90-dňová dieta II. Pokračujeme...

dannynka
5. jún 2008

tak babulky tu mozte pokracovat..... 🙂

lucky14
4. mar 2013

Ahojte kocky. Prajem krasny slnecny den. Len tak v kratkosti som sa prisla trosku rozlucit a popriat vela pevnej vole. Ja som sa rozhodla ze musim najst iny sposob chudnutia a nasledne zivotneho stylu lebo 90DD som viac porusovala ako dodrziavala a to samozrejme nikam nevedie. Takze idem ja nieco pohladat a vam vsetkym prajem krasne uspechy vela pevnej vole. Do chudnutia krasky. 😀

cutty
4. mar 2013

@lucky14 Budes nam chybat ☹ Ale vela stastia a prid sa sem tam pochvalit ako ti to ide 🙂

nikolka2
4. mar 2013

@lucky14 Ahoj aj ja ti prajem uspesnu cestu 🙂

klemberka
4. mar 2013

@sisab tá baklažánová chuť je taká špecifická, ja som myslela, že mi to bude chutiť, lebo inak všetký také zeleniny, ako je tekvica, cukyňa alebo patizón, tak to ľúbim, ale ten baklažán mi proste nesadol... 😀 robíš chute s tou omeletou 😀 a čože tak skoro vstávaš? nemôžeš spávať? 😒 ružičkový kel musíš dobre dochutiť, inak je taký... nejedlý 😀 ale klasický kel je podľa mňa lepší na prívarky, ten ružičkový sa podľa mňa hodí len tak trošku do polievky, keď pridáš, k ostatnej zelenine...

klemberka
4. mar 2013

@lucky14 Tak veľa šťastia ti prajem, každý si musíme nájsť to svoje, verím, že aj ty nájdeš k sebe tú správnu cestu, ktorá ti najviac vyhovuje 🙂 A občas sem medzi nás nakukni a pochvál sa, ako si na tom 😉

sisab
4. mar 2013

@lucky14 to je skoda, budes tu chybat 😒 zelam vela stastia 😉 a daj vediet, ako sa ti dari

dzantica
4. mar 2013

@lucky14 aj ja ti prajem veľa šťastia a nech sa ti darí!!!

dzantica
4. mar 2013

ahojte žienky..tak ja mám dnes UH, na obed si pôjdem spraviť rajčinovú tarhoňu so šampiňónmi a na večeru má čaká v chladničke ešte 1 kúsok torty, čo som robila predtým na UH.. Dnes je pondelok, takže som sa v�žila a váha mi len potvrdila včerajšok, teda 63 kg..čo znamená za týždeň mínus 3 kg.. Takže spokojnosť nadovšetko 🙂 Oplatilo sa neporušovať a jesť tak, ako mám 🙂

zuzka3
4. mar 2013

@nikolka2 mozes cviklu. Je to zelenina 😉 sice take tie salaty by sa moc nemali, lebo do nalevu ide cukor, ale uprimne - podla mna to nie je ziadna katastrofa 😅

mirca24
4. mar 2013

@dzantica krásny úbytok za jeden yýždeň klobuk dole , ja som sa teraz zastavila na 87 - 88 nie a nie sa pohnuť , už som v tom 2 mesiac a stále iba 9 kilov dole , a to ešte aj cvičím .

zuzka3
4. mar 2013

@lucky14 bude mi smutno normalne 🙂 ale ked to nejde takto, urcite to pojde nejakym inym sposobom. Kto hlada, najde 😉 takze vela stastia a nezabudni, ze do leta sme kocky 😎

nikolka2
4. mar 2013

@zuzka3 Ooo dobre dobre..nemyslela som presne tie s nalevom ,,ja to kupujem a je to husta cvikla a je tam len troska stavy 🙂 Milujem cviklu , ale jednoduchsie mi je ..ked uz ju kupim normalne vo flaske 😀 jak doma to robit cela sa ofrkat ako sa poznam 😀 😀 Ale dakujem moc za radu si zlata ,pekny den ti prajem 😉

zuzka3
4. mar 2013

@nikolka2 nemas za co 🙂 ja som tiez cviklozrut, aj dnes mam salat cviklovy k masku. Tiez kupeny 😉

