90-dňová dieta II. Pokračujeme...

dannynka
5. jún 2008

tak babulky tu mozte pokracovat..... 🙂

nikolka2
4. mar 2013

@dnika2 tak maj len v jednom uchu sluchátko 😀

dzantica
4. mar 2013

@dnika2 ešte som zabudla, dávam aj zo dva strúčiky cesnaku na drobno nakrájaný a pred koncom si ešte v poháry s vodou rozmiešam ani nie za malú lyžičku horčice..poriadne rozmiešam a vylejem do polievky..ešte chvíľku (minútku-dve) povarím a pridám tú majoránku a o minútku vypnem...Ten cesnak a potom tá horčica dá tomu gulášu lepšiu chuť..vyskúšaj, ja si to varím dosť často..

dnika2
4. mar 2013

@nikolka2 idem bez hudby 😝

stanuska71
4. mar 2013

ahojte..tak drzala som 90dnovku asi 15dni a potom oslavy jedno s druhym tak som flakala teda riadne flakala(klobase,kolace...) a dnes som mala mat 29den vodu tak som si ho aj dala od 6rana som hore a dala som to na 100%..zajtra pokracujem klasika bielkoviny tak dufam,ze uz neporusim a coto zhodim 🙂 🙂 dobru noc 🙂

klemberka
5. mar 2013

Dobré ráno, včerajšie moje vitamíny boli bez problémov, tak som rada, dnes bielkoviny, na obed si idem spraviť grilovaného lososa so zeleninovým šalátom, len premýšľam nad nejakou dobrou omáčkou k tomu, len neviem, čo také sa k nemu hodí, aká omáčka... ak ste niektorá už robila omáčku k rybe, tak poraďte... inak teraz som zistila, že budúci víkend ma čaká druhá voda... 😖 ako rýchlo to ubieha... 😀

zuzanat
5. mar 2013

ahojte
@adamko05 ja si bezne robievam fazulu v rajc.omacke aj bez diety, velmi to lubim, teraz z toho idem robit fazulovy salat, ale jedavam to napr. iba prihriate s kaiserkou

@dzantica ja mam posilku asi 7 minut peso od domu, kusok,vyjdem hore kopcom a som tam, ked chodim do skolky peso s kocikom + jedno dieta zavesene na kociku co je cca 20min, to mam tiez riadne kardio 😀

takze som sa dnes pekne povazila, pomerala a vysledok asi takyto: vaha - 2,3kg, ubytok v cm dost ubohy, v pase absolutne nic, boky - 2cm, stehno -1cm.... nic moc, ale vahu 55,7kg som mala naposledy pred 6rokmi, takze som celkom potesena 😀 aj ked myslim, ze keby si dam dnes normalne jedlo, tak je to vsetko spat 😔

@klemberka grilovaneho lososa som veru este nerobila, aj ked som vela krat po nom v lidli pokukovala, len ta cena sa mi moc nepaci 😅 ale musi to byt vyborne, ja ryby mozem 🙂

myslite, ze do fazuloveho salatu mozem dat hlav. kapustu a zemiaky? neviem co vsetko tam dat, aby som sa z toho najedla....

klemberka
5. mar 2013

@zuzanat no my milujeme lososa, dokonca aj malý ho má veľmi rád, takže ho robievame celkom často... je to síce trochu drahšie, ale tak kvalitné potraviny sa oplatí kupovať, miesto toho nekupujem malému všeliaké hlúposti v obchodoch... samozrejme, papá aj sladkosti, doprajem mu, ale všetko s mierou... 🙂

tun1ska
5. mar 2013

Dobré ránko, kočky,,včerajšia druhá voda dopadla celkom v poho, až na hrsť pukancov a balíček para orechov 😠 😠 😀 :- celkovo za 2 mesiace - 6,5 kg, boky -6cm, pás -5cm, stehná -4 cm, prsia-1 cm-....žiadny extrém, ale cítim sa lepšie 😉 😉 pokračujem dalej

ivka2903
5. mar 2013

Ahojte 🙂 Ja mám dnes UH - milujem tento deň, tak si ich aj užijem 🙂 hlavne na obed sa teším, istia to nejaké cestoviny..
@tun1ska
@zuzanat super ste to zvládli kočky 🙂 Gratulujem k výsledkom 🙂

dzantica
5. mar 2013

@zuzanat musíš to brať pozitívne..hlavne, že čosi išlo dole a si už na váhe, ktorú si mala naposledy pred 6timi rokmi..tak to je super a už aj to je obrovský úspech..tak blahoželám a len tak ďalej..už si čoraz bližšie k svojej vysnívanej váhe, len to chce troška trpezlivosti..ale ono to pôjde..

