90-dňová dieta II. Pokračujeme...

dannynka
5. jún 2008

tak babulky tu mozte pokracovat..... 🙂

dajna11
6. máj 2011

@mimika4408 no ale ved snád aj to bude.....treba veriť.kolko si celkovo zhodila???

mimika4408
6. máj 2011

@dajna11 zatial 12,5.... este tak 5 🙂

dajna11
6. máj 2011

@mimika4408 no pekneeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee

mimika4408
6. máj 2011

@dajna11 😀 dnes som obliekla dcerine rifle co nosila v deviatom rocniku!! 😉

dajna11
6. máj 2011

@mimika4408 ale tak to potom mujsíš byť iná štíhlunká

mimika4408
6. máj 2011

@dajna11 este nie ako chcem...ale uz mam svoju predporodnu vahu a to sa tesim 🙂 , to dcera amal min.rok take pazrave obdobie 😀 😀 😀 😀 ale uz su jej tie gate velke tak som zdedila 😉

dajna11
6. máj 2011

@mimika4408 aha,no tgo ti závidím,aj ja chcem predporodnu váhu

cessy
6. máj 2011

pekny vecer, ahojte.....
tak prave som dorobila torticky, idem vas docitat... 😉

dajna11
7. máj 2011

@cessy a aké robiš tortičky??daj foto,inšpiruj ma.

cessy
7. máj 2011

@dajna11 dobre ranko ako sme sa vyspali????? 😵 😵 😵

@dajna11 tento tyzden napr taketo, tie uz su prec a dalsie 2 mam v chladnicke

cessy
7. máj 2011

@dajna11 co dame na ranajky???

dajna11
7. máj 2011

@cessy no teda ale su krásne....nádherné kvietky a tá slaninka.....ešteže už nemám v chladničke,hned by som si ju dala 😉 ....takáto šikovnica si ty???

dajna11
7. máj 2011

@cessy ved ovocie,čo iné????ale už mi pomaly ide hore krkom...

cessy
7. máj 2011

@dajna11 ved viem ze ovocko......ale neviem co od dobroty 😕

cessy
7. máj 2011

@dajna11 no ta slaninka mala na male......ale ja taku naozajstnu nemusim, tuto sladku by som si dala aj hned 🤐

dajna11
7. máj 2011

@cessy ja iba takú ugrilovanú by som si veru dala....a ked bude leto tak veru neviem ako budem odolávať tým grilovačkám 😉 😉 😉 fak obdivujem tie kvietky a to všetko....ako to vieš krásne urobiť....ja pijem zelený čaj ale je mi z neho zle...idem si niečo dať do úst....jblko asi...

cessy
7. máj 2011

@dajna11 jaaaj grilovacky.......my sme uz 2 tento rok maly a taaak som sa dojedla nezdraveho grilovaneho maska.... 🙄

kvietky som sa neako naucila z netu

dajna11
7. máj 2011

dnes zanesiem maminke ku dne matiek maličkosť......snád sa poteší...

dajna11
7. máj 2011

ja som sa aj pokušala o nejaké ružičky...ale tak neboli krásne ako od iných ked vidím.....ale zasa ja nepečiem,iba rodine.....a aj to sem tam,nie sme velmi na torty a zákusky.ale tie tvoej su nádherne,tie lalie...a vobec,vetko to vymalovať tak realisticky....

cessy
7. máj 2011

@dajna11 krasny darcek, aj mna by potesil

cessy
7. máj 2011

@dajna11 ani my sme neni moc na torty, ale ked niekto z rodiny chce tak upeciem, alebo znamim.....

no banan je zjedeny a co dalej????
hadam doobeda by som mala uz vydrzat 😕

dajna11
7. máj 2011

@cessy ja som ešte nejdela nič. urobila som si na obed mrkvovú polievočku,pojdem k našim,tak si zoberiem lebo tam nesiem guláš a ten nebudem....aj ked by som si dala 😉 ...no na to že pečieš pre rodinku je to super výkon,aj mne by trebalo viacej treningu ale ja potrebujem na to klud a pokoj a ten pri deťoch nemám sa na to sústrediť.

cessy
7. máj 2011

@dajna11 no veru casu na to nieje, leda tak cez obed ked maly spinka alebo az vecer, ked je uz v posteli, ale bavi ma to tak obcas sa bavkam

dajna11
7. máj 2011

@cessy tak to teraz ja som sa bavkala s kvetinkami....už mám plný balkon....už si musim povedať že dosť lebo už tam ani susiak s prádlom nedám 😠

cessy
7. máj 2011

@dajna11 jaaaj kvetinky tie milujem, tiez ich hadam az moc....ale na dome sa to strati, na cinziaku je s tym viac problem

dajna11
7. máj 2011

@cessy no keby som mala držiaky na oknách mohlo by ich byť viacej....ale tak časom ked už bude dostavený dom,bude aj priestoru na to.mám asi uchylku.... 😀 😀

cessy
7. máj 2011

@dajna11 to je pekna uchylka

tutifruti
7. máj 2011

Dobré ráno, tak ja mám dnes ovocný den 😝 Mám nakúpené nejaké banány, kivi, jablká, ale na nič z toh nemám chut...

dajna11
7. máj 2011

@cessy ved hej....včera som niesla plný kočík kvetináčov a na trhu som zasa neodolala kvetinke 😀 😀 a tak som do večera sadila....ale už nemožem,ved je to choré 😀 😀

dajna11
7. máj 2011

@tutifruti aj my máme ovocný,možeš aj zeleninu....ja napr.vždy zblajznem konzervu sladkej kukuričky 😀