90-dňová dieta II. Pokračujeme...

dannynka
5. jún 2008

tak babulky tu mozte pokracovat..... 🙂

lucijja
25. jan 2010

lubikaf: ak si zo zaciatku moooc hladna, zobni si medzi jedlami nejaku cerstvu zeleninu. mrkvu, alebo tak. Casom sa ti zaludok stiahne a nebudes to potrebovat. 😉

domyy: vitaj. Ja som tusim dala dole za 8dni 3,5 kg. No a dnes mam 65ty ten a dole mam 9,5kg. 🙂 Ale ja aj cvicim kazde rano, takze na vahe mi tak moc nezalezi. Skor sa pomeriam. 🙂

ja budem za chvilu koncit a stale nie som tam kde som chcela byt. Pneuska okolo pasa nie a nie sa zmensit. Co myslite, mam si este mesiac potiahnut? ☹

beaaaaa kde siiiii? Ved ja uz budem mat od vtedy druhy bielkovinovy a teba nikde. 😀 😀 😀

ejbyk
25. jan 2010

Ahojte bojovníčky...dnes mám bielkoviny a teším sa na vývar a masko joooj mnam.
Víkend bol hriesny, takže teraz v týždni musím zabojovať!

Lucijja...ty len vydrz s nami...pretože naše odhodlanie je prijamo umerne tvojmu odhodlaniu a výdrži 😀 😀 😀

Blahoželam všetkým k zhodeným kilogramom. Ticho vám závidím 😉 !

Pekný dník

zuzanaca
25. jan 2010

Ahojte 🙂
Ja zatiaľ dnes len kávička a voda samozrejme 😉 , zachvíľu si dám banán a obed budú cestovinky s dusenou zeleninou, ale až okolo pol tretej, keď prídem z práce..... 😀. A zajtra už druhý ovocný deň - ako to rýchlo ubehlo....
Pekný deň 🙂

zuzanaca
25. jan 2010

A lucija, potiahni ešte jeden mesiac s nami 🙂 , len ti to dobre urobí (aj nám), veď najlepšie by bolo, ak by sme to držali už "na večné veky" 😀 😀 😀

lucijja
25. jan 2010

ja som si dnes na ranajky rozmixovala mandarinky, doliala mineralkou a vypila. Teraz som zjedla polku pomela, nakrmim malu a hajde s nou do postele. 😀 Okolo tretej druhu polku pomela a vecer mam v plane zeleninovy salat. 🙂

Uvazujem ze zajtra si spravim leco s vajickom. Ale este uvidime. Aj kosovska mi ide na chut... 😀

tinkaaa
25. jan 2010

ahojte neviem či ste si ma tu aj všimli ale tiež držím s vami 😉 dnes mám ovocko a prehrešok ako svet.. no ale tak mi treba... kúpila som si sušené ovocie a niektoré je omočené v čokoláde zamiešala som to s ovsenými vločkami a do toho jablko- že obed .. no tak mi treba keď nečítam čo kupujem 😒

zuzanaca
25. jan 2010

tinkaaa, no no no!!! 😀 Ale určite ti chutilo 😀

tinkaaa
25. jan 2010

zuzanaca chutilo 😅 ale doteraz som to zvládala s nadhľadom,bez prehreškov 😠 .. už som to dala bokom do krabičky na pečenie - keď budem piecť zamiešam do nejakého koláčika mužíkovi.. no ale obed som zožrala 😀 😀 😀

zuzanaca
25. jan 2010

Tak je dobre, tak to je potom velmi maly prehrešok 😉. Ja som oslavovala cez víkend narodky, upiekla som si fajnučký koláčik, urobila super majonézové šalátiky - a ochutnala som zo všetkého! Ale kontrolavala som sa - už to dokážem! JUPIIIII 😀 😀 😀 ! 😅 🤐