@tun1ska gratulujem, pekné výsledky..len tak ďalej.. 🙂

Ja som dnes na ovocí..tak pôjdem rodinke navariť obed a zvyšok dňa sa zabavím upratovaním spálne..chystám sa umyť okno, poprevliekať postele, povysávať a utrieť prach..tak dnes hlad ani nebudem mať kedy pociťovať dúfam 🙂

dnika2
5. mar 2013

@klemberka omacku som este k nemu nemala ale vraj sa hodi holandka a citronova skus pozret na google 😀

dnika2
5. mar 2013

@zuzanat ale kde je losos drahy v lidli je zan suepr cena tusim 3 eura za 2kusy

dnika2
5. mar 2013

Dnes oznamujem moj 1beh vonka a nie v poislovni som zvedava budem sa citit sasdi trapne ale čo už 😀

ivka2903
5. mar 2013

@dzantica Jej, ovocný dník, ten ja môžem 🙂 Už sa teším na zajtra, mám nachystaný ananás, nastruham mrkvu - to je vitamínová bomba 🙂
@dnika2 neboj, vonku sa ti bude lepšie behať.. dnes je nádherné počasie, tak si ho uži.. aj slniečko ťa nabije energiou 🙂

Ja už mám obed navarený, takže mám cestoviny s paradajkovo-zeleninkovou omáčkou a na večeru ešte neviem..vlastne ani neviem, či mám dnes chuť na sladké.. to je dilema 😒 Som sa rozhodla, že idem na 100%, takže dodržiavam 🙂

zuzka3
5. mar 2013

Ahojte dievcata 😉 ja mam dnes skroy, mam ryzu uvarenu a dusenu zeleninu. A rano som cvicila Jillian, som dnes akcna 😀 tak snad mi to vydrzi 😉
A toto si pozrite, je to celkom zaujimave http://zaujimavosti.info/archives/4186

mirca24
5. mar 2013

@dzantica super !! ja sa snažím cvičím na orbitreku , mala mi zabúva tak už aj makám , ale potom musím stíhať variť upratať , kokoos je toho dosť ,ale pevná vola je , v máji sa vidávm tak makám :D

nikolka2
5. mar 2013

Uf zienky ,,,ja dnes rano grep ...pak obed , ale nevoslo vobec do mna vela 🙄 neviem vecer mam prichystaný uz kolacik a čoky ...bude mi to stacit ?,Ked zajtra mam ovocný den ..no neviem neviem 😒
Uz pijem aj ja teplu vodu celkom sa to dá vydrzat 🙂
Pekny den zienky prajem 🙂

dnika2
5. mar 2013

@nikolka2 tak bola som behat 4,2km fajne bolo 😀

klemberka
5. mar 2013

@klemberka inak to s tým Lidlom a lososom, ono to naozaj nie je veľa, keď si vezmeš, koľko stojí klasický čerstvý... keď mám možnosť, tak kúpim aj čerstvého a keď nie, kupujem toho z Lidla, aj dnes sme ho napr. mali a bol vynikajúci... samozrejme, že to nemá na chuť toho, čo kupujem sem-tam v NL čerstvého na trhu, ale aj napriek tomu je super, určite vyskúšaj, neoľutuješ... a hlavne je hotový za pár minút! 😉

klemberka
5. mar 2013

@zuzanat no koza koza, sama sebe som si poslala odpoveď 😀 to vyššie malo byť pre teba 😅

