90-dňová dieta II. Pokračujeme...

dannynka
5. jún 2008

tak babulky tu mozte pokracovat..... 🙂

stanuska71
8. feb 2013

@adamko05 ked ja tak milujem syr,ale aj vajicka 🙂 🙂myslim ze trosku syrčeka mi neuskodi 😀 😀 inak stale ako prilohu si davam dusenu kapustu..z nej sa aspon napapam dobre vzdy 🙂

stanuska71
8. feb 2013

@dnika2 ja som mala vcera ovocny a mala pojedala slane tycinky tak som jej 2ukradla neodolala som 😀

dnika2
8. feb 2013

@stanuska71 vajicka maju aôle dost cholesterolu myslim zltka ja ked papam vajicka iba bielka aj kes dpraveze mi chutia iba zltka ale fakt maju vela cholesterol ☹ aja mam dnes bielkoviny vecer ku vinkui si dam korvbaciky u priatela uz teraz sa neviem dockat 😅

stanuska71
8. feb 2013

@dnika2 tak vynechas zltka a das si vinko? 😀 😀 to by si nemala 🙂

klemberka
8. feb 2013

Ahojte, ja som dnes na bielkovinách, no od rána mi je zle, strašne ma hlava bolí, poobede mi bolo už na vracanie, ale fičala som celý deň, no teraz večer mi už bolo tak neznesiteľne, že som normálne dostala chuť na horkú čokoládu, tak som si dala 3 kocky, inak ja horkú neznášam, aj keď je písaná v UH deň povinne, ja som si ju nikdy nedávala, možno to bola chyba, asi mi chýba nejaký vitamín alebo cukor alebo neviem čo, ale po tej čokoláde mi je už lepšie, bolesť hlavy intenzívne ustupuje, asi budem musieť zaviezť aj tú povinnú jednu kocku horkej, fuj 😖 Ale tak radšej, ako mi má byť zle 😀 Mali ste niektorá niekedy niečo podobné? Že vám chýbala čokoláda?

melj
8. feb 2013

@zuzu1104 na nedeľu mi vychádzajú UH a robím si zálusk na tie fajné buchty na pare-už taaaaak dávno som ich nemala,,ale chcela by som sa len opýtať-čo znamená MINI dávka ☹ ..koľko ich asi vyšlo..ďakujem za odpoveď 😉

zujka2
8. feb 2013

@lucky14
@zuzu1104 ahojte žienky, divožienky. vidím, že pekne chudnete. ja som nejak nenabehla na normálne stravovanie. ako som sa tých 90 dní držala ukážkovo, tak teraz jem všetko a veľa 😀 ale nepribrala som. chcem od pondelka si dať mesiac prvého levelu ešte. prijmete ma späť?

adamko05
8. feb 2013

@klemberka no mne dnes chýba uplne všetko, nie iba čokoláda 😀 ... a je fakt, že ja som ju za mesiac diety tiež nemala.. čo je divné u mňa, ja milujem sladké... ale ked mám večer sladké, tak akosi som na čoko zabudla... napravím to v pondelok

inak teda žijem, zťažka... ale žijem 😀 ... okolo 15tej som mala takú pol hodinku, že normálne mi bolo divne od žalúdka, aj sa mi trochen točila hlava... ale šak, ustála som to... a už teda OK

voda, voda, čaj, káva jedna bez mlieka a cukru.... ešte ale hodinku a pol fungovania a hurá do postele...
jááák sa ja teším na ráno na jablko 😀

lucky14
8. feb 2013

@zujka2 ahooooooooooooooj!!!! Super ze si drzis vahu. Po tolkych zhodenych kilach je to uzasny a velikansky uspech!!! A samozrejme sa pridaj k nam. Budeme len rady. 😀 😀 😀 A Ty este chces nieco dolu dat? 🙂

lucky14
8. feb 2013

@klemberka ahoj. No priznam sa ja si tu cokoladu davam poctivo. Zatial som si kupovala 80% horku a velmi mi chutila ale dnes som mala od Figara horku bublinkovu mala iba myslim 45% kakaa a veru ani ju uz viac jest nebudem. Ziadna chut v nej. 😒 Som rada ze uz Ti je lepsie a kriza pominula! 😀

lucky14
8. feb 2013

@adamko05 super sa drzis. Si sikula! Zajtra sa tesim na vysledky. 😀

zujka2
8. feb 2013

@lucky14 áno, chcem ešte 3-4 kg dať dole a bude to original. juj, ja som vždy jedla pravú milku čokoládu. nikdy nie horkú 😀

lucky14
8. feb 2013

@zujka2 ze Milku. 😀 😀 😀 Ty si kapacita. 😀 😀 😀 No vidis ale kila isli dolu jedna radost. Aj tie 3-4kila pojdu dolu jedna radost. Do mesiaca si spokojna na 100%. 😀