nikolka2
4. mar 2013

@zuzka3 Tak bru chut ti prajem a cvikle zdar 😉

dzantica
4. mar 2013

@mirca24 ja som to ani nečakala..mala som cieľ za týždeň 2 kg..ale keď sa podarilo o kilečko viac som len rada 🙂 ale asi to bude tým, že som fakt neporušovala vôbec (no teda len raz, v stredu sme boli s priateľom v kine a dala som si trošku pukancov, ale to nie je žiadna katastrofa)..no a ešte som bola tento týždeň cvičiť až 5 krát.. V pondelok 90 minút, v stredu 45 minút, vo štvrtok 60 minút, v piatok 90 minút a včera tiež 90 minút..takže aj pohybu bolo veľa 🙂 túto diétu držím už vyše pol roka a tiež som stála dlho na jednej váhe, alebo plus-mínus 1kg-2kg..ale to som vtedy dosť porušovala..tak som si povedala dosť a znovu idem na plno ako aj na začiatku diéty..do dnešného dňa je to -20kg..

nikolka2
4. mar 2013

@dzantica wauuuu klobuk dole 😉

dnika2
4. mar 2013

@nikolka2 podla mna urcite hej aj zavarane uhorky mozes hocikedy no dnes to zvladnem hadam teda 😀

kacena395
4. mar 2013

Tak baby potrebujem podporu, idem opat chudnut pretoze kila sa zase vysplhali nahor a uz musim s tym nieco robit pretoze len stale jem a unavena som na totalku ....zajtra zacinam

nikolka2
4. mar 2013

@kacena395 Drzim palcek 😉

kacena395
4. mar 2013

A inak co mi radite aby som nemala taku chut do jedla? Chrom?...mam sice 68 kg ale jedla by som stale aj ked niesom hladna co s tym?Pijem cistu voda tak2-3 l no nepomaha...co s tym?

nikolka2
4. mar 2013

@kacena395 Ahoj ja mam tiez 67 kil ...ja ked som hladna ,,dam si kavu ..rano jem o 9 ..potom o pol 1 obed a vecera do 5 max do 6 ...a voda ti nepomaha ,,,mne zvykne , ze sa nalejem vodou a necitim tak hlad 🙂 Este ti urcite poradia aj kocky ,co robia ked su hladne nejake finticky 😉

tun1ska
4. mar 2013

@lucky14 škoda ☹

tun1ska
4. mar 2013

Tak ja mám dnes druhu vodu...zatiaľ sa držím, ešte som nezhrešila 😉 čo sa vlastne o včerajšku a celom druhom mesiaci nedá povedať....nedržím tak striktne ako prvý mesiac, čo vidno aj na váhe...som zvedavá, kolko to bude ráno...ale rátam za 2.mws. max 1-2 kg....a to ešte cvičím 🙂 no pozitívne je, že si to okolie už všimlo 😉 aspon niečo, a aj sa lepšie cítim 😉

eriksinka
4. mar 2013

@erikas Ahoj mohla by si mi prosim poslat tiez? mail mam geratova.erika@gmail.com 🙂

zuzanat
4. mar 2013

ahojte, ja mam dnes prvu vodu, hladna som ako pes, neskutocne 🤐 Ked som v lidli kupovala tie cerstve vonave kaiserky, jaaaaaaj 😝 😀 Ale priznam sa bez mucenia, ze som po synovi "musela" dojest 3lyz rajc.omacky 😕 snad to do vecera vydrzim, chcem ist aj cvicit, hadam tam neodpadnem! uz teraz sa tesim na zajtra, uz nech su ranajky 😀

zuzanat
4. mar 2013

@lucky14 drzim palce, kludne obcas napis, ako sa ti dari 😉

mirca24
4. mar 2013

@dzantica úplne skvelé , môžeš byť na seba právom hrdá , a ešte mi povezd celkový čas dietovania .

dzantica
4. mar 2013

@mirca24 ďakujem.. 🙂 diétu som začala držať 20.augusta 2012..za tri mesiace som zhodila presne 14 kg...a za ďalší ten čas doteraz ďalších 6 kg..ešte mi chýba 8 kg..neprestanem, dokedy mi váha neukáže 55 kg 😀 To je môj konečný cieľ. 🙂

zuzanat
4. mar 2013

@dzantica zavidim, si sikovna a obdivujem ta, ze to tak dlho zvladas, ja som na diete mesiac a mam toho plne zuby,asi preto, ze nemam ziadne vysledky 😖

zuzanat
4. mar 2013

Vcera som tu na MK vo fotoblogu jednej baby citala, ze schudla tym, ze pila teplu vodu! za 4mesiace, 4 kila dolu a stale chudne 😅 Viacere pisali, ze piju prevarenu vodu, tak ja neviem, ze by to fakt pomahalo? 😅