olianko
25. jan 2010

Ahojky!
Tak ja vcera bielkoviny...a dalo sa to super zvladnut .Dnes som mala na obed zemiaky + zelenina z polievky ...mnam som si pochutila.
Ozaj jedna taka otazocka.....Kam by ste zaradili sojovy jogurt? Teda v ktore dni by ste ho jedli? V soji je vela bielkovin ale v knihe pisu , ze soja sa ma jest v skrobove dni.Ja som ho mala vcera ked boli bielkoviny.... 🙂
Zajtra budu spagety s omackou z paradajok a KOLACIK alebo zeby zmrzlina? 🙂

a este jedna otazocka pre lubikaf, inuska79, martinex .....vy este kojite?
lucijja este to vydrz ....mne teraz to koleso okolo brucha tiez nie a nie vyfucat....ale asi musim viac zamakat na bruchu...

martinex
25. jan 2010

olianko ja este kojim.... v podstate maly akurat na obed zeleninku papa a vecer kasu,inak nonstop prso 🙂

ja som mala dnes pizzu,akurat ze som si na nu dala aj kukuricu...a potom kamoska vravi,ze to sa nesmie cez UH ale ked je skrob... no neva,sak aj tak jej nebolo vela 😀

olianko
25. jan 2010

martinex ja tiez este kojim ale podobne ako vy sme teraz zacali so zeleninou na obed a vecer mu dam este kasu + moje mlieko 🙂
....a dnes som nejaka hladna....co sa deje? 😕

diana221
25. jan 2010

ahojte babanky... som tu nova chcem sa opytat co je vlastne ta 90 dnova dieta?? mate na nu recept ?? ja po tehotenstve nemozem schudnut a to mi uz trva 10 mesiacov... budete take dobre a poradite mi co mam so sebou robit lebo uz sa hnusim sama sebe dakujem

lucijja
25. jan 2010

diana221: posli mi mail do IP a ja ti ju poslem. 🙂

morenka
25. jan 2010

ahojte dievcata! tak vam poviem vynikajucu spravu!!!dneska som mala poslednu skusku a spravila som ju na Ačko! uz len napisat bakalarku a spravit statnice a je somna slecna bakalarova🙂
dneska znova bez prehresku papam akurat zemiacky ale dnes spravim prehresok! idem si dnes dat na tuto vyznamnu udalost vinko!🙂 dufam ze neuskodi🙂

pekny dnik!

lubikaf
25. jan 2010

olianko aj ja este kojim, ale uz iba v noci a cez den tak 2-3 x, ako kedy. aj tak dufam, ze dieta malemu neuskodi, ved uvidim kolko schudnem 🙂

ja som mala dnes na obed cestoviny s rajcinovou omackou a olivami. olivy sa dufam mozu. no a zajtra ovocie, som velmi zvedava ako to prvy krat zvladnem 😖

lucijja
25. jan 2010

ahoj morenkaaaa: gratulujem k velkemu uspechu! A vinko neuskodi. Nazdravie. 😉

lemge
25. jan 2010

ahojte babule.
morenka,super,pripajam sa ku gratulaciiiiii 🙂
lubika,ja olivy hadzem skoro do vsetkeho 😀 myslim,ze tie patria do neutralnej skupiny 😉

ja som mala na obed palacinky s orechami a jahodami,no a na vecer mi uz sladke na chut neslo,tak som si upiekla kus pizze 😝 myslite ze by som si mala,alebo mohla dat aj ten kusok cokolady?? 😅

martinex
25. jan 2010

morenka to ti zavidim...mna cakaju este dve....ale samozrejme gratulujem 😉

ja si u draheho objednala kolacik,tak cestou z prace mi prinesie..uz teraz sa tesim 🙂

zajtra ovocko,tak hadam to zvladnem...ale uz sa tesim na stredu,upeciem kuriatko...

trucko
25. jan 2010

morenka gratulujem 😉 a vela stastia pri pisani bakalarky 🙂

ja mam za sebou tiez druhy den bez prehresku. Dnes som si spravila super masko pikantne 🙂 tak som si pochutila so salatikom kapustovo mrkvovym. A na zajtra som si spravila cesnakovu polievocku zajtra mam skroby. Uz som sa na to tesila niekolko dni, ze si ju spravim. Polievku som nemala hadam od zaciatku diety a to uz su viac ako dva tyzdne..teda az na jeden krat ked som si vyvar spravila. 😎 uz nech je zajtra obedik 😝 😀 pekny vecer vam prajem 😉

morenka
25. jan 2010

lucijja, lemege, martinex, trucko dakujeeeem🙂)))

martinex a co studujes? neboj zvladnes to!!! verim tomu!

bea44
25. jan 2010

ahojte, vsetci

luci - tu sooom len som nemala cas pisat ☹ / ale teraz som si vas prečitala/ 😉

pre tie co ma nepoznajú : koncila som 4.1. , ubytok : 76 - 70 kg.

ale moj ciel : 65 kg , uplne staci 😎

dnes 3 den, cestoviny s paradaj. omac. a vecera detto + cokolada/ tu si neodpustim/ 😝
zajtra vitaminy / vecera asi dusena zelenina/ cely den na ovoci - ee ee eee 😖

morenka: super 😉 dietovat pri uceni ...../ vinko povolené, zasluzis si/

aj ostatné , co zvladate aj skolu aj deti a ucenie 😵......... SUPPER

zabudla som - peterb - sklanam klobuk 😉

ja som si slubila ze teraz budem aj cvicit 😉 ale zatial ostalo len pri sluboch 😖

lucijja
25. jan 2010

lemge: tu cokosku musiiiis, ta je povinna... 😉

bea: tak vitaj spat, super. 🙂

martinex
25. jan 2010

morenka obchodny manazment, uz som v 5tom rocniku,cize tiez ma cakaju v lete statnice... ale ja to cele beriem tak nejak "dietne".... 😀

no kolac uz som spraskala...ale este by som si nieco dala... juj sliny mi tecu len neviem co zjest...ale asi si spravim caj a nedam si nic 😀

tak pekny vecer a potom dobru noc...ja sa idem este ucit,kedze konecne maly zaspal...paa

olianko
25. jan 2010

morenka aj my gratulujeme k skuske 🙂
ja som po veceri - zemiaky + zelenina ale takaaaaaa som hladna...uz nech je zajtra

lenca13
25. jan 2010

Morenka si sikulka 🙂 🙂 🙂
dnes som si dala aj zakusok,zajtra mam ovocny den 😉

diana221
25. jan 2010

ahoj babenky mozte mi dat tu dietu?? chcela by som sa aj ja k vam pripojit a chudnut s vami... prosim vas... mam po tehotenstve a nie a nie dole s kilami ani nekojim a kila mi ostali tak ako som porodila tak ich mam nic dole... dakujem

lucijja
25. jan 2010

diana: posli mi mail do IP. 🙂

olianko
26. jan 2010

Ahojky!
....mam depku ☹ 😠 za tyzden neslo dole ani kilo ani cm 😠 a to chodim aj cvicit.
Budem musiet zmensit porcie ....
Ale inak v pohode , na ranajky banan, teraz caj, na obed budu celozrnne spagety + omacka z paradajky a oliv a na tu veceru.....este uvidim.
....a ozaj ja som si doteraz nedala tu cokoladu tak asi tam bude ten problem 😀 😀 😀

bea44
26. jan 2010

tak vidim, ze dnes sa tu nechudne 😠
ja zatial jeden banan + pomaranč a pred chvilou som dopila kavu / bez mlieka!!/ ale cukor som si neodpustila.
nesku bez cukru nevypijem 😖

ozaj nenapisala som ze za tie 3 tyzdne mi 1,5 kg nabehlo ☹ takze zacala som na 72 kg, a som zvedava
ako to pojde dole, a ci vobec. nebudem sa važiat az po 3 tyzdnoch 🙄

luci - rozmyslala somze si zajtra urobim leco s vajcom, / za tie 4 mesiace som vajicka nemala/
kolko si ich davas do leca na obed / 1-2/ viac by som asi nezvladla a na veceru ?