zapecenych hruskach so skoricou a sekanymi mandlami. Je to fakt dobrotka. Ale je to take jednoduche, ze neviem, ci to pridavat do receptov. Navyse som ani nefotila. Ale ak ste to este nerobili, tak vyskusajte, je to mnamka 🙂