zujka2
8. feb 2013

@lucky14 haha, vieš, som si povedala, že niekde zhrešiť musím 😀 😀 aj ty pekne frčíš. ja necvičím 😒

lucky14
8. feb 2013

@zujka2 ale coby som frcala. Cely december a januar som necvicila. Leniva som bola ako vos. 😠 A zacala som tento pondelok a od stredy som chora ani dychat nevladzem. Takze znovu 0 bodov. Ale dufam ze uz od pondelku znovu pojdem na 100%. Jillian je uzasna a mna to velmi bavi. 🙂 Juj ked uz ja budem moct napisat ze len 3-4 kila do ciela!!! 😕

zujka2
8. feb 2013

@lucky14 neboj aj to bude! vidím to optimistickejšie ako ty 🙂

tun1ska
8. feb 2013

@lucky14 my ženy nikdy nebudeme so sebou spokojné....ach, tí muži, závidím im ich sebavedomie a nekritickosť ohľadom vlastnej postavy 😠

lucky14
8. feb 2013

@tun1ska vies ze aj ja. Myslim ze aj ked maju brucho ci kila navyse vacsina muzov to vnima ale neriesi. 🙂

tun1ska
8. feb 2013

@zujka2 super 😉 a koľko si za tých 90 dní zhodila? podľa cieľa? 😲

tun1ska
8. feb 2013

ako vás tu spätne čítam- musá sa na UH horká čoko ppovinne? Ja ju nemusím , priam neznášam, a za tých 5 týždňov som si dala, ale mliečnu asi 2x...viem, že má viac cukru- a ešte aj oriešky 😀 😀 no čo už, 🙂

klemberka
9. feb 2013

Dobré ránko žienky, dnes ma čakajú škroby, už mám za sebou raňajky - jabĺčko a citrónová voda, na obed ešte neviem, čo budem variť, dnes mám narodky, možno si akurát tak do ryže sviečku zapichnem... 😉 Pekný deň vám želám 🙂

ivka2903
9. feb 2013

@klemberka Všetko najlepšie k narodkám 🙂 Nech si zdravá, šťastná, usmiata a nech tie kilá idú dole presne podľa tvojich predstáv (najlepšie bez diet a bez cvičenia 😀 )

Ahojte žienky, tak ja som dnes len na ovocí.. včera bol celý deň super až na večer.. môj prvý prehrešok na svete 😠 tak som poobede robila tie šišky a myslela som, že si dám jednu na večeru a tabličku čokolády.. no jasnéééé!!! zjedla som ich 6, také boli úžasné, ale kašlem na to. Dnes dám dvojitú dávku cvičenia a trošku sa uskromním na ovocí a bude.. 🙂

zujka2
9. feb 2013

@tun1ska ahojky, schudla som 18 kg počas 90 dní a potom ešte 2 kg. tebe sa ako darí?

zuzanat
9. feb 2013

dobre ranko, ja mam tiez dnes skroby, asi si spravim rizoto. Vcera som mala mensi uletok v podobe tyciniek, ale nic strasne, vaha mi ukazuje nizsie cislo ako vcera, tak uvidime, ci to tak ostane. Dnes sa chystam ist aj cvicit, sa normalne na to tesim 🙂

@zujka2 super vysledok!

ivka2903
9. feb 2013

@zujka2 wau, to je super!!! presne to potrebujem dať dole aj ja! koľko si cvičila? a všetko si dodržiavala podľa knihy alebo si išla podľa seba?

adamko05
9. feb 2013

ahojte
žijem.. 😀 😀 😀 😀 a nechápem ... 😵 😵 že od stredy rána ešte -1,2 kg... takže celkovo je to okolo 5 kg 😵 😵 😵 😵 😵 beriem to s rezervou, jasné, že po vode to je človek lahší.. ale aj tak... čakala som tak okolo 3 😉
tešivá som 😉
už pečiem cesnakové koláče.. bude tažke odolat, ale hááádam 😝
a na obed si dam karfiolovo-brokolicovú placku... už sa teším 😝

ráno padol za obet banán aj jablko, to neviem,č i som niekedy vobec mala dva kusy ovocia ráno 😀

adamko05
9. feb 2013

@zujka2 wouuuu

zuzu1104
9. feb 2013

@melj ahojky moja, ja som robila 3 násobnú dávku a vyšlo mi 31 normálnych buchiet

zuzu1104
9. feb 2013

@zujka2 no čou Zuzi, tak som rada, že Ťa tu opäť vidím, supeeer 🙂 len sa pekne pridaj, budeme len radi 🙂

zuzanat
9. feb 2013

@adamko05 zdeni to je super vysledok,waw! to by som pomaly aj koncila 😀 ale u mna to take rychle asi nebude 😅
Ja mam uz rizoto hotove, som v lidli kupila mrazenu zeleninu s maslom a je vyborna, uz teraz sa tesim na obed 😀