klemberka
5. mar 2013

@dnika2 neskoro, už som ho spravila takého, ako ho robievam vždy - len posypať trošku bylinkami, troška morskej soli, hotového pokvapkať čerstvou šťavou z citróna a so šalátom... takže sme si s malým dobre pochutili 😀

klemberka
5. mar 2013

@zuzka3 pekne ukázané, tak podľa toho naozaj vieš, že toto JE diéta, pretože ak je to tak, ako tam ukazujú a píšu, tak my zjeme možno polovicu toho stanoveného množstva kalórii 🙂 ale super, je dobré vedieť, koľko si môžeš dať napr. cestovín alebo niečo iného... a nabudúce nezožrať celý snickers, ale len polovicu 😀 a čo tam po tom... keď musíš, tak musíš... 😉

zuzka3
5. mar 2013

@klemberka je to haluz vidiet takto. A najma to, ze za tanier mrkvy alebo brokolice a aky kusok syra. No ale ako hovoris, niekedy clovek proste musi 😀

nikolka2
5. mar 2013

No Žienky 7 dni dietky zatial - 2 kilečka 😀 som bola dnes u mami odniest nasho psa tak som neodolala sa odvazit 😝

nikolka2
5. mar 2013

@dnika2 hej hej no parada ...ja som si dala dnes prchadzku s nasim psom ..lebo do elektricky by nas nepustili 😀 mam velkeho psa ,,,tak som sa presla aj tam aj naspat ..celkom fajne

dnika2
5. mar 2013

@nikolka2 super ja zajtra idem na squash a behat este ale na pase ale ak vo stvrtok bude pkne pojdem zas vonku cez vikend ma prsat skoda..☹

adamko05
5. mar 2013

ahojte..
@zuzanat my čo máme domácu fazulu, po pravde, ani ma nenapadlo pozerať po nejakej "konzervovej"... ale už viem, že je aj taká 😉
a tak fajn, ved ides z ozaj nizučkej váhy... ja si myslím,ž e to pôjde, len pomaly....
ja som dnes neodolalal (machrovala som, že sa odvážim po vode 😀 ) a po 5 dnoch som sa postavila na váhu... a ukázalo sa o kilo menej... ale to je to "pohyblivé" kilo... ale potešilo, že zas šlo ta tam 😀

dnes na obed to maso, maso som nedojedla, mrkvu hej... teraz večer to vidím na nejaké dva kusky masa, nech mám to isté a dojem sa tou červenou kapustou, čo som robila včera... mnám, už sa na nu teším

a na zajtra si nebudú fazulky, ale si urobím rizoto... a šošovicovu polievku..... aj... možno zoberiem aj oboje do práce... uvidím, na čo bude viac chuť...

a dnes som v Lidli urobila zásoby - brokolica, kel, mrkvička.... tak si budem vyvárať svoje dobrôt... na nedeľu možno urobím kelový list...

inak, dnes som už stihla mať prehrešok, kupila som lieskovce v čokoláde a malý mi nanútil dve, lebo "mama daj si, šak viem, že to lubiš" 😀 😀 😀

adamko05
5. mar 2013

skusim dnes aspon jemne pocvičiť, ale nejak sa mi nechce, hádam zajtra stihnem fitko... len mám v pláne z práce aj väčší nákup urobiť.. bodlo by mi isť z roboty o 14tej 🙂
a od štvrtka chcem voľno... dnes nebolo v mojom okolí síce veľké nadšenie, ani pochopenie... ale fakt potrebujem aspon den volna naviac.... aj vzhľaodm k tomu, že krpec nechodí do škôlky 😠

adamko05
5. mar 2013

@zuzanat a ako pripravuješ tu fazuľku??? s čím to papáč, ryža, zemiaky, chlieb?

dzantica
5. mar 2013

@ivka2903 ja mám práveže ovocný deň najmenej rada..ale zvládla som to aj tentokrát bez prehreškov..zajtra mám bielkoviny..na obed si idem robiť čínu s kuracím mäskom..už sa neviem dočkať..už nech je zajtra 😀 Ráno si pôjdem ešte zacvičiť a potom to príde 🙂 už sa teším na obed, juuuuj strašne .. 